Boşanma Davası Haberleri

Boşanma avukatı açıkladı! Eşinizin sizi aldattığını gösteren fark edilmeyen hareketler

Hem evlilik hem de sevgililik döneminde görülen ufak detaylar aldatıldığınızın işareti olabiliyor. Uzmanlara göre birçok kadın ilişki içerisindeyken aldatıldığını fark etmiyor. Oldukça gizli bir şekilde yürütülebilen bu sürecin süresinin uzaması geri dönülmez hasarlara neden olabiliyor. Boşanma avukatı aldatıldığınızı gösteren ufak davranışları açıkladı.

Kadin 16-03-23 14:01

Sadece 1 gün aynı evde yaşadılar! Boşanma davası sonrası ortalık karıştı

Ankara'da ilginç bir boşanma davası görüldü. Zeynep A. ve Onur A., evlendikten sonra 1 gün aynı evde yaşayıp ayrıldı. Çiftin boşanma davası sonrası ise ortalık karıştı. Duruşma çıkışında çift ve aileleri birbirine girdi. Adliye önünü savaş alanına çeviren kavgada 2 kişi yaralandı. İşte ilginç olayın detayları...

Haber 14-03-23 16:30

İzmir'de karısını öldüren sanık, eski suçları nedeniyle hakim karşısında

Uzaklaştırma kararı aldıran eşi Hülya Şellavcı Yeğin'i iş yerinde öldüren ve bu suçtan dolayı hakkında ağır ceza mahkemesinde dava açılan sanık, cinayet öncesinde yine eşine karşı işlediği "yaralama", "tehdit", "ısrarlı takip" ve "hakaret" suçlarından asliye ceza mahkemesinde yargılanıyor.

Yurthaber 14-03-23 15:31

Evet demeden önce tekrar düşünün! En çok boşanan burçlar

Her geçen gün artış gösteren boşanma vakaları birçok kişinin evlilikten korkmasına sebep oluyor. Boşanma hem partnerleri hem de yakın çevresini derinden etkileyebiliyor. Evlilik sürecinde en problem yaşayan ve en çok boşanan burçlar denildiğinde hep aynı burçlar görülüyor.

Kadin 02-02-23 11:59

Boşanma Davası

Boşanma Davası Hakkındaki Haberler Mynet'te. Boşanma Davası Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Boşanma aşamasındaki çiftler dikkat! Yargıtay son noktayı koydu, hukuka aykırı

Yargıtay'dan dikkat çeken bir karar geldi. Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, boşanma aşamasındaki bir erkeğin eşinin telefonuna kurduğu programla silinen kayıtları geri getirmesinin hukuka aykırı olduğuna hükmetti.

Haber 25-01-23 07:37

Boşanma davasında dünyası başına yıkıldı! Gerçek DNA testiyle ortaya çıktı

İzmir'de G.Ü., eşine açtığı boşanma davasında hayatının şokunu yaşadı. Çocuğuna DNA testi yaptıran, G.Ü, çocuğun kendisinden olmadığını öğrenince dünyası başına yıkıldı. Evliyken eşinin hamileliğini 4. ayda söylemesi nedeniyle aklında soru işaretleri oluştuğunu anlatan G.Ü. "Erkeklik onurum incindi. Evlilik beklentim ve babalık hayalim kalmadı. Rüyalarımda çocuğun bana 'baba' diye haykırdığını görüyorum." dedi.

Haber 24-10-22 07:33

'Kocam hem cimri hem ter kokuyor' dedi, boşanma davası açıp tazminat istedi! Böyle boşanma davası görülmedi

İzmir'de yaşayan evli çiftin boşanma davası olay oldu. Yargıtay'a giden dosyadaki detaylar dikkat çekti. B.T'nin kocası N.T'den boşanmak istemesiyle başlayan süreç bir türlü sonlanamadı. 'Kocam hem cimri hem de ter kokuyor' diyerek boşanma davası açan kadına karşılık gecikmedi. N.T de eşine dava açtı.

Haber 26-09-22 07:37

Yargıtay'dan emsal karar! 'Boşanma manevi tazminat gerektirmez'

Yargıtay, bir boşanma davası için emsal nitelikte bir karara imza attı. Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, salt boşanmış olmanın ya da bunun sebebiyet verdiği üzüntünün manevi tazminatı gerektirmeyeceğine hükmetti. İşte Yargıtay'ın emsal nitelikteki o kararının detayları...

Haber 18-09-22 09:53

İlginç boşanma davası! Eşinin bacağındaki morluğu öne sürdü, Yargıtay'dan dikkat çeken karar

Balıkesir'de bir kadın, kocasının bacağındaki morluğun psikolojisini etkilediği gerekçesiyle boşanma davası açtı. Balıkesir Aile Mahkemesi, çiftin boşanmalarına karar verirken, temyiz edilen davada Yargıtay'dan dikkat çeken bir karar geldi. Yargıtay, boşanmayı gerektirecek sebep olmadığı gerekçesiyle kararı bozdu.

Haber 12-09-22 08:08

Yargıtay'dan emsal karar! Boşanma sebebi sayıldı

Bir kadın, eşinin kendisi ve çocuklarıyla ilgilenmediği iddiasıyla boşanma davası açtı. Mahkeme tarafından reddedilen dava ile ilgili Yargıtay'dan emsal niteliğinde bir karar geldi. Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, eş ve çocuklarıyla ilgilenmeyen kocanın, kadına psikolojik şiddet uygulamış sayılacağına hükmetti. Yüksek mahkeme, psikolojik şiddetin ise boşanma sebebi olduğunu duyurdu.

Haber 09-09-22 10:03

Sakarya'da boşanma davaları öncesi eşini bıçakla ağır yaralayan şüpheli adliyede

Sakarya'da boşanma davaları öncesi eşini bıçakla ağır yaralayan şüpheli adliyede

Yurthaber 08-09-22 10:18

Sakarya'da boşanma davalarının olduğu gün eşi tarafından bıçaklanan kadın ağır yaralandı

Sakarya'da boşanma davalarının olduğu gün eşi tarafından bıçaklanan kadın ağır yaralandı

Yurthaber 07-09-22 11:43

İzlediği erotik filmdeki kadının sesini karısına benzetince olanlar oldu! Yargıtaydan flaş karar

Adana'da bir adam, izlediği erotik filmdeki kadının sesini, karısına benzetti. Bunun üzerine de kadın, kocasına sinirlenip yatakları ayırdı ve boşanma davası açtı. Bölge mahkemesi, iki tarafın da eşit kusurlu olduğuna karar vererek çifti boşadı. Yaşanan süreç sonrası kadın Yargıtaya başvururken yüksek mahkeme, verilen kararı bozdu ve dikkat çeken bir karara imza attı.

Haber 12-08-22 08:24

İzmirli kadın, kendisini rehin alan eşi için en ağır cezayı istiyor

İzmirli kadın, kendisini rehin alan eşi için en ağır cezayı istiyor

Yurthaber 01-08-22 17:21