Gönen Haberleri

Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 4. ayak yarışları hafta sonu Gönen'de koşulacak

Türkiye Motosiklet Federasyonunca organize edilen Türkiye Motokros Şampiyonası'nda 4. ayak yarışları, 4-5 Kasım'da Balıkesir'in Gönen ilçesinde yapılacak.

Yurthaber 31-10-23 15:43

Balıkesir'de kamyonetin traktöre çarpması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı

Balıkesir'in Gönen ilçesinde, kamyonetin traktöre çarpması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.

Yurthaber 23-10-23 08:42

57 kadının hukuk mücadelesi sürüyor

Balıkesir’in Gönen ilçesinde yaklaşık 2 buçuk yıl önce işten çıkartılan 57 kadın işçinin hukuk mücadelesi sürüyor.

Yurthaber 15-09-23 12:07

Kayıp ekonomist Korhan Berzeg'in köpeğinin bulunduğu bölgede arama çalışması sürüyor

Balıkesir'in Gönen ilçesinde 17 Haziran'da sabah yürüyüşü için evinden ayrıldıktan sonra haber alınamayan 83 yaşındaki ekonomist Korhan Berzeg'in beraberindeki "Tina" isimli köpeğinin 74 gün sonra bulunmasının ardından arazide yeniden başlatılan arama çalışması devam ediyor.

Yurthaber 01-09-23 10:14

Gönen

Gönen Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Gönen Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Korhan Berzeg'in köpeği 74 gün sonra evine döndü! Sır perdesi köpeği Tina ile ortadan kalkacak

Ünlü ekonomist Korhan Berzeg, tatil için geldiği Balıkesir Gönen'de kaybolmuştu. Berzeg'in yanında olan köpeği Tina 74 gün sonra eve döndü. Köpeğin sağlığının yerinde, bakımlı ve temiz olduğu, üzerinde arazide kaldığına dair kir, toprak ve çamur olmadığı görüldü. Köpeğin yakın bir bölgede alıkonulduğu ihtimali üzerinde durulurken, bırakıldığı ya da kaçtığı da değerlendiriliyor. Sır perdesi ise Tina'ya yapılacak tahlillerin sonucunda ortadan kalkacak.

Haber 30-08-23 17:01

Günlerdir kayıp olan Korhan Berzeg’in eşi konuştu: Bulan 1 milyon TL ödül…

İstanbul'dan memleketi Balıkesir'in Gönen ilçesine gelip, Doberman cinsi eğitimli köpeği "Tina" ile 17 Haziran'da yürüyüşe çıktıktan sonra kaybolan Korhan Berzeg'in eşinden açıklama geldi. 49 gündür kayıp olan eşi hakkında dikkat çeken ifadeler kullanan Angela Berzeg, "Korhan'ı sağ salim bulup bize getiren kişiye 1 milyon lira ödül vereceğiz" dedi.

Haber 04-08-23 07:46

Isparta'da anız yangını ormanlık alana sıçradı

Isparta'nın Gönen ilçesinde, bir tarlada çıkan anız yangını ormanlık alana sıçradı.

Yurthaber 27-07-23 15:17

Karşıdan karşıya geçmeye çalışan kadın hayatını kaybetti

Balıkesir’in Gönen ilçesinde yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı kadına araç çarptı. Olay yerinde hayatını kaybetti.

Yurthaber 20-07-23 14:12

Halatlarla su kuyularına inip Korhan Berzeg'e ait biyolojik iz aradılar! Ekiplerin sayısı artıyor: Arama çalışmalarında 22. günde oralara yoğunlaşıldı

Balıkesir'in Gönen ilçesinde kaybolan ekonomist Korhan Berzeg'i arama çalışmaları devam ediyor. Ekiplerin sayısı artarken arama alanları da genişletildi. Halatlarla su kuyularında Berzeg'e ait biyolojik iz arandı. Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz'dan da açıklama geldi.

Haber 09-07-23 10:47

Mehmet Şimşek'in hocası Korhan Berzeg'ten günlerdir haber alınamıyor! Gelen iddialar sonrası harekete geçildi, arama orada yoğunlaştı

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in hocası olan 83 yaşındaki Korhan Berzeg, tatil için geldiği Balıkesir Gönen'de kayboldu. Köpeğiyle birlikte çıktığı yürüyüş sonrası bir daha kendisinden haber alınamayan Berzeg için arama çalışmaları 17'nci günde de sürüyor. Berzeg'in, köpeğiyle birlikte Gönen Çayı çevresinde yatar vaziyette görüldüğü iddiaları üzerine çalışmalarını bu bölgede yoğunlaştırdı.

Haber 03-07-23 14:04

Mehmet Şimşek'in hocası Korhan Berzeg'ten günlerdir haber alınamıyor! Arama alanı genişletildi, yırtıcı kuşlar da takibe alındı

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in hocası olan Korhan Berzeg, tatil için geldiği Balıkesir Gönen'de köpeği Tina ile birlikte kaybolmuştu. Günlerdir haber alınamayan Korhan Bezerg'i arama çalışmaları devam ediyor. Berzeg’in kaybolduğu iddia edilen bölgenin yol güzergahında araçların plakaları ile yakınlarının telefon görüşmeleri incelenirken, yırtıcı kuşlar da takibe alındı.

Haber 29-06-23 13:56

Mehmet Şimşek'in hocası Korhan Berzeg ve köpeğinden günlerdir haber alınamıyor! Berzeg'in eşi: 'Köpeği galiba öldürdüler, bulamadılar! O çünkü özel bir köpekti'

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in hocası Korhan Berzeg, tatil için geldiği Balıkesir’in Gönen ilçesinde 12 gün önce köpeğiyle birlikte yürüyüşe çıktıktan sonra kayboldu. Arama çalışmaları devam ederken Berzeg'in eşi “Köpeği galiba öldürdüler, bulamadılar. O çünkü özel bir köpekti" dedi.

Haber 28-06-23 14:04

Mehmet Şimşek’in hocası ünlü ekonomist Korhan Berzeg'den 11 gündür tek bir iz yok! Türkiye'de nereye gidebilirse, oralara gidilmeli

Amerika Birleşik Devletleri’nde Dünya Bankası'nda çalıştıktan sonra emekli olan ve Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in de hocalığını yapan ekonomist Korhan Berzeg'den 11 gündür haber alınamıyor. Tatil için geldiği Gönen'de kaybolan 83 yaşındaki Berzeg'i AFAD, AKUT ve jandarma komando timleri her yerde arıyor. Angela Berzeg eşi için endişelendiğini söyleyerek, "Daha geniş yerlere bakmak lazım. Türkiye'de nereye gidebilirse, oralara gidilmeli. Eşim her yerde olabilir" ifadelerini kullandı.

Haber 27-06-23 20:14

Mehmet Şimşek’in hocası Korhan Berzeg tatil için geldiği Balıkesir’de kayboldu

ABD’de yaşayan ve Dünya Bankası'ndan emekli olan 83 yaşındaki Korhan Berzeg tatil için geldiği, doğum yeri Balıkesir'in Gönen ilçesinde kayboldu. Berzeg'den, 8 gündür haber alınamıyor. Gönen Kaymakamı Arslan Yurt, bölgede yapılan aramalarda Berzeg'e henüz ulaşılamadığını, çalışmaların sürdüğünü açıkladı.

Haber 24-06-23 16:42

Balıkesir'de traktörün devrilmesi sonucu bir kişi öldü

Balıkesir'in Gönen ilçesinde devrilen traktörün sürücüsü hayatını kaybetti.

Yurthaber 29-03-23 07:51

Balıkesir'deki Tarıma Dayalı İhtisas OSB'de 4 yenilenebilir enerji türü bir arada olacak

Fizibilite çalışmalarında sona gelinen, jeotermal, rüzgar, güneş ve biyokütle enerji üniteleriyle desteklenecek OSB tamamlandığında, yılda 250 bin ton sebze üretilmesi ve 10 bin kişinin istihdam edilmesi hedefleniyor - Vali Hasan Şıldak: - "Enerji kaynaklarımızı tarıma yönlendirdiğimiz vakit özellikle seracılıkta ısıtma maliyetleri çok düşecek, dolayısıyla verim de karlılık da artacak"

Yurthaber 20-10-22 11:05

ŞEHİRLERİN LEZZET REKABETİ - Sofraların incisi pirinçte Balıkesir ve Edirne'nin lezzet yarışı

Gönen Ziraat Odası Başkanı Sabri Ceylan: - "Gönen baldomuz güzel bir pirinç olduğu için daha çok özel pazarlarda yeri vardır. Gönen baldomuzla ilgili coğrafi işaret çalışmalarına devam ediyoruz" - İpsala Ticaret Borsası Başkanı Necmi Sezer: - "İpsala pirincinin coğrafi işareti alındı ve Avrupa Birliğine de müracaatı yapıldı"

Yurthaber 14-10-22 11:13

BMU Avrupa Motokros Şampiyonası yarışları, Balıkesir'de tamamlandı

BMU Avrupa Motokros Şampiyonası yarışları, Balıkesir'de tamamlandı

Yurthaber 09-10-22 18:29

Motokrosta Avrupa Şampiyonası ile Türkiye Şampiyonası yarışları, Gönen'de yapılacak

Motokrosta Avrupa Şampiyonası ile Türkiye Şampiyonası yarışları, Gönen'de yapılacak

Yurthaber 06-10-22 13:30

Gönen ve Manyas ovalarındaki çeltik tarlalarında hasat zamanı

Manyas Ziraat Odası Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Kaya: - "Devletimiz de bu yıl güzel bir fiyat verdi, o yüzden üreticilerimiz de memnun"

Yurthaber 24-09-22 12:11

Balıkesir'de otomobilin devrildiği kazada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı

Balıkesir'de otomobilin devrildiği kazada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı

Yurthaber 18-09-22 16:34

Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 4. ayak yarışları Gönen'de başladı

Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 4. ayak yarışları Gönen'de başladı

Yurthaber 17-09-22 15:53

Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 4. ayak yarışları Gönen'de yapılacak

Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 4. ayak yarışları Gönen'de yapılacak

Yurthaber 15-09-22 12:49

GÜNCELLEME - Balıkesir'de 4,6 büyüklüğünde deprem

VALİ HASAN ŞILDAK'IN AÇIKLAMASI EKLENDİ

Yurthaber 21-07-22 19:20

SON DAKİKA: İstanbul'da da hissedilen korkutan depremin merkez üssü belli oldu! Balıkesir'deki depremin ardından ilk bilgiler geldi

Son dakika haberi! İstanbul'da da hissedilen depremin merkez üssü ve büyüklüğü belli oldu. Balıkesir'in Gönen ilçesinde 4,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem Bursa, İstanbul, Çanakkale, Manisa, İzmir gibi illerden de hissedildi. Deprem Gönen ile Biga arasında gerçekleşti. Kandilli Rasathanesi ise depremin şiddetini 4,8 olarak duyurdu. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 21-07-22 19:05

Kanser nedeni! Gönen ve Susurluk çayları, Marmara'ya zehir taşıyor

Balıkesir'de Gönen ve Susurluk çaylarındaki kirlilik tedirginlik yaratırken, Marmara Denizi’ne dökülen çayların da denizdeki kirlilik yükünü artırdığı belirtildi. Güney Marmara Doğal ve Kültürel Çevreyi Koruma Derneği Bandırma Şube Başkanı Gültekin Mutlu, ''Yeteri kadar çalışmanın yapılmadığını üzülerek görüyor ve tanık oluyoruz. Bu kirli sularda yaşayan balıklar ve sulanan tarımsal ürünleri yiyen insanlar hastalıklara yakalanmakta. Bu hastalıklardan bir tanesi de kanser'' ifadelerini kullandı.

Haber 04-05-22 12:28

Balıkesir'de traktörün altında kalan sürücü yaşamını yitirdi

Balıkesir'de traktörün altında kalan sürücü yaşamını yitirdi

Yurthaber 27-04-22 10:42

Düz traktörü 4x4 haline getirdi! Değeri 100 bin TL: Başka modeli yok

Balıkesir'in Gönen ilçesinde, motor ustası Murat Uludağ, düz traktörleri ekipman ekleyerek 4x4 çift çeker haline getiriyor. Uludağ, bunu 50 bin lira karşılığında yaptığını, traktörün değerinin ise en az bu şekilde 100 bin lira civarında arttığını söyledi. 45 yıldan beri bu işi yaptığını söyleyen Uludağ, ''Ne marka olursa olsun düz traktörleri 4x4 yapıyorum. Dingili, direksiyon kısmı tamamen bana ait. Direksiyon kutusunu sıfır koyuyorum, beyin değişiyor'' dedi.

Haber 25-12-21 11:04

Isparta'da uyuşturucu operasyonunda bir kişi tutuklandı

Isparta'da uyuşturucu operasyonunda bir kişi tutuklandı

Yurthaber 06-10-21 21:17

Türkiye Liqui Moly Motokros Şampiyonası'nın 3. ayağı Balıkesir'de tamamlandı

Türkiye Liqui Moly Motokros Şampiyonası'nın 3. ayağı Balıkesir'de tamamlandı

Yurthaber 26-09-21 19:32

İzmir'de tünel girişindeki kazanın ardından hastanede ölen sürücünün cenazesi Balıkesir'de defnedildi

İzmir'de tünel girişindeki kazanın ardından hastanede ölen sürücünün cenazesi Balıkesir'de defnedildi

Yurthaber 12-09-21 17:44

Isparta'da şap aşısı yapacak ekibe tepki gösteren büyükbaş hayvanlar, ahırın demirlerini söktü

Isparta'nın Gönen ilçesinde şap aşısı yapılacak büyükbaş hayvanların, bağlı bulundukları ahırın demirini sökme anı, güvenlik kamerasına yansıdı.

Haber 14-03-21 20:05

Isparta'da şap aşısı yapacak ekibe tepki gösteren büyükbaş hayvanlar, ahırın demirlerini söktü

Isparta'da şap aşısı yapacak ekibe tepki gösteren büyükbaş hayvanlar, ahırın demirlerini söktü

Yurthaber 14-03-21 19:53

Şap aşısı stresi demirleri söktürdü

Isparta'daki bir çiftlikte şap aşısı için görevlilerin geldiğini gören büyükbaş hayvanlar, strese girerek ahırın demirlerini söktü. O anlar kameralara yansıdı.

Haber 14-03-21 16:18

Balıkesir'de bir mahalle karantinaya alındı

Balıkesir'de bir mahalle karantinaya alındı

Yurthaber 09-03-21 14:13

Ömer Seyfettin kimdir? Ölüm yıldönümünde anılıyor...

Türk Edebiyatı'nın oldukça değerli hikaye yazarlarından biri olan Ömer Seyfettin, aynı zamanda Türkçülük akımının kurucularından ve ilk temsilcilerindendir. Edebiyat ile içli dışlı olan birçok okuyucu "Ömer Seyfettin kimdir" sorusuna yanıt aramaktadır. Bugün ölüm yıl dönümü olan Ömer Seyfettin hâlâ severek okunmakta ve saygıyla anılmaktadır.

Haber 06-03-21 09:44

Balıkesir'de 2 mahalle Kovid-19 tedbirleri kapsamında karantinaya alındı

Balıkesir'de 2 mahalle Kovid-19 tedbirleri kapsamında karantinaya alındı

Yurthaber 27-01-21 14:16

GÜNCELLEME - Balıkesir'de bir kauçuk fabrikasında yangın çıktı

YANGININ KONTROL ALTINA ALINDIĞI BİLGİSİ EKLENDİ

Yurthaber 06-11-20 01:51

Balıkesir'de uyuşturucu operasyonlarında 10 şüpheli yakalandı

Balıkesir'de uyuşturucu operasyonlarında 10 şüpheli yakalandı

Yurthaber 27-10-20 19:09

Balıkesir'de silah kaçakçılığı operasyonu: 10 gözaltı

Balıkesir'de silah kaçakçılığı operasyonu: 10 gözaltı

Yurthaber 11-07-20 13:16

Balıkesir'de uyuşturucu operasyonunda 4 şüpheli yakalandı

Balıkesir'de uyuşturucu operasyonunda 4 şüpheli yakalandı

Yurthaber 16-04-20 14:40

Balıkesir'de polise çiçekli, alkışlı teşekkür

Balıkesir'de polise çiçekli, alkışlı teşekkür

Yurthaber 14-04-20 11:33

Kendilerini polis olarak tanıtıp bir kadının altınlarını alan üç şüpheliden ikisi yakalandı

Kendilerini polis olarak tanıtıp bir kadının altınlarını alan üç şüpheliden ikisi yakalandı

Yurthaber 20-03-20 19:09

Balıkesir Gönen'de eski Belediye Başkanına silahlı saldırı

Balıkesir’in Gönen ilçesinde bir önceki dönem belediye başkanlığı görevinde bulunan Hüseyin Yakar, sabah saatlerinde evinin önünde silahlı saldırıya uğradı. Saldırıda yaralanan Hüseyin Yakar, hastanede tedavi altına alındı.

Haber 05-02-20 10:26

Balıkesir'de beyin ölümü gerçekleşen kişi, organlarıyla 3 hastaya umut oldu

Balıkesir'de beyin ölümü gerçekleşen kişi, organlarıyla 3 hastaya umut oldu

Yurthaber 18-01-20 21:00

Balıkesir'de trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı

Balıkesir'de trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı

Yurthaber 11-01-20 19:31

Balıkesir'de silah kaçakçılığı operasyonunda 15 kişi yakalandı

Balıkesir'de silah kaçakçılığı operasyonunda 15 kişi yakalandı

Haber 07-01-20 19:04

104 yaşındaki emekli öğretmene ilkokul öğrencilerinden sürpriz ziyaret

Gönen Öğretmenim Orta Okulu 5. sınıf öğrencilerinden ikisi İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yılmaz'la beraber ilçede yaşayan 104 yaşındaki emekli öğretmen Kıymet Gazez'i ziyaret ederek, Öğretmenler Günü'nü kutladı - Gazez: - "Atatürk sınıfımıza girdi, bize baktı 'Günaydın çocuklar' dedi. Biz de o anda ders olarak mercekleri inceliyorduk, tahtada çizili şekiller vardı. Bir arkadaşımızı derse kaldırdı ve yanıma gelerek elini masamın üzerine koydu. Ben artık dersle ilgilenemedim. Elini öpmek istedim öpemedim. O ele büyülendim"

Haber 23-11-19 14:47

Balıkesir'de, 2 cinayet ile 15 ayrı suçun hükümlüsü yakalandı

Balıkesir'de, 2 cinayet ile 15 ayrı suçun hükümlüsü yakalandı

Haber 20-11-19 17:04