Sehpa Haberleri

Küçük yaşam alanlarını en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olacak ürünler

Yerleştirmeniz gereken eşyalar için evinizde yeterli alan yoksa hem minimal hem kullanışlı alan yaratacak ürünler ev dekorasyonunda kurtarıcınız olabilir! Biz de yaşam alanı küçük olanların alan yaratabilmelerine yardımcı ürünleri listeledik. Dekoratif özellikleri ve estetik duruşlarıyla evinizin her köşesine yakışacak ürünleri gelin birlikte inceleyelim.

Haber 27-09-2023 18:02

Hayalinizdeki evi yaratmanıza yardım edecek ürün önerileri

Evimiz; hayatımızın büyük bir bölümünün geçtiği, güvenli ve huzurlu alanımız. Dolayısıyla yaşam alanımızın dekorasyonu çok önemli. Neyse ki birbirinden şık ürünler ile tarzınızı yansıtan, içinde kendimizi bulduğumuz dekorasyonu oluşturmak artık çok kolay! Siz de sosyal medyada, filmlerde veya kataloglarda görüp “Keşke benim olsa!" dediğiniz o evi tasarlamak için hazır olun!

Haber 18-10-2022 15:42

Ekstra depolama alanıyla sizi kendisine âşık edecek havalı kahve sehpaları

Salonunuzu veya oturma odanızı tamamlayacak, aynı zamanda size ekstra depolama alanı kazandıracak bir sehpa mı arıyorsunuz? O hâlde doğru yerdesiniz! Kare ve dikdörtgen şeklindeki kahve sehpalarından yuvarlak modellere, cam materyalli ürünlerden metal tasarımlara kadar birçok farklı sehpa modelini bir araya getirdik. Gelin, kahve keyfinize eşlik edecek sehpa modellerini birlikte inceleyelim.

Haber 17-10-2022 16:10

Evinize havalı ve modern bir hava katmanın yanı sıra depolama alanını da arttıracak ürün önerileri

Evinizdeki eşya fazlalığından mustarip misiniz? Günümüzde yaşam alanlarımız artık daha da küçüldü. Bu yüzden daha işlevsel eşyalara ihtiyaç duyulabiliyor. Özellikle çok amaçlı mobilyalar, bu sorunu ortadan kaldırmak için güzel bir çözüm oluyor. Aynalı dolaplar, çekmeceli bebek karyolası gibi birkaç ürünü listeledik. Gelin, depolama alanı sunan ürünlere hep birlikte göz atalım.

Haber 07-10-2022 15:38

Sehpa

Sehpa Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sehpa Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.