Çocuklar Duymasın Haberleri

Çocuklar Duymasın'ın çok bilmiş Merve'sini bir de şimdi görün! Son haline yorum yağdı

Efsane dizi Çocuklar Duymasın'da Tuna'nın kızı Merve'ye hayat veren çocuk yıldız Öykü Güven, şimdilerde 19 yaşında... Öykü Güven, son haliyle dikkat çekti.

Magazin 26-12-22 10:48

Çocuklar Duymasın'ın Selçuk Bey'i Mehmet Auf yıllar sonra ortaya çıktı! Yeni mesleği şaşırttı

Bir döneme damga vuran Çocuklar Duymasın dizisinde Meltem'in patronu Selçuk Bey'e hayat veren ünlü oyuncu Mehmet Auf, dizi bittikten sonra sırra kadem basmıştı. Oyunculuğu bırakan Auf'un yeni mesleği bakın neymiş...

Magazin 19-12-22 15:32

Çaycı Hüseyin'in acı günü! Annesi hayatını kaybetti

Oynadığı 'Çocuklar Duymasın' dizisinde 'Çaycı Hüseyin' karakterine can veren ve şimdilerde 'Kuruluş Osman' dizisinde rol alan oyuncu Alpaslan Özmol'un annesi hayatını kaybetti. Acı haberi 'Kuruluş Osman' dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ verdi. İşte haberin detayları...

Magazin 18-12-22 23:37

Çocuklar Duymasın'ın Amerikalı Mary'si Demet Tuncer'in son haline bakın! Görenler tanımakta zorlandı

İlk bölümü 2002 yılında yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinin kadrosunda Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Furkan Kızılay, Vatan Şaşmaz ve Meriç Acemi gibi isimler yer alıyordu. Çocuklar Duymasın'da Haluk ve Selami'nin Amerikalı patronu Mary'ye hayat veren Demet Tuncer, son görüntüsüyle şaşırttı.

Magazin 07-12-22 14:54

Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın Hakkındaki Haberler Mynet'te. Çocuklar Duymasın Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Çocuklar Duymasın'ın dominant teyzesi Zeyno Günenç son haliyle ağızları açık bıraktı!

İlk bölümü 2002 yılında ekrana gelen Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği Gönül karakteriyle hafızalarda yer edinen ünlü oyuncu Zeyno Günenç yıllara meydan okuyor. 55 yaşındaki Zeyno Günenç'in son halini görenler ''Zaman senin için durmuş'' demeden edemedi.

Magazin 05-12-22 15:31

Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'i Kuruluş Osman'a katıldı! Sosyal medyadaki goygoycuların diline düştü: Ölmemiş miydin ağabey sen?

Çocuklar Duymasın dizisinde Çaycı Hüseyin rolüyle tanınan Alpaslan Özmol, Kuruluş Osman'ın kadrosuna dahil oldu. Alpaslan Özmol en son hakkında çıkan ölüm haberlerine isyan etmesiyle gündem olmuştu. Oyuncunun Kuruluş Osman'a katıldığını duyan kişiler, sosyal medyada Alpaslan Özmol'a "Sen ölmemiş miydin?" yorumlarında bulundu.

Magazin 18-11-22 07:22

Çocuklar Duymasın paylaşımı yapan Pınar Altuğ gelen yoruma yanıtıyla dikkat çekti

Takipçilerine verdiği atarlı yanıtlarla dikkat çeken Pınar Altuğ, sosyal medyadan Çocuklar Duymasın'dan bir karesini paylaştı. Nostaljik paylaşımı beğeni alan Altuğ bir takipçisinin 'Artık sıktı' yorumuna bakın ne tepki verdi.

Magazin 27-10-22 15:49

Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan çiftinin kızları Zeyno büyüdü! Duru güzelliği dillere destan

2002 yılında dünyaevine giren Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan çifti, evlendikten 4 yıl sonra kızları Zeyno'yu kucaklarına almışlardı. Şimdilerde 16 yaşında olan Zeyno Karadağlı, duru güzelliğiyle beğeni topladı.

Magazin 20-10-22 09:18

Çocuklar Duymasın'ın Emine'siydi! Melek Şahin'i görenler tanıyamıyor

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı'nın başrolünde oynadığı Çocuklar Duymasın dizisinin Emine'si Melek Şahin'i görenler tanıyamıyor. Emine rolüyle hafızalara kazınan Şahin'in sosyal medya paylaşımları "Bu nasıl değişim" dedirtiyor.

Magazin 29-07-22 16:45

Çocuklar Duymasın’ın Sekreter Yasemin’i Meriç Acemi’nin senaryosunu yazdığı dizileri duyunca çok şaşıracaksınız!

2000'li yılların başında ekranlara gelen ve yayınlandığı dönem herkes tarafından ilgiyle izlenen Çocuklar Duymasın dizisinin Sekreter Yasemin'i, bilinmeyen yönüyle herkesi şaşırtıyor. Yasemin karakterini canlandıran Meriç Acemi'nin oyunculuk kariyeri dışında aslında birçok dizinin senaryosunu da yazdığı ortaya çıktı. Acemi'nin yazdığı diziler arasında reyting rekoru kıran pek çok yapımın bulunması da dikkat çekiyor.

Magazin 28-07-22 21:22