Ne Kadar Oluyor Haberleri

Çalışanları ilgilendiren kritik maaş detayı! Bu şartlara dikkat! 39 bin 720 lira...

MilyonlaRca çalışanın beklediği 2022 yılı asgari ücret rakamları belli olduktan sonra işsizlik maaşı da arttı. İşsizlik rakamları 2022 yılında ise en düşük işsizlik maaşı (brüt olarak) 2137 lira, orta kademe işsizlik maaşı 2541 lira en yüksek işsizlik maaşı da 4272 lira oldu. 6 ay maaş bağlanan kişiye toplamda en az 12 bin lira ödenirken, en yüksek ve en uzun süre maaş alana toplamda 39 bin 720 lira ödeme yapılıyor.

Finans 12-04-22 09:25

Başvurana 5 dakika içerisinde 10.000 TL veriliyor! Bankaların kredi hesap tablosu! Geri öderken...

Acil nakit ihtiyacı olan kişiler, bankalardan en hesaplı kredileri çekmek için uygun faiz oranlarının ne kadar olduğunu araştırıyor. İnternet üzerinden başvuruyla krediler kolaylıkla alınabiliyor. Bankaların belirlediği geri ödeme ve faiz tablosuna göre ne kadar ödeme yapabileceğinizi kolaylıkla belirleyebiliyorsunuz. İşte, 10.000 TL kredide geri ödeme miktarları!

Finans 09-04-22 09:45

Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Yavuz'dan 'evden çalışma' uyarısı: Artık kaçınılmaz

Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Serap Şimşek Yavuz, toplu ulaşımdaki yoğunluğa dikkat çekti. Kendisinin de sürekli toplu taşıma kullandığını belirten Prof. Dr. Yavuz, “İnsanlar iki santim bile mesafe olmadan yolculuk yapmak zorunda kalıyor. Daha çok bulaştığını söylediğimiz bir virüs varken bunun kesinlikle çözülmesi gerekiyor. Evden çalışma imkanı olan tüm sektörlerde, bu uygulamaya geçilmesi kaçınılmaz artık" dedi.

Haber 13-04-21 10:12

'Yerinde karar' dönemiyle ilgili önemli açıklama: Hiç vakanın olmadığı yerleri hızlı açmak lazım

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemalettin Aydın, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın duyurduğu salgın yönetiminde 'yerinde karar' dönemi ile ilgili, "5 bin vaka sayıları görülürken bunun yüzde 65'i İstanbul'daydı. Aslında Anadolu'da birçok kasabada hiç vaka yokken okulunu, kafesini, kahvehanesini, çay ocağını da kapatmıştık. Bunu bilerek süreci yönetmek; hiç vakanın olmadığı yerleri hızlı açmak lazım" dedi.

Haber 14-02-21 09:34

Ne Kadar Oluyor

Ne Kadar Oluyor Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Ne Kadar Oluyor Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Trafik cezası olanlara müjde! Büyük indirimden faydalanmak için..

Ülkemizde trafik kurallarına sıkı sıkıya uyan ya da hiç aldırış etmeden araç kullanan vatandaşlar bulunuyor. Bazen kurallara uymadığımız için ağır cezalar öderken bazen de kurallara ne kadar riayet etsek de bir yerden trafik cezası gelebiliyor. Bir yılda sayısız sürücüye trafik cezaları uygulanıyor. Trafik cezalarının yükünü hafifletmek artık mümkün.

Finans 11-08-20 10:44

Prof. Dr. Ceyhan'dan okulların açılmasıyla ilgili 'New York modeli' önerisi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, okulların açılması konusunda New York modelinin örnek alınabileceğini söyledi. Ceyhan, New York modelini örnek göstererek, "Biz de 100 binler civarında test yapmalıyız. O zaman yüzde 2'nin üzerine çıkarsa okulları kapatacağız gibi şartları önceden belirleyerek, ancak öyle açabiliriz. 6'ncı sınıf ve yukarısı açılabilir 31 Ağustos'ta, daha küçük çocuklar bir ay bekleyebilir" dedi.

Haber 07-08-20 10:18

Uygun fiyata PlayStation 4 oyunu nereden alınır!

Uygun fiyata PlayStation 4 oyunu nereden alınır diye kara kara düşünüyor musunuz? Bu haberimizde nereden uygun fiyata PlayStation 4 oyunu alabileceğinizi açıklıyoruz. Bakalım Türkiye’deki oyun fiyatları ile yurtdışı fiyatları arasında ne kadar fark var?

Haber 06-11-18 08:33

Eğitim Sigortası da gelir vergisi avantajını içinde barındırıyor

Eğitim yılının başladığı dönemde yeniden gündeme gelen eğitim sigortası, bir hayat sigortası ürünü olduğu için, gelir vergisi avantajını içinde barındırıyor ve sigorta ettirene ortalama yüzde 25 yarar sağlıyor.

Finans 09-10-18 17:21

Bayhan İzdivaç'tan Bakın Ne Kadar Alıyor Şok Olucaksınız

Bayhan İzdivaç programında Ne Kadar Oluyor Gündeme Bomba Gibi Düştü Bayhan Paramı Alıyor Ne Kadar Alıyor?

Haber 24-10-16 15:24

SON DAKİKA Az Önce Açıklandı Asgari Ücretler Değişiyor Ne Kadar Oluyor?

Son Dakika Açıklaması Geldi Asgari Ücretler Derğişiyor Asgari Ücretler Ne Kadar Oluyor Beklenen Açıklama Geldi

Haber 14-09-16 14:42

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül: 'Şehirlerdeki Kalkınmanın ve Kültürel Hayatın Lokomotifi Üniversitelerdir'

Çeşitli temas ve incelemeler gerçekleştirmek üzere Ordu'da bulunan Cumhurbaşkanı Gül, Ordu Üniversitesi Cumhuriyet Yerleşkesi'ni ziyaret etti.

Haber 23-11-13 02:32