Perde Haberleri

Tül perdelerinizi kar gibi beyazlatmanın en etkili yöntemleri! Sararmış perdelere son

Sararmış tül perdeler evde kötü bir görüntüye sebep oluyor. Perdeleri beyazlatmada kullanılan deterjanlar kimyasal maddeler içermesi nedeniyle kullanılmak istenmiyor. Bunun yerine evde doğal yöntemler ile perdelerinizi ilk günkü gibi bembeyaz yapabilirsiniz.

Kadin 11-08-2023 09:51

Tek malzeme tül perdelerinizi bembeyaz yapıyor! Kar gibi beyaz perdeler için...

Beyaz perdeler evin çok daha ferah ve aydınlık görünmesini sağlıyor. Ancak alınan beyaz perdeler zaman içerisinde kararabiliyor. Kararan perdeleri beyazlatmak için tek işlevli temizlik malzemelerine para vermek istemiyorsanız bunun çözümü mutfaktan geçiyor. Her evde bulunan bir malzemenin perdeleri kar gibi bembeyaz yaptığı öğrenildi.

Kadin 07-05-2023 16:25

Sararmış perdeleri kar gibi bembeyaz yapıyor! Deterjana gerek yok çözümü mutfakta

Beyaz tül perdeler zaman içerisinde sararabiliyor. Sararmış perdeler evde bakımsız ve kirli bir görünüme sebep oluyor. Bayram temizliğine başlayanlar sararmış perdeleri beyazlatmak çeşitli deterjanlar kullanıyor. Ancak evde yapılan doğal karışım sayesinde etkili bir şekilde sararmış perdeleri beyazlatmak mümkün olabilir. Evde bulunan temel bir malzeme ile sararan perdeleri anında bembeyaz yapabilirsiniz.

Kadin 17-04-2023 15:07

Depremzede kadınlar aynı kaderi yaşadıkları insanların ihtiyaçları için mesai yapıyor

Nurdağı Halk Eğitimi Merkezi binasının depremlerde hasar görmesi üzerine faaliyetlerini geçici barınma merkezinde kurulan çadırda yürüten usta öğretici ve kursiyerler, kendileri gibi depremzedeler için perde, nevresim, kıyafet ve iç çamaşırı üretiyor.

Yurthaber 28-03-2023 11:33

Perde

Perde Hakkındaki Haberler Mynet'te. Perde Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kaloriferleri açmadan ısınmanızı sağlayacak tüyolar! Doğal gaz faturalarınızı düşürebilirsiniz

Doğal gaz faturaları kış aylarında bütçeyi oldukça zorluyor. Vatandaşlar doğal gaz faturalarını düşürmek için çeşitli yöntemler arıyor. Geceleri kaloriferi kapatmak istemeyen ama kapatınca da üşüyen kişiler için aşağıda bulunan tüyolar oldukça etkili sonuçlar sağlıyor. Uzmanlar geceleri kaloriferleri açmadan ısınmanızı sağlayacak yöntemleri paylaştı.

Kadin 29-01-2023 14:13

Doğal gaz zammı tedirginlikle bekleniyor: Doğal gaz faturasını düşürmek mümkün! Faturanızı anında etkileyecek

'Doğal gaza zam geldi mi?' sorusu son günlerde en çok aratılan konular arasında yer alıyor. Kış aylarında artış gösteren doğal gaz faturaları bütçeyi oldukça zorluyor. Vatandaşlar gelecek doğal gaz zammı hakkında tedirginlik yaşıyor. Doğal gaz faturasını düşürmek için çeşitli tasarruf yöntemleri aranıyor. İşte faturanıza anında yansıyacak doğal gaz faturasını düşürme tüyoları...

Kadin 26-12-2022 10:58

Uzmanlar açıkladı: Tasarruf olsun diyerek yaptığınız büyük hatalar faturanın daha fazla gelmesine sebep oluyor

Yüklü faturalar ev ekonomisinin oldukça zorlanmasına sebep oluyor. Özellikle kış aylarında elektrik ve doğalgaz faturalarını düşürmek için çeşitli yöntemler deneniyor. Bazı tasarruf tüyoları işe yarasa da bazıları faturanın çok daha yüklü gelmesine sebep olabiliyor. Uzmanlar tasarruf için yapılan en yaygın hataları paylaştı.

Kadin 11-12-2022 09:43

Sivas Devlet Tiyatrosu perdelerini açmaya hazırlanıyor

Sivas Devlet Tiyatrosu perdelerini açmaya hazırlanıyor

Yurthaber 29-08-2022 12:05

Kullanıcılar tarafından tam not almış her evde bulunması gereken hayat kolaylaştırıcı ürünler

Kırışık kıyafetlerden keskinliğini yitiren bıçaklara kadar bazı detaylar ne kadar küçük gibi görünse de onları bir an önce halledebilmek için pratik ürünlere ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Mutfak ve banyo gibi evinizin farklı alanlarında kullanabileceğiniz hayat kurtarıcı ürünleri sizler için bir araya getirdik. Kullanıcılardan tam not alan ve mutlaka evinizde bulunması gereken ürünleri detaylı olarak incelemeye ne dersiniz?

Haber 19-07-2022 16:54

Erzurum Devlet Tiyatrosu 25 yılda 100 oyun sahneledi

Güney Kore, İran, Almanya, KKTC ve Tunus başta olmak üzere 12 ülkede de perde açan EDT, yurt dışı turneleriyle hem Türkiye'yi temsil ediyor hem de farklı kültürleri tiyatro görgüsüyle harmanlayıp Türk sanatına katkıda bulunuyor - EDT Müdürü Sezai Yılmaz: - "İki hafta önceden çıkan biletlerimiz saat geçmeden tükenmiş oluyor. Bu da bizi ayrıca mutlu ediyor. Demek ki biz 25 yıldır tuğlaları koya koya gittik. Bugün onun meyvelerini almaya devam ediyoruz"

Yurthaber 29-04-2022 11:33

Boyu kısa kalan perdeleri uzatmak mümkün, hem de dikiş yapmadan! O yöntemleri uygularsanız...

Perde boyu ayarlama, özellikle taşınma aşamasında en çok araştırılan konular arasında yer alır. Çünkü bu esnada hali hazırda kullandığınız perdelerin yeni evinize kısa gelmesi ve dolayısıyla uyum sağlayamaması ihtimali ortaya çıkar. Peki, perde uzatma fikri kulağa hoş gelmiyor mu? Üstelik dikişsiz bir şekilde! Denemeye ne dersiniz?

Kadin 01-03-2022 13:08

Sabah güneşi benden uzak olsun diyenler için pencerelere ürün önerileri

Sabah güneşi odaya girmeye başlayınca bir süre sonra uyanmamak mümkün değil. Bir kere o güneş ışığı gözünüze girdi mi, bir daha da uyku tutmaz! Sabah uykusuna devam etmek istiyorsanız harika bir çözüm önerisiyle geldik: Karartma perdeler. Günün her saati odasında geceyi yaşamak isteyen uyku düşkünleri buraya gelin, size en uygun karartma perdeyi birlikte seçelim.

Kadin 08-10-2021 09:48