Kalite Haberleri

Zarafet uzmanı anında kalitesiz gösteren 3 görünümü açıkladı! Sadelik güzelliktir

Kıyafetlerimiz, saç stilimiz tanımadığımız kişilere karşı tanıtıcı etki yaratıyor. Bu etkenler dışında yer alan makyaj stilleri de görünümün değişmesine sebep olarak bizim hakkımızda ipuçları verebiliyor. Kendini zarafet uzmanı olarak tanıtan bir kadın kalitesiz gözükmeye neden olan görünümleri açıkladı.

Kadin 19-05-2023 14:42

Temizlik yapayım derken sağlığınızdan olmayın! Temizlik malzemesi seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Temizlik malzemeleri seçimi, evinizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda tutulmasının önemli bir parçasıdır. Ancak, piyasada bulunan çeşitli temizlik ürünlerinin birçoğu, evdeki hava kalitesini düşürür ve çevreye zarar verir. Bu nedenle, temizlik ürünlerini seçerken dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır.

Kadin 05-12-2022 11:18

Kalite eş anlamlısı nedir? Kalite kelimesinin eş anlamlıları ile örnek cümleler

Türkçeye yabancı dillerden geçmiş ancak kullanımı yaygınlaşmış kelimeler vardır. Bu kelimelerden bir tanesi kalite terimidir. Herhangi bir ürün ya da hizmette memnuniyetle birlikte gelen açıklamalarda sıkça karşılaştığımız “kalite” kelimesi yabancı bir dilden alıntıdır. Eş anlamlılık durumu gösteren kalite kelimesinin eş anlamlısı olan kelime nedir, cümle içinde nasıl kullanılır?

Egitim 31-10-2022 17:57

Isparta'nın elma bahçelerinde hasat hareketliliği

Elma üretiminde söz sahibi olan Isparta'da bu sezon 1 milyon 200 bin ton rekolte bekleniyor - Isparta Ziraat Odası Başkanı Mustahattin Can Selçuk: - "Türkiye'nin yaklaşık 60 ilinde elma üretiliyor. Türkiye'de 4 elmadan birini Isparta'da üretiyoruz"

Yurthaber 28-09-2022 13:27

Prenses Diana'nın unutulmaz anları ve yıllar sonra bile devam eden eşsiz kombinleri

Bazı kadınlar var ki yaşadıkları dönemlerde oluşturdukları kombinler ile günümüzde bile konuşulmaya devam ediyorlar. Zarafet denilince akla gelen Prenses Diana'da bu kadınlar arasında yer alıyor. Prenses Diana'nın akıllara kazınan eşsiz stilinden örnek alarak kendi kombinlerinizi değiştirebilirsiniz.

Kadin 26-09-2022 13:49

TikTok'ta paylaştı: Çok ucuz fiyata kaliteli görünmenizi sağlayacak kıyafet hileleri

Zaman geçtikçe hem yaşınız artması hem de modanın değişmesiyle birlikte tarzlarınızda değişimler yaşamış olabilirsiniz. Bazen eski kıyafetlerimize baktığımızda bunu nasıl giymiş diyerek şok olabiliyoruz. TikTok'ta bu tarz durumlardan kaçınmak için kaliteli görünmenizi sağlayacak kıyafet hileleri paylaşıldı.

Kadin 20-09-2022 11:01

Niğde'de elma üreticileri 650 bin ton rekolte bekliyor

Niğde Elma Üreticileri Birliği Başkanı Atilla Kaplan: - "Rusya, elma ithal eden ülkelerde ikinci sırada yer alıyor, şimdi Avrupa ülkelerinden almayınca belki bizden daha çok alacak. Umutluyuz. İhracatımızı inşallah daha da artırarak devam edeceğiz"

Yurthaber 14-09-2022 11:02

Hiç aklınıza gelmez! Uyuma şekliniz ölüm riskinizi belirliyor

Uyku en temel ihtiyaçlarımızdan olmasına rağmen toplumda birçok kişi uyku problemi yaşıyor. Uyku sağlığımız hakkında oldukça ipucu veriyor. Yapılan araştırmalara göre uyuma şekliniz ile ölüm riskiniz hakkında bağlantılı bulunuyor.

Haber 05-09-2022 14:55

Moda uzmanı paylaştı: Zarif görünmek için bu 3 hatadan uzak durun

Kıyafetlerimiz tüm görünüşümüzü etkileyen en önemli faktörler arasında bulunuyor. O günlük modumuzu bile etkileyen kıyafetlerde yapılan basit hatalar oldukça kötü görünümlere sebep olabiliyor. Moda uzmanı Anda, zarif bir görünüm için asla uygulamamanız gereken hataları paylaştı. Günlük olarak çok sık yapılan bu hatalardan uzak durmak daha kaliteli bir görünüm sağlıyor.

Kadin 01-09-2022 15:50

Yağışlarla bitki çeşitliliğinin artması tescilli Kars balının kalitesini artırdı

Kentte 700 arıcıya ait 65 bin kovanda bu sezon 1730 tonluk üretim bekleniyor - Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Adem Ertaş: - "Vatandaşlar Kars balını rahatlıkla tüketebilir, Kars balı Türkiye ortalamasına göre çok iyi durumda"

Yurthaber 28-08-2022 11:09

Kahramanmaraş'ın coğrafi işaretli Abbas incirinde hasat bereketli geçiyor

Onikişubat ilçesinde yaklaşık 500 ailenin geçim kaynağı olan ve 1200 ton rekolte beklenen incir, verimi ve kalitesiyle üreticisinin yüzünü güldürüyor

Yurthaber 27-08-2022 11:19

Moda uzmanı paylaştı: Daha kaliteli bir görünüm için ihtiyacınız olanlar

Giydiğimiz kıyafetler tüm görünüşü oldukça değiştirebiliyor. Ruh halimizi bile yansıtan kıyafetlere her zaman özenmek gerekiyor. Özenli kıyafet denilince akla pahalı kıyafetler geliyor olabilir ama bu yanlış bilgiler arasında bulunuyor. Moda uzmanı bir YouTube kullanıcısı uygun fiyata aldığınız kıyafetlerle de kaliteli görünmenin mümkün olduğunu paylaştı.

Kadin 24-08-2022 10:25