Nuray Sayarı Haberleri Ve Son Dakika Nuray Sayarı Haberleri

Nuray Sayarı Haberleri Ve Son Dakika Nuray Sayarı Haberleri

Nuray Sayarı, 1972 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eski bir astrolog olan büyükannesinin etkisi ile astroloji ile ilgilenmeye başladı.

Annesinin Kahireli olması nedeniyle de Kahire'ye giderek astroloji eğitimi aldı ve hemen ardından Hindistan'a giderek çeşitli teknikler öğrendi ve düşünce gücü üzerine kendini geliştirdi. Hem astroloji hem de tarot falı üzerine çalışmaya başlayan Sayarı, 1991 yılından beri sektörde adını duyurmaya başladı. Danışanlarına, günlük, haftalık ya da aylık burç yorumları yapmakta ve düşünce gücü üzerine onlara tavsiyeler vermektedir.

Uzun yıllardır devam eden deneyimleri ile danışanlarına pozitif düşüncenin hayatları nasıl değiştirdiğini anlatarak onların düşünce gücü hakkında bilgiler vermekte ve belirli seanslar yapmaktadır.

Sayarı, ondan fazla kitabında bu bilgileri toplamıştır. Adına 2015 yılında Soma'da bir okul yaptırmış olan Sayarı, iki oğlu ile İstanbul'da yaşamaktadır.

Nuray Sayarı Haberleri

Çarşamba sabah saat 06:21'e dikkat! Nur Viral'e konuk olan Astrolog Nuray Sayarı böyle uyardı

Son dönemde seçim yorumlarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü astrolog Nuray Sayarı, Nur Viral'in Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan 'Hayatta Her Şey Var' programına konuk oldu. Sayarı tarih ve saat vererek tüm astroloji takipçilerini heyecanlandırdı.

Magazin

Haritalara baktım Murat Kurum kazanacak demişti! Astrolog Nuray Sayarı: 'Doğum bilgileri yanlış verildi'

İstanbul'da yerel seçimler öncesinde "Haritaları birleştirdiğimde baktığımda Murat Kurum kazanacak, Ekrem İmamoğlu kazanacak" diyen astrolog Nuray Sayarı kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi. Sayarı "Bana verilen doğum bilgilerindeki yanlışlıktan dolayı ben Murat Kurum kazanacak diye gördüm" dedi.

Haber

Astrolog Nuray Sayarı Ekrem İmamoğlu İstanbul’u kaybediyor bu da İstanbul'un hayrına oluyor demişti! Sosyal medyanın diline düştü

Astrolog Nuray Sayarı'nın seçim yorumları uzun süre gündem olmuştu. CHP'nin İstanbul ve Ankara gibi şehirleri kazanmasından sonra Sayarı'nın sözleri sosyal medyanın diline düştü.

Magazin

10 Nisan'dan önce bunu mutlaka yapın! Ünlü astrolog Nuray Sayarı tek tek anlattı

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı, astrolojiye dair açıklamalarıyla gündemde yer alıyor. Son olarak Nur Viral'le Hayatta Her Şey Var programına konuk olan Sayarı, 10 Nisan tarihinden önce mutlaka yapılması gerekenleri anlattı. Sayarı, küslerin barışacağı bir ritüel de paylaştı.

Kadin

Nuray Sayarı

Nuray Sayarı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Nuray Sayarı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

2019'da İmamoğlu'nun kazanacağını bilen astrolog Nuray Sayarı'dan İstanbul için seçim tahmini! Boğa burcu diyerek o ismi öne çıkardı

Seçime on günden az bir süre kala Türkiye nefesini tuttu sandıktan çıkacak sonuçları bekliyor. Seçim yarışında son viraja girilirken astrolog Nuray Sayarı'dan da dikkat çeken bir öngörü geldi. 2019'da Ekrem İmamoğlu'nun, 2023 genel seçimlerinde ise AK Parti'nin kazanacağını tahmin ettiğini iddia eden Sayarı, 31 Mart'taki yerel seçimlerde İstanbul'da ipi kimin göğüsleyeceği konusunda tahminde bulundu.

Haber

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı açıkladı: Bunu yapın cüzdanınız para ile dolsun! O tarihten sonra yeni bir dönem başlıyor

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı, astrolojiye dair açıklamalarıyla dikkat çekiyor. Son olarak Nur Viral'le Hayatta Her Şey Var programına konuk olan Sayarı, 20 Mart'tan itibaren yeni bir dönemin başladığını ve tüm dünyada adeta bir defterin kapanıp bir defterin açıldığını belirtti. 20 Mart 2024'den 20 Mart 2025'te kadar astrolojik anlamda yeni yıla gireceğimizi söyleyen Sayarı astrolojiye dair müjdeli haberleri sıraladı. Sayarı, cüzdanı para ile dolduracak bir ritüel de paylaştı. İşte detaylar...

Kadin

'Cumartesi gecesine kadar dikkat' diyerek uyardı! Nur Viral'e konuk olan Astrolog Nuray Sayarı ilginç önerisiyle gündem oldu! 'Ayvayı alın...'

Beyaz Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Nur Viral'le Hayatta Her Şey Var programı her bölümüyle büyük yankı uyandırıyor. Bazı günler ünlü sunucuya uzman isimler eşlik ediyor. Nur Viral'e konuk olan Astrolog Nuray Sayarı bomba açıklamalar yaptı. 'Cumartesi gecesine kadar bunlara dikkat' diyen Sayarı 'Ayva ritüeli' ile sosyal medyayı salladı.

Magazin

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı'nın kehanetleri sosyal medyayı salladı! 'Türkiye'nin istikbali değişecek' dedi ve tarih verdi

Açıklamaları ve özel hayatı ile sık sık gündeme gelen ünlü astrolog ve yazar Nuray Sayarı, Evrim Akın'ın YouTube programına konuk oldu. Merkür gerilemesi ile ilgili merak edilenleri anlatan Sayarı, burçları nelerin beklediğini açıklarken Türkiye'nin geleceğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü astrolog 'Türkiye'nin istikbali değişecek' diyerek tarih verdi...

Kadin

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı'dan çok konuşulacak sözler! ''Fakir adamla işim olmaz! Gözüne mi bakacağım?''

Açıklamaları ve özel hayatı ile sık sık gündeme gelen astrolog ve yazar Nuray Sayarı Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk oldu. 2 sene önce 31 yıllık eşi Aşkın Sayarı'dan şiddet gerekçesiyle boşanan Sayarı, tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. Sayarı'nın programdaki ''Fakir adamla işim olmaz! Gözüne mi bakacağım?'' sözleri dikkat çekti.

Magazin

Nuray Sayarı: Çocuğumun önünde cinselliğini neden yaşarsın?

Astrolog Nuray Sayarı eşiyle ilgili açıklamalarına devam etti. Aşkın Sayarı'nın kendisi hakkında sözlerine dayanamayan ünlü isim yaptığı açıklamalarla herkesi bir kez daha şoke etti.

Magazin

Kız kardeşi, kocasından şiddet gördüğünü açıklayan Nuray Sayarı'ya öfke saçtı

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı, eşi Aşkın Sayarı tarafından aldatıldığını itiraf edip skandal itiraflara imza atmıştı. Sayarı'nın kardeşi Müzeyyen Uman, Nuray Sayarı'ya demediğini bırakmadı.

Magazin

Ece Erken'den Nuray Sayarı'ya: Adam aldatıyorsa bırakacaksın!

Evli iş adamıyla ilişkisi ortaya çıkan Ece Erken, eşi tarafından aldatılan astrolog Nuray Sayarı’ya nasihat verdi. Erken, sosyal medyada gündem oldu.

Magazin

Astrolog Nuray Sayarı eşi tarafından tehdit edildiğini söyleyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yardım istedi

Ünlü astrolog Nuray Sayarı, bugün çıktığı canlı yayında gözyaşlarına boğularak eşinden şiddet gördüğünü ve aldatıldığını söyledi. Aynı zamanda tehdit edildiğini de söyleyen Sayarı, canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek yardım çağrısında bulundu.

Magazin

Beyaz TV'deki canlı yayında rahatsızlanan astrolog Nuray Sayarı hastaneye kaldırıldı

Beyaz TV'de yayınlanan Hayatta Her Şey programında burç yorumları yapan astrolog Nuray Sayarı, canlı yayında rahatsızlandı. Ünlü astrolog hastaneye kaldırılırken, program ise yarıda kesildi.

Trend

Ünlü astrologtan ünlüler hakkında şoke eden tahminler

Astrolog Nuray Sayarı, ünlüler hakkında tahminlerini söyledi! Sayarı, Tarkan ve Kenan Doğulu'nun baba olacağını açıkladı. İşte detaylar

Magazin

Ünlü astrolog Sayarı'ya büyük şok! Kardeşi şikayetçi oldu

Ünlü astrolog Nuray Sayarı, kardeşi Hakan Uman'dan marka haline gelmiş isim ve soy ismini yan yana getirmek suretiyle fayda sağladığı gerekçesiyle şikayetçi oldu. Mahkeme, Hakan Uman'ın kardeşi olduğunu saklayan Sayarı'nın açtığı davanın reddine karar verdi. Mahkemede ifade veren Hukan Uman, ünlü astrolog için 'Yıllır evvel taroçu, falcı ve medyum olarak çalışıyordu. Falcılara karşı polis operasyonlarından korunmak için moda olan astrologluğa geçiş yaptı' ifadesini kullandı.

Haber