Necati Şaşmaz Haberleri Ve Son Dakika Necati Şaşmaz Haberleri

Necati Şaşmaz Haberleri Ve Son Dakika Necati Şaşmaz Haberleri

Necati Şaşmaz 15 Aralık 1971 tarihinde Elazığ’da dünyaya geldi.Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanada'da tamamladı.

Necati Şaşmaz altı yıl Amerika'da yaşadı, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika’da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Necati Şaşmaz, sonradan ailesinin çekincesi ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekten vazgeçti.

Necati Şaşmaz, yaşamına Türkiye'de devam etme kararı aldı. Ankara'da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden İstanbul’da Osman Sınav'la bir iş görüşmesine oturdu. Necati Şaşmaz ,kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti.

Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Necati Şaşmaz, özel hayatının kalmadığını, "Beni sadece Ankara'da ismimle çağırıyorlar, İstanbul'da herkes Polat diyor" sözleri ile dile getirdi.

Amerika'da kaldığı dönemde yeşil kart sahibi olan Necati Şaşmaz, bedelli askerlikten yararlanarak, askerliğini 28 gün yaptı.

2013 Taksim Gezi Parkı protestoları için çözüm arayışına giren hükümet, sanatçıların da aralarında bulunduğu bir heyet kabul etmiş, Şaşmaz da bu heyet içerisinde Hasan Kaçan, Hülya Avşar gibi isimler ile birlikte yer almıştır. Toplantı sonrası yaptığı basın açıklaması sosyal medya Twitter' da bazı kesimin tepkisini toplamıştır.

Necati Şaşmaz, Pana Film ve Pana Film yapımları hakkındaki iddialara Kurtlar Vadisi İnternet Sitesi ve Yazete adlı haber sitesi aracılığıyla cevap vermektedir.

Amcası, eski MHP milletvekili Tahir Şaşmaz olan Necati'nin Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır.

Necati Şaşmaz evli,bir çocuk babasıdır.

Necati Şaşmaz Haberleri

Sharon Stone Necati Şaşmaz ile karşılıklı oynamıştı! Kurtlar Vadisi itirafı: Çok iyi para ödendi

Ünlü Hollywood yıldızı Sharon Stone TRT World'de katıldığı bir programda yaptığı açıklamalarıyla gündemdeydi. Son haliyle de dikkat çeken oyuncu efsane dizi Kurtlar Vadisi'nin setinde yaşadığı deneyimleri anlattı.

Magazin 02-05-2024 13:26

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz'ın fabrikasında korkutan patlama! İtfaiye ekipleri sevk edildi

Türkiye’nin efsane dizilerinden Kurtlar Vadisi’nde hayat verdiği Polat Alemdar karakteriyle hafızalara kazınan Necati Şaşmaz’ın Bolu’da bulunan fabrikasında patlama meydana geldi. Korkutan patlamanın ardından fabrikaya itfaiye ekipleri sevk edildi.

Magazin 24-02-2024 15:32

Kurtlar Vadisi’nin Abdülhey’i Kenan Çoban'ın son hali şaşırttı! Gören aynı şeyi söyledi

Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Zafer Ergin, Selçuk Yöntem, Gürkan Uygun gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı bir dönemin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi'nde Abdülhey karakterine hayat veren ünlü aktör Kenan Çoban sosyal medyada gündem oldu. Ünlü ismin yıllar içindeki değişimi şaşırttı.

Magazin 26-12-2023 10:30

Kurtlar Vadisi'nin Zürriyetsiz Erdal'ı şaşırttı! Sefa Zengin'i gören aynı şeyi söyledi

Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Zafer Ergin, Selçuk Yöntem, Gürkan Uygun gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı bir dönemin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi'nde Erdal karakterine hayat veren ünlü aktör Sefa Zengin sosyal medyada gündem oldu. Ünlü ismin yıllar içindeki değişimi ağızları açık bıraktı.

Magazin 08-11-2023 13:27

Türk televizyon tarihine damga vurmuştu! Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar'ın kızını oynayan Doğa Sakarya'nın son hali şaşırttı

Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Zafer Ergin, Selçuk Yöntem ve Gürkan Uygun gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı bir dönemin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi'nin tekrar bölümleri günümüzde bile izleniyor. Dizide Hatice Şendil’in hayat verdiği Ebru karakteriyle evlenip çocuk sahibi olan Polat Alemdar, kızına ölen sevgilisi Elif'in adını vermişti. Kurtlar Vadisi'nin çocuk yıldızı Doğa Sakarya'nın son hali şaşırttı.

Magazin 26-10-2023 10:27

Kurtlar Vadisi'nin Halo'su Halil İbrahim Kapar'ın kızı kendisinden ünlü çıktı! Duyan şaştı kaldı

Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, İstemi Betil, Özgü Namal gibi isimlerin rol aldığı Kurtlar Vadisi dizinde Halo Dayı karakterini canlandıran Halil İbrahim Kapar'ın kızı kendisinden de ünlü çıktı. Ünlü ismin, onun kızı olduğunu ilk kez duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Magazin 02-10-2023 11:57

Bir döneme damga vurmuştu, gören artık tanıyamıyor! Kurtlar Vadisi'nin Pala'sı son hali ile görenleri şaşırttı

Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban ve Çiğdem Batur gibi isimlerin rol aldığı bir dönemin efsane dizisi Kurtlar Vadisi'nde hayat verdiği Pala karakteri ile hafızalara kazınan ünlü oyuncu Yüksel Arıcı'nın son hali görenleri şaşırttı.

Magazin 06-09-2023 07:14

Kurtlar Vadisi'nin Çeto'su Şefik Onatoğlu son hali ile şaşırttı! Gören bir daha baktı

Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban ve Çiğdem Batur gibi isimlerin rol aldığı bir dönemin efsane dizisi Kurtlar Vadisi'nde Çeto karakterine hayat veren ünlü oyuncu Şefik Onatoğlu bir süredir gözlerden uzak bir yaşam sürüyor. Ünlü oyuncu Şefik Onatoğlu son hali ile şaşırttı.

Magazin 19-08-2023 09:49

Kurtlar Vadisi'nin Zürriyetsiz Erdal'ı ağızları açık bıraktı! Sefa Zengin'in son halini gören şaştı kaldı

Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Özgü Namal, Gökhan Uygun ve Erhan Ufuk gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı bir dönemin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi'nde Erdal karakterini canlandıran ünlü aktör Sefa Zengin gündem oldu. Oyuncunun yıllar içindeki değişimi görenleri şaşırttı. İşte Kurtlar Vadisi'nin Zürriyetsiz Erdal'ı Sefa Zengin'in son hali...

Magazin 16-08-2023 07:12

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz'ın son halini paylaştılar! Abi çökmüşsün

Kuran-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması'nda birinci olan Necip Fazıl Belge Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ı ziyaret etti. Necati Şaşmaz'ın son halini paylaşan Belge'nin paylaşımına sosyal medyada yorum yağdı.

Magazin 11-08-2023 10:57

Kurtlar Vadisi’nde Polat’ı bakın aslında kim oynayacakmış! Duyanlar şaştı kaldı

Kurtlar Vadisi dizisi bir döneme damga vuran unutulmaz yapımlar arasında yer alıyor. Oyuncuları arasında Oktay Kaynarca, Necati Şaşmaz, Zafer Ergin gibi isimlerin yer aldığı dizi büyük beğeni toplamıştı. Fenomen dizide Necati Şaşmaz'ın hayat verdiği Polat karakteri için daha önce başka ünlü bir isme teklif gittiği ortaya çıktı.

Magazin 21-07-2023 17:33

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz hacca gitti! Fotoğrafları ortaya çıktı

Kurtlar Vadisi dizisiyle bir döneme damgasını vuran Necati Şaşmaz gözlerden uzak bir hayat sürüyor. Uzun süredir ekranlardan uzak olan Şaşmaz hacca gitti. Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz'ın görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 13-07-2023 09:52

Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar'ın kızı Elif'i oynuyordu! Son hali ağızları açık bıraktı

Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Özgü Namal, Gökhan Uygun ve Erhan Ufuk gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı bir dönemin en uzun soluklu dizilerinden Kurtlar Vadisi hala konuşulmaya devam ediyor. Dizide Polat Alemdar'ın kızı Elif’i oynayan Doğa Sakarya'nın son hali görenleri şaşırttı. Kurtlar Vadisi dizisinin çocuk yıldızı genç kız oldu.

Magazin 12-07-2023 14:42

Kurtlar Vadisi'nin Safiye Karahanlı'sı Begüm Kütük değişimiyle şaşırttı! Kadın güzelliğinin standardı!

Kurtlar Vadisi dizisinde Safiye Karahanlı karakterini canlandıran Begüm Kütük son hali ile görenleri adeta büyüledi. Ünlü oyuncunun sosyal medya hesabına giren herkes aynı şeyi söyledi. 'Kadın güzelliğinin standardı!', 'Gülümsemen ve gözlerin dünyanın en iyisi', 'Bu kadar güzel olmamalısın', 'Yüreğiniz kadar güzel bir gün dilerim' gibi yorumlar alan ünlü oyuncu Begüm Kütük yıllara meydan okuyor. İşte Kurtlar Vadisi'nin Safiye Karahanlı'sı Begüm Kütük'ün son hali...

Magazin 19-03-2023 23:26

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz'ın son haline yorum yağdı! Yaşlanmışsın

Bir döneme damga vuran ve hayranları tarafından hâlâ hayranlıkla oyuncuların takip edildiği Kurtlar Vadisi dizisinin 'Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz sosyal medyayı aktif kullanan bir isim değil. O sebeple Şaşmaz'ın son hali merak konusu oldu.

Magazin 10-03-2023 09:32

Necati Şaşmaz heyecanlandırmıştı... Kurtlar Vadisi Disney Plus’a mı satıldı? Bomba iddia sosyal medyayı salladı

Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Özgü Namal, Gürkan Uygun gibi isimlerin rol aldığı Kurtlar Vadisi diziyle ilgili sosyal medyada yayılan haber heyecan yarattı. Kurtlar Vadisi Disney Plus’a mı satıldı? İşte iddiaların ardından ortaya çıkan gerçek...

Magazin 23-01-2023 13:55

Kurtlar Vadisi'nin Hakan Yörük'ünün son halini görenler tanıyamadı! Polat'ın can düşmanıydı

Kadrosunda Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Çiğdem Batur gibi isimlerin yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle akıllarda yer edinen ünlü oyuncu Osman Albayrak, son haliyle şaşırttı.

Magazin 17-01-2023 11:50

Kurtlar Vadisi'nin Cahit'i son haliyle şaşkına çevirdi! Polat Alemdar'ın sağ koluydu...

Türk televizyonlarının unutulmaz yapımları arasında yer alan Kurtlar Vadisi dizisinden Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Özgü Namal gibi pek çok büyük isim geçti. Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Cahit Kayaoğlu'nu bir de şimdi görün...

Magazin 09-01-2023 13:12

Kurtlar Vadisi'nin Çeto Başkan'ı son haliyle şaşkına çevirdi! Türkiye'yi terk etmişti...

300 bölüm boyunca televizyon ekranlarında izleyiciyle buluşan efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu; Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban ve Çiğdem Batur gibi isimleri bir araya getirmişti. Kurtlar Vadisi Pusu'nun unutulmaz karakterlerinden 'Çeto'ya hayat veren ünlü oyuncu Şefik Onatoğlu, bir süredir gözlerden uzak yaşıyor. Yıllar önce Türkiye'yi terk eden Şefik Onatoğlu, son haliyle dikkat çekti.

Magazin 17-12-2022 09:53

Kurtlar Vadisi 2023'de ekrana dönüyor! Efsane isimlerle hafızalara kazınmıştı, ancak en iyi diziler listesine giremedi

Kurtlar Vadisi dizisi yeni bölümleriyle 2023'de hayranlarıyla buluşacak. Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, Ocak ayında çalışmalara başlayacaklarını açıklamıştı. Uzun süre sonra yeniden gündeme gelen Kurtlar Vadisi dizisi unutulmayacak sahnelere, karakterlere ve diyaloglara akıllara kazınsa da, IMDb'deki Türkiye'de gelmiş geçmiş en iyi 25 yerli dizi arasında yer alamadı. Efsane dizi Kurtlar Vadisi, Avrupa Yakası, Behzat Ç., İşler Güçler, Ezel gibi yapımların arkasında kaldı.

Magazin 15-11-2022 23:28

Perşembe akşamları hayat duruyordu... Kurtlar Vadisi geri dönüyor! Yeni sezonda Memati Baş ve Pala da olacak mı?

Türkiye tarihinin en çok izlenen ve ilgi gören yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi, ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Dizinin başrolü Polat Alemdar'a hayat veren ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi hayranlarının uzun senelerdir beklediği müjdeyi verdi. Mazhar Alanson'un sunduğu programda konuşan Şaşmaz, Ocak ayını işaret etti. Peki Memati Baş, Pala, Aslan Akbey gibi karakterler de dizide olacak mı?

Magazin 15-11-2022 17:29

Bir zamanlar efsaneydi... Polat Alemdar, Memati, Çakır... Kurtlar Vadisi geri dönüyor!

Süleyman Çakır, Memati Baş, Aslan Akbey gibi karakterlerle büyük kitlelere erişen Kurtlar Vadisi geri mi dönüyor? Efsane dizi Kurtlar Vadisi'ndeki Polat Alemdar karakteriyle hafızalara kazınan Necati Şaşmaz hayranlarının uzun süredir beklediği müjdeyi verdi. Şaşmaz uzun süredir ekranlardan uzak olan Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümleriyle ekrana dönmeye hazırlandığını açıkladı.

Magazin 15-11-2022 13:39

Kurtlar Vadisi geri mi dönüyor? Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak? Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz'dan çarpıcı açıklama

ile ilgili dizide Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz'dan çarpıcı bir açıklama geldi. Necati Şaşmaz uzun süredir ekranlardan uzak olan Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümleriyle ekrana dönmeye hazırlandığını duyurdu. Necati Şaşmaz'ın açıklaması sonrası konuya ilişkin detaylar vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki, Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak?

Magazin 15-11-2022 08:07

169 kişiye dava açıldı! Birçok ünlü ismin adı geçiyor... Necati Şaşmaz'ın üzerinde baskı kurmak için...

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, "Sarallar" olarak bilinen organize suç örgütüne yönelik İlyas Saral ve Erdal Acar'ın da aralarında bulunduğu 169 sanık hakkında iddianame hazırlandı. İddianamede, Necati Şaşmaz'ın eski eşi Nagehan Kaşıkçı'nın babası Ahmet Kaşıkçı'nın, kızı boşanma aşamasındayken örgüt lideri İlyas Saral ile Şaşmaz üzerinde baskı kurması ve sorunları çözmesi için görüştüğü bilgisi de yer aldı.

Haber 09-11-2022 22:34

Necati Şaşmaz kalp krizi mi geçirdi? Yoğun bakımda olduğu iddia edilen ünlü ismin son durumu ortaya çıktı

Efsane dizisi Kurtlar Vadisi'ndeki Polat Alemdar karakteriyle hafızalara kazınan Necati Şaşmaz'dan hayranlarını üzen bir gelişme yaşandı. Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz fenalaşarak hastaneye kaldırıldığı ve İstanbul'daki özel bir hastanede anjiyo ameliyatı olduğu iddia edildi. Ünlü oyuncunun sağlık durumuyla ilgili son dakika gelişmelerini Onur Akay açıkladı.

Magazin 28-10-2022 15:25

Necati Şaşmaz kimdir, kaç yaşında? Necati Şaşmaz'ın sağlık durumu nasıl? Sevenlerini üzen haber

Necati Şaşmaz ile ilgili son dakika haberi gündemde yer alıyor. Kurtlar Vadisi’nde canlandırdığı Polat Alemder karakteri ile hafızalara kazınan Necati Şaşmaz’ın hastaneye kaldırıldığı ve ameliyat olduğu iddialarının gündemde yer almasının ardından ünlü ismin sağlık durumu merak konusu oldu. Peki, Necati Şaşmaz kimdir, kaç yaşında? Necati Şaşmaz'ın sağlık durumu nasıl?

Magazin 28-10-2022 10:03

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz hastaneye mi kaldırıldı? Necati Şaşmaz sağlık durumu nasıl?

Efsane dizisi Kurtlar Vadisi'ndeki Polat Alemdar karakteriyle hafızalara kazınan Necati Şaşmaz'dan hayranlarını üzen bir gelişme yaşandı. Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz fenalaşarak hastaneye kaldırıldığı ve İstanbul'daki özel bir hastanede anjiyo ameliyatı olduğu iddia edildi. Necati Şaşmaz, yoğun bakımda tedavi altına alındığı öne sürüldü. İşte Necati Şaşmaz'ın sağlık durumu hakkında detaylar...

Magazin 28-10-2022 00:41

Kurtlar Vadisi'nin Laz Ziya'sı İstemi Betil'in kızı da oyuncu çıktı! Güzelliğiyle parmak ısırttı

Osman Sınav'ın efsane yapımlarından olan Kurtlar Vadisi, ilk bölümüyle 2003 yılında izleyici karşısına çıkmıştı. Başrollerini Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Özgü Namal ve Selçuk Yöntem'in paylaştığı dizi, yıllar geçse de Türk izleyicisinin kalbindeki yerini koruyor. Kurtlar Vadisi'nde Çakır'ın kayınbabası Laz Ziya karakterine hayat veren İstemi Betil'in kızı da oyuncu çıktı. İrem Betil, güzelliğiyle büyüledi.

Magazin 25-10-2022 11:02

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz kural bozdu! Çocuklarını paylaştı

Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Polat Alemdar rolüyle unutulmaz olan oyuncu Necati Şaşmaz, bu defa özel hayatıyla gündemde. Şaşmaz, büyük oğlunun doğum gününü kutlamak için kural bozarak, oğullarıyla fotoğrafını paylaştı.

Magazin 10-10-2022 13:44

Ömer Tuğrul İnançer'in cenazesinde Uğur Pektaş ve Necati Şaşmaz dikkat çekti! İşte Necati Şaşmaz ve Uğur Pektaş'ın son hali

Arka Sokaklar'ın Murat'ı Uğur Pektaş'ı ve Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, Ömer Tuğrul İnançer'in cenazesinde ortaya çıktı. Uzun süredir ekranlardan uzak olan iki oyuncu cenaze namazında görüntülendi. Gözlerden uzak yaşamaya özen gösteren oyuncu Uğur Pektaş'ın son hali gündem oldu...

Magazin 06-09-2022 14:07

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın son görüntüsü şaşkına çevirdi

Kurtlar Vadisi'nde hayat verdiği 'Polat Alemdar' karakteriyle büyük bir hayran kitlesine erişen Necati Şaşmaz, yıllar sonra televizyona çıkarak Mazhar Alanson'un TRT'deki müzik programına katıldı. 50 yaşındaki Şaşmaz'ın değişimi sevenlerini şaşırttı.

Magazin 27-08-2022 14:19

Süleyman Çakır'ı öldürmesiyle hafızalara kazındı! Kurtlar Vadisi'nin Cerrahpaşalı Halit'i Mehmet Özcan Varaylı'nın son hali

Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır'ı öldüren Cerrahpaşalı Halit olarak hafızalara kazınan Mehmet Özcan Varaylı'nın son hali merak konusu oldu. Cerrahpaşalı Halit karakterine hayat veren Özcan Varaylı'nın sosyal medya paylaşımlarına yorum yağıyor. Şu sıralar Foça'da vakit geçiren oyuncunun son haline "Yaşlanmışsın ve Cerrahpaşalı" yorumları yağıyor.

Magazin 15-08-2022 08:43

Sarallar suç örgütüne operasyonun yankıları sürüyor! Ünlü isimler emniyete çağrılmıştı, Necati Şaşmaz'ın ifadesi ortaya çıktı

Esnafı haraca bağlayan, mallarını zorla ele geçiren Sarallar suç örgütüne operasyon düzenlenmiş, yüzlerce şüpheli gözaltına alınmıştı. İş adamı Erdal Acar da o isimlerden biriydi. Örgüt yöneticisi olarak adının geçtiği dosyada yağma ve örgüt kurmaktan tutuklandı. Dosyada adı geçen isimlerden Necati Şaşmaz'ın da ifadesi ortaya çıktı. İşte detaylar...

Haber 09-07-2022 19:12

Son dakika haberi: Sarallar operasyonunda dikkat çeken gelişme! Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, Sinan Engin de davet edildi

Son dakika haberine göre, İstanbul merkezli 13 ilde Sarallar olarak bilinen suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda 119 kişi gözaltına alınmıştı. Günlerce konuşulan operasyonda yeni gelişme yaşandı. Kurtlar Vadisi ile tanınan Necati Şaşmaz, Erkan Petekkaya ve Sinan Engin gibi ünlü isimlerin de soruşturmayla ilgili olarak Emniyet'e çağrıldığı öğrenildi.

Haber 06-07-2022 09:35

Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı Attila Olgaç'tan Necati Şaşmaz ve Zafer Ergin itirafı: İki misli para teklif ettiler

Kurtlar Vadisi'nde Kılıç'ı canlandıran oyuncu Attila Olgaç yıllar sonra bomba bir itirafta bulundu. Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz ile ilgili tarikat iddiaları gündem olduğu dönem meğerse oyunculara iki misli ücret teklif edilmiş. Zafer Ergin ve diğer oyuncular diziyi bırakmak isteyince bakın neler olmuş... İşte o açıklamanın detayları...

Magazin 24-06-2022 07:44

Kurtlar Vadisi'nin unutulmaz savcısı Çiğdem Batur Kraliçe Elizabeth'in yıl dönümünde! Şah eseri gibisin

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı savcı Leyla karakteriyle adını tüm Türkiye'ye duyurmayı başaran Çiğdem Batur, güzelliğiyle herkesi mest etmeye devam ediyor. Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan Çiğdem Batur, son olarak yaptığı paylaşımla herkesi adeta büyüledi. Kraliçe Elizabeth'in 70. Yıl dönümüne katılan güzel oyuncunun İngiltere sokaklarındaki paylaşımları beğeni yağmuruna tutuldu.

Magazin 04-06-2022 17:21

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz kimdir? Necati Şaşmaz nereli ve kaç yaşında? Yeni işi ne?

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Türk Sanat Müziği'nin sevilen ismi Muazzez Ersoy ile görüntülendi. Ünlü oyuncu, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Peki Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz kimdir? Necati Şaşmaz nereli ve kaç yaşında? Yeni işi ne? İşte ünlü oyuncunun hayatı, biyografisi ve kariyerine ilişkin detaylar...

Magazin 10-03-2022 13:10

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz'ın yeni işi! Muazzez Ersoy ile iş yemeği

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı olarak tanına Necati Şaşmaz yeni mesleğiyle şaşırttı! Bestekârlığa soyunan Şaşmaz, Etiler'de şarkıcı Muazzez Ersoy ile iş yemeğinden çıkarken görüntülendi. Necati Şaşmaz şarkılarını Ersoy'un okumasını istiyor.

Magazin 10-03-2022 12:09

İbo Show'a Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz damga vurdu! Yeni dizisini açıkladı ve düet yaptı

Kurtlar Vadisi dizisindeki Polat Alemdar karakteriyle hafızalara kazınan Necati Şaşmaz, katıldığı İbo Show'da yeni dizisinin müjdesini hayranlarına verdi. Necati Şaşmaz, İbo Show'da İbrahim Tatlıses ile birlikte düet yaparak "Dağlar dağımdır benim" türküsünü de seslendirdi.

Magazin 14-02-2022 01:38

Necati Şaşmaz kimdir, aslen nereli? Kurtlar Vadisi yıldızı uzun süre sonra ekranlara döndü! İbo Show'a konuk olan Necati Şaşmaz'ın hayatı

İbo Show'un bu haftaki konukları arasında Necati Şaşmaz yer aldı. Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar'ı olarak tanınan ünlü ismin hayatı ekrana başındaki izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Necati Şaşmaz kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? İşte İbo Show'a konuk olan Necati Şaşmaz'ın hayatı...

Magazin 14-02-2022 01:10

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz son haliyle şaşırttı!

Türk televizyonlarının efsane dizisi Kurtlar Vadisi'nde hayat verdiği 'Polat Alemdar' karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, yıllar içindeki değişimiyle sevenlerini şaşırttı.

Magazin 04-12-2021 10:43

Necati Şaşmaz Atatürk Kültür Merkezi'nin açılışına katı

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, Atatürk Kültür Merkezi'nin açılışına katıldı. Şaşmaz, "Hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Magazin 30-10-2021 14:35

Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı son haliyle şoke etti! Tanınmaz halde

''Bu bir mafya dizisidir'' sloganıyla ekranlara gelen ve bir dönemin en çok izlenen yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi'nde Mehmet Karahanlı'nın sağ kolu 'Kılıç' karakterine hayat veren usta oyuncu Atilla Olgaç, son haliyle şaşırttı.

Magazin 22-09-2021 09:18

Çakır'ın oğluydu! Kurtlar Vadisi'nin küçük Pusat'ı son haliyle şoke etti

İlk bölümü 2003 yılında ekranlara gelen Kurtlar Vadisi dizisinde, Çakır'ın oğlu Pusat'ı canlandıran çocuk oyuncu Sertan Karaağaç, yıllar içindeki değişimiyle şaşırttı.

Magazin 20-09-2021 09:13

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz'la ilgili bomba 'ses kaydı' iddiası: Maalesef ben seçilmiş kişiyim

'Kurtlar Vadisi' adlı televizyon dizisinde 'Polat Alemdar' karakterini canlandıran Necati Şaşmaz'la ilgili iddialar devam ediyor. Babası bir tarikatın şeyhi olan Şaşmaz'ın kendini Mehdi ve 'seçilmiş kişi' olarak gördüğü ve çevresine de bunu açık açık söylediği iddia edildi. Necati Şaşmaz'la ilgili ses kayıtları gündem oldu.

Magazin 06-09-2021 10:07

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz'ın oğulları kocaman oldu! Herkes onları merak ediyor

Kurtlar Vadisi'nde Polat karakteriyle tanınan Necati Şaşmaz eski karısı Nagehan Kaşıkçı ile arasındaki gerilimle sık sık gündeme geliyor. Şaşmaz'ın çocuklarını tarikata götürdüğü söyleniyordu. Necati Şaşmaz'ın çocukları merak konusu oldu. İşte çocuklarının son hali.

Magazin 27-08-2021 16:08

Kurtlar Vadisi ile bir döneme damgasını vurmuştu! Polat Alemdar, yani Necati Şaşmaz nasıl keşfedildi?

Kurtlar Vadisi dizisinde finale kadar rol alan, Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz’ın nasıl keşfedildiği pek çok kişinin merak konusu olmuştu. Yıllar sonra bile konuşulmaya devam eden Şaşmaz’ın keşfediliş hikayesi oldukça ilginç…

Magazin 26-08-2021 15:58

Nagehan Kaşıkçı kimdir? Necati Şaşmaz ile boşanan Nagehan Kaşıkçı nereli ve kaç yaşında?

Kurtlar Vadisi dizisiyle tanınan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz ile boşanma sürecin giren Nagehan Kaşıkçı'nın kim olduğu ve hayatı merak ediliyor. Necati Şaşmaz ile evliliğinden Ali Nadir Şaşmaz ve Yusuf Emir Şaşmaz adında iki oğlu bulunan Kaşıkçı'nın kariyeri de merak konusu. Peki Nagehan Kaşıkçı kimdir? Necati Şaşmaz ile boşanan Nagehan Kaşıkçı nereli ve kaç yaşında? İşte merak edilenler...

Magazin 26-08-2021 15:03

Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı arasında sular durulmuyor! Tarikat kisvesi altındaki bu oluşumdan...

Kurtlar Vadisi ile tanınan Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı arasında sular durulmuyor. Nagehan Kaşıkçı, eski eşi Necati Şaşmaz’ın boşanma sürecinde mahkemeye sahte rapor sundu iddialarına ilişkin açıklama yaptı.

Magazin 26-08-2021 09:41