Sitare Akbaş Haberleri Ve Son Dakika Sitare Akbaş Haberleri

Sitare Akbaş Haberleri Ve Son Dakika Sitare Akbaş Haberleri

6 Ekim 1988 İstanbul doğumlu Makbule Sitare Akbaş, oyuncudur. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra tiyatro eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde almıştır. Buradan mezun olduktan sonra televizyon dünyasına adımını 2004 yılında Samanyolu TV'deki Beşinci Boyut dizisinde canlandırdığı "Ayşe" karakteri ile atmıştır. Bunu Vazgeç Gönlüm, Hakkını Helal Et, Akasya Durağı, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Dila Hanım, Urfalıyam Ezelden, Emanet, Analar ve Anneler, İstanbul Sokakları, Sen Çal Kapımı, Ramo, İncir Çekirdeği, Ferahfeza, Bensiz, Hayat Tarzı, Ada, Ben Bir Denizim yapımları takip etmiştir. 2020 yılında Adana Altın Koza Film Festivali’nden de ödül kazanmıştır.

Sitare Akbaş Haberleri

Murat Dalkılıç'tan yeni sevgilisi Sitare Akbaş'a: Seninle her şeye varım ben

Popçu Murat Dalkılıç, geçtiğimiz sezon eski sevgilisi Hande Erçel'le aynı dizide rol alan Sitare Akbaş ile aşk yaşıyor. Dalkılıç yeni sevgilisiyle pozunu paylaşınca gündem oldu.

Magazin 27-09-21 12:13

Hande Erçel'in eski hali olay oldu! Efsane dizide dansçılık yapmış

Güzel oyuncu Hande Erçel'in Çılgın Dersane Üniversitede dizisinde dans ettiği görüntüler olay oldu. Erçel'in eski halini görenler şaşıp kaldı. Türkiye'nin en güzel kadınları arasında gösterilen Hande Erçel, dizide 'Meryem' karakterini canlandırmış.

Magazin 23-09-21 15:35

Murat Dalkılıç eski sevgilisi Hande Erçel'in arkadaşı Sitare Akbaş'la sarmaş dolaş

Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın uzun süredir eski sevgilisi Hande Erçel'in arkadaşı Sitare Akbaş ile aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Aşk iddialarına sert çıkan Murat Dalkılıç sevgilisiyle sarmaş dolaş dans ederken yakalandı.

Magazin 10-08-21 09:30

Sitare Akbaş

Sitare Akbaş Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sitare Akbaş Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.