Sarp Levendoğlu Haberleri Ve Son Dakika Sarp Levendoğlu Haberleri

Sarp Levendoğlu Haberleri Ve Son Dakika Sarp Levendoğlu Haberleri

Ankara'da doğan oyuncu ve yönetmen Sarp Levendoğlu, 1981 yılında dünyaya geldi. Saint Benoit Lisesi'ni bitirmesinin ardından İstanbul Kültür Üniversitesi'nde oyunculuk okudu. Lise Defteri'nde başlayan oyunculuk kariyeri, Mustafa Altıoklar'ın da yeğeni olmasından da kaynaklı olarak yönetmenin projelerinde oynamaya devam etti. 2002 yılından itibaren, Emret Komutanım, Çınaraltı gibi televizyon dizilerinin yanında, O Şimdir Asker gibi filmlerde de rol aldı. Oyunculuğu ile birlikte yönetmenlik de yaptı. Küçük Ağa dizisinde başrol oynayan Levendoğlu, bu dizide birlikte rol aldığı oyuncu Birce Akalay ile 2014 yılında dünya evini girdi. Üç sene evli kalan çift 2017 yılında boşandı. Ayrıca Levendoğlu, Fox TV'de Savaşçı adlı dizide Haydar Bozkurt rolünü üstlenmektedir.

Sarp Levendoğlu Haberleri

Adam ve Çocuk filmi nerede ve ne zaman çekildi? İşte oyuncu kadrosu

Kemalettin Tuğçu'nun ‘’Aynı’’ adındaki eserinden sinemaya uyarlanan Adam ve Çocuk filminin yönetmen koltuğunda Özer Kızıltan oturuyor. Sarp Levendoğlu, Esra Kızıldoğan, Atilla Pakdemir, Kaan Turgut, Uğur Karabulut ve Kübra Süzgün gibi isimlerin yer aldığı Adam ve Çocuk filminin konusu da çok ilginç…

Trend 02-09-21 15:55

Derya Şensoy, Sarp Levendoğlu'nu çok özlemiş!

Oyuncu Derya Şensoy, şehirler arası giriş-çıkışlar yasak olduğu için Datça’da olan sevgilisi Sarp Levendoğlu’yla ayrı kaldığını söyleyerek, “Onu çok özledim” dedi.

Magazin 18-05-20 09:11

Sarp Levendoğlu sevgilisi Derya Şensoy ile ilk kez fotoğraf paylaştı

Derya Şensoy ile gözlerden uzak aşk yaşayan Sarp Levendoğlu, ilk kez sevgilisiyle birlikte olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin 12-08-19 09:38

Engin Akyürek ekranlara geri dönüyor

Türk televizyon kanallarının yeni sezon dizilerinden gelişmeler gelmeye başladı. Engin Akyürek’i yeni sezonda ekranlarda göreceğiz.

Trend 10-07-19 09:15

Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy'dan tatil pozu

Uzun süredir ortalıklarda görünmeyen aşıklar Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy'dan tatil pozu geldi. Ünlü çifttin paylaştığı fotoğrafa beğeni yağdı.

Magazin 05-07-19 16:32

Derya Şensoy'dan romantik Sarp Levendoğlu paylaşımı

Oyuncu Derya Şensoy, sosyal medya hesabından paylaştığı selfie üzerinden 'mutlu aşıklar' mesajı verdi. Şensoy ve Sarp Levendoğlu adeta düşman çatlattı.

Magazin 01-01-19 11:28

Derya Şensoy'dan Sarp Levendoğlu paylaşımı

Derya Şensoy, bir süredir haklarında ayrılık söylentileri çıkan sevgilisi Sarp Levendoğlu'nun doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı.

Magazin 25-12-18 14:11

Sarp Levendoğlu sevgilisi Derya Şensoy'la fotoğrafını paylaştı

Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy'un ayrıldıkları iddia edilmiş çift bu iddialara sessiz kalmıştı. Sarp Levendoğlu ayrıldığı iddia edilen sevgilisi Derya Şensoy'la fotoğraf paylaştı

Magazin 27-11-18 10:44

Bomba iddia: Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy ayrıldı

Eşi Birce Akalay'dan boşandıktan sonra Derya Şensoy ile aşk yaşayan Sarp Levendoğlu cephesinden yeni haber var! İddialara göre Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy ayrıldı.

Magazin 11-11-18 12:51

Derya Şensoy, sevgilisi Sarp Levendoğlu'yla ilk fotoğrafını paylaştı

Derya Şensoy, uzun süredir gözlerden uzak aşk yaşadığı oyuncu Sarp Levendoğlu ile ilk fotoğrafını paylaştı.

Magazin 14-09-18 00:36

Derya Şensoy son haliyle herkesi şoke etti

Ünlü oyuncuların iki yıllık 'kaçak aşk oyunu' sonunda bozuldu. İlk kez Datça’da görüntülenen sevgililer, büyük panik yaşadı. Derya Şensoy son haliyle herkesi şoke etti

Magazin 05-07-18 12:00

Birce Akalay'dan samimi itiraf: Yanıldığım için...

Birce Akalay, Kıbrıs Lefke Üniversitesi’ndeki bir söyleşiye katıldı. Akalay, öğrencilerin “Gerçek aşk bir kez mi yaşanır?” sorusuna önce şaşırdı sonra yanıt verdi

Magazin 27-05-18 16:24

Birce Akalay'dan Sarp Levendoğlu itirafı

Ünlü oyuncu Birce Akalay, Kıbrıs'ta bulunan bir üniversite’nin düzenlediği söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Magazin 25-05-18 14:00

Sarp Levendoğlu'ndan bir ilk! Sevgilisini paylaştı

Sarp Levendoğlu, Birce Akalay ile boşanma sebebi gösterilen Derya Şensoy ile ilk kez fotoğraf paylaştı

Magazin 17-04-18 13:55

Birce Akalay isyan etti!

Güzel oyuncu Birce Akalay, geçen gün Cihangir'de bulunan bir mekanda görüntülendi. Akalay, kendisi hakkında çıkan haberlere adeta isyan etti.

Magazin 05-12-17 00:39

Savaşçı'ya dizisine dahil olan Sarp Levendoğlu'nun çıldırdığı sahne herkesin tüylerini diken diken etti

Savaşçı dizisine Yüzbaşı Haydar Bozkurt karakteriyle dahil olan Sarp Levendoğlu, aldığı kötü haberin ardından çıldırdığı sahne izleyenlerin tüylerini diken diken etti.

Magazin 20-11-17 10:37

Sarp Levendoğlu, Savaşçı dizisine dahil oldu

Fox TV'nin sevilen dizisi Savaşçı'ya daha önce üç asker dizisinde rol alan Sarp Levendoğlu dahil oldu.

Magazin 09-11-17 16:52

'Begüm Birgören ve Sarp Levendoğlu yeniden bir arada' iddiası

Eski sevgililer Sarp Levendoğlu ile Begüm Birgören'in, yeniden aşk yaşamaya başladığı öne sürüldü.

Magazin 29-10-17 16:09

Sarp Levendoğlu ve Begüm Birgören 4 yıl sonra yeniden birlikteler

2013'te ayrılan ikili Sarp Levendoğlu ve Begüm Birgören çifti yeniden bir araya geldi, aşkı paylaştıkları fotoğraf ortaya çıkardı...

Magazin 28-10-17 09:32

Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy ayrılığının altından Birce Akalay çıktı

Derya Şensoy ve Sarp Levendoğlu arasındaki aşkı bitiren şeyin iddia edildiği gibi Şensoy'un arkadaşları olmadığı ortaya çıktı.

Magazin 14-06-17 09:51

Yeni sevgiliyi çileden çıkaran dövme

Oyuncu Sarp Levendoğlu, meslektaşı Birce Akalay'dan 4 ay önce boşandı. Birlikte olduğu oyuncu Derya Şensoy, Sarp'tan kolundaki Birce dövmesini sildirmesini istemiş

Magazin 27-05-17 12:10

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu resmen boşandı

Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu'na açtığı boşanma davasında geri adım atmayınca çift iki yıl süren evliliğini dün Anadolu Aile Mahkemesi'nde sonlandırdı.

Magazin 17-01-17 08:46

Birce Akalay boşanma sorularına ne yanıt verdi?

Birce Akalay, önceki gün Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü Başkanı Prof. Alev Meral Tokgöz'le Akmerkez'deydi.

Magazin 11-01-17 03:57

Birce Akalay boşanmaktan vazgeçti

Oyuncu Birce Akalay'ın, kendisini aldattığı öne sürülen Sarp Levendoğlu ile evliliğine bir şans daha vermek istediği ve boşanmaktan vazgeçtiği öğrenildi.

Magazin 10-01-17 10:14

Sarp Levendoğlu Birce Akalay'ı silemedi

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun ayrılığı, Akalay'ın eşini Instagram'da takip etmeyi bırakması ve birlikte fotoğraflarını silmesiyle ortaya çıkmıştı.

Magazin 08-01-17 10:19

Birce Akalay alyansını çıkardı

Üç yıllık eşi Sarp Levendoğlu'ndan boşanma kararı alan Birce Akalay, önceki akşam Karaköy Mana'da arkadaşlarıyla yemek yedi.

Magazin 06-01-17 03:17

Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay'ın evliliğini Datça kaçamağı bitirdi

Sarp Leventoğlu-Birce Akalay çiftinin 3 yıllık evliliklerinin bitmesi kararının arkasında yakışıklı oyuncunun Datça'da ünlü bir oyuncuyla yaptığı kaçamak çıktı.

Magazin 05-01-17 09:47

Boşanma haberleri doğru çıktı

Ayrılacaklarına dair daha önce haklarında birkaç kez haberler çıkan Birce Akalay-Sarp Levendoğlu çifti bu kararı netleştirdi. Çift boşanmak üzere avukatlarına vekâlet verdi.

Magazin 04-01-17 03:39

Sosyal medyadan fotoğraflarını sildiler

2014 yılında evlenen Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun evliliğinde yine bir kriz olduğu iddiası ortaya atıldı.

Magazin 03-01-17 03:10

Sarp Levendoğlu ile Engin Akyürek'i buluşturan proje

Sarp Levendoğlu ile Engin Akyürek, yeni dizide bir araya geliyor. Bir süredir içlerine sinen bir projeye 'evet' demeyi bekleyen ikili, 'Esaretin Bedeli'nde bir araya gelecek.

Magazin 13-11-16 09:31

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'ndan aşk pozu

Küçük Ağa dizi setinden tanışıp aşk yaşamaya başlayan Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu çifti 'boşanıyorlar' haberlerine fotoğrafla yanıt verdi.

Magazin 01-08-16 13:57

Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu boşanıyor mu?

Birce Akalay, "Deliormanlı" filminde başrolü paylaştığı eşi Sarp Levendoğlu ile gala gecesi tartıştığı, evliliklerinde ciddi bir kriz yaşandığı yönündeki iddialara yanıt verdi.

Magazin 07-04-16 08:00

Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu yine tartıştı

Başrolü paylaştıkları "Deliormanlı" filminin after partisinde kavgaya tutuşan Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu çifti cumartesi akşamı gittikleri balıkçıda tartıştı.

Magazin 03-04-16 11:32

Sarp Levendoğlu rolüne boksör gibi çalışıyor

Sarp Levendoğlu, çalışmalarına tam gaz devam ediyor

Magazin 30-10-15 12:08

Sarp Levendoğlu'na kötü haber

Başrollerini Sarp Levendoğlu ile Pelin Akil'in paylaştığı romantik komedi türündeki yazlık dizi " Ne Münasebet"in ekran ömrü kısa oldu.

Magazin 04-09-15 09:38

Ne Münasebet 5. Bölüm Fragmanı

Nil, Çisil'in ısrarlarına daha fazla dayanamaz ve kendini yenilemeye karar verir. Ancak Nil'in değişimi Figen'in pek hoşuna gitmez. Salim'in hobisi evde küçük çaplı bir yangına sebep olur. Muazzez, evdeki tadilat bitene kadar Nil ve ailesini villaya davet eder. Muazzez'in davetini kabul eden Figen'in gizli bir amacı vardır. Öte yandan Nil'in doğum günü yaklaşmaktadır. Demir, Nil'e doğum günü için sürpriz bir hediye alır ancak Berkant'ın planı Demir'in sürprizini bozar… Neco ve Çisil'in lunaparkta yaşadıkları kötü bir olay büroya yeni bir müşteri getirir. Nil ve Demir, ilginç olayın sorumlusunu bulduklarında herkes şok olur. Ne Münasebet yeni bölümüyle 03 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20:30'da Show'da...

Magazin 28-07-15 13:54

Ne Münasebet 4. Bölüm Fragmanı

Nil, Demir'in kendisini öpmesine hiç beklenmedik bir tepki verir. İkilinin arasını açan öpücük olayı Figen ve Muazzez arasında da sert rüzgarlar esmesine sebep olur. Nil, kendini izinsiz ulu orta öpen Demir'den bir özür beklemektedir. Ancak Demir özür dilememekte kararlıdır. İkilinin özür inatlaşması sonunda tehlikeli bir oyuna dönüşecektir. Büroda işlerin hiç de Muazzez'in anlattığı gibi olmadığını anlayan Hakkı, gizlice büroya girmenin bir yolunu bulur. Hakkı, Fadime'yle konuşur ve duyduklarına inanamaz. Demir ve Nil, Demir'in komşularının anlaşmazlığını çözmek için kolları sıvarlar bu kez… İki komşunun basit bir anlaşmazlığı gibi duran olayın iç yüzü herkesi şaşkına çevirir. Ne Münasebet yeni bölümüyle 27 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20:30'da Show'da...

Magazin 21-07-15 14:19

Ne Münasebet 3. Bölüm Fragmanı

Berkant, aradığı fırsatı yakalamış ve Demir'i nezarete attırmıştır. Nil'in çabaları sonucu Berkant şikayetini geri alır. Bu 'iyiliğini' fırsata dönüştürmek isteyen Berkant, istemeden Demir'in, Nil'e olan duygularının açığa çıkmasına sebep olur. Öte yandan Hakkı komadan çıkmıştır. Ancak Hakkı'nın komadan çıkması Nil'in işi bırakması demektir. Hakkı ve Muazzez bu duruma kendilerince bir çözüm bulurlar. Demir nezarette tanıştığı delikanlının babasıyla olan sorunlarından etkilenir ve gence yardım sözü verir. Nil ve Demir olayı araştırmaya başladıklarında işin hiç de göründüğü gibi olmadığını anlarlar. Ne Münasebet yeni bölümüyle 20 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20:30'da Show'da...

Magazin 14-07-15 11:25

Ne Münasebet setinde korkunç kaza

Başrolünü Sarp Levendoğlu ile Pelin Akil'in paylaştığı yeni dizisi Ne Münasebet'in çekiminde feci bir kaza yaşandı.

Magazin 09-07-15 18:31

Ne Münasebet 2. Bölüm Fragmanı

Hakkı Bey'in vurulmasının üzerinden 6 ay geçmiştir. Hakkı Bey'in komaya girmesiyle Bilir Hukuk Bürosu kapanmanın eşiğine gelmiştir. Demir ise tüm bu yaşananlardan kendini sorumlu tutmaktadır. Demir ve Nil büroyu ayakta tutabilmek için işe daha sıkı sarılırlar. Ancak büroyu kimin yöneteceği aralarındaki en büyük tartışma konusudur. Demir, büroya nihayet bir arabuluculuk işi bağlamayı başarır. Demir, bir yandan gerçeğin peşinde koşarken diğer yandan Nil'in güzelliğinin farkına varmaya başlar. Diğer yandan Demir'in ezeli düşmanı Berkant yan ofise taşınır. Berkant, Bilir Hukuk'un batışını hızlandırmak için Nil'e iş teklif eder. Bu teklif karşısında Demir, herkesi şaşkına çevirecek bir hamle yapar. Ne Münasebet yeni bölümüyle 13 Temmuz Pazartesi akşamı saat 21:00'da Show'da...

Magazin 07-07-15 11:47

Sarp Levendoğlu apartmana çişini yaptı

Show TV'de yakında başlayacak 'Ne Münasebet'in 'Demir'i Sarp Levendoğlu önceki akşam Beyoğlu'ndaydı.

Magazin 24-06-15 11:15

Liseli aşıklar

Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu'yla kendisini liseli aşıklara benzetti.

Magazin 18-06-15 17:26

Sarp Levendoğlu'ndan cesur sahneler

Ne Münasebet dizisiyle ekranlara dönecek olan Sarp Levendoğlu'ndan cesur sahneler...

Magazin 11-06-15 10:32

Eski sevgili mahalleyi terk ettirdi

İki ay önce Birce Akalay'la evlenen Sarp Levendoğlu, aynı semtte yaşayan eski sevgilisi Demet Evgar yüzünden Asmalımescit'teki evini boşalttı.

Magazin 29-09-14 08:42

Evlenecekleri gün belli oldu

'Küçük Ağa' dizisindeki arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşen Sarp Levendoğlu'yla eski manken Birce Akalay, önceki gün Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nden evlilik tarihi aldı.

Magazin 03-07-14 16:48

Küçük Ağa aşıklarından şok sözler

Küçük Ağa setinde tanışıp evlenme kararı alan Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu sinirlerine hakim olamayınca...

Magazin 01-07-14 08:57

Sessiz sedasız nişanlandılar

Küçük Ağa dizisinin başrol oyuncuları Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu nişanlandı.

Magazin 19-06-14 14:38

Nikah pozu mu?

Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu'nun 'Küçük Ağa' dizisinin setinde başlayan aşkları doludizgin devam ediyor.

Magazin 17-06-14 08:54

Düğün tarihleri belli oldu

Küçük Ağa dizisinde büyük aşka tutulan Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun düğün tarihi belli oldu.

Magazin 18-05-14 16:15