Alkollü Sürücü Haberleri

Polisten kaçmaya çalıştı, savunması şaşkına çevirdi! 'Nasıl alkollü çıkarım?'

Bursa’da trafik terörüne geçit vermeyen polis, alkollü sürücülerin kabusu oldu. Uygulama noktasında durmayan bir sürücü arkasından gelen ekipten kaçamayınca, “Ben mi kaçtım? Allah Allah, nasıl alkollü çıkarım” diyerek kendini savundu. Alkolmetreye üfleyen sürücü 112 promil alkollü çıkınca hem araçtan, hem ehliyetinden oldu. İşte detaylar...

Haber 01-02-2024 10:59

Alkollü araç kullanırken yakalandı, savunması 'yok artık' dedirtti! 'İspat et arabayı sürdüğümü'

Erzurum'da trafik polislerinin uygulama yaptığını gören sürücü, kamyoneti durdurarak yolcu koltuğuna geçip oturdu. 0,96 promil alkollü olduğu belirlenen sürücü, "Kardeşim sen benim arabayı sürdüğümü gördün mü? İspat et benim arabayı sürdüğümü" diyerek polislere itiraz etti. Daha önce 2 kez alkollü olarak araç kullanmaktan hakkında işlem yapılan sürücüye 25 bin 954 TL para cezası kesilerek, sürücü belgesine de 2030 yılına kadar el konuldu. İşte detaylar...

Haber 11-01-2024 10:30

Kaza yaptılar, suç dosyaları kabarık çıktı! Adliyeye sevk edildiler

Bakırköy'de alkollü kişilerin bulunduğu otomobil, önce sokakta park halinde bulunan araçlara daha sonra yolda yürüyen bir yayaya çarptı. Yaralanan yaya ambulansla hastaneye kaldırılırken, şüpheliler gözaltına alındı. Polis memurlarına hakaretler eden ve polis merkezinde camlara ve duvara zarar veren şüphelilerin suç dosyaları kabarık çıktı.

Haber 11-11-2023 21:16

Direksiyon başında alkollü yakalandı... Müzisyen çıktılar! Uygulama noktasında konser verdiler 'Şarkı okumak istiyor size hediye olarak'

Bursa’da trafik polislerinin uygulama noktasından kaçarken başka bir uygulama noktasına yakalanan 1.35 promil alkollü sürücünün aracı trafikten men edilip ehliyetine 6 ay el konuldu. Alkollü sürücünün yanında bulunan müzisyen arkadaşları ise, yedikleri ceza üzerine trafik polislerine teşekkür edip mini konser verdi. Şahıslar 'Müzisyen arkadaşım şarkı okumak istiyor size hediye olarak' dedikten sonra ortaya çıkan renkli anlar ve diyaloglar kameraya saniye saniye yansıdı.

Haber 11-11-2023 10:35

Kocaeli'de devrilen otomobilin sürücüsü yaralandı

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde devrilen otomobilin sürücüsü yaralandı.

Yurthaber 16-10-2023 10:24

Kocaeli'de sinyalizasyon direğine çarpıp devrilen cipteki 2 kişi yaralandı

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde alkollü sürücünün kullandığı cipin sinyalizasyon direğine çarpması sonucu 2 kişi yaralandı.

Yurthaber 02-08-2023 07:29

Ekipleri canından bezdirdi! Sözleri şaşkına çevirdi: Babamın hatırına size bir şey demiyorum

Bursa'nın İnegöl ilçesinde alkollü sürücü, polis ekiplerine zor anlar yaşattı. Ekiplerin ısrarına rağmen aracını bırakmayan sürücü V.A.'nın sözleri ise şaşkına çevirdi. V.A, "Ben sırf polis babamın hatırına size bir şey demiyorum" dedi. O anlar kameraya yansıdı.

Haber 03-07-2023 09:19

Ayakta duramıyorken polis direndi, söyledikleri şaşkına çevirdi! Alkollü sürücüden dikkat çeken sözler: Senin benle işin yok, al arabayı...

Alkol alıp trafiğe çıktı, yolda sık sık şerit değiştirince polislerin dikkatini çekti. Alkolmetreye üflemeyi reddeden sürüce polise zor anlar yaşatırken söyledikleri şaşkına çevirdi. Bursa'da 63 yaşındaki M. B. adlı vatandaş ayakta durmakta güçlük çekerken polis ekiplerine direndi. Polislere kendisini bırakmalarını söyleyip eve gitmekte ısrar eden M. B., "Bıraktım gidiyorum arabayı, hadi hayırlı uğurlu olsun. Senin benimle işin yok, al arabayı ben gidiyorum" dedi.

Haber 24-05-2023 08:33

Denizli'de 7. kez alkollü araç kullanırken yakalanan sürücü gözaltına alındı

Geçen yıl ağustos ayında da alkollü araç kullanırken yakalanan ve otomobilindeki yasaklı ırk köpek bir polis memurunu yaralayan sürücü, aynı köpekle alkollü olarak otomobil kullanırken kaza yaptı.

Yurthaber 02-02-2023 14:35

Polisleri bile şaşkına çevirdi! 'Beni öldürün ama bir sigara verin'

Bursa’da trafik polislerinin uygulama noktasına takılan bir sürücü 3.00 promil üzeri alkollü çıktı. Konuşmakta zorluk çeken kişi, kendisine ceza yazan polise, "Bana ceza yazın, öldürün ama bir sigara verin" dedi. Sürücünün ehliyetine 6 ay el konulurken, alkollü araç sürmekten 4 bin 64 lira ceza kesildi.

Haber 29-01-2023 10:55

Samsun'da ehliyetsiz sürücünün aracında kaçak kesilmiş 5 ton odun ele geçirildi

Samsun'un Çarşamba ilçesinde, yol kontrolünde durdurulan bir kamyonette kaçak kesilmiş 5 ton odun bulundu.

Yurthaber 10-01-2023 10:20

Alkollü sürücü, polise böyle çıkıştı! 'Bu kadar heyecan yapmaya gerek yok'

Bursa'da alkollü sürücüler, polis uygulama noktasından kaçamadı. 2.96 promil alkollü çıkan bir sürücü, "Bu kadar heyecan yapmaya gerek yok" diyerek polis memurlarına çıkıştı. Uygulama noktasında diğer bir sürücü ise 1.56 promil alkollü çıktı. Sürücü evinin uygulama noktasına yaklaşık 100 metre uzaklıkta olduğunu söyleyerek, aracının bağlanmaması için polisleri ikna etmeye çalıştı.

Haber 08-01-2023 15:46

2023'e aynı saat içerisinde yediği 2 ceza ile girdi: Yapacak bir şey yok”

İzmir’de yılbaşı tedbirleri çerçevesinde trafik uygulaması yapan ekiplerin kontrolüne yakalanan sürücü alkollü çıktı. Aynı saat içerisinde 2. defa trafik denetimine takılan sürücünün 0.79 promil alkollü olduğu belirlendi. Sürücüye idari para cezası uygulanırken ehliyetine de el konuldu. Yeni yıla 2 ceza yiyerek giren sürücü, “Yeni yıla 2. ceza ile girdik. Aynı saatler içerisinde üst üste 2 ceza yedik. Yapacak bir şey yok” dedi.

Haber 01-01-2023 10:01

Kaza yapan alkollü şoföre yardım etti! Polis hareketlerinden şüphelenince ilginç gerçek ortaya çıktı

İlginç olay Kütahya-Tavşanlı kara yolunda yaşandı. TIR'ın devrilmesi ile yaralanan alkollü şoföre, yoldan geçip kazayı gören otomobil sürücüsü yardım etti. Daha sonra yapılan alkol muayenesinde kaza yapan alkollü sürücüye ilk müdahalesini yapan sürücünün de alkollü olduğu ortaya çıktı. 2 sürücüye de para cezası kesildi.

Haber 25-12-2022 11:59

Alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konulan sürücü yine alkollü araç kullanırken yakalandı

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konulan sürücü yine alkollü araç kullanırken yakalandı.

Yurthaber 19-12-2022 14:49

Bursa'da metro duvarına çarpıp otobüs durağına giren otomobildeki bir kişi yaralandı

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde, metro duvarına çarptıktan sonra otobüs durağına giren otomobildeki bir kişi yaralandı.

Yurthaber 19-12-2022 07:08

Alkollü sürücünün çarptığı otomobil takla attı! Yaralılar var

İstanbul'un Pendik ilçesinde otomobilin çarptığı aracın takla atması sonucu 3 kişi yaralandı. Kaza sonrası çarpan araç sürücüsü olay yerinden kaçarken alkollü olduğu iddia edildi.

Haber 25-11-2022 23:25

Alkollü sürücünün arkadaşından şaşkına çeviren sözler! 'Hangi alkol, ne alkolü'

Kadıköy’de polis ekipleri tarafından yapılan denetimler esnasında alkollü çıkan araç sürücüsünün arkadaşı polislere zor anlar yaşattı. Görüntü alan basın mensuplarına sinirlenen şahıs, kendisini görüntüleyen gazetecilerin üzerine yürüdü. Alkollü şahıs, "hangi alkol, ne alkolü', 'saçmalamayın, çekmeyin' diyerek tepki gösterdi. İşte şaşkına çeviren o anlar...

Haber 21-11-2022 11:36

Polise alkollü yakalandı, sözleri şaşkına çevirdi! 'Beni kaymakam da, emniyet müdürü de bilir'

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde kaza yapıp kaçtıktan sonra yakalanan alkollü ve ehliyetsiz sürücü, polislere zor anlar yaşattı. Ayakta durmakta güçlük çeken sürücünün sözleri ise şaşkına çevirdi. Alkolmetreyi üflemeyi reddederek, "Siz benim kardeşimsiniz. Çek şunu burnumdan" diyen sürücü "Bir daha polis durdurduğunda durmayacağım çünkü ceza kesiyor" ifadelerini kullandı. Gazetecilere de saldıran sürücü "Beni kaymakam da bilir, hakim de bilir, savcı da bilir, emniyet müdürü de bilir" diye konuştu.

Haber 25-10-2022 14:58

Alkollü sürücüden 'pes' dedirten sözler! 5 kilometre kaçtı, Ben sürmüyordum dedi

Bursa'da devriyede olan polisin 'dur' ihtarına uymayan otomobildeki 4 kişi, 5 kilometrelik kaçışın ardından arabayı bırakıp yaya olarak devam ederken yakalandı. Ekiplerin tespit etmesine rağmen otomobili kullanmadığını iddia eden Ömer Lütfü G., "Ben sürmüyordum. Şikayetçi olurum yarın." dedi. Alkollü olduğu tespit edilen sürücüye para cezası kesilirken ehliyetine de el konuldu.

Haber 18-10-2022 06:35

Alkollü yakalanan sürücünün pişkin halleri 'pes' dedirtti!

Aksaray’da alkollü araç kullanırken yakalanan ve polise "Alkol yok" diyen sürücü 0.66 promil alkollü çıktı. Basın mensuplarının "Neden alkollü araç kullanıyorsunuz?" sorusuna pişkin bir şekilde gülerek cevap veren sürücü, "Kullanmadık ki" cevabını verdi.

Haber 13-10-2022 23:59

Uyuyor gibi davrandı, nedeni sonradan anlaşıldı! 2036 yılına kadar el konuldu

Bursa'nın İnegöl ilçesinde Hüseyin Ş. isimli şahıs, polis uygulamasına girmemek için park ettiği aracının içerisinde uyuyor gibi yaptı. Durumu fark eden ekipler, hızla aracın yanına giderek kontrolleri yaptı ve uyuma numarası yapan Hüseyin Ş., 2.00 promil alkollü çıktı. 8 bin TL'den fazla ceza kesilen şahsın ehliyetine de 2036 yılına kadar el konuldu.

Haber 11-10-2022 06:14

İzmir'de uygulamadan kaçan sürücü kaza yaptı, 1'i polis 2 kişi yaralandı

İzmir'de uygulamadan kaçan sürücü kaza yaptı, 1'i polis 2 kişi yaralandı

Yurthaber 28-09-2022 04:00

Konya'da bisikletliye çarparak ölümüne neden olan alkollü sürücü yakalandı

Konya'da bisikletliye çarparak ölümüne neden olan alkollü sürücü yakalandı

Yurthaber 19-09-2022 11:01

Alkollü sürücü dehşeti! Olay yerinde hayatını kaybetti

Konya'da alkollü bir sürücü dehşet saçtı. 7 araca ve 1 bisikletliye çarparak yoluna devam eden sürücü, kazayı fark eden polis ekipleri tarafından durdurulması üzerine “Ne oldu abi, niye durdurdunuz?” diye tepki gösterdi. Kazada bisiklet sürücüsü Tercan Akdoğan olay yerinde hayatını kaybetti.

Haber 19-09-2022 06:58

Alkollü sürücü ile polisin ilginç diyaloğu: Yanaklarını gösterip dudaklarım dedi

Aksaray’da alkollü araç kullanırken yakalanan gencin polisle ilginç diyaloğu dikkat çekti. Sürücü alkollü olduğunu gizlemek için polisin uzattığı alkol metreye yanaklarını şişirip üflüyormuş gibi yapıp üflemedi. Alkolün etkisiyle dudak ve yanaklarını karıştırarak, yanaklarını gösterip “dudaklarım” dedi. Polisin ret cezasını duyunca ise alkometreyi üflemeye ikna oldu. Sürücü 1.14 promil alkollü çıktı.

Haber 18-09-2022 09:31

İzmir'de bir kişinin ölümüne neden olan alkollü sürücü yeniden tutuklandı

İzmir'de bir kişinin ölümüne neden olan alkollü sürücü yeniden tutuklandı

Yurthaber 31-08-2022 16:14

Denizli'de kovalamacayla durdurulan şüphelinin otomobilindeki köpeğin ısırdığı polis yaralandı

Görevli polise mukavemet suçundan gözaltına alınan ve alkollü olduğu belirlenen şüphelinin ehliyetine 6. kez alkollü araç kullandığı gerekçesiyle 2034 yılına kadar el konuldu

Yurthaber 31-08-2022 16:00

Yer: Bursa! Yalanı tutmadı, polise direndi: Boynumu kes...

Bursa'da alkollü bir sürücü, hakimiyetini kaybettiği aracıyla kaldırıma çıkıp 2 aracın daha kaza yapmasına yol açtı. Olay yerinde aracını bırakarak kaçan şüpheli yakalanınca polise yalan söyleyerek kurtulmak istedi. Polise direnen kişi, alkol testi uygulanmak isteyince 'Boynumu kes üflemem. Bana 100 bin TL ceza yaz, altını imzalarım' diyerek alkol testini reddetti. Gözaltına alınan şahıs karakola götürüldü.

Haber 12-08-2022 07:10

Ters şeride girdi! Yakalanınca aday sürücü ve alkollü olduğu ortaya çıktı...

Olay Aksaray'da yaşandı. Polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen uygulamayı görünce aracıyla ters şeride girip kaçmaya çalışan kadın sürücü yakalandı. Kadın sürücünün yapılan testte hem alkollü hem de aday sürücü olduğu ortaya çıktı.

Haber 06-08-2022 00:24

Bursa'da sürücü, takla atan otomobilden yara almadan kurtuldu

Bursa'da sürücü, takla atan otomobilden yara almadan kurtuldu

Yurthaber 04-08-2022 04:44

Tekirdağ'da fabrika bahçesine devrilen otomobilin alkollü sürücüsü yaralandı

Tekirdağ'da fabrika bahçesine devrilen otomobilin alkollü sürücüsü yaralandı

Yurthaber 03-08-2022 12:52

Alkollü sürücü pes dedirtti! İki araca çarptıktan sonra bagaj kapısından kaçtı

Erzurum'da alkollü olduğu öne sürülen sürücü, iddiaya göre hızlı girdiği sokakta park halindeki iki otomobile çarptı. Sürücü, bagaj kapısından çıkarak kaçtı. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.

Haber 28-07-2022 11:12

Tekirdağ'da yol ortasında ilginç olay! Polis, uyandırmak için yarım saat uğraştı

Tekirdağ Çorlu'da gece saatlerinde ilginç bir olay yaşandı. Yol ortasında duran aracı fark eden polis ekipleri kontrol için oraya yanına gitti. Alkollü olduğu anlaşılan ve sızan vatandaş bir türlü uyanmadı. Polis memurları yarım saat süren çaba sonucu vatandaşı uyandırarak işlem yaptı.

Haber 27-07-2022 06:38

Uşak'ta alkollü sürücünün çarptığı komiser yardımcısı yaralandı

Uşak'ta alkollü sürücünün çarptığı komiser yardımcısı yaralandı

Yurthaber 21-07-2022 07:10

Antalya'da feci kaza! Otomobil palmiyeye çarparak ikiye bölündü

Antalya’nın Manavgat ilçesindeki korkunç kazada, 1,62 promil alkollü olduğu belirlenen sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil palmiyeye çarparak ikiye bölündü. Kazada araç sürücüsü Şaban E. ve araçta yolcu olarak bulunan Anıl A., Hüseyin Burak A. ve Ali E. yaralandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan yaralıların durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Haber 10-07-2022 15:50

İstanbul'da trafik denetiminde ilginç anlar: Ben sana ne küfürler edeceğim

İstanbul genelinde yapılan trafik denetimlerinden ilginç anlar yaşandı. Abart egzoz, modifiyeli araç ve motosikletlere yönelik yapılan denetimde, Kartal Sahil Yolu'ndan yakalanan alkollü sürücü ekiplere zor anlar yaşatırken, basın mensuplarına hakaretlerle tepki gösterdi

Haber 02-07-2022 07:20

Muğla'da otomobilin çarptığı motosikletli öldü

Muğla'da otomobilin çarptığı motosikletli öldü

Yurthaber 28-06-2022 10:15

Denizli'de trafik kazasında 7 kişi yaralandı, 1 çocuk öldü

Denizli'de trafik kazasında 7 kişi yaralandı, 1 çocuk öldü

Yurthaber 25-06-2022 23:30

Bartın'da dur ihtarına uymayan alkollü sürücünün otomobili polis aracına çarptı

Bartın'da "dur" ihtarına uymayan alkollü sürücünün otomobili polis aracına çarptı

Yurthaber 18-06-2022 01:32

Akılalmaz olay! Alkollü sürücü polisi görünce tanımadığı ailenin evine girmek istedi

Akıllara durgunluk veren olay Kütahya'da yaşandı. Alkollü sürücü doktor İ.A. trafik polislerini fark edince tanımadığı bir ailenin evine girmek istedi. Polislerin yakaladığı İ.A.'nın daha önce de alkollü araç kullanmaktan 3 kez ehliyetine el konulduğu ortaya çıktı.

Haber 14-05-2022 00:22

Sarhoş sürücü tutuklanmamak için polis memuruna cinsel ilişki teklif etti! “Bridgerton tarzı sahneler çekelim”

Amerika Birleşik Devletleri’nin Nashville eyaletinde 32 yaşındaki bir kadın alkollü araba kullandığı sırada polise yakalandı. Polise tutuklanmamak için Netflix’in hit dizi Bridgerton’daki sevişme sahnelerini canlandırmayı teklif eden kadın cezadan kurtulamadı. Alkollü araç kullanma cezasına bir de rüşvet suçu eklendi.

Trend 07-05-2022 16:21

Edirne'deki trafik kazasında 3 kişi yaralandı

Edirne'deki trafik kazasında 3 kişi yaralandı

Yurthaber 04-05-2022 00:29

Alkollü sürücüden akılalmaz sözler! Onlar da bizim hayatımızı tehlikeye sokuyor, ne olmuş

Antalya’da polisin ’dur’ ihtarına uymayarak 3 kilometrelik kovalamaca sonucu yakalanan alkollü ve ehliyetsiz sürücünün, “Alkollü olduğum için kaçtım. İnsanların hayatını tehlikeye sokuyorum. Bütün insanlar da bizim hayatımızı tehlikeye sokuyor. Ne olmuş” sözleri tepki çekti.

Haber 03-04-2022 01:55

Burdur'da alkollü sürücünün kullandığı otomobil devrildi

Aracını bırakan sürücü kaza yerinden yaklaşık 500 metre uzakta bulundu

Yurthaber 08-03-2022 01:56

Adana'da hareketli anlar! Polisten kaçan alkollü sürücü ortalığı karıştırdı, sonunda böyle yakalandı

Hareketli anlar Adana'da yaşandı. Polisin "dur" ihtarına uymayan alkollü sürücü kaçmaya başladı. Kilometrelerce ters yönde giden sürücü tehlikeye adeta davet çıkardı. 20 kilometre süren kovalamaca sonunda aracın önü kesildi ve şoför ile araçtaki 1 kişi gözaltına alındı.

Haber 28-01-2022 07:09

Polis ekiplerinin zor anları! Durdurulan araçtaki alkollü kadın bir anda bağırmaya başladı

Aydın’ın Efeler ilçesinde alkollü olduğu tespit edilen kadın sürücü, polis ekiplerine zor anlar yaşattı. Durdurulan araç içerisindeki kadın sürücü, bir anda etrafa ve polislere bağırmaya başladı. Sürücünün 2.48 promil alkollü olduğu tespit edildi.

Haber 27-01-2022 00:44