Pembe Haberleri

Her evde bulunuyor! Doğal pembe dudaklar için kullanabileceğiniz malzemeler

Dudakların renksiz olması solgun ve hasta bir görünüme sebep oluyor. Kadınlar dudaklarını renklendirmek için çeşit çeşit rujlar ve dudak renklendirme işlemleri uyguluyorlar. Ancak evde bulunan doğal malzemeler ile uzun süre kalacak pembe dudaklara sahip olabilirsiniz.

Kadin 27-10-22 13:36

Pembe Otobüs ile meme kanseri için farkındalık oluşturulacak

Genç Birikim Derneği ve bir otobüs firmasının "1-31 Ekim Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık Ayı" dolayısıyla hayata geçirdiği proje ile pembe tasarımla giydirilen bir otobüs yıl sonuna kadar Diyarbakır-Van arası karşılıklı sefer yapacak

Yurthaber 18-10-22 21:49

Sağlık meslek lisesi öğrencileri pembe mektuplarla meme kanserine dikkati çekiyor

Sakarya'da pembe elbise giyip pembe çiçekli taçlar takan sağlık meslek lisesi öğrencileri, pembe kağıtlara yazdıkları ve aynı renkteki zarflara koydukları mektupları vatandaşlara dağıtarak meme kanseri konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlıyor - İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü: - "Vatandaşlarımızdan özellikle şunu istiyoruz; Sağlık Bakanlığımız bunun farkına varalım diye canla başla çalışıyor. Farkındalık daha evde muayeneyle başlıyor ve erken teşhiste yüzde 100 tedaviye kadar gidiyoruz, ne olur farkında olalım"

Yurthaber 14-10-22 09:49

Edirne'de meme kanserine dikkat çekmek için yaya geçidi pembeye boyandı

Edirne'de meme kanserine dikkat çekmek için yaya geçidi pembeye boyandı

Yurthaber 11-10-22 16:58

Pembe

Pembe Hakkındaki Haberler Mynet'te. Pembe Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.