Cüneyt Özdemir Haberleri Ve Son Dakika Cüneyt Özdemir Haberleri

Cüneyt Özdemir Haberleri Ve Son Dakika Cüneyt Özdemir Haberleri

Cüneyt Özdemir 8 Şubat 1970 tarihinde doğdu. Ankara'da doğan Cüneyt Özdemir, üniversite eğitimini de Ankara'da tamamladı. Türk gazeteci,sunucu ve yazar ünvanlarına sahiptir. İş hayatına 1990 yılında basın yayın kuruluşlarında çalışarak başladı. 32. Gün haber programında 8 sene çalıştı. Muhabirlikle başlayan serüveni genel yayın yönetmenliğine kadar uzandı. 1996 yılından itibaren ise savaş bölgelerinde muhabirlik yaptı. Savaş bölgelerinin sınırlarından çeşitli haberler ve programlar hazırladı. Cüneyt Özdemir, CNN Türk'ü kuran kadro arasında yer aldı. Birçok kez farklı dallarda ödüller aldı. Ardından mesleki yolculuğuna Kanal D'nin sunuculuğunu ve genel yayın yönetmenliğini üstlenerek devam etti. Televizyonculuk kariyerinin yanı sıra deneme kitapları da yayınladı. Şuanda ise Youtube kanalı ile mesleğini yapmaya devam ediyor. Kanalda Dünya gündemini yorumlayarak izleyicilerle paylaşıyor.

Cüneyt Özdemir Haberleri

Gençlere indirimli telefon tartışmalarına Cüneyt Özdemir de katıldı! Videoları izletip, 'Çok da şey yapmamak gerekiyor' diye bitirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın üniversiteli gençlere vergisiz cep telefonu ve bilgisayar satışıyla ilgili açıklaması gündem oldu. Söz konusu düzenlemeyle birlikte fiyatı 9 bin 500 lirayı geçmeyen cep telefonu ve bilgisayarlar için toplamda 5 bin 500 liraya kadar teknolojik cihaz desteği verileceği açıklandı. Erdoğan'ın açıklaması sonrası sosyal medya ise ikiye bölündü. Gelen tepkilere değinen gazeteci Cüneyt Özdemir ise "İşte şimdi millet de dalgasını geçmeye başladı" diye konuştu.

Finans 27-09-23 15:29

Cüneyt Özdemir'in sert sözlerine Dilan Polat'tan olay yanıt! Şoke eden ifadeler

Cüneyt Özdemir, lüks hayatı ve paylaşımlarıyla gündeme gelen fenomen Dilan Polat'ı eleştirdi. Özdemir, "Milyonları milyarları olan çok insan tanıdım ama bu seviyeye ilk kez tanık oluyorum" deyince fenomen Dilan Polat'tan olay bir yanıt geldi.

Magazin 11-09-23 12:16

Cüneyt Özdemir parasıyla konuşulan Dilan Polat'ı yerden yere vurdu! Zenginlik pornografisi...

Eşinin zaman zaman uçak kiraladığı zaman zaman altınlar alıp başından paralar yağdırdığı Dilan Polat lüks yaşantısını sergilemekten vazgeçmiyor. Bu da fenomeni sosyal medyada gündeme getiriyor. Cüneyt Özdemir sosyal medyada Dilan Polat'ın bir videosunu görünce çileden çıktı ve fenomene sert ifadeler kullandı.

Magazin 10-09-23 07:38

Cüneyt Özdemir yeni adresini açıkladı! 'Bu sefer kuralımızı bozduk' diyerek duyurdu

Gazeteci Cüneyt Özdemir'in belgeselleri yeni bir dijital platform üzerinden yayınlanacak. “Bu sefer kuralımızı bozduk" diyerek aldığı kararın detaylarını aktaran Özdemir, YouTube yayınlarına son vermediğini ifade etti.

Haber 05-09-23 21:51

Cem Uzan'ın 100 bin Euro ödüllü 'After Party'si gündem oldu! Cüneyt Özdemir'den bomba yorum: Şato tutacaklarmış, orada kim kime dum duma!

Cem Uzan, Fransa'nın Monaco kentinde 'After Party' adında bir reality show düzenleyeceğini duyurdu. 100 bin Euro ödüllü yarışmaya başvuruların başladığını açıklayan Cem Uzan'ın bu hamlesine gazeteci Cüneyt Özdemir'den bomba yorumlar geldi. "Cem Uzan’ı pek çoğunuz parti lideri olarak tanıdınız. Şimdi de ‘partici Cem abiniz’ olacak muhtemelen" diyen Özdemir'in yarışmanın içeriğine dair "Şato tutacaklarmış, orada kim kime dum duma!" sözleri dikkat çekti.

Haber 18-08-23 14:51

İmamoğlu'nun 'İstanbul' kararı sonrası çarpıcı iddia! 'Aday yaparak eliyor' diyerek Kılıçdaroğlu'na yüklendi: Mustafa Sarıgül, Muharrem İnce...

CHP'de değişim tartışmaları sürerken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul'da yeniden aday olacağı sinyalini vermesi sonrası çok konuşulacak bir iddia geldi. Gazeteci Cüneyt Özdemir, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun rakiplerini aday yaparak elediğini iddia ederken; Mustafa Sarıgül ve Muharrem İnce örneklerini verdi.

Haber 17-08-23 16:07

Cüneyt Özdemir’den Kılıçdaroğlu’nu kızdıracak sözler: ‘Ölene kadar o koltuktan kalkmaz!’

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinde süregelen 'değişim' ve 'istifa' tartışmalarına bugün bir kez daha "Mücadeleye devam" diyerek yanıt verdi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da Kılıçdaroğlu'na başkaldırarak Ankara'ya yürüyüş başlatırken CHP liderine tepki gösteren isimlerden biri de gazeteci Cüneyt Özdemir. Kılıçdaroğlu için "Kaçak güreşiyor" diyen Özdemir, "O koltuktan ölene kadar kalkmaz, hiçbir güç kaldıramaz" sözleriyle dikkat çekti ve 'Deniz Baykal' göndermesi yaptı.

Haber 04-07-23 16:00

Antalya kararı tepkilere yol açmıştı! Cüneyt Özdemir duyurdu: 'Tüm Türkiye'de müzik sınırlaması sona erdi'

Antalya'da koronavirüs önlemleri kapsamında uygulanan müzik yasağı uygulaması geçtiğimiz gün alınan kararla sona erdi. Bu karar sosyal medyada da tartışmaları beraberinde getirdi. Vatandaşlar, 'Neden Antalya'da kaldırılıyor da Türkiye'nin diğer taraflarında kaldırılmıyor' diyerek tepki gösterdi. Yaşananlardan sonra gazeteci Cüneyt Özdemir ise yaptığı açıklamada kendi kaynaklarıyla konuştuğunu ve Türkiye'de gece müzik sınırlamasının bitirildiğini ifade etti.

Haber 22-06-23 10:51

Tüm Türkiye o akşamki sonuçları bekliyordu! Cüneyt Özdemir ilk kez açıkladı: Korkumdan söyleyemedim! Linç yerdim

Türkiye'nin gündemindeki yerini uzun süre koruyan seçimler geride bırakıldı. Seçimin yansımaları yeni gündemler yaratmaya devam ederken seçim akşamı yaşananlar hafızalara kazındı. Gazeteci Cüneyt Özdemir, o akşam korkusundan söyleyemediğini belirttiği olayı "Gerçekten linç yerim diye korktum" diyerek ilk kez açıkladı.

Haber 15-06-23 16:46

'Eğer bir gün o koltuktan kalkarsa...' Cüneyt Özdemir'den çok konuşulacak Kılıçdaroğlu sözleri! İmamoğlu'na zorunluluktan 'oğlum' dedi

Seçimlerin ardından siyaset gündeminin ve sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan bir tanesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifa edip etmeyeceği oldu. Gündemde konuyla ilgili pek çok tartışma sürerken gazeteci Cüneyt Özdemir, Kılıçdaroğlu ile ilgili çok çarpıcı ifadeler kullandı. Özdemir, o ifadeleri kullandığı videoyu da sosyal medya hesabından paylaşıp üzerine "Kemal Bey gitmeyecek" notunu ekledi.

Haber 01-06-23 16:20

Cüneyt Özdemir'den sosyal medyayı sallayan görüntüye güldüren yorum: İşte kuzu kuzu geldim

Türkiye, cumhurbaşkanını seçmek için sandık başına gitti. Oy verenler arasında birçok dikkat çeken seçmen yer aldı. Sosyal medyada en çok konuşulan görüntü ise bir seçmenin kuzusuyla kabine girmesi oldu. Cüneyt Özdemir de o görüntüleri paylaşarak "Berber karar veriyorlar. İşte kuzu kuzu geldim çalıyormuş." yorumunda bulundu.

Haber 28-05-23 16:33

'Sinir bozucu bir sakinlik var' Oğuzhan Uğur Babala TV'deki Kemal Kılıçdaroğlu programının kamera arkasını Cüneyt Özdemir'e anlattı

Oğuzhan Uğur'un YouTube'daki Babala TV kanalında yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programının Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuk olduğu bölümü sosyal medyada gündem yarattı. Cüneyt Özdemir'in programına bağlanan Oğuzhan Uğur, çekimlerin kamera arkasına ilişkin açıklamalar yaptı. Uğur'un Kılıçdaroğlu için söylediği 'Kemal Bey’de sinir bozucu bir sakinlik var' sözleri de dikkat çekti.

Haber 25-05-23 12:56

Yeşilçam'ın efsanesi Gülşen Bubikoğlu'nun kızı bakın kiminle evliymiş! Meğer herkes tanıyormuş

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden biri olan ve güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Gülşen Bubikoğlu sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Bubikoğlu'nun Türker İnanoğlu ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Zeynep İnanoğlu'nun kiminle evli duyanlar çok şaşırdı. Usta oyuncu bakın kimin kayınvalidesi çıktı.

Magazin 24-05-23 12:15

Cüneyt Özdemir, Bu artık ayıptan da öte... diyerek tepki göstermişti! Mustafa Şentop'tan '19 Mayıs mesajı' eleştirilerine yanıt

TBMM Başkanı Mustafa Şentop bugün 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla sosyal medyadan bir mesaj yayımladı. Gazeteci Cüneyt Özdemir, Şentop'un mesajında Atatürk'ün adının yalnızca bayramın isminde geçmesine değinerek Şentop'a eleştiri getirdi. Özdemir, tepkisini "Bu artık ayıptan da öte" sözleriyle dile getirdi. Öte yandan Şentop, katıldığı bir televizyon programında kendisine yönelik eleştirilere yanıt verdi. İşte haberin detayları...

Haber 19-05-23 13:53

Cüneyt Özdemir'den çok konuşulacak seçim gecesi sözleri! 'İsteseler %50.2 yapabilirlerdi... 5-10 puan farkla kazanır!'

'Sinan Oğan ikinci tur seçimlerinde kimi destekleyecek?' Türkiye seçim sonuçları açıklanır açıklanmaz bu sorunun yanıtını aramaya başladı. Konu ile ilgili gündem yaratacak bir değerlendirme de Cüneyt Özdemir’den geldi. Özdemir yaptığı yorumda çok net ifadeler kullanarak “Sinan Oğan, yüzde yüz kazanana oynayacak. Akıllı olan da bu, Cumhur İttifakı'na destek verecek” dedi. Özdemir, seçim gecesi için de çok konuşulacak sözler söyledi.

Haber 16-05-23 16:42

Cüneyt Özdemir'den muhalif kanallara 'seçim' tepkisi: Bu gazetecilik değil! Böyle kritik bir gecede...

Seçim sonuçlarını gece boyu Anadolu Ajansı ve Anka verilerini takip ederek yayımlayan Cüneyt Özdemir, muhalif kanallara tepki gösterdi. Özdemir, "Erdoğan'ın konuşmasını görmedi bile, bu gazetecilik değil." diyerek sitem ederken; Özdemir'in gece boyu yaptığı seçim yayını sosyal medyada trendler listesine girdi.

Haber 15-05-23 16:07

Ali Babacan bu detayı ilk kez anlattı! Cüneyt Özdemir o mutfakta yaşananları sordu: Montaj, kurgu var mı?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Ali Babacan’ın dün gece yayınladıkları ‘mutfak’ videosu kısa sürede siyaset dünyasının en çok konuşulan konuları arasına girdi. Ali Babacan mutfakta çekilen o videonun detaylarını ise Cüneyt Özdemir’e anlattı. Babacan’ın çok konuşan o mutfakla ilgili yaptığı açıklamada ‘gerçek mutfak gerçek masa yani bir set-up falan değil’ demesi ise dikkat çekti. İşte çok konuşulan mutfak videosunun perde arkası…

Haber 03-05-23 15:43

Anketlerle ilgili Fatih, Başakşehir, Beşiktaş, Kadıköy vurgusu 'Yüksek çıkma ihtimali yok' Cüneyt Özdemir'in seçim anketi sözlerinden sonra...

14 Mayıs seçimlerine günler kala siyaset gündeminin en önemli konularından bir tanesi de seçim anketleri. Anket şirketleri peş peşe sonuçlarını açıklarken bir yandan da anketlere ilişkin tartışmalar devam ediyor. Dün anketlere dair gündem olan açıklamalar yapan gazeteci Cüneyt Özdemir, bugünkü yayınında yine çarpıcı ifadeler kullandı. Özdemir ile Kenan Taş'ın yayınındaki İstanbul'da yapılan anketlere dair 'Fatih, Başakşehir, Beşiktaş, Kadıköy' sözleri de dikkat çekti.

Haber 26-04-23 14:46

Cüneyt Özdemir duyurdu: Gazeteci Serdar Akinan serbest bırakıldı

Çanakkale Ayvacık'taki evinde sabaha karşı gözaltına alınan gazeteci Serdar Akinan ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Akinan, Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edilmişti. Cüneyt Özdemir ise Akinan'ın serbest bırakıldığını duyurarak "Doğru karar. Geçmiş olsun" ifadelerini kullandı.

Haber 19-04-23 23:14

Gazeteci Serdar Akinan sabaha karşı gözaltına alındı, Cüneyt Özdemir de harekete geçti! Saatlerdir nerede olduğunu arıyoruz

Gazeteci Serdar Akinan bu sabaha karşı gözaltına alındı. Gelişmeyi duyuran meslektaşı Cüneyt Özdemir, "Bu yapılanın 2023 Türkiye'sinde yeri yoktur" diyerek olaya tepkisini dile getirdi.

Haber 19-04-23 12:01

Cüneyt Özdemir'den çok konuşulacak sözler! 'Cumhur İttifakı kazanırsa Ekrem İmamoğlu...'

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Youtube'da yayınladığı programında 14 Mayıs seçimleriyle ilgili çok konuşulacak ifadeler kullandı. Cumhur İttifakı'nın kazandığı senaryo ile ilgili düşüncelerini söyleyen Özdemir, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili gündem olacak bir tahminde bulundu.

Haber 04-04-23 18:49

Bakan Varank'ın 'iftar sofrası' kıyaslaması gündem yaratmıştı! Cüneyt Özdemir Yayından sonra beni aradı diyerek telefon görüşmesini anlattı: O fotoğraflar hakkında dikkat çeken yorum

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı bir iftar programında vatandaşlarla aynı masada oturduğu fotoğraf ile Millet İttifakı liderlerinin iftar programında yan yana oturduğu fotoğrafı paylaşıp kıyaslamaya gitmişti. Bakan Varank'ın bu paylaşımının ardından gazeteci Cüneyt Özdemir'den dikkat çeken bir yorum geldi. Özdemir, bu yorumu yaptığı yayının ardından kendisini aradığını belirttiği Varank'ın yeni açıklamalarını dile getirdi.

Haber 27-03-23 14:58

AK Parti'nin gizli planı ne? Cüneyt Özdemir Başka bir hazırlık var! Erdoğan 'kurt' bir siyasetçi diyerek anlattı

Yeniden Refah Partisi'nin Cumhur İttifakı'na katılmayı reddetmesi, eski bakanlardan Mehmet Şimşek'in aktif siyasete dönmeme kararı sonrası gözler AK Parti'ye çevrildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olurken, gazeteci Cüneyt Özdemir, "AK Parti'de başka bir hazırlık var. Erdoğan 'kurt' bir siyasetçi" diyerek dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu. Yeni isimlerin AK Parti'nin listesinde olacağını belirten Özdemir "Şapkadan bir şeyler çıkacak belli ki" diye konuştu.

Haber 21-03-23 12:47

'Vefa bir semt adıydı ama...' Cüneyt Özdemir'den çok konuşulan Yavaş ve İmamoğlu yorumu! Akşener'le sarıldığı anları hatırlattı

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in 6'lı masadan ayrılarak adaylık için çağrı yaptığı ABB Başkanı Mansur Yavaş ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun aldığı tavır gündem oldu. İki belediye başkanının da Akşener ile bir görüşme yapmadığına dikkat çeken gazeteci Cüneyt Özdemir, "Vefa eskiden İstanbul’da bir semt adıydı ama Ankara'ya da aynı isimde bir semt gerekiyor! Akşener’e bir teşekkür bile etmeden veda ettiler" yorumunda bulundu.

Haber 06-03-23 08:55

Cüneyt Özdemir’den çok sert Kerem Kınık çıkışı: ‘Bu adamı hiçbir yayınımıza konuk olarak almayacağız’

Cüneyt Özdemir, depremin ilk saatinden itibaren yaptığı canlı yayınlarla dikkat çekmişti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla da zaman zaman gündeme gelen Özdemir, Twitter hesabı üzerinden yaptığı yeni paylaşımlarda ise Kızılay Başkanı Kerem Kınık'a çok sert tepki gösterdi. Özdemir, Kızılay Başkanı Kınık için "Bu adamı hiçbir yayınımıza konuk olarak almayacağız" ifadesini kullandı.

Magazin 01-03-23 09:46

Cüneyt Özdemir'in sözleri defalarca kez paylaşıldı! Bugüne kadar bombalanan çok şehir gördüm ama...

Depremin ilk anından beri Kenan Taş ile beraber canlı yayınlar yapan ve deprem bölgesine de giden Cüneyt Özdemir duygularını paylaştı. Kahreden yıkım görüntülerine sayfasında yer veren Özdemir "İnanın ben böyle bir çaresizlik, böyle bir acı, böyle bir keder görmedim" dedi. Cüneyt Özdemir'in sözleri defalarca kez paylaşıldı.

Magazin 24-02-23 08:22

Cüneyt Özdemir'den çadır isyanı! Televizyonlarda Kızılay reklamı görüyorum

Depremin ilk saatinden itibaren yaptığı canlı yayınlarla dikkat çeken Cüneyt Özdemir Hatay depremi sonrası çadır istenmesini gündeme taşıdı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Özdemir Kızılay'a sitem etti.

Magazin 23-02-23 11:12

Deprem felaketi sonrası Hatay'a giden Cüneyt Özdemir ve Rizeli belediye çalışanının arasındaki diyalog dikkat çekti 'Helalleşip ayrıldık'

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Kahramanmaraş’ta kurtarma çalışmalarına katıldığını belirten bir grup çalışan ile arasında yaşanan konuşmaların görüntülerini yayınladı. Özdemir’in “Deprem bölgesindeki tepkiler nasıl dinlenmeli? Gazetecilik ve insanlık dersi!” başlığı yayınladığı videoda Rize Belediyesi’nden olduğunu belirten bir kişiyle konuşması dikkat çekti.

Haber 15-02-23 18:10

'Bunlar var ya bunlar sırtlan!' Canlı yayında öğrendi kendisini tutamadı! 'Vur emri geliyor...'

Son dakika deprem haberleri... Tüm Türkiye deprem bölgesi için seferber oldu! Hem Türkiye hem de dünyanın farklı ülkelerinden yardımlar gitmeye devam ediyor. Hatay'da yağmacılara ilişkin yeni önlemler geliyor. Gazeteci Cüneyt Özdemir, 'OHAL kararı geçtikten sonra yağmacılar için vur emri geliyor' ifadelerini kullandı.

Magazin 09-02-23 16:03

Ukrayna savaşı örneği... 'Hatay'da çok büyük bir acı var' Kızılay Başkanı 'Almanya’nın yüzölçümüne varacak büyüklükte bir alan' diyerek açıkladı

Türkiye, 10 ilin etkilendiği depremde, bölgeden gelen haberlere ağlıyor. Bölgedeki çalışmalar ve alınan sonuçlar herkes tarafından merak edilirken yetkililer ise yaptıkları açıklamalarla felaketin boyutunu bir kez daha dile getiriyor. Son olarak Kızılay Başkanı Kerem Kınık, Cüneyt Özdemir'in yayınına bağlanarak çarpıcı ifadeler kullandı. Kınık'ın verdiği Almanya'nın yüzölçümü ve Ukrayna savaşı örnekleri dikkat çekti. İşte deprem bölgesindeki son durum...

Haber 08-02-23 15:43

Oğuzhan Uğur büyük yıkımın olduğu Hatay'da! 16 adet iş makinesi buldu... Cüneyt Özdemir'e bağlanıp isyan etti: Çok zoruma gidiyor. Başımı belaya sokmak istemiyorum

Türkiye'de büyük yıkıma sebep olan Kahramanmaraş depremi sonrası yıkım olan 10 ilde çalışmalar sürüyor. Enkaz altında olan onlarca insan için ilk saatten beri çalışan Oğuzhan Uğur Hatay'a gitti. Oğuzhan Uğur'un Cüneyt Özdemir'e bağlanıp yaptığı sitem dolu konuşma gündem oldu.

Magazin 08-02-23 10:43

Cüneyt Özdemir Oğuzhan Uğur'la dalga geçti! Hayko Cepkin'den yanıt gelince ortam gerildi

Oğuzhan Uğur, 14 Mayıs'ta yapılması planlanan seçimler için verileri alıp yayın yapacaklarını açıklatınca Cüneyt Özdemir komedyeni ti'ye aldı. Özdemir'in son olarak yayınında söylediği sözlere Hayko Cepkin'den yanıt geldi. İkilinin arasındaki yazışma ise sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 31-01-23 14:11

Oğuzhan Uğur ve Cüneyt Özdemir'in seçim yayını açıklamalarına Dilara Gönder'den yanıt: Sıkıntı yaşarsanız...

YouTube'daki Babala TV kanalında yaptığı Mevzular Açık Mikrofon programıyla gündemde olan Oğuzhan Uğur, Mayıs ayındaki seçimle ilgili yaptıkları anlaşmayı duyurdu. Uğur "AA ilk defa seçim günü bir YouTube kanalı ile veri paylaşacak. O da biziz, ana akım medyadan geri kalmayacağız" dedi. Cüneyt Özdemir ise "Bizimle de paylaşıyorlar güzel kardeşim" yanıtını verdi. Dilara Gönder'in Uğur'un paylaşımına yaptığı yorum ise dikkat çekti. Uğur esprili yazışmaları "Ortalık karıştı" notuyla paylaştı.

Haber 27-01-23 23:49

Cüneyt Özdemir'in '14 Mayıs' yorumu gündem yarattı: 6'lı masanın önüne gollük pas atıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim tarihiyle ilgili yaptığı açıklamaların etkisi sürerken, 14 Mayıs tarihiyle ilgili gazeteci Cüneyt Özdemir'den çok konuşulacak bir yorum geldi. Söz konusu tarihin seçilmesini iktidar tarafından muhalefete atılan 'gollük bir pas' olarak değerlendiren Özdemir, 'Yeter söz milletin' sloganının da ters etki yapabileceğini iddia etti.

Haber 19-01-23 16:04

Kılıçdaroğlu'nun o çıkışına Cüneyt Özdemir'den dikkat çeken yorum: 'Ne şimdi bu! Saçma sapan bir şey...'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a meydan okuduğunu belirterek "Derhal İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve İstanbul’daki bütün belediyeler için hemen seçime gidelim" dedi. Gündeme oturan bu çağrıya AK Parti'den yanıt gelirken gazeteci Cüneyt Özdemir tepkisini "Ne şimdi bu Allah aşkına? Saçma sapan bir şey yani" sözleriyle dile getirdi.

Haber 27-12-22 14:51

Cüneyt Özdemir'e kızdı! Elçin Sangu, Cumhurbaşkanlığı seçiminde kimi desteklediğini açıkladı!

Gazeteci Cüneyt Özdemir'in Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili paylaşımına tepki gösteren oyuncu Elçin Sangu, Cumhurbaşkanlığı seçiminde kimi desteklediğini de açık açık söyledi. Elçin Sangu'nun sözleri sosyal medyada da gündem oldu.

Magazin 22-12-22 14:33

Nusret’in mesajlarını ifşa eden Dan Bilzerian, Cüneyt Özdemir’in yakın markajında... “Bu adamın ne iş yaptığını çözemedim”

Dünya Kupası finalinin sonrasında Messi ile fotoğraf çekilmek için sahaya inen Nusret Gökçe’nin hareketleri sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı. Olayın ardından Instagram’ın playboy fenomeni Dan Bilzerian Nusret’in kendisine 2015 yılından beri gönderdiği mesajları ifşa etti. Bilzerian’ın Nusret ifşasının sonrasında Cüneyt Özdemir fenomen ismi yakın markajına aldı.

Trend 21-12-22 15:40

Cüneyt Özdemir 'Arka Sokaklar' dizisi için kötü haberi verdi! Sevenleri üzgün... Türker İnanoğlu'nun rahatsızlığı...

17 yıldır aralıksız yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip Arka Sokaklar dizisi için kötü haber geldi. Gazeteci Cüneyt Özdemir sosyal medyadan yaptığı paylaşımda dizinin yapımcısı Türker İnanoğlu'nun rahatsızlığı nedeniyle 45 gün çekimlerin yapılamayacağını duyurdu.

Magazin 17-11-22 09:14

Cüneyt Özdemir ve Kenan Taş katledilen Ecrin'in haberini konuşurken zor anlar yaşadı

Taksim/İstiklal Caddesi'de 6 kişinin ölümüne sebep olan hain saldırı sonrası yaşamını yitirenler son yolculuğuna uğurlanıyor. Adana’dan kız istemek için İstanbul’a gelen Yusuf Meydan ve 9 yaşındaki kızı Ecrin de hayatını kaybedenler arasında. Konuya dair canlı yayında konuşan Cüneyt Özdemir ve Kenan Taş zor anlar yaşadı.

Magazin 14-11-22 16:55

Ali Babacan'dan dikkat çeken adaylık açıklaması: 6'lı masa ortak adaya karar veremezse...

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, "Neden aday olmuyorsunuz?" sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi. Gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube'daki programına konuk olan Babacan, "Eğer 6'lı masa ortak bir adaya karar veremezse DEVA partisinin cumhurbaşkanı adayı olacağımı söyledim." diye konuştu.

Haber 21-10-22 16:52

AK Parti'ye katılan Mehmet Ali Çelebi'nin kararı çok konuşulmuştu! Cüneyt Özdemir paylaşımla tepki gösterdi: Uyduruk bir adamın...

Bağımsız İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi'nin AK Parti'ye katılması sonrası Gazeteci Cüneyt Özdemir'den tepki geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özdemir, "Uyduruk bir adamın (kendisine yapılan haksız zulüm nedeniyle) hak etmediği bir şekilde kahraman ilan edenler aynı adamın milletvekili olup parti parti gezip en sonunda tamamen duygusal nedenlerle AK Parti'ye geçmesini tartışıyorlar." ifadelerini kullandı.

Haber 11-10-22 23:54

Ekonomiye dikkat çekip yakındılar! Cüneyt Özdemir ve Şahan Gökbakar'dan başörtüsü gündemine tepki: Pardon böldüm, siz devam edin buyrun

Türkiye'nin gündemi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun pazartesi akşamı sosyal medya hesabından yaptığı videolu açıklama ile 'başörtü' meselesine döndü. Kılıçdaroğlu'nun başörtü çıkışına bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan anayasa teklifi ile karşılık verdi. Gazeteci Cüneyt Özdemir ve komedyen Şahan Gökbakar, söz konusu gündemle ilgili tepkilerini dile getirdi. İki isim de ekonomi gündemine ilişkin mesajlar verdi.

Haber 05-10-22 15:30

Cüneyt Özdemir'den Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'başörtüsü' açıklamalarına eleştiri: Türkiye'nin bir numaralı sorununun ekonomi gözüktüğü bugün...

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Twitter'da paylaştığı son videodaki başörtüsü vurgusu gündeme oturdu. "Bu yarayı sonsuza kadar kapatacak adımı atıyoruz” diyerek TBMM'ye sunacakları kanun teklifini açıklayan Kılıçdaroğlu'na gazeteci Cüneyt Özdemir'den eleştiri geldi. Özdemir "Enflasyonun %186 açıklandığı gün, tüm anketlerde Türkiye'nin bir numaralı sorununun ekonomi gözüktüğü bugün, ekonomik krizin milletin anası ağlattığı şu gün aniden başörtüyü gündeme getirmek..." sözleriyle twetler attı.

Haber 04-10-22 00:18

Gazeteci Cüneyt Özdemir'den dikkat çeken sözler: 'Akşener görse o da şaşırır'

Gazeteci Cüneyt Özdemir, YouTube hesabından yayınladığı videoda gündemdeki konulara değinirken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'le ilgili de dikkat çeken ifadeler kullandı. Akşener'in çok farklı kesimlerden ilgi gördüğünü söyleyen Özdemir, İYİ Parti liderini "Yükselen yıldız" olarak tanımladı ve "Görse o da şaşırır" dedi. Özdemir ayrıca, Zafer Partisi ve Ümit Özdağ ile ilgili de önemli yorumlarda bulundu.

Haber 14-09-22 15:45

'Kılıçdaroğlu' paylaşımı çok konuşulmuştu! Cüneyt Özdemir'den Ruşen Çakır'a sert sözler: 'Kimse iplemiyor'

Gazeteci Cüneyt Özdemir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığı hakkındaki açıklamalarına değinerek gazeteci Ruşen Çakır’ın kendisini eleştirmesi ile ilgili çok sert ifadeler kullandı. "Ruşen Çakır gibi kimi adamlar da bizim bunu ortaya atmamızdan son derece rahatsızlar" diyen Özdemir, "Kendisinin o kadar engin bir siyasi görüşü vardır ki, her seçimde bu olacak der, olmaz. Bu seçilecek der, seçilmez" diye konuştu.

Haber 12-09-22 15:13

Kemal Öztürk ile Cüneyt Özdemir arasında “hoşt” tartışması! O sözler sonrası hemen harekete geçti

Habertürk yazarı Kemal Öztürk ile gazeteci Cüneyt Özdemir arasında yaşanan polemik yargıya taşındı. Özdemir, Öztürk'e sosyal medya üzerinden "Hoşt. Bu kadarsın." ifadelerini kullanmıştı. Öztürk, bu sözler üzerine Cüneyt Özdemir'e tazminat davası açtı.

Haber 24-08-22 15:17

Gazeteci Cüneyt Özdemir'den Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığı ile ilgili sert sözler: Kemal Bey emekli olmasın diye mi? Yeter, asla

Gazeteci Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalında paylaştığı videoda altılı masayı eleştirmesi gündem olmuştu. Özdemir, Twitter'dan Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili yeni paylaşımlar yaparak çok sert sözler söyledi. Özdemir son paylaşımlarında "Kemal Kılıçdaroğlu kendi çıkarları için ve kendi kafasına göre bir aday belirleyecek biz de 'eşek' gibi gidip ona oy vereceğiz öyle mi? Kemal Bey emekli olmasın diye mi? Yeter, asla, asla, asla" ifadelerini kullandı.

Haber 24-08-22 01:25

Gazeteci Cüneyt Özdemir'in altılı masa sözleri gündeme oturdu! Böyle bir saçmalık olabilir mi ya?

Gazeteci Cüneyt Özdemir, YouTube kanalında paylaştığı videoda altılı masayı çok sert sözlerle eleştirdi. Cumhurbaşkanı adayı belirleme sürecinde vatandaşın tepkisinin önemsenmediği ifade eden Özdemir, herkesi "çantada keklik" olarak gördüklerini söyledi. 'Erdoğan'dan kurtulmak için onlara mahkumuz' sözleriyle muhalefete yüklenen Özdemir, "Böyle bir saçmalık olabilir mi ya? Sen gidip oy verir misin böyle bir şeye?" şeklinde konuştu.

Haber 23-08-22 08:54

Zor İşimiz Zor klibiyle gündem oldu! Cüneyt Özdemir'den Tan Taşçı yorumu: Çok net bir duruşu var

Sosyal medyadan gündeme dair yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ünlü müzisyen Tan Taşçı, bu defa yeni klibiyle ülke gündemine oturdu. Gazeteci Cüneyt Özdemir de Tan Taşçı'nın yeni şarkısı Zor İşimiz Zor'la ilgili düşüncelerini dile getirdi. Özdemir, "Pek alışkın değiliz, sahneye çıkan şarkıcılar, arabesk söyleyenler bu kadar net olmazlar. Ama Tan Taşçı'nın çok net bir duruşu var. Bir mekanda dinlesen 'Bu aşk şarkısı' dersin ama öyle bir klip yapmışlar ki Türkiye'de gündem oldu" dedi.

Magazin 22-08-22 22:31