Mahkeme Haberleri

Bu hamle sonrası İtalyan ekibi şaştı kaldı! Ronaldo eski takımı Juventus'a dava açmaya hazırlanıyor

2021/22 sezonunda İtalyan ekibi Juventus'ta forma giyen Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo daha sonra Manchester United son olarak ise Al Nassr'ın yolunu tutmuştu. Yıldız oyuncudan eski takımı Juventus için beklenmedik bir hamle geldi. İşte detaylar...

Spor 16-09-23 17:08

Adana'da parkta gencin öldürülmesiyle ilgili yargılanan sanığa 19 yıl hapis cezası

Adana'nın merkez Yüreğir ilçesinde, parkta çıkan kavgada bir genci tabancayla öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan tutuklu sanığa 19 yıl hapis cezası verildi.

Yurthaber 13-09-23 15:33

Denizli'de birlikte yaşadığı kadını zehirle öldürdüğü iddia edilen sanık için ağırlaştırılmış müebbet talebi

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde birlikte yaşadığı Afganistan uyruklu kadını zehirleyerek öldürdüğü öne sürülen aynı ülke vatandaşı sanık ile kendisine yardım ettiği iddia edilen 16 yaşındaki sanığın yargılanmasına devam edildi.

Yurthaber 13-09-23 11:23

Mahkeme kararı biter bitmez evinin önüne geldi! 'Çık bakalım dışarı'

Sultangazi'de, hakkında elektronik kelepçeli uzaklaştırma kararı bulunan koca, mahkeme kararı biter bitmez soluğu eşinin yaşadığı evin önünde aldı. Eşine tehditler savurdu.

Haber 09-09-23 11:53

Eskişehir'de eski kız arkadaşının ölümüne neden olan sanık ile arkadaşının yargılanmasına başlandı

Eskişehir'de, Ayşenur Çolakoğlu'nun ölümüyle sonuçlanan olaya ilişkin, 1'i tutuklu 2 sanığın bulunduğu davanın görülmesine başlandı.

Yurthaber 07-09-23 15:48

İstifa dilekçesini imzaladı ama kıdem tazminatını almayı başardı! Mahkeme karar verdi: Faiziyle ödenecek

İşyerinde baskı görerek istifa dilekçesi yazan kadın, başlattığı hukuk mücadelesinin ardından kıdem tazminatına hak kazandı. "İstifa dilekçesini baskı ve tehdit ile imzaladığı anlaşılmıştır" ifadelerinin yer aldığı mahkeme kararı sonrası, 4 yıl 7 ay 26 gün kıdemi bulunan işçiye 12 bin 56 liranın faiziyle ödenmesine hükmedildi.

Finans 17-08-23 12:46

İmza atarak haklarından feragat edip istifa eden çalışana müjde! Emsal nitelikte karar: Hayatın olağan akışına ters!

İstifa ettirildiğini öne süren işçi, mağdur olduğunu belirterek işe iade davası açtı. İş Mahkemesi'nden eli boş dönen mağdur işçiye Bölge Adliye Mahkemesi'nden sevindiren bir karar geldi. Emsal nitelikteki kararda "Tam 13 sene boyunca çalıştığı iş yerinden tüm haklarından feragat edip istifa imzalamak hayatın olağan akışına terstir" ifadeleri yer aldı.

Finans 13-08-23 14:15

Koronavirüs aşısı olmadığı için işten kovulmuştu! Mahkemeden emsal karar

Bursa'da koronavirüs pandemisinde bir genç, aşı olmadığı gerekçesiyle işten kovuldu. Genç kararı yargıya taşırken mahkeme emsal nitelikte bir karara imza attı. Mahkeme; sırf aşı olmadığı gerekçesiyle, alternatif çalışma yöntemlerinin uygulanmadan iş sözleşmesinin feshinin geçerli olmadığına hükmetti.

Haber 10-08-23 09:31

Mahkeme salonu buz kesti! Annesini öldüren babasına böyle bağırdı... 'Az çok tahmin ediyorduk çünkü...'

Başkentte eski eşi Pelin Ceylan’ı (47) sokakta silahla vurarak öldüren M.E.'nin (56) yargılanmasına başlanırken, duruşma salonunda bulunan maktulün ve sanığın öz kızı K.E. (25), "Neden yaptın baba" diye bağırdı. M.E. ise savunmasında "Keşke o kişiyi hiç tanımasaydım, sevmeseydim" ifadelerini kullandı. Duruşma, 12 Eylül'e ertelendi.

Haber 03-07-23 14:53

Kocaeli'de karısını bıçaklayarak öldürmekle suçlanan sanığın yargılanması sürdü

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde karısını bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen sanığın yargılanmasına devam edildi.

Yurthaber 22-06-23 13:36

Silahlı fotoğraflar gündem olmuştu! İBB çalışanı Şafak Duran’ın Örgüt üyeliği davasında karar: 7 yıl 6 ay hapis cezası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde (İBB) sosyal hizmet uzmanı olarak görev yaparken, terör örgütü PKK üyeleriyle silahlı fotoğrafları çıktığı iddiasıyla tutuklu olarak yargılanan Şafak Duran'ın davasında karar çıktı. Mahkeme, sanık Duran'ı örgüt üyeliği sabit görüldüğü gerekçesiyle 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırdı.

Haber 20-06-23 19:07

Uşak'ta deri hastalığıyla dünyaya gelen bebeğin babasının açtığı soybağı davası reddedildi

Uşak'ın Eşme ilçesinde nadir görülen ve halk arasında "yılan bebek" olarak tanımlanan bir deri hastalığıyla dünyaya gelen bebeğin babasının açtığı soybağının reddi davası mahkemece reddedildi.

Yurthaber 19-06-23 13:33

Bursa'da uçurumdan düşen eşinin ölümüne neden olmakla suçlanan kadın hakim karşısında

Bursa'nın Orhaneli ilçesinde uçurumdan düşen eşinin ölümüne neden olduğu iddia edilen kadının, ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılanmasına başlandı.

Yurthaber 16-06-23 15:29

Eskişehir'de karısını bıçakla yaralayan sanığa 16 yıl hapis cezası verildi

Eskişehir'de tartışma sırasında eşini bıçakla yaralayan sanık, 16 yıl hapse mahkum edildi.

Yurthaber 15-06-23 15:46

SGK ödeme yapmayınca davalık olmuşlardı! Emsal karar çıktı ama onun ömrü yetmedi…

İlaç ödemeleri ile ilgili SGK’ya açılan bir dava kanser hastaları için emsal karar oldu ancak kanser hastası SGK’ya açtığı davayı kazandığını göremedi. 63 yaşındaki kanser hastası İrfan Uz, tanesi 22 bin 500 TL olan ilaç SGK tarafından ödenmeyince mahkemeye başvurdu. Uz, mahkemeyi kazandı ancak davanın sonucunu göremeden hayata veda etti.

Finans 14-06-23 11:48

Boynu kırılan 17 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu'nun anne ve babası hakim karşısında! Parmak izi kalır diye kızıma dokunmadım

Türkiye'yi dehşete düşüren Gamze Sakallıoğlu davasında yeni gelişme yaşandı. Bodrum'daki evindeki yatağında ölü bulunan 17 yaşındaki genç kızın boynunun kırıldığının belirlenmesi üzerine tutuklanan anne ve babası, ilk duruşmada hakim karşısına çıktı. Anne Turcen Sakallıoğlu "Hiçbir şeyden haberim yok, sabah kızımın ölüsünü buldum" dedi. Sanık baba ise kızının cansız bedenine parmak izi kalır diye dokunmadığını söyleyerek "Kızımı kimin öldürdüğünü bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

Haber 12-06-23 21:44

Eskişehir'de kadının pencereden düşerek ölümüne ilişkin yargılama başladı

Eskişehir'de geçen yıl Zerin Kılınç'ın (36) bir apartmanın ikinci katından düşerek ölümüne ilişkin tutuklanan sanık, hakim karşısına çıktı.

Yurthaber 01-06-23 07:43

Kastamonu Üniversitesi Genel Sekreterinin ölümüyle ilgili davada karar açıklandı

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında polislik mesleğinden ihraç edilmiş sanığa, suç delillerini kararttığı gerekçesiyle 6 ay hapis cezası verildi

Yurthaber 31-05-23 09:57

Ordu'da bir kişinin bıçaklanarak öldürüldüğü olayla ilgili 1 kişi tutuklandı

Ordu'nun Gülyalı ilçesinde 47 yaşındaki Erhan Kurt'un bıçakla öldürülmesine ilişkin adliyeye sevk edilen 3 kişiden 1'i tutuklandı.

Yurthaber 30-05-23 07:56

Resmi Gazete'de yayımlandı! 12 ilde 24 yeni idare mahkemesi kararı kurulacak...

Resmi Gazete'de dikkat çeken bir karar daha yayımlandı. Alınan son karara göre 12 ilde 24 yeni idare mahkemesi kurulmasına karar verildi. Adalet Bakanlığı'nın aldığı karar ile birlikte harekete geçildiği öğrenildi.

Haber 27-05-23 07:45

Ehliyetini kaptırmıştı! Mahkemeden dikkat çeken karar: Emsal niteliğinde

25 Nisan'da yaşanan olayda, otomobiliyle girdiği trafik çevirmesinde yapılan ölçümde 0.51 promil alkollü çıkan 32 yaşındaki H.K'ye 5 bin 96 lira idari para cezası uygulandı, sürücü belgesine de el konuldu. İzmir Menemen Sulh Ceza Hakimliği ise alkol kontrolünde yasal sınırı 0.01 promille aşınca ehliyetini el konulup, 5 bin 96 lira idari para cezası kesilen H.K.'nin itirazını haklı buldu. Kararı değerlendiren sürücünün avukatı, "Bu kararın emsal niteliğinde olduğunu düşünüyoruz" diye konuştu.

Haber 26-05-23 11:14

Siirt'te 17 sanıklı tefecilik davasının gerekçeli kararı açıklandı

Siirt'te 18 sanığın çeşitli oranlarda hapis cezasına çarptırıldığı "tefecilik" davasının gerekçeli kararı açıklandı.

Yurthaber 23-05-23 14:34

Tahliye kararı verilmişti! Savcılık itiraz etti: ‘Sanıklar firar edebilir’

Necip Hablemitoğlu suikastı davasında verilen tartışılan kararın ardından savcılık harekete geçti. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının itiraz dilekçesinde, soruşturma devam ederken sanıklardan birinin firar ettiği, bir diğerinin ise hakkında çıkarılan kırmızı bültenden sonra Türkiye'ye iade edildiği hatırlatılarak, bu nedenle sanıkların kaçma şüphesinin bulunduğu belirtildi. Sanıkların, beyanı alınmamış tanıklara baskı yapabilecekleri ve toplanmamış delilleri karartabilecekleri ifade edildi.

Haber 20-05-23 08:36

Şanlıurfa'da bir kişinin öldürülmesine ilişkin yakalanan 3 zanlı tutuklandı

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde, bir kişinin öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan 16 şüpheliden 3'ü tutuklandı.

Yurthaber 09-05-23 11:56

Eskişehir'de 2 kişinin öldüğü kazayla ilgili davada sürücüye 6 yıl 8 ay hapis cezası

Eskişehir'de geçen yıl iki kişinin öldüğü, kendisi dahil 3 kişinin yaralandığı trafik kazasına ilişkin tutuksuz yargılanan sanık 6 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Yurthaber 05-05-23 11:14

Şehit ailesi başvurdu! İYİ Parti'nin o videosuna erişim engeli geldi…

14 Mayıs seçimleri öncesinde İYİ Parti’nin hazırlatmış olduğu bir reklam videosu üzerine şehit ailesi mahkemeye başvurdu. Siirt'in Pervari ilçesinde 2020 yılında şehit olan polis memuru Muhammed Demir'in cenaze görüntülerinin yer aldığı videoya ailenin başvurusu üzerine erişim engeli getirildi.

Haber 04-05-23 14:23

SON DAKİKA | TFF binasına saldırıyla ilgili davada karar! Cüneyd Uslu'ya 7 yıl 6 ay hapis cezası

Son dakika haberi: Türkiye Futbol Federasyonu'nun Riva'daki merkez binasına düzenlenen silahlı saldırıyla ilgili davada karar çıktı. Sanıklardan Cüneyd Uslu'ya Zincirleme şekilde birden fazla kişiye karşı silahla tehdit" ve "Ruhsatsız silah taşıma" suçlarından toplamda 7 yıl 6 ay hapis cezası verilirken, Oğuzhan Güneysu ise beraat etti.

Spor 03-05-23 12:52

Muğla'da arkadaşını av tüfeğiyle öldüren kadına müebbet hapis talebi

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde arkadaşını av tüfeğiyle öldüren kadın hakkında "kasten öldürme" suçundan iddianame hazırlandı.

Yurthaber 19-04-23 08:30

Hapisteki Dani Alves 3'üncü kez ifadesini değiştirdi! Yalan söyledim

İspanya'nın Barselona kentinde diskoda bir kadına cinsel saldırıda bulunmakla suçuyla tutuklanan Dani Alves, ilk verdiği ifadelerde yalan söylediğini açıkladı. İşte detaylar...

Spor 17-04-23 17:25

Yetişkin filmleri yıldızına sus payı verdiği iddia ediliyor! Eski ABD Başkanı Trump hakim karşısına çıkacak

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın hakkında suçlamalar için 4 Nisan'da mahkemeye çıkması bekleniyor. Trump hakkındaki iddianamede, porno yıldızı Stormy Daniels’e "sus payı" ödeme dahil seçim kampanyası ve iş kayıtlarında ihlal eylemlerini içeren 30'dan fazla suçlama bulunduğu belirtiliyor.

Haber 31-03-23 21:47

Cinayet anını anlattı: 'Dur yapma Kadir, ateş etme...' Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detaylar! Ece Erken mahkemeyi terk etti

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili 20 sanığın yargılandığı davada yeni gelişmeler yaşandı. Duruşmada savunma yapan tutuklu sanık Seccad Yeşil "Küfür üstüne olan bir olay bu. Olay anında da ben 'Dur yapma Kadir, ateş etme.' diyorum. Silah patlar patlamaz orayı terk ettim." derken; sanığın bu sözlerine sinirlenen Ece Erken, duruşma salonunu terk etti.

Magazin 28-03-23 16:34

Merhum gazeteci İsmail Güneş'i olay günü arayan eski muhabirin yeniden yargılanmasına başlandı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraber helikopterin düşmesi sonucu yaşamını yitiren gazeteci İsmail Güneş ile olay günü HTS kayıtlarına göre telefon bağlantısı kurduğu tespit edilen ve yalan beyanda bulunduğu iddiasıyla hakkında açılan davada beraat eden eski muhabirin yeniden yargılanmasına başlandı.

Yurthaber 28-03-23 14:55

Mahkemede ifade vermeye çağrılan kadın bir anda kuzu gibi melemeye başladı! Konuşmayı unuttuğu iddia edilince...

Kenya’nın Machokas bölgesinde görülen bir davada mahkeme şahitlerin dinlenmesini istedi. İfade vermeye çağrılan bir görgü tanığını aniden konuşmayı unutarak kuzu gibi melemeye başlaması herkesi şaşkına çevirdi. Kadın akrabaları bir anda konuşmayı unuttuğunu söyleyerek genç kadını korumaya çalıştı.

Trend 25-03-23 13:22

İstanbul'da ev sahibini öldüren sanığa 'haksız tahrik' indirimi!

İstanbul Kağıthane’de, kiracı olarak kaldığı evden çıkmasını isteyen ev sahibini silahla vurarak öldüren sanığın yargılandığı davada karar açıklandı. Mahkeme, sanığı haksız tahrik indirimi ve takdiri indirim de uygulayarak toplamda 16 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırdı. Maktul Şenel Tombul’un oğlu ise "Babamı öldürüyor, diğer ikisinin üzerine de ateş açıyor, buna 15 yıl verdi, haksız tahrik verdi" sözleriyle karara tepki gösterdi.

Haber 24-03-23 19:32

Trabzon’da 12,41 TL’lik hukuk zaferi! Bizim gibi mahkemeye veren yok

Trabzon’da Ömer Altuntaş isimli vatandaş, iddiaya göre geçen yıl aracının muayenesini yaptırmak için gittiği araç muayene istasyonunda yanında nakit olmadığı için banka kartıyla ödeme yaptı. İddiaya göre Altuntaş banka kartıyla ödeme yaptığında kendisinden 12,41 TL’lik komisyon ücreti istendi. Altuntaş komisyonu ödedi ancak sonra mahkemeye başvurdu. Tüketici Mahkemesi, Altuntaş’ı haklı bularak 12,41 TL’lik komisyon ücretinin geri ödenmesine hükmetti.

Haber 22-03-23 10:08

Fatih'te eşini öldürdüğü iddia edilen sanığın yargılanması sürdü

Fatih'te, Fatma Narman'ın öldürülmesine ilişkin maktulün eşi Yalçın Narman ile kayınbiraderi Bahattin Narman'ın yargılanmasına devam edildi.

Yurthaber 15-03-23 13:31

Bir yılda 12 kez rapor alınca olanlar oldu! Çalışanlar dikkat... Mahkemeden dikkat çeken karar

Sık sık rapor alarak işi aksattığı gerekçesiyle kovulan işçiye mahkemeden kötü haber geldi. Yaşanan olayda, bir sene içinde 12 kez (69 gün) rapor aldığı için işin aksadığını düşünen işverence kovulan işçiyi, İş Mahkemesi işe iade etti. Ancak karar istinafa götürüldü. Bölge Adliye Mahkemesi, İş Mahkemesi'nin işe iade ettiği işçiyi haksız bularak dikkat çeken bir karara imza attı.

Finans 05-03-23 11:15

İşveren ve çalışanlar dikkat! İşçinin bilgisayarını izinsiz inceleyen patrona şok! O detay her şeyi değiştiriyor…

Bursa'da, kendisinin rızası alınmadan bilgisayarı patronca incelendikten sonra kovulan işçinin imdadına mahkeme yetişti. Bursa Bölge adliye Mahkemesi 3. Hukuk Dairesi; işçinin kullandığı bilgisayarının inceleneceği konusunda bilgilendirilmemesi ve rızası dışında incelenmesi neticesinde hukuka aykırı yolla elde edilen bilgilerin haklı fesih gerekçesi yapılamayacağına hükmetti.

Finans 04-02-23 11:06

İşadamına mahkemede ‘böcek’ şoku! Aracını hemen sanayiye götürdü…

İstanbul’da görülen bir boşanma davasında ortaya çıkan detaylar pes dedirtti. İşadamı E. V. eşinin mahkemeye kendisini aldattığına yönelik ses kayıtları sunmasının ardından büyük bir şok yaşadı. Kayıtların kaynağını araştıran E. V. ikinci şoku ise arabasını sanayiye götürünce yaşadı. Aracındaki bölmede böcek diye tabir edilen ses kayıt cihazı buldu. İşte ilginç boşanma davasının detayları…

Haber 02-02-23 07:22

Edirne'deki şantaj ve darp davası sanıklarının yargılanması sürdü

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın "müşteki sanık" sıfatıyla aralarında yer aldığı 7 sanığın yargılandığı şantaj ve darp davasının görülmesine devam edildi.

Yurthaber 01-02-23 13:38

Türkiye'nin konuştuğu 6 yaşındaki çocuğun istismar davası başladı! İfadeler mide bulandırmıştı, ilk kez hakim karşısına çıkıyor

Türkiye'nin günlerdir konuştuğu 6 yaşındaki çocuğun istismarı davası bugün başladı. İsmailağa cemaatine bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel ve 6 yaşındayken H.K.G. ile evlendiği iddia edilen Kadir İstekli bugün ilk kez hâkim karşısına çıktı. Davanın görüleceği adliye önünde protesto eden grupların yanı sıra destek için gelenler de yer aldı. Davanın duruşmasının kapalı yapılmasına ve yayın yasağı getirilmesine karar verildi.

Haber 30-01-23 08:31

Konya'da barınakta köpeği eziyet ederek öldüren sanıklara 1 yıl 3'er ay hapis cezası

Konya'da görevli oldukları barınakta bir köpeği eziyet ederek öldürdükleri gerekçesiyle yargılanan 2 sanık, 1 yıl 3'er ay hapis cezasına çarptırıldı.

Yurthaber 20-01-23 10:35

Bursa'da parkta çocuğu silahla yaralayan sanığa 8 yıl hapis cezası

Bursa'da parkta bir erkek çocuğunu silahla yaraladığı iddiasıyla yargılanan sanık, 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Yurthaber 20-01-23 10:18

Okul servisinde unutulmuştu! Türkiye'de günlerce konuşulan 'Alperen' davasında bakanlık 662 bin lira tazminat ödeyecek

2017 yılında İzmir'de yaşanan olayda 3 yaşındaki Alperen Sakin evinden alınmış ancak okul servisinde içeride unutulduğu için hayatını kaybetmişti. Türkiye'nin günlerce konuştuğu olay sonrasında İzmir 5. İdare Mahkemesi'nden beklenen haber geldi. Ailenin de yüzde 50 kusurlu bulunduğu davada mahkeme Milli Eğitim Bakanlığı'nın aileye 662 bin 491 lira tazminat ödemesi kararını aldı. Alperen'in babası Serkan Sakin, "Bu durumu kabul etmeyeceğiz" diyerek karara tepki gösterdi.

Haber 18-01-23 17:12

Galatasaray ve Türk futbolunun efsanesi Fatih Terim mahkemelik oldu! Fotoğraflarını sattılar... Erişim engeli getirildi

Türk futbolunun ve Galatasaray'ın efsane isimlerinden Fatih Terim mahkemelik oldu. Tecrübeli futbol adamı dijital ortamda NFT formatında fotoğraflarının satışa sunulduğunu fark ederken, kripto parayla fotoğraflarını satışa sunan internet sitesine dava açtı. İşte detaylar...

Spor 12-01-23 21:33

Son dakika: İmamoğlu davasında gerekçeli karar açıklandı: Yargılamayı ciddiye almadı

Son dakika haberi: İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında verilen 2 yıl 7 ay 15 günlük hapis cezası davasının gerekçeli kararı açıklandı. Mahkeme 17 sayfalık gerekçeli karar yazdı. Kararda "Yargılamayı ciddiye almamış, bu olumsuz davranışlarından dolayı lehine indirim uygulanmamıştır" ifadelerine yer verildi.

Haber 28-12-22 14:53

Ordu'da tartıştığı kadını öldüren sanığın yargılanmasına devam edildi

Ordu'nun Altınordu ilçesinde tartıştığı Eda E'yi öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Sinan Ş'nin yargılanmasına devam edildi.

Yurthaber 22-12-22 13:06

Yıllarca hapis yatacaktı! Bir anda ortadan kaybolunca kimse ne olduğunu anlayamadı

ABD'nin Arkansas eyaletinde bir mahkemede gerçekleşen olay akıllara durgunluk verdi. Joey Watts isimli suçlu, yargılandığı mahkeme esnasında kimse ona bakmıyorken gelişigüzel bir şekilde çıkmayı ve özgürlüğe kavuşmayı başardı. Olayın şoke eden görüntüleri sosyal medyada viral oldu.

Trend 20-12-22 11:29

Çalışanlar için örnek karar! Tazminatsız işten çıkarılmıştı: Ek iş yapana mahkemeden onay!

Asgari ücret zammı için görüşmeler devam ederken yüksek enflasyonla satın alma gücü gerileyen vatandaşlar çareyi ek iş yapmakta buluyor. Ancak çoğu şirket ek iş konusuna sıcak bakmazken mahkemeden flaş bir karar geldi. Ek iş nedeniyle işten çıkarılan bir çalışanı istinaf mahkemesi haklı buldu ve işe geri iadesi yönünde karar verdi.

Finans 17-12-22 11:35