Tablo Haberleri

Elektronik malzemeleri kullanarak yaptığı tabloları görenler hayran kalıyor

Ressam Sare Ertaş Kural, bilinçsizce doğaya bırakılan atık ve elektronik malzemelerin, çevreye ve hayvanlara verdiği zararı sanatını kullanarak anlatmaya çalışıyor. Kablo, ekran kartları ve pil gibi elektronik malzemeleri kullanarak tablolar yapan Kural, yeteneğiyle büyülüyor.

Haber 24-10-22 17:31

Van Gogh'tan sonra Claude Monet... 110 milyon dolarlık tabloya patates püreli saldırı

Almanya'da iki aktivist tarafından Claude Monet'in 2019’da 110 milyon dolara satılan Les Meules (Tahıl Yığını) adlı tablosu hedef alındı. Tabloya patates püresi fırlatan aktivistler ellerini tablonun asılı olduğu duvara yapıştırdı. Müze Sözcüsü koruyucu cam bulunan tablonun saldırıdan hasar almadığını aktardı. Dünyaca ünlü Vincent Van Gogh'un "Ayçiçekleri" tablosuna da domates çorbası fırlatılmıştı.

Haber 24-10-22 06:36

Evinizin kalitesini arşa çıkaracak ürün önerileri

Evinizde bulunan mevcut eşyaların yerine yenilerini eklemek veya dekorasyonunuzu tamamlamak istiyorsanız ama karar vermekte zorlanıyorsanız dert etmenize gerek yok. Sizin için duvar süslerinden aydınlatmalara çok güzel ürünleri araştırıp derledik. Evinizin havasını ve kalitesini değiştirebilecek bu özel ürünlere göz atmaya hazır mısınız?

Haber 20-09-22 13:43

Odanızın havasını değiştirecek, şıklığına şıklık katacak tablo modelleri

Evinizde bir değişim yaratmak ve ortamın havasını canlandırmak istiyorsanız benzersiz tasarımları ve uyumlu renkleriyle birbirinden havalı tablolar, aradığınız ürün olabilir. Dilerseniz tabloları kullanarak evinizi bir sanat galerisine dönüştürebilir ya da sevdiğiniz baskılarla yaşam alanınızda ufak ama büyülü dokunuşlar bırakabilirsiniz. Vakit kaybetmeden evinize çok yakışacak harika tabloları incelemeye ne dersiniz?

Haber 11-08-22 14:28

Tablo

Tablo Hakkındaki Haberler Mynet'te. Tablo Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Erdoğan’ın cemevi ziyareti sonrasında çok tartışılmıştı! Hüseyin Gazi Vakfı Başkanı açıklama yaptı….

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın cemevi ziyareti sonrası yaşanan tartışmalar üzerine Hüseyin Gazi Kültür ve Sanat Vakfı Başkanı Mehmet Ali Ayyıldız’dan açıklama geldi. Tabloların yerinin değiştirildiği iddiası için Ayyıldız yaptığı açıklamada "Ben o tabloları daha büyük ve daha güzel çerçeve yaparak, su almayan yere en baş köşeye koydum. Burada kesinlikle bir karalama kampanyası var" dedi.

Haber 10-08-22 13:52

Mersin'de tekstil mühendisi kadın, yünlerden tablo yapıyor

Mersin'de tekstil mühendisi kadın, yünlerden tablo yapıyor

Yurthaber 07-08-22 15:13