Denızbank Haberleri Ve Son Dakika Denızbank Haberleri

Denızbank Haberleri Ve Son Dakika Denızbank Haberleri

DenizBank AŞ 1938 yılında kurulmuş bir Türk bankasıdır. Tarihi 1938 yılında Türk Denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulan Denizclik Bankasına dayanmaktadır. Denizcilik Bankası 1992 yılında Emlak Bankası ile birleştirilmiştir. 1997 yılında ise DenizBank adına lisans çıkartılıp satışa sunulmuştur. Zorlu Holding’in 70 Milyon Dolar karşılığında Özelleştirme İdaresinden lisansı satın almasıyla banka faaliyetlerine başlamıştır. Bireysel, özel, KOBİ, tarım,Kurumsal,ticari ve kamu bankacılığı hizmetleri veren DenizBank 22 Mayıs 2018 tarihinde 3.2 milyar dolara (14.6 milyar TL'ye) Emirates NBD tarafından satın alınmıştır.

Denizbank Haberleri

Bilirkişi raporu ortaya çıktı, Seçil Erzan'ın Arda Turan ile mesajları da o raporda yer aldı! Tefeciye gideyim, sinir hastası oldum

Ünlü futbolcuları dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan banka müdürü Seçil Erzan'ın ve tutuksuz sanıklardan Nazlı Can'ın cep telefonlarına ait bilirkişi raporu ortaya çıktı. Erzan'ın Arda Turan ile mesajlaşmaları da raporda yer aldı. Arda Turan'ın "Ne yapacağım Seçil, yarın gideyim sorayım tefeciye falan. Sinir hastası oldum bir çare söyle" şeklinde mesaj attığı, Seçil Erzan ise Arda'nın mesajına karşılık , "Çok mahcubum" cevabını verdiği görüldü.

Spor 24-01-2024 13:01

Fatih Altaylı kimsenin konuşmadığı o detaya dikkat çekti! Gerilime 'Mafya mısın?' diyerek katıldı: Bir eksik Alaattin Çakıcı kaldı

Ünlü futbolcuların fon vaadiyle kandırılmasıyla başlayan ve ardından milyonlarca doların buhar olduğu Seçil Erzan davasında peş peşe yeni gelişmeler yaşanıyor. Ünlü avukat Rezan Epözdemir ile Denizbank arasında yaşananlar Gazeteci Fatih Altaylı'nın da radarına girdi. Altaylı'nın 'Çakıcı' sözleri gündem oldu. İşte detaylar...

Finans 16-01-2024 14:26

Rezan Epözdemir, davadan çekilmesi için Hakan Ateş’in baskı yaptığını duyurdu

Seçil Erzan'ın başrolünde olduğu yüksek gelirli fon davası yakından takip edilirken gözler bir anda avukat Rezan Epözdemir'in yaptığı açıklamalara çevrildi. Denizbank, Epözdemir hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. Bankaya yanıt veren Epözdemir ise, "Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, 'Bir müvekkilim vasıtasıyla onu bitireceğim' diye haber yolladı. İş dünyasından kıramayacağım çok önemli isimlere rica ederek dosyadan çekilmem ile ilgili baskı uygulamıştır." ifadelerini kullandı.

Finans 15-01-2024 19:38

Rezan Epözdemir’den Denizbank’ın hamlesine jet yanıt! Hakan Ateş'e şok suçlama: 'Onu bitireceğim' diye haber yolladı!

Herkes Seçil Erzan davasını yakından takip ederken gözler bir anda Rezan Epözdemir ve Denizbank arasında yaşananlara çevrildi, açıklamalar peş peşe geldi. Denizbank, Rezan Epözdemir hakkında Savcılığa suç duyurusunda bulunulacağını bildirdi. Bu açıklamaya yanıt veren Epözdemir "Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, 'Bir müvekkilim vasıtasıyla onu bitireceğim' diye haber yolladı. İş dünyasından kıramayacağım çok önemli isimlere rica ederek dosyadan çekilmem ile ilgili baskı uygulamıştır" dedi.

Haber 15-01-2024 11:40

DenizBank'tan Rezan Epözdemir açıklaması! Baroya ve Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır

DenizBank, kamuoyunda "yüksek karlı gizli fon" adıyla bilinen dolandırıcılık davasına ilişkin bir TV kanalında açıklamalarda bulunan avukat Rezan Epözdemir hakkında mensubu olduğu baroya şikayette ve Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacağını bildirdi.

Finans 14-01-2024 22:49

Seçil Erzan'ın maaşı ortaya çıktı! Başı dara düşünce Diba'dan dua istemiş... Oyalama taktiği mesajlarda ortaya çıktı

Futbol dünyasındaki isimleri içine çektiği fon dolandırıcılığıyla tüm Türkiye'ye adını duyuran Seçil Erzan ile ilgili çarpıcı yeni detaylar bilirkişi raporuna yansıdı. Merve Yılmaz ile mesajlaşmalarının ekran kayıtlarında Erzan'ın paraya sıkıştığında "Artık son kurşunları sıkmamız lazım" dediği, mağdurları sürekli oyaladığı görüldü. Seçil Erzan'ın ayrıca maaşı da ortaya çıktı.

Haber 06-12-2023 12:23

Seçil Erzan ile mesajlaşmasını ekrana gösterdi! Darp ve tehdit iddialarından sonra Semih Kaya sessizliğini bozdu: Beni oraya yem gibi çağırdı

Milyonlarca doların buhar olduğu fon dolandırıcılığında parasını kaptıran eski futbolculardan Semih Kaya'nın adı Seçil Erzan'ın darp ve tehdit iddialarıyla da gündeme gelmişti. İddiaların ardından sessizliğini bozan Kaya, Erzan'ın kendi odasında nasıl ikna ettiğini ilk kez açıkladı. Erzan ile Kaya arasındaki mesajlaşma ekrana yansırken Kaya ayrıca Erzan'ın evine gidip ne konuştuklarını anlattı, "Beni oraya yem gibi çağırdı" sözleriyle dikkat çekti.

Haber 01-12-2023 11:13

Seçil Erzan'ın odasındaki 52 dakika: Belözoğlu yanında 2 kişiyle girmiş! Banka görüntüleri tek tek ortaya çıktı: Saçıma yapıştı, saatimi zorla aldı

Türkiye'yi şaşkına çeviren fon vurgunu gündemden düşmüyor. Akılalmaz vurgundan bu kez Seçil Erzan'ın yanı sıra futbolcular Selçuk İnan ve Emre Belözoğlu, Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı, iş insanı Atilla Baltaş gibi isimlerin banka görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Erzan'ın odasına girip çıkan kişiler yer aldı. Ayrıca Erzan'ın ifadesinde "Birden Merve saçıma yapıştı. Saçımı yolmaya başladı. Kolumdaki Rolex saatimi zorla çekip aldı" diyerek anlattığı anların öncesi de ortaya çıktı.

Haber 29-11-2023 09:02

Canlı yayında tansiyon yükseldi! Rezan Epözdemir - Lube Ayar gerilimi: 'Denizbank'ın eline tutuşturduklarıyla algı yapıyor

Aralarında ünlü futbolcularında mağdur olarak yer aldığı Seçil Erzan'ın fon dolandırıcılığının masaya yatırıldığı programda ortam gerildi. Gazeteci Lube Ayar soruşturmayla ilgili sunum yaptığı sırada canlı yayına, dava dosyasında mağdur olarak yer alan 5 ismin avukatlığını üstlenen hukukçu Rezan Epözdemir bağlandı. Ayar'ın açıklamalarına tepki gösteren Epözdemir, "Birileri hanımefendiye benim ismimle birlikte bazı kağıtlar tutuşturmuş, o da burada algı yapmaya çalışıyor" dedi.

Haber 29-11-2023 08:02

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı?

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? İşte günün özeti...

Haber 28-11-2023 16:29

Dolandırıcılık davasında Semih Kaya, Seçil Erzan'ı suçladı! ''Çantamdan GPS cihazı çıkınca çok korktum, beni takip ettiklerini düşündüm''

Bankacı Seçil Erzan'ın içinde GPS cihazı bulunan çantayı kendisine verdiğini iddia edilen eski futbolcu Semih Kaya'nın savcılık ifadesi ortaya çıktı. Toplamda bu fona 4 milyon 100 bin dolar verdiğini ifade eden Semih Kaya, toplamda Erzan'a saklamalı getirili fona yatırması için 4 milyon 100 bin dolar para verdiğini, Seçil Erzan'ın da kendisine 3 milyon 500 bin dolar parayı geri ödediğini, bunu fon getirisi olarak geri ödediğini, 530 bin dolar alacağının kaldığını söyledi.

Spor 28-11-2023 09:37

DenizBank çalışma saatleri nedir, cumartesi günleri açık mı? DenizBank şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

DenizBank uzun zamandır varlığını sürdüren ve önemli bir müşteri kapasitesine sahip bir bankadır. Bankalar son dönemlerde online ve telefon bankacılığında hizmetlerini arttırsa da bankadan direk işlem yaptırmak isteyen müşteriler için bankaların açılış ve kapanış saatleri önem arz etmektedir. Deniz Bank da geniş müşteri kapasitesi ile sıkça mesai saatleri merak edilen bir bankadır. DenizBank şubeleri saat kaça kadar çalışıyor, hafta sonu açık mı?

Haber 18-11-2022 17:15

6. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışmasına başvurular başladı

"6. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması"na başvurular başladı

Yurthaber 18-10-2022 22:06

DenizBank mevcut bankacılık uygulamasına POS özelliği kazandırdı

DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran: -"Sunduğumuz bankacılık deneyimi ile müşterilerimizin yaşantısını ihtiyaç duydukları hız ve pratiklikte kolaylaştırmak için teknolojiye yaptığımız yatırımı artırarak devam ettireceğiz"

Yurthaber 13-10-2022 11:40

Denizbank ağustosta dijital kanaldan 150 bin yeni müşteri kazandı

DenizBank Dijital Dönüşüm, Değişim Yönetimi ve Şube Dışı Kanallar Genel Müdür Yardımcısı Umut Özdoğan: - "DenizBank olarak dijitalden müşteri olan kullanıcılarımıza, kredi, kredi kartı gibi ürünlerde ön onaylı limitler hazırlayıp anında kullanım imkânı sağlayarak pek çok temel bankacılık ihtiyacında süreci uçtan uca dijital hale getiriyoruz"

Yurthaber 10-10-2022 09:11

Denizbank emekli promosyon ödemesi ne kadar, şartları nedir? Denizbank'tan 2022 Ekim kampanyası: 1.000 TL’ye varan nakit emekli promosyonu

Denizbank emekli promosyon ödemesi ne kadar, sorusunun cevabı ile koşulları vatandaşlar tarafından merak edildi. Bilindiği üzere söz konusu ödemeler Temmuz ayında uygulanan zam sonrası yükseldi. 500, 600 ve 700 TL olan emekli promosyon ödemeleri bazı bankalarda 10 bin TL'ye kadar çıktı. Birçok banka Ekim ayı ile birlikte kampanyalarını güncelledi. Peki, Denizbank promosyon ödemesi ne kadar, şartları neler? İşte 2022 Ekim ayı Denizbank emekli promosyonu ücreti...

Finans 04-10-2022 07:37

DÜZELTME - Türkiye’nin metaversedeki ilk banka şubesi DenizBank ve Atlas Space iş birliğiyle geliyor başlıklı haberimizin başlığı kaynağından “Metaverse’te yerli ortaklıkla kurulan ilk banka şubesi DenizBank ve Atlas Space iş birliğiyle geliyor” şeklind

Türkiye’nin metaversede yerli ortaklıkla kurulan ilk banka şubesi DenizBank ve Atlas Space iş birliğiyle geliyor - DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran: -"DenizBank olarak geleceğin ekonomisini şekillendirecek altyapının metaversede olduğunu biliyor ve müşteri deneyimini bu dünyada daha da ileri taşımak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz"

Yurthaber 16-09-2022 16:28

Türkiye’nin metaversedeki ilk banka şubesi DenizBank ve Atlas Space iş birliğiyle geliyor

DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran: -"DenizBank olarak geleceğin ekonomisini şekillendirecek altyapının metaversede olduğunu biliyor ve müşteri deneyimini bu dünyada daha da ileri taşımak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz"

Yurthaber 16-09-2022 11:33

DenizBank Proparco’dan sürdürülebilirlik hedefiyle 45 milyon avro fon sağladı

DenizBank Genel Müdür Yardımcısı Beril Oğuz: - "Proparco’dan temin ettiğimiz krediyle, Türkiye’nin düşük karbon ekonomisine geçişi için önem arz eden yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği yatırımlarına olan desteğimizi artırıyoruz"

Yurthaber 29-07-2022 11:58

DenizBank Bonus kartların sayısı 5 milyonu aştı

DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran: - "Geleceğin teknolojilerine odaklı, sorumlu bankacılık vizyonuyla üretmeye ve üretenlere destek vermeye devam edeceğiz"

Yurthaber 16-06-2022 10:29

DenizBank'tan İzmir Tarım Teknoloji Merkezi'ne destek

DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak: - "Sürdürülebilirlik için tarımda teknoloji dönüşümünü de uzun zamandır gündemimizde tutuyoruz"

Yurthaber 03-06-2022 16:29

İzmir Ticaret Borsası, İş Bankası ve DenizBank, tarımın silikon vadisinde buluştu

İTB Başkanı Işınsu Kestelli: - "İzmir Tarım Teknolojileri Merkezi, tarım sektörü için bilişim teknolojileri temelli çözümlerin üretileceği, yaşayan laboratuvar konseptinde faaliyet gösteren bir Ar-Ge ekosistemi olacak" - İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı İzlem Erdem: - "Tarımda dijital dönüşümü hızlandıracak olan bu projenin ülkemize değer katacağına inanıyoruz"

Yurthaber 03-06-2022 14:20

DenizBank, MIR logolu kartları üye iş yeri ve ATM'lerinde kabul etmeye başladı

DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran: - "Turizmin geleceği için çalışmak milli vazifemiz. Türkiye turizmi ve ekonomisinin güçlü geleceği için çalışmaya devam edeceğiz"

Yurthaber 23-05-2022 12:40

DenizBank’tan Dünya Çiftçiler Günü’nde tarımın gelişimi için özel kampanyalar

DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak: - "Toprağı alın teriyle yoğuran, elinin değdiği her şeyi güzelleştiren çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyoruz. 81 ilimizde, tarımın ve üretimin olduğu her yerde yorulmak bilmeden çalışmaya devam edeceğiz"

Yurthaber 13-05-2022 14:47

Intertech finansal bulut platformu inter-Cloud'u hayata geçirdi

Intertech Genel Müdürü Ömer Uyar: - "Şu an Türkiye’de 16, yurt dışında ise 10 bankanın yazılım hizmetini biz sağlıyoruz" - "Ürettiğimiz yazılımları yurt dışına satarak, ülkemizin dünyaya teknoloji ihraç eder hale gelmesine katkı sunuyoruz"

Yurthaber 21-02-2022 09:53

DenizBank, Batı Avrupa ve Türkiye'de Yılın Bankası oldu

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş: - "Tek başımıza değil, birliktelik ve ortak akılla kazanabileceğimizi biliyoruz. Vizyonumuzun The Banker gibi prestijli bir yayın organı tarafından takdir edilerek, ülkemize bu iki gurur verici ödülü getirmesinden büyük mutluluk duyuyoruz"

Yurthaber 19-01-2022 09:29

DenizBank Private ve Black Kartlılara İstanbul Havalimanı'nda hızlı geçiş imkanı

DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran: - "Hızla artan ürün ve hizmet seçenekleri ile karar vermenin zorlaştığı günümüzde, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak istiyoruz"

Yurthaber 22-11-2021 10:12

Denizbank uygulaması açılmıyor! Erişim problemini sosyal medyadan paylaştılar

Geçtiğimiz aylarda yaşanan Akbank ve Ziraat Bankası erişim sorununun ardından şimdi de, Denizbank uygulamasını kullanan vatandaşlar mobil erişim sorunu yaşıyor.

Finans 01-11-2021 12:29

Denizbank neden açılmıyor? Denizbank çöktü mü? Uygulamada erişim problemi...

Vatandaşların Denizbank’a giriş yapamadığını söylüyor. Sosyal medyada gündeme gelen iddia sonrası internet bankacılığı sisteminin neden çöktüğü merak ediliyor. İşte ayrıntılar...

Finans 01-11-2021 12:15

Konut kredisi faiz oranları ne kadar? İşte banka banka son rakamlar…

Pek çok kişi ev sahibi olmanın hayalini kurarken, nakit parası yetmeyenler konut kredisi için bankaların yolunu tutuyor. Sizler için son faiz oranlarına göre konut kredisi için hesaplaması yaptık. İşte banka banka konut kredisi faiz oranları…

Finans 14-10-2021 13:11

İBB'den İstanbul'da yaşayan öğrencilere 1200 liraya kadar nakit desteği!

İBB, okul masraflarının başladığı bugünlerde, İstanbulkart sahiplerine DenizBank işbirliğiyle, 100 lira geri ödemeli 600 ya da 1200 lira faizsiz destek veriyor. İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Hiç kimse ekonomik zorluklar karşısında kendini çaresiz hissetmesin istiyoruz” dedi.

Finans 07-09-2021 12:01

DenizBank'tan MTV ödemelerinde faizsiz 3 taksit avantajı

DenizBank'tan MTV ödemelerinde faizsiz 3 taksit avantajı

Yurthaber 08-07-2021 10:30

ING, İş Bankası, Deniz Bank açık mı, kapalı mı? İşte çalışma saatleri…

Tam kapanma kararı sonrası ING, İş Bankası, Denizbank gibi özel bankaların çalışma saatleri de yeniden gündeme geldi. Hafta sonu bankalar normalde olduğu gibi kapalı olacak.

Finans 27-04-2021 13:20

Yapıkredi, Finansbank, Denizbank çalışma saatleri | Bankalar kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor?

Koronavirüs vaka oranlarının artışıyla birlikte alınan yeni kararlarla banka çalışma saatleri tekrardan düzenlendi. Vatandaşlar kamu ve özel bankaların çalışma saatlerini merak ediyor ve bankalar kaçta açılıyor, bankalar kaçta kapanıyor gibi soruların yanıtını arıyor. Peki bankalar kaçta açılıyor? İşte Yapıkredi, Finansbank, Denizbank çalışma saatleri...

Finans 16-04-2021 12:23

Bankaların çalışma saatlerinde yeni düzenleme | Halkbank, Ziraat ve Vakıfbank kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte bankaların çalışma saatleri

2020 Mart ayında başlaya pandemi yasaklarında, bankaların çalışma saatleri oldukça kısıtlanmıştı. Birçok işlemin şubeden yapılması yasaklanmış, vatandaşlar ATM’lere veye mobil bankacılığa yönlendirilmişti. Vaka sayılarının son zamanlarda günlük 60 binlere dayanmasının ardından ise bankalar çalışma saatlerinde değişikliğe gitti. Buna göre Halkbank, Ziraat, Vakıfbank kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte bankaların çalışma saatleri…

Haber 16-04-2021 09:26

Bankaların çalışma saatleri 2021... Bankalar saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Koronavirüs salgınında son günlerdeki vaka sayısındaki artıştan dolayı 81 ilde yeni tedbirler alınmaya başlandı. Bu tedbirlerden birisi de bazı bankaların çalışma saatlerinin değişikliği oldu. 81 ilde bazı bankaların çalışma saatleri tüm şubelerini kapsayacak şekilde değiştirildi. İşte bankaların güncel çalışma saatleri...

Finans 12-04-2021 08:12

SPK'dan 10 yabancı yatırım kuruluşuna usulsüz açığa satış cezası

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından 10 yabancı kuruluşu verilen ceza, şirketlerin satım emrinin açığa satış olduğunu aracı kuruma bildirilmemesi gerekçesiyle verildi. SPK söz konusu şirketlere 26,4 milyon liralık idari para cezası uygulayacak.

Finans 02-04-2021 07:54

Fenerbahçe'den Finansal Yeniden Yapılandırma Sözleşmesi hakkında açıklama

Ziraat Bankası, Halkbank, DenizBank ve Yapı Kredi ile Türkiye'nin 4 büyük kulübü arasında 8,4 milyar liralık büyüklüğe sahip Finansal Yeniden Yapılandırma sözleşmesi imzalandı.

Spor 19-03-2021 19:36

Galatasaray'dan Finansal Yeniden Yapılandırma Sözleşmesi hakkında açıklama

Ziraat Bankası, Halkbank, DenizBank ve Yapı Kredi ile Türkiye'nin 4 büyük kulübü arasında 8,4 milyar liralık büyüklüğe sahip Finansal Yeniden Yapılandırma sözleşmesi imzalandı.

Spor 19-03-2021 18:30

Araç kredileri ne kadar? En uygun otomobil kredileri

Günden güne özel araç kullanımı artıyor. Birçok insan toplu taşıma kullanmak yerine kendine ait arabası ile seyahat etmeyi tercih ediyor. Yeni araba almak için ilk başvurulan yöntem ise araç kredileri. Araç kredisi alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor.

Haber 08-03-2021 13:31

Banka çalışma saatleri 1 Mart 2021: Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Bankalar bugün kaça kadar açık?

Koronavirüs vaka sayılarındaki artış nedeniyle ülke genelinde bir dizi yeni koronavirüs tedbiri alınırken bankalar mesai saatlerini güncellemişti. Böylece bankaların çalışma saatleri değişmişti. Son olarak bazı bankalar yeniden normal çalışma saatlerine döndüklerine dair açıklama yaptı. Şubelerde işlem yapmak isteyen vatandaşlar hafta içi bankalar kaça kadar açık sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, bankalar kaçta açılıyor? Bankalar saat kaçta kapanıyor? İşte 2021 yeni banka çalışma saatleri

Finans 01-03-2021 09:19

Banka çalışma saatleri 26 Şubat 2021: Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Bankalar bugün kaça kadar açık?

Koronavirüs vaka sayılarındaki artış nedeniyle ülke genelinde bir dizi yeni koronavirüs tedbiri alınırken bankalar mesai saatlerini güncellemişti. Böylece bankaların çalışma saatleri değişmişti. Son olarak bazı bankalar yeniden normal çalışma saatlerine döndüklerine dair açıklama yaptı. Şubelerde işlem yapmak isteyen vatandaşlar hafta içi bankalar kaça kadar açık sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, bankalar kaçta açılıyor? Bankalar saat kaçta kapanıyor? İşte 2021 yeni banka çalışma saatleri

Finans 26-02-2021 09:14

Şubeye gitmeden DenizBank müşterisi olma dönemi başlıyor

DenizBank Dijital Dönüşüm, CRM ve Değişim Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı Umut Özdoğan: - "Müşterilerimize ihtiyaç duydukları her noktada uçtan uca dijital ve güvenli bankacılık deneyimi sunmak amacıyla faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdüreceğiz"

Yurthaber 25-02-2021 11:31

Şubeye gitmeden DenizBank müşterisi olma dönemi başlıyor

DenizBank Dijital Dönüşüm, CRM ve Değişim Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı Umut Özdoğan: - "Müşterilerimize ihtiyaç duydukları her noktada uçtan uca dijital ve güvenli bankacılık deneyimi sunmak amacıyla faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdüreceğiz"

Yurthaber 25-02-2021 11:31

Şubeye gitmeden DenizBank müşterisi olma dönemi başlıyor

DenizBank Dijital Dönüşüm, CRM ve Değişim Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı Umut Özdoğan: - "Müşterilerimize ihtiyaç duydukları her noktada uçtan uca dijital ve güvenli bankacılık deneyimi sunmak amacıyla faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdüreceğiz"

Yurthaber 25-02-2021 11:29

Banka çalışma saatleri 25 Şubat 2021: Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Bankalar bugün kaça kadar açık?

Koronavirüs vaka sayılarındaki artış nedeniyle ülke genelinde bir dizi yeni koronavirüs tedbiri alınırken bankalar mesai saatlerini güncellemişti. Böylece bankaların çalışma saatleri değişmişti. Son olarak bazı bankalar yeniden normal çalışma saatlerine döndüklerine dair açıklama yaptı. Şubelerde işlem yapmak isteyen vatandaşlar hafta içi bankalar kaça kadar açık sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, bankalar kaçta açılıyor? Bankalar saat kaçta kapanıyor? İşte 2021 yeni banka çalışma saatleri

Finans 25-02-2021 09:14

Banka çalışma saatleri 24 Şubat 2021: Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Bankalar bugün kaça kadar açık?

Koronavirüs vaka sayılarındaki artış nedeniyle ülke genelinde bir dizi yeni koronavirüs tedbiri alınırken bankalar mesai saatlerini güncellemişti. Böylece bankaların çalışma saatleri değişmişti. Son olarak bazı bankalar yeniden normal çalışma saatlerine döndüklerine dair açıklama yaptı. Şubelerde işlem yapmak isteyen vatandaşlar hafta içi bankalar kaça kadar açık sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, bankalar kaçta açılıyor? Bankalar saat kaçta kapanıyor? İşte 2021 yeni banka çalışma saatleri

Finans 24-02-2021 09:07

Banka çalışma saatleri 23 Şubat 2021: Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Bankalar bugün kaça kadar açık?

Koronavirüs vaka sayılarındaki artış nedeniyle ülke genelinde bir dizi yeni koronavirüs tedbiri alınırken bankalar mesai saatlerini güncellemişti. Böylece bankaların çalışma saatleri değişmişti. Son olarak bazı bankalar yeniden normal çalışma saatlerine döndüklerine dair açıklama yaptı. Şubelerde işlem yapmak isteyen vatandaşlar hafta içi bankalar kaça kadar açık sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, bankalar kaçta açılıyor? Bankalar saat kaçta kapanıyor? İşte 2021 yeni banka çalışma saatleri

Finans 23-02-2021 09:18

Banka çalışma saatleri 22 Şubat 2021: Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Bankalar bugün kaça kadar açık?

Koronavirüs vaka sayılarındaki artış nedeniyle ülke genelinde bir dizi yeni koronavirüs tedbiri alınırken bankalar mesai saatlerini güncellemişti. Böylece bankaların çalışma saatleri değişmişti. Son olarak bazı bankalar yeniden normal çalışma saatlerine döndüklerine dair açıklama yaptı. Şubelerde işlem yapmak isteyen vatandaşlar hafta içi bankalar kaça kadar açık sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, bankalar kaçta açılıyor? Bankalar saat kaçta kapanıyor? İşte 2021 yeni banka çalışma saatleri

Finans 22-02-2021 09:18