Günlük Haberleri

Günlük eş anlamlısı nedir? Günlük kelimesinin eş anlamlısı ve cümle içinde örnek kullanım

Türkçe, kelime hazinesi oldukça geniş bir dildir. Yabancı kökenli birçok kelime zaman içinde dönüşüp eklerle türeyerek dilimize yerleşmiştir. Bir kelimenin birden fazla anlamı olabilir. Eş anlamlı kelimeler de bu sebeple çeşitlilik gösterir. Günlük kelimesi de bu özelliklere sahip bir kelimedir. Eş anlamlısı ise günce kelimesidir. Günlük kelimesinin eş anlamlısı nedir? Günlük eş anlamlısı ve cümle içinde kullanım örnekleri...

Egitim 12-08-22 01:05

Günlük burç yorumları: 16 Temmuz Cumartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 16 Temmuz Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 16-07-22 09:42

Gizli günlüğünde kan donduran satırlar cinayeti ele verdi! Kendi ölümünü böyle yazmış

Amerika Birleşik Devletleri’nde 32 yaşında bir öğretmen olan Amber Guichelaar’ın cansız bedeni geçtiğimiz aylarda evinde bulunmuştu. Üçüncü çocuğuna hamile olan Amber’in ölümünü inceleyen polisler genç kadının kocasını cinayet şüphesiyle tutuklamıştı. Genç kadının evinde saklı bulunan günlüğündeki, “Kocam beni öldürebilir” satırları cinayeti adeta aydınlattı. Amber’in eşi Richard, sorgusunda cinayetini itiraf etti.

Trend 05-07-22 14:20

Günlük burç yorumları: 25 Haziran Cumartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 25 Haziran Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?   

Kadin 25-06-22 09:27

Günlük

Günlük Hakkındaki Haberler Mynet'te. Günlük Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kocaeli'de öğrencilerin salgın döneminde tuttukları günlükleri kitap oldu

Kocaeli'de öğrencilerin salgın döneminde tuttukları günlükleri kitap oldu

Yurthaber 24-05-22 17:00

Günlük burç yorumları: 05 Mayıs Perşembe günü tüm burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 05 Mayıs Perşembe aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? 

Kadin 05-05-22 09:02

Günlük burç yorumları: 2 Mayıs Pazartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 2 Mayıs Pazartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 02-05-22 09:30

Günlük burç yorumları: 4 Mart Cuma günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 4 Mart Cuma aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 04-03-22 08:37

Cinsel istismar günlükle ortaya çıkmıştı! İsyan ettiren karar

Mide bulandıran olay İzmir'in Bornova ilçesinde meydana geldi. Engin O.'nun (40) üvey kızı A.B.B.'yi (16) istismar ettiği hem kızın günlükleri hem de ifadeleri ile ortaya çıktı. İyi hal indirimi ile 12 yıl 6 ay hapse çarptırılan Engin O.'nun cezası, İstinaf Mahkemesi'nce de onandı. Karara isyan eden A.B.B.'nin annesi J.O. "Kızım 33 kiloya kadar düştü. Ancak o adama iyi hal indirimi uygulandı. Kızım için son nefesime kadar hukuki mücadelemi sürdüreceğim" dedi. İşte iğrenç olayın tüm detayları!

Haber 11-01-22 11:48