Konaklama Haberleri

Edirne kültür turizminde müzeleriyle öne çıkıyor

Müze zengini kent" olarak anılan Edirne'de, 2022 yılında müze ziyaretçi sayısı önceki yıla oranla arttı.

Yurthaber 11-01-23 13:58

Düzce'de vatandaşlar park ve bahçelere kurulan çadırlarda konaklamayı sürdürüyor

Düzce'de depremin ardından evlerine girmeye korkan vatandaşlar, afetin ikinci gününde AFAD tarafından kurulan çadırlarda kalmaya devam ediyor.

Yurthaber 25-11-22 07:27

Antalya'ya gelen turistler daha uzun konaklıyor

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkan Yardımcısı Kaan Kavaloğlu: - "Antalya'ya bu sene gelen 12 milyon turistin neredeyse 100 milyon gece konaklaması var. İstanbul'a gelen 12 milyon turistin 25 milyon gece konaklaması var. Antalya'ya gelen turistler, 4 katı daha fazla konaklama yapıyorlar. Ülke genelinde de en yüksek geceleme ortalaması Antalya'da" - "Yıl sonuna kadar Antalya'ya gelen turist sayısının 13 milyona ulaşmasını hedefliyoruz. 2023'te ise 16 milyon turist hedefini yakalayacağımızı düşünüyorum"

Yurthaber 20-10-22 12:51

Antalya turizmde iki büyük fuara ev sahipliği yapacak

ANFAS Food Product ve ANFAŞ Hotel Equipment fuarları, 17-20 Ocak'ta Antalya'da düzenlenecek - İki fuara 300'ün üzerinde katılımcı ile yerli ve yabancı 50 binden fazla profesyonel ziyaretçi bekleniyor

Yurthaber 18-10-22 11:16

Konaklama

Konaklama Hakkındaki Haberler Mynet'te. Konaklama Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Samsun'da TEKNOFEST öncesi otellerde fahiş fiyat denetimi yapıldı

Samsun'da TEKNOFEST öncesi otellerde fahiş fiyat denetimi yapıldı

Yurthaber 28-08-22 15:44

Gençler, Çeşme ve Kuşadası'ndaki ücretsiz yurtlarda tatillerini geçiriyor

Gençlik ve Spor Bakanlığının "Seyahatsever" projesi kapsamında gençlerin turizm amaçlı kullanımına ücretsiz açılan Çeşme ve Kuşadası'ndaki yurtlarda kalan gençler, deniz, kum ve güneşin tadını çıkarıyor - Zonguldak'tan proje kapsamında ilçeye gelen İsra Çevik: - "Ülkemin bana böyle bir fırsat tanıması çok güzel bir şey. Her yerde evimin olduğunu hissetmek, her yerde kalacak yerimin olması çok güzel ve çok mutlu edici"

Yurthaber 25-08-22 11:11

Bisikletiyle seyahate çıkan genç KYK yurtlarında konaklıyor

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinden bu yıl mezun olan Muhammed Sıddık Dicle, ücretsiz konaklama imkanından yararlanarak bisikletiyle birçok kentin tarihi ve turistik yerlerini geziyor - 24 yaşındaki Muhammed Sıddık Dicle: - "Yurtlarda duş, elektrik, yatak gibi imkanlar bizim için iyi oldu. Ücretsiz olması da daha fazla yeri gezmemizi sağlıyor"

Yurthaber 21-08-22 11:19

Samsun'daki TEKNOFEST'e yoğun bir katılım bekleniyor

Vali Zülkif Dağlı: - "İlgi çok çok iyi. Kente gelen hem paydaş kuruluşlarımız var ama asıl gelecek olan öğrencilerimiz, aileleri ve dışarıdan gelecek misafirlerimize dönük rezervasyonlar yapıldı. Biz bunun dışında tüm misafirhanelerimizi ayırdık" - "TEKNOFEST'in çok yoğun bir şekilde talep göreceğini düşünüyoruz. TEKNOFEST'e biz hazırız. Tüm kamu kurumlarımız ve halkımızla birlikte bu hazırlığı yapıyoruz. Esnafımız da kendi hazırlıklarını yapıyorlar"

Yurthaber 02-08-22 11:40