Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Korkunç olay! Karısının boşanma davası açtığını öğrendi... Öfkeden deliye dönen adam çocuklarının gözü önünde benzin döküp yaktı

  İrlanda’da yaşayan 61 yaşındaki Thomas Rainey isimli bir adam karısının boşanma davası açtığını öğrenince öfkeden deliye döndü. Çocuklarının gözü önünde karısının üzerine benzin döken adam boşanmak isteyen eşini yaktı. Olayın ardından Rainey çıkartıldığı mahkemede 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

  Korkunç olay! Karısının boşanma davası açtığını öğrendi... Öfkeden deliye dönen adam çocuklarının gözü önünde benzin döküp yaktı

  İrlanda’daki Country Derry bölgesinde yaşayan 61 yaşındaki Thomas Rainey isimli bir adam karısının boşanmak için dava açtığını öğrenince çok sinirlendi. Karısının eşyalarını toplayarak evden ayrılmak için hazırlık yaptığı sırada Rainey, onu durdurdu ve çocuklarının gözü önünde önce benzinle ıslattı ardından ise ateşe verdi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  ISLAK HAVLUYLA MÜCADELE ETTİLER

  6 çocuk annesi kadının tüm vücudu alevlerle kaplanırken çocukları onu su ve ıslak havlu yardımıyla söndürmeye çalıştı. Genç kadın tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti. Genç kadının vücudunun %90’nın yanıklarla kaplı olduğu ifade edildi.

  En Çok Aranan Haberler