Sunexpress Haberleri Ve Son Dakika Sunexpress Haberleri

Sunexpress Haberleri Ve Son Dakika Sunexpress Haberleri

1989 tarihinde Türkiye’de kurulan bir havayolu şirketidir. Türkçesi Güneş Ekspres Havacılık olan firma, turizm sektörünün canlı olduğu, turist akışının yoğun olduğu bölgelerde tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir. İlk ofisini Antalya'da açan şirket, hemen ardından İzmir'de de bir merkez açmıştır. Bu merkezleri sırasıyla İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndaki ofislerin açılışı takip etmiştir. Firma Anadolu şehirlerinden Almanya’ya direkt uçuşlar düzenleyen ilk Türk şirkettir. 2014 yılında Avrupa’nın en genç filosuna sahip olan şirket, 30. yılında ise 84 uçağı ile tarihindeki en büyük filoya ulaşmıştır. 2018 yılında şirket, dünyanın en iyi beşinci tatil havayolu ve Türkiye’nin en güvenli havayolu şirketi ödüllerinin sahibi olmuştur.

Sunexpress Haberleri

SunExpress, 10 milyon yolcu hedefini aşacak

SunExpress CEO'su Max Kownatzki: - "Kış sezonu için kapasitemizi hem 2021 hem de 2019 kışına göre yüzde 35 artırdık. Ayrıca 15 yeni rota ekledik ve kış için tarihimizin en büyük uçuş ağına ulaştık"

Yurthaber 19-10-22 18:00

SunExpress, Skytrax tarafından Dünyanın En İyi Tatil Hava Yolu seçildi

SunExpress CEO'su Max Kownatzki: -"İşimizin merkezine her zaman misafirlerimizi koyuyoruz ve onlara yolculuklarının her anında mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz"

Yurthaber 24-09-22 10:00

SunExpress yolcuları, SunPriority ile bir adım önde

SunExpress Ürün ve Müşteri Deneyimi Kıdemli Müdürü Nicole Haginger: - "Yolcularımızın, seyahat etmeyi daha kolay ve konforlu hale getiren SunPriority hizmetimize olan yoğun ilgisini görmekten mutluyuz"

Yurthaber 14-04-22 09:50

SunExpress Türkiye'nin 42 milyon turist hedefi için hazır

SunExpress CEO'su Max Kownatzki: - "Türkiye ile Avrupa arasındaki bağlantıları artırarak ve Avrupalı tatilcileri Türkiye’nin en cazip tatil bölgelerine getirerek, bu yıl Türkiye’nin 42 milyon turist hedefine destek olmak için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz" - "Türk turizm taşımacılığının bel kemiği olarak Türkiye’ye gelen trafik akışını desteklemeye ve tur operatörü iş ortaklarımızın koltuk talebini karşılamaya hazırız"

Yurthaber 01-04-22 10:17

Sunexpress

Sunexpress Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sunexpress Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

SunExpress çalışanlarının aşılanma oranı yüzde 99'a ulaştı

SunExpress çalışanlarının aşılanma oranı yüzde 99'a ulaştı

Yurthaber 23-12-21 11:03

SunExpress Kayseri'deki kapasitesini yüzde 30 artıracak

SunExpress Genel Müdürü Max Kownatzki: - "Kayseri, yolcu trafiği ve kapasitesi bakımından bu yaz pandemi öncesi seviyelere yaklaşarak güçlü bir toparlanma gösterdi ve bu da önümüzdeki döneme olumlu bakmamızı sağlıyor"

Yurthaber 27-10-21 12:59

SunExpress ile Mardin uçuşları başlıyor

SunExpress ile Mardin uçuşları başlıyor

Yurthaber 08-10-21 09:36

SunExpress, üçüncü kez Türkiye’nin En İyi Tatil Havayolu seçildi

SunExpress, üçüncü kez "Türkiye’nin En İyi Tatil Havayolu" seçildi

Yurthaber 02-10-21 10:02

SunExpress’ten kış sezonunda yeni rotalar

SunExpress’ten kış sezonunda yeni rotalar

Yurthaber 28-09-21 10:05

SunExpress ile Hatay ve Eskişehir'den aktarmasız Avrupa'ya gitme imkanı

SunExpress ile Hatay ve Eskişehir'den aktarmasız Avrupa'ya gitme imkanı

Yurthaber 29-06-21 10:10

SunExpress, tam kapanmada seyahat etmesi gereken misafirleri için uçuş düzenliyor

SunExpress Ticaret Direktörü Peter Glade: - "Antalya ve İzmir'den Anadolu'nun pek çok noktasına uçuşlarımızı belirli bir sıklıkta sürdürecek ve yolcularımızı zorunlu durumlarda ailelerine, arkadaşlarına ve işlerine ulaştırmaya devam edeceğiz"

Yurthaber 04-05-21 09:49

SunExpress uçuş ekipleri Kovid-19 aşısı olmaya başladı

SunExpress uçuş ekipleri Kovid-19 aşısı olmaya başladı

Yurthaber 08-04-21 13:45

SunExpress'ten 11 yeni destinasyon açıklaması

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2021 yazında merkezi Antalya'ya yurt dışında 9 ve yurt içinde 2 olmak üzere toplamda 11 yeni hat ve 3 milyon koltuk sunduğunu duyurdu.

Finans 22-03-21 16:31

SunExpress, İzmir'den 5 yeni destinasyona uçacak

İzmir'den uçuşlarında kapasite ve frekans artışına gidecek şirket, dış hatlarda Kiev, Cenevre, Tel Aviv ve Beyrut, iç hatlarda ise Bodrum uçuşları düzenleyecek

Yurthaber 12-03-21 12:06

SunExpress, İzmir'den 5 yeni destinasyona uçacak

İzmir'den uçuşlarında kapasite ve frekans artışına gidecek şirket, dış hatlarda Kiev, Cenevre, Tel Aviv ve Beyrut, iç hatlarda ise Bodrum uçuşları düzenleyecek

Yurthaber 12-03-21 12:06

SunExpress'ten uçak seyahatlerinde esneklik sağlayan Korona Garanti Paketi

Şirket, yeni paketiyle yolcularına, kendilerinin veya uçuşta olmasalar bile birinci derece akrabalarının Kovid-19 virüsüne yakalanması halinde ücretsiz yeniden rezervasyon ve bilet iptal hakkı tanıyor

Yurthaber 03-03-21 10:29

SunExpress iletişim bilgileri, müşteri hizmetleri, rezervasyon ve iptal numarası

SunExpress, 30 yılı aşkın süredir insanları, kültürleri ve ülkeleri birleştiriyor; yolculuklarınızda sizi sevdiklerinizle kavuşturuyor ve yeni yerler keşfetmenize olanak sağlıyor. Hava yolu taşımacılığında severek tercih ettiğiniz SunExpress ile seyahat ederken, seyahat öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz bütün iletişim bilgilerini sizler için derledik. İşte SunExpress iletişim detayları…

Haber 05-01-21 16:08

SunExpress, yolcularına daha fazla esneklik sunuyor

SunExpress Ticaret Direktörü Peter Glade: - "Rezervasyon seçeneklerimizle misafirlerimiz, seyahat planlamalarını kaygı duymadan yapabilecek. Hatta şimdiden gelecek yaz için planlarını gönül rahatlığı ile yapabilirler"

Yurthaber 26-11-20 09:53

SunExpress’ten yapay zeka ile esnek fiyatlandırma

SunExpress Gelir Yönetimi Müdürü Roland Hans: - "Müşteri memnuniyetini artırmak için sürekli çalışan ve gelişen bir havayolu olarak, misafirlerimize artık daha fazla fiyat seçeneği sunmamız mümkün hale geldi"

Yurthaber 03-09-20 09:47

SunExpress ve Güneş Sigorta'dan Kovid-19 Turist Koruma ve Destek Sigortası

SunExpress, Avrupa'nın en güvenli turizm destinasyonlarından biri olan Türkiye’ye seyahat etmek ve burada tatil yapmak isteyen misafirlere kendilerini güvende hissedecekleri bir seyahat deneyimi yaşatmak amacı ile Güneş Sigorta iş birliğiyle Koronavirüs teminatlı güvence seçenekleri sunmaya başladığını duyurdu

Yurthaber 14-08-20 09:27

SunExpress, Almanya'dan Türkiye'nin tatil beldelerine uçuşlarını artırıyor

SunExpress, Almanya'nın bazı turistik bölgelere yönelik seyahat kısıtlamasını kaldırmasının ardından Antalya, İzmir, Dalaman ve Bodrum'a yönelik Almanya'dan gerçekleşecek uçuşlarda kapasite artışına gidecek

Yurthaber 10-08-20 11:29

SunExpress, uçak içi ikram servisini yeniledi

Haziranda yurt içi ve yurt dışı uçuşlarına yeniden başlayan şirket, seferlerini her ay artırarak ve yeni seyahat standardını sürekli olarak güncelleyerek misafirlerini ağırlıyor

Yurthaber 28-07-20 09:54

Almanya'nın önde gelen seyahat profesyonelleri Antalya'da ağırlanacak

Almanya’nın önde gelen tur operatörlerini temsilen Almanya’nın farklı kentlerinden organizasyona katılacak olan seyahat profesyonelleri, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından hayata geçirilen Güvenli Turizm Sertifika Programı’nı turistik tesislerde deneyimleme imkanı bulacak - Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan: - "Amacımız, Türkiye’nin huzur ve güven içinde tatillerini geçirebilecekleri bir destinasyon olduğunu mümkün olan en geniş kitlelere yerinde göstermektir" - SunExpress Üst Yönetici Yardımcısı Ahmet Çalışkan: - "Ülkelerin uyguladığı seyahat yasakları kaldırıldıkça destinasyon ve sefer sayısını artıracağız"

Yurthaber 22-07-20 11:00

SunExpress, 2021'de 13 yeni destinasyona daha uçmayı hedefliyor

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan: - "Stratejimiz Antalya ve İzmir'e sadece Avrupa'dan değil, Avrupa dışındaki pazarlardan da yolcu getirmeye dayanıyor. 2021 yılında Rusya, Ukrayna, Orta Doğu, Körfez ve Balkanlar'da 13 yeni destinasyona daha uçmayı hedefliyoruz"

Yurthaber 18-07-20 10:26

SunExpress, Türkiye turizmini destekliyor

SunExpress Üst Yöneticisi Yardımcısı Ahmet Çalışkan - "Kültür ve Turizm Bakanlığı'mızın katkıları ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı ve Alman Touristik Aktuell iş birliği ile önemli sayıda Alman turizm seyahat acentelerini İzmir’de ağırlayacağız" - "Amacımız, pandemi ile mücadelede Kültür ve Turizm Bakanlığı'mızın başlattığı 'Safe Tourism' uygulaması çerçevesinde alınan önlemleri misafirlerimize yerinde göstermek"

Yurthaber 15-07-20 10:29

SunExpress Türk turizminde daha fazla büyüme kararı aldı

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Yönetim Kurulu kararı çerçevesinde, Türkiye’ye ve Türkiye’den yapılacak turistik uçuşların yanı sıra Türkiye odaklı iç hat hava ulaşımı üzerine yoğunlaşma kararı aldı.

Finans 23-06-20 16:51

SunExpress yeni iletişim kampanyasına başlıyor

SunExpress CMO’su Kerstin Lomb, amaçlarının tüm müşterilere hitap ederken marka bilinirliğine katkı sağlayacak bir kampanya yapmak olduğunu belirtti

Yurthaber 02-06-20 11:43

SunExpress, 4 Haziran'da iç hat uçuşlarına başlıyor

Koronavirüs salgınının yayılımını önlemek amacıyla getirilen kısıtlamalar kapsamında tüm yurt içi ve dışı seferlerini askıya alan SunExpress, misafirleri ile uçuş ekiplerinin sağlıklı ve emniyetli seyahati için gerekli tüm tedbirleri alarak, 4 Haziran'da iç hat uçuşlarına kademeli olarak başlamayı planlıyor.

Finans 25-05-20 10:08

SunExpress'in yeni CEO'su Max Kownatzki görevine başladı

SunExpress Üst Yöneticisi (CEO) Max Kownatzki: - "SunExpress, yine yolcularını hayallerinin tatiline ulaştırmaya ve sevdiklerine kavuşturmaya devam edecek. Türk turizmine ve ekonomisine olan katkısını artırarak sürdürecek" - "Kovid-19'dan en çok etkilenen alanların başında havacılık sektörü geliyor. Biz, havacılık endüstrisinin bu krizi atlatacağına ve hatta bu krizden daha da güçlenerek çıkacağına inanıyoruz"

Yurthaber 15-04-20 10:34

SunExpress, kargo operasyonuna başlıyor

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, filosundaki 18 uçak ile kargo uçuşlarına başlayacak.

Finans 13-04-20 11:10

SunExpress, kargo operasyonuna başlıyor

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, filosundaki 18 uçak ile kargo uçuşlarına başlayacak

Yurthaber 13-04-20 10:34

SunExpress kış programını erken açıkladı

Şirket, koronavirüs nedeniyle iptal olan seferler için getirilen düzenlemeler çerçevesinde uçuşlarını gerçekleştiremeyen yolcuların mevcut rezervasyonlarını önümüzdeki dönemde rahatça değiştirebilmelerini sağlamak adına kış takvimini önceden duyurdu

Yurthaber 31-03-20 10:36

SunExpress, 13 Mart'tan beri yaklaşık 30 bin turisti evlerine ulaştırdı

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan: - "Yasakların başladığı 13 Mart'tan 22 Mart’a kadar, İzmir ve Antalya’dan gerçekleştirdiğimiz 180 özel uçuşla yaklaşık 30 bin uçuş yasağı olan ülke vatandaşını Türkiye’den kendi ülkelerine ulaştırdık" - "Türk turizm taşımacılığının belkemiği ve Türkiye ile Avrupa arasında hava köprüsü kuran bir hava yolu olarak yine Türk turizmine katkımızı artırarak sürdüreceğiz"

Yurthaber 23-03-20 10:58

SunExpress'ten Avrupa'daki Türk vatandaşlarına ilişkin açıklama:

"Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç, Danimarka ve Avusturya'ya getirilen uçuş yasağı nedeniyle bu ülkelerde turistik amaçla bulunan Türk vatandaşları ve Türk öğrenciler, 17 Mart saat 24.00'e kadar Türkiye'ye dönebilecek" - "Türkiye ve Avrupa arasında hava köprüsü kuran bir hava yolu olarak, vatandaşlarımızı Türkiye’ye ulaştırmaktan büyük memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz"

Yurthaber 15-03-20 12:00

SunExpress'ten sefer iptali açıklaması

Şirketten yapılan açıklamada, koronovirüse karşı tedbir amaçlı Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti tarafından getirilen seyahat kısıtlamaları doğrultusunda, Türkiye ile Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç, Danimarka ve Avusturya arasındaki tüm uçuşların 14 Mart 2020 saat 8.00’den 17 Nisan 2020’ye kadar durdurulduğu bildirildi

Yurthaber 14-03-20 12:33

SunExpress, İzmir'den Avrupa'nın 4 farklı kentine daha uçuş gerçekleştirecek

SunExpress, İzmir'den Avrupa'nın 4 farklı kentine daha uçuş gerçekleştirecek

Finans 14-01-20 11:56

SunExpress’ten çevreci hamle

Şirket, girişimiyle 2020 yılında toplamda 10 milyon adet tek kullanımlık plastik ürün yerine dönüştürülebilir çevre dostu alternatif ürün kullanımı sağlamış olacak

Finans 19-12-19 09:03

SunExpress'ten Antalya için rekor koltuk artırımı

SunExpress Genel Müdürü Jens Bischof: - "Antalya'da 2020 yazında iç ve dış hatlarda toplam 5 milyonluk koltukla tarihimizin en yüksek arzını gerçekleştireceğiz" - "Antalya'nın ilk uçak bakım ve onarım merkezini kuruyoruz. Hem turizme hem istihdama önemli katkısı olacak" - Antalya Valisi Münir Karaloğlu: - "Çin ve Hindistan pazarına direkt SunExpress uçuşlarıyla Antalya'yı büyütmek istiyoruz"

Finans 03-12-19 13:28

İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflası

Merkezi Antalya'da bulunan havayolu şirketi SunExpress, turistlerin mağdur olmaması için uygun fiyatla ek uçuşlar gerçekleştirme kararı aldı - SunExpress Ticari Direktörü Peter Glade: - "Kurulduğu günden bu yana Türk turizminin gelişiminde önemli rol oynayan SunExpress, açıkları gidermede her türlü desteği vermeye gayret göstermektedir"

Finans 26-09-19 11:11

İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflası

Merkezi Antalya'da bulunan havayolu şirketi SunExpress, turistlerin mağdur olmaması için uygun fiyatla ek uçuşlar gerçekleştirme kararı aldı - SunExpress Ticari Direktörü Peter Glade: - "Kurulduğu günden bu yana Türk turizminin gelişiminde önemli rol oynayan SunExpress, açıkları gidermede her türlü desteği vermeye gayret göstermektedir"

Yurthaber 26-09-19 11:10

SunExpress'ten Antalya tanıtımına destek

Antalya'da 2019'un Aspendos yılı ilan edilmesi dolayısıyla hava yolu şirketi SunExpress, bir uçağının dış yüzeyine "The year of Aspendos" temasını işledi - SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan: - "'The year of Aspendos' temasıyla giydirdiğimiz uçağımızla zengin tarihi ve muhteşem doğasıyla turizm cennetimiz Antalya'yı, uçtuğumuz her destinasyonda misafirlerimizle buluşturmayı arzu ediyoruz"

Haber 24-07-19 11:31

SunExpress'ten Antalya tanıtımına destek

Antalya'da 2019'un Aspendos yılı ilan edilmesi dolayısıyla hava yolu şirketi SunExpress, bir uçağının dış yüzeyine "The year of Aspendos" temasını işledi - SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan: - "'The year of Aspendos' temasıyla giydirdiğimiz uçağımızla zengin tarihi ve muhteşem doğasıyla turizm cennetimiz Antalya'yı, uçtuğumuz her destinasyonda misafirlerimizle buluşturmayı arzu ediyoruz"

Yurthaber 24-07-19 11:31

SunExpress'ten Türkiye'ye yeni yatırım

THY ve Lufthansa'nın ortak girişimi SunExpress, Antalya Havalimanı'nda uçak bakım -onarım merkezi kuracak - SunExpress Üst Yöneticisi Jens Bischof: - "Antalya bölgesine ciddi miktarda yatırım yapacağız. Bu yatırımla hem yerel ekonomiyi desteklemiş hem de bu bölgeye duyduğumuz koşulsuz ve tam güveni göstermiş olacağız" - "Türkiye'ye inanıyoruz, burası bizim evimiz ve yerel turizm endüstrisini beslemeye devam edeceğiz. Teşvikler çok önemli ve en kritik kısma, turist getiren hava yolu şirketlerine de verilmesi gerekiyor" - "İstanbul Havalimanı'ndan seyahat etmek benim için de çok keyifli bir tecrübeydi. Havalimanıyla özellikle uluslararası transit uçuşlar Türkiye'nin refahında çok büyük etkiye sahip olacak"

Haber 11-07-19 11:10

Antalya-Adana uçağında kabin basıncı düştü! Oksijen maskeleri açıldı

Antalya-Adana seferini yapan tarifeli uçakta kabin basıncının düşmesi üzerine oksijen maskeleri açıldı. Yolcular büyük korku yaşarken uçak Adana Havalimanı'na sorunsuz indi.

Haber 28-06-19 11:02

SunExpress ile Alanya Gazipaşa-Düsseldorf seferleri başladı

Alanya Gazipaşa Havalimanı'ndan Almanya'nın Düsseldorf şehrine haftada bir gün karşılıklı doğrudan seferler düzenleniyor

Finans 27-06-19 18:11

SunExpress ile Alanya Gazipaşa-Düsseldorf seferleri başladı

Alanya Gazipaşa Havalimanı'ndan Almanya'nın Düsseldorf şehrine haftada bir gün karşılıklı doğrudan seferler düzenleniyor

Yurthaber 27-06-19 18:10

SunExpress’ten bu yaz 8 yeni destinasyon

SunExpress, bu yaz Antalya'dan 5, İzmir'den ise 3 yeni Avrupa destinasyonuna seferler gerçekleştirecek

Yurthaber 30-04-19 16:11

SunExpress’ten bu yaz 8 yeni destinasyon

SunExpress, bu yaz Antalya'dan 5, İzmir'den ise 3 yeni Avrupa destinasyonuna seferler gerçekleştirecek

Finans 30-04-19 16:09

Türkiye tamamen güvenli bir seyahat ülkesidir

SunExpress CEO'su Jens Bischof: - "Türkiye, sadece harika bir seyahat ülkesi değil, aynı zamanda tamamen güvenli ve Almanların her zaman çok iyi karşılandığı bir seyahat ülkesidir. Sorunsuz bir şekilde giriş-çıkış yapılan bir ülkedir" - "Turist olan hiç kimsenin Türkiye'ye girişte problem çektiğini görmedim. Alman tatilcilere 'Biz Almanlar, Türkiye'de gayet güzel karşılanıyoruz' mesajını verebilirim. Türkiye, çok güvenli, rahat, ilgi çekici ve mükemmel tatil ülkesidir"

Haber 10-03-19 11:40