KADIN

Günlük burç yorumları: 05 Mayıs Perşembe günü tüm burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 05 Mayıs Perşembe aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? 

Günlük burç yorumları: 05 Mayıs Perşembe günü tüm burç yorumları

05 Mayıs Perşembe yani ayın beşinci günü için günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçların yorumları ve bugüne için sizlere özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

iStock-1314493164

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 05 Mayıs Perşembe günlük burç yorumları...

KOÇ

Mali cephede alınan küçük bir risk, önümüzdeki günlerdeki zenginliğe giden yolda feda edilebilir. Sağlıklı yiyeceklere geçmek ve abur cuburdan kaçınmak sağlığınızı olumlu yönde etkileyecektir. Eski bir şeyi değiştirmek için iyi bir anlaşma yapabilirsiniz. Çocukluk günlerinizden biri geldiğinde, ruh haliniz yükselişe geçebilir.

BOĞA

Kendinize güvenin ve kişisel olarak size doğru gelen şeyi yapın, uğraştığınız bazı insanlar yaptığınız seçimleri sorgulasa bile. Unutmayın, bu seçimleri onların çıkarları için değil, kendi çıkarlarınız için yapıyorsunuz, bu yüzden size söylediklerini görmezden gelmekten çekinmeyin.

İKİZLER

Neyin peşinde olduğunuz konusunda şüpheleri olan herkes, bu şüpheleri daha uzun süre yaşayamaz. İz bırakmaya kararlı olduğunuz ruh hallerinden birindesiniz ve eylemleriniz ne kadar çirkinse o kadar mutlu olacaksınız.

YENGEÇ

Kendine inanmak bugün bir zorunluluktur. Kendine olan güveninle her şey mümkün. Onsuz, uzağa gitmeniz pek mümkün değil. Geçmişte kaç kez başarısız olduğun önemli değil, kozmik resim, gerçekten uğraşırsan şimdi başaracağını gösteriyor.

ASLAN

Hayatınızı daha iyi hale getirmek istiyorsanız, o zaman en küçük çabalar bile önümüzdeki 24 saat içinde harika sonuçlar getirecektir. Kariyer açısından, güçlü konumlardaki insanlara neler yapabileceğinizi göstermelisiniz. Ne zamandan beri utangaç biri oldun?

BAŞAK

Sözde uzmanların söylediklerini görmezden gelin ve belirli bir hareket tarzını izleyen tek kişi gibi görünseniz bile size doğru gelen şeyi yapın. Muhtemelen başkaları da bu rotayı takip etmek istiyor ama onlara liderlik edecek birine ihtiyaçları var. Bu sensin.

TERAZİ

Bugünün Güneş-Uranüs bağlantısı sizi bir tür risk almaya teşvik edecek ve sizin için ödeyebileceği her ihtimal var. Yine de başkalarının şüpheli vaatlerine kanmayın. Kesin diye bir şey olmadığını biliyorsun.

AKREP

Bir partner veya sevilen biri bugün sizi şaşırtacak. Aslında sürpriz bir kelime çok yumuşak olabilir. Daha çok şok edecek gibi! Ne derlerse ya da yaparlarsa yapsınlar, tıpkı geçmişte sizi pek çok kez destekledikleri gibi, siz de onları desteklemelisiniz.

YAY

Çok fazla iş üstlenmeniz ve daha rahat bir zihin durumunda yaklaşmanız gereken şeyleri aceleye getirmeniz tehlikesi vardır. Biraz yavaşlamak, daha düşük bir iş yapmak anlamına gelmez, aslında şimdiye kadarki en iyi işiniz olabilir.

OĞLAK

Seni hır gören insanlar her zaman olacaktır. Her zaman başarma umudunuz olmadığını söyleyen insanlar olacaktır. Ve her zaman onların yanıldığını kanıtlayacaksın. Bugün her şeyi yeniden kanıtlayın. Umarım bu sefer eleştirmenler mesajı alır.

KOVA

Yaşadığınız ve çalıştığınız insanlara bugün ne yaptıklarını sormak için çaba gösterin, çünkü planları planlarınızı olumlu yönde etkileyebilir. Hırslarınızın örtüştüğü alanlar mutlaka vardır ve birbirinize ilerlemenize yardımcı olabilirsiniz.

BALIK

Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, rutinin dışına çıkmak, size ilham verecek veya iyi gelecek bir yerlere gitmek istiyorsun. Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize bunun hakkında ne düşündüklerini sorarsanız, kesinlikle olumsuzluklara odaklanacaklardır. Bu yüzden sormayın, sadece gidin.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler