Düğün Haberleri

Sultanbeyli'de düğün konvoyunun önünü kesen çocukların darbedilmesi görüntülendi

Sultanbeyli'de düğün konvoyunun önünü kesen çocukların darbedilmesi görüntülendi

Yurthaber 04-10-22 15:31

78 yaşındaki emekli çiftçi Filipinler’de kendisinden 60 yaş küçük genç bir kadınla evlendi! Sosyal medyadan tepki yağdı

Filipinler’de yaşayan 78 yaşındaki emekli bir çiftçi Rashed Mangacop, 3 yıl önce henüz 15 yaşındayken Halima Abdullah ile tanıştı. İlk görüşte birbirlerine aşık olduklarını dile getiren çift 3 yıl boyunca ilişki yaşadı. Ardından ise Abdullah 18 yaşına bastığında ikili evlenmeye karar verdi. Çiftin düğünleri sosyal medyada tepki çekti.

Trend 04-10-22 10:06

Kahramanmaraş'ta düğünde silahla havaya ateş açan zanlı yakalandı

Kahramanmaraş'ta düğünde silahla havaya ateş açan zanlı yakalandı

Yurthaber 03-10-22 18:25

Düğün gecesi hastanede bitti! Geline serenat yapmak isterken damat bir anda kendisini yerde buldu

Avustralya’nın Sidney kentinde gerçekleşen bir düğün töreni ilginç anlara sahne oldu. Damat Adam Quinn arkadaşlarıyla birlikte düğünün ortasında dans pistine çıktı ve karısı Helen’e serenat yapmak istedi. Damat dans ettiği anlarda bir anda kendisini yerde buldu ve dirseğini kırdı. Düğün kabusa dönüşürken gelin ve damat davetlilerden kaçarak soluğu hastanede aldı.

Trend 03-10-22 16:41

Düğün salonu karıştı... Alkolü fazla kaçırınca ortalığı birbirine kattı! O anlar kamerada

Avcılar'da Türkmenistan uyrukluların yaptığı düğünde ortalık karıştı. Düğünde alkol alan bir kişi, salonu birbirine kattı. Çıkan kavgada ortalık savaş alanına dönerken, olay yerine polisler geldi. Şahıslar, kavgayı ayırmaya gelen polislere karşı çıktı, 1 kişi yaralandı. Olaya karışanlar polis tarafından gözaltına alındı. Kavga anları ile şahısların polise karşı geldiği anlar vatandaşların cep telefonu tarafından kaydedildi. İşte olayın detayları...

Haber 03-10-22 16:31

Saya saya bitiremediler, saatler sürdü! Aşiret düğününde takılan para dudak uçuklattı

Kocaeli’de gerçekleşen Cemaldin ve Celali aşiretlerinin düğününde takılan para kelimenin tam anlamıyla dudak uçuklattı. Kurulan takı masasında paraların sayılması saatler sürdü. Sayma işleminin sona ermesinin ardından 11 milyon 500 bin TL para takıldığı açıklandı.

Haber 02-10-22 21:43

Düğün ile sınav tarihi çakıştı, gelinlikle nikah masasından önce sınav sırasına oturdu

Karabük’te düğün tarihi ile KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Test (ÖABT) sınavı çakışan Kübra Karataş, gelinliği ile nikah masasından önce sınav sırasına oturdu. Damat Ali Selam, Karataş'ı gelin arabası ile sınava getirdi. İki heyecanı bir arada yaşadığını ifade eden Kübra Karataş, "Sınavdan çıkınca düğüne gideceğiz. Sınav heyecanı düğün heyecanına dönüşecek. Umarım gelinlik uğurlu olur. Bizim için unutulmaz bir anı oldu" dedi.

Haber 02-10-22 13:01

Memleketi yangın yerine döndü, ABD'de hayal gibi düğün yaptı! İranlı Molla Ayetullah İrvani'nin kızının düğün görüntüleri sosyal medyada infial yarattı

İran'da 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Mahsa Emini'nin ahlak polisi tarafından gözaltına alındıktan sonra ölümü nedeniyle başlayan protestolar ülkeyi yangın yerine çevirdi. Bu sırada İran hükümetinin önde gelenlerinden Molla Ayetullah Ahmed İrvani'nin kızı Sarvenaz İrvani'nin ABD'de yaptığı düğün görüntüleri sosyal medyada infial yarattı. Görüntülerde İrvani'nin kızının eşi ile öpüştüğü kareler de yer aldı.

Haber 01-10-22 12:46

Memleketi yangı yerine döndü, ABD'de hayal gibi düğün yaptı! Ayetullah İrvani'nin kızının düğün görüntüleri sosyal medyada infial yarattı

İran'da 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Mahsa Emini'nin ahlak polisi tarafından gözaltına alındıktan sonra ölümü nedeniyle başlayan protestolar ülkeyi yangın yerine çevirdi. Bu sırada İran hükümetinin önde gelenlerinden Molla Ayetullah Ahmed İrvani'nin kızı Sarvenaz İrvani'nin ABD'de yaptığı düğün görüntüleri sosyal medyada infial yarattı. Görüntülerde İrvani'nin kızının eşi ile öpüştüğü kareler de yer aldı.

Haber 01-10-22 12:46

Düğünde beklenmedik olay! Alkışlar eşliğinde girdikten sonra gelin neye uğradığını şaşırdı

Türkiye'de gerçekleştiği belirtilen bir düğünde, gelinin yaşadığı tatsız olay kameraya yansıdı.

Haber 01-10-22 12:02

Bayrampaşa'da düğünde çıkan istek şarkı kavgasında gelin ile bazı davetliler darbedildi

Gelin ile damat tarafı arasında halayda çalınacak şarkı nedeniyle çıkan tekme tokatlı kavga cep telefonu kamerasınca kaydedildi

Yurthaber 29-09-22 11:01

Erkek tarafı ve kız tarafı birbirine girdi, düğün karakolda bitti! Sebebi 'pes' dedirtti

Bayrampaşa'da bir düğünde, duyanları şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Erkek tarafı ve kız tarafının birbirine girdiği düğün, karakolda bitti. Ortalığın savaş alanına döndüğü düğünde tekme tokat kavga anları kameralara yansırken, kavganın sebebi ise 'pes' dedirtti. İşte olayın detayları...

Haber 29-09-22 10:18

Damatsız ilk dansıyla gündem oldu! Gelinin direk dansı ağızları açık bıraktı

Hertfordshire, İngiltere'den yeni evli bir İngiliz, düğününde gerçekleştirdiği alışılmadık ilk dans performansıyla herkesi şaşkına çevirdi. Çünkü pistte damat değil, bir striptiz direği ve nedimeleri vardı. 29 yaşındaki Katt Channon, dans gösterisinin bir kesitini TikTok'ta paylaşarak tam 5,7 milyon görüntülenme alarak sosyal medyada gündem oldu.

Trend 28-09-22 12:54

Düğünde panik anları! Halay çekenleri kurtarayım derken... O anlar kamerada

Tunceli’nin Çemişgezek ilçesindeki bir düğünde korku dolu anlar yaşandı. Bir kişi düğünde halay çekenlerin üzerine doğru demir tentenin düşeceğini fark etti. Bu sırada koşarak o alana doğru giden kişi demir tenteyi tutmaya çalışırken tentenin altında kaldı. O anlar kameraya saniye saniye yansıdı.

Haber 27-09-22 19:33

Düğünde gelin ve damada takı yarışı! 2 bin kişi katıldı, 4 milyon lira takıldı

Van’da Gevdan aşiretinden iş adamı Abdullah Aslan'ın kızı Nudem Aslan ile Hacı Abi'nin oğlu Cahit Abi, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. 2 bin kişinin katıldığı düğünde davetliler, takı takma yarışına girdi. Gelin ve damat için 4 milyon liralık altın ve para takıldı.

Haber 27-09-22 09:48

Yok böyle düğün... 5 bin kişi katıldı, 750 bin lira masraf yapıldı! 1 milyon 150 bin liralık takı takıldı

Şırnak’taki aşiret düğününde paralar havada uçuştu. 5 bin kişinin katıldığı düğün için 950 kilo et hazırlandı, 750 bin lira masraf yapıldı. Davetlilerin takı takmak için birbirleriyle yarıştığı düğünde, gelin ve damada 1 milyon 150 bin lira değerinde altın ve para takıldı.

Haber 26-09-22 12:02

Sosyal medya bu düğünü konuşuyor! Damat için 'acı kaybımız' çelengi getirdiler

Sultanbeyli’de gerçekleştirilen bir düğün töreninde yaşanan bir olay herkesi şaşırttı. Damat Bekircan Coşkun'un yakın arkadaşları sıra dışı bir organizasyona imza atarak düğüne 'Acı kaybımız' yazılı çelenk getirdi. Arkadaşları, daha sonra damatla tokalaşarak, 'başsağlığı' diledi. Damat ve gelin 'taziyeleri' kabul ederken, hatıra fotoğrafı da çektirildi. Damadın arkadaşlarının cenaze töreni organizasyonu saniye saniye kaydedilirken, paylaşılan video sosyal medyada beğeni ve yorum topladı.

Haber 25-09-22 13:05

Bu nasıl gelenek? Damat ve gelinin düğündeki hareketi konukları şaşkına çevirdi

Sosyal medyada dünyanın pek çok noktasında yapılan düğünlerdeki ilginç görüntüler paylaşılmaya devam ediyor. Düğünlerde gelin ve damadın yaptığı ilginç hareketlere bir yenisi daha eklendi. Sosyal medyada gündem olan görüntülerde damadın gelinin gelinliğinin içinden bacak bandını çıkarttığı anlar tepkilere neden oldu.

Trend 21-09-22 17:01

Aldatan eski sevgilisinden düğünde intikam aldı

Eski sevgilisinin düğünde şarkı söylemek için çağrılan Alexandra Starr, söylediği şarkıyla kendisini aldatan sevgilisinden intikam aldı.

Magazin 21-09-22 14:45

İzmir'de polisi bıçakla yaralayan zanlı serbest bırakıldı

İzmir'de polisi bıçakla yaralayan zanlı serbest bırakıldı

Yurthaber 19-09-22 01:19

En güzel günleri mahvoldu! Düğün evinde dağıtılan yemekten damat da zehirlendi...

Olay, Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde meydana geldi. Düğün için erkek tarafının evinde davetlilere tavuk yemeği dağıtıldı. Dağıtılan yemekten aralarında damadın da olduğu 14 kişi zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Hastaneye götürülen kişilerin hayati tehlikelerinin bulunmadığı bildirildi.

Haber 17-09-22 22:23

Zonguldak'ta gelin ve damada tiyatrocu arkadaşlarından gösteri şakası

Zonguldak'ta gelin ve damada tiyatrocu arkadaşlarından "gösteri" şakası

Yurthaber 14-09-22 16:57

Türkiye’ye en az 300 kişi gelip 5-6 milyon doları bırakıyorlar! Ev alanlar bile var…

Türkiye son dönemde, yurt dışından gelen yüzlerce çiftin, evlilik için tercih ettiği ülkeler listesinin en üst sırasında yer almaya başladı. Körfez ülkeleri ve Hintlerin ilgi gösterdiği Türkiye'ye gelenlere son dönemde, Avrupa ve ABD’liler de eklendi. Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği Kurucu Başkanı Meltem Bayazıt Tepeler, Türkiye’de yapılan bu düğünler için dikkat çeken bilgiler paylaştı.

Finans 14-09-22 08:05

Ülke bu düğünü konuşuyor! Karısının rızasını aldığını söyleyen Hintli adam transseksüel bir kadınla evlendi

Hindistan’ın Oshisha şehrinin Kalahandi bölgesinde yaşayan ismi açıklanmayan 32 yaşındaki bir adam karısının ikinci evliliğini kabul ettiğini dile getirerek ülkede gündem oldu. Dilencilik yaptığı sırada transseksüel bir kadınla tanıştığını ve ona ilk görüşte aşık olduğunu dile getiren adam ikinci evliliğinin sorun olmadığını ve eşleriyle birlikte aynı evde mutluluk içinde yaşadıklarını ifade etti.

Trend 13-09-22 15:08

Yok böyle düğün! Tam 5 milyon liralık takı takıldı

Van’da Buruki Aşireti Lideri merhum Halit Kartal’ın yeğeni Halil Kartal’ın oğlu Bulut Kartal ile Ertoşi Aşiretinin ileri gelenlerinden iş adamı Necip Yağızer’in kızı Esin Yağızer dünya evine girdi. Türkiye’nin farklı illerinin yanı sıra İran ve Irak’tan 2 bin davetlinin katıldığı düğünde gelin ve damada yaklaşık 5 milyon TL’lik takı ve para takıldı.

Haber 12-09-22 15:28

Afyonkarahisar'da düğün sonrası çıkan bıçaklı kavgada bir kişi öldü

Afyonkarahisar'da düğün sonrası çıkan bıçaklı kavgada bir kişi öldü

Yurthaber 11-09-22 20:51

Muğla'da düğün evinde çıkan yangın söndürüldü

Muğla'da düğün evinde çıkan yangın söndürüldü

Yurthaber 08-09-22 11:03

Gaziantep'te düğünde tüfekle havaya ateş açan zanlı yakalandı

Gaziantep'te düğünde tüfekle havaya ateş açan zanlı yakalandı

Yurthaber 05-09-22 12:20

İzmir'de down sendromlu gencin damatlık giyme hayali gerçek oldu

İzmir'de down sendromlu gencin damatlık giyme hayali gerçek oldu

Yurthaber 03-09-22 17:14

Katliam gibi düğün! Gizemli ölümler... Gelin, damat ve konuklar dehşeti yaşadı

Nijerya’da gerçekleşen bir düğün töreninde gelin, damat ve beraberindeki konuklar dehşeti yaşadı. Düğünden hemen sonraki sabah damadın aralarında bulunduğu 5 kişi hayatını kaybederken, gelin ve beraberindeki 7 düğün misafir hastaneye kaldırıldı. Katliam gibi düğünün sonrasındaki gizemli ölümlere ilişkin polis soruşturmasına devam ediyor.

Trend 02-09-22 16:14

En mutlu günü kabusa döndü! Uyarıları dikkate almayınca...

Çin’in Yunnan eyaletinde, yürek burkan bir olay meydana geldi. Evlenmeye hazırlanan genç bir çift, düğün öncesi fotoğraf çekimi için manzarası güzel bir yer olan Jade Dragon Kar Dağı'a gitmişti. Ancak yaşanan talihsiz olay sonucu, damadın üzerine yıldırım düştü ve hayatını kaybetti.

Trend 30-08-22 11:38

Yargıtay'dan emsal takı kararı! Altınlar kime takılırsa takılsın...

Düğün takıları ile ilgili emsal bir karara imza atan Yargıtay, düğünde takılan altınların kime ait olacağına ilişkin tartışmalara son noktayı koydu. Yüksek mahkeme; yaygın örf ve adet ile ülke gerçeklerine göre; kural olarak düğün sırasında takılan ziynet eşyası ve paralar kim tarafından ve hangi eşe takılırsa takılsın aksine bir anlaşma ya da örf ve adet kuralı olmadığı takdirde kadına bağışlanmış sayıldığına ve artık kadının kişisel malı kabul edildiğine dikkat çekti. İşte kararın detayları...

Haber 29-08-22 11:58

Bilecik'te damada acı baklava yedirip una buladılar

Bilecik'te damada acı baklava yedirip una buladılar

Yurthaber 29-08-22 11:04

Bu kadarına da pes artık! Gelin arabasından havaya defalarca ateş etti

Bursa'da düğün konvoyunda gelin arabasının camından tabanca çıkaran bir kişi, yaklaşık 15 el ateş etti. O anlar cep telefon kamerasına yansıdı.

Haber 29-08-22 11:00

Sokak düğünü karıştı! Bıçak ve sopalarla birbirlerine girdiler: Çok sayıda yaralı

Manisa’nın Kula ilçesinde sokakta yapılan düğün töreni sırasında çıkan taş, sopa ve kesici aletlerin kullanıldığı kavgada 2'si ağır 11 kişi yaralandı. Polisin müdahalesiyle sonlandırılan kavga ile ilgili soruşturmada 10 kişi gözaltına alındı.

Haber 25-08-22 07:04

Kayınvalidesi kıyafet seçimiyle gelini gölgede bıraktı! Gelin sosyal medyadan yardım istedi

İsmi açıklanmayan bir gelin Reddit’te yaptığı paylaşımda düğün gününde kayınvalidesinin kıyafet seçiminin tepkilere neden olduğunu söyledi. Gelin düğün misafirlerinin kayınvalidesinin beyaz kıyafetini gelinliğe benzettiklerini dile getirerek sosyal medya kullanıcılarının fikrini istedi.

Trend 24-08-22 11:29

Düğünde yapılmayacak en büyük hatayı yaptı! Düğün pastasını normal bir tatlı zannetti

TikTok’ta Hailey ismiyle paylaşım yapan bir kadın yakın arkadaşının düğününde yaptığı ilginç bir hatayı paylaşarak viral olmayı başardı. Düğün pastasını normal bir tatlı zannettiğini dile getiren kadın, damat ve gelin pastayı kesmeden önce kendisine bir dilim alarak yemeye başladı. O anları TikTok’tan paylaşan Hailey hatasından dolayı kendisinden nefret ettiğini söyledi.

Trend 23-08-22 17:42

Zonguldak'ta gıda zehirlenmesi şüphesiyle 31 kişi tedavi altına alındı

Zonguldak'ta gıda zehirlenmesi şüphesiyle 31 kişi tedavi altına alındı

Yurthaber 22-08-22 01:19

Düğünde dağıtılan tavuk pilav hastanelik etti! 27 kişi tedavi altına alındı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bir düğünde dağıtılan tavuk pilav, davetlileri hastanelik etti. Yemeği yedikten sonra mide ağrısı ve baş dönmesi şikayeti yaşayan ve hastaneye götürülen 27 kişi tedavi altına alındı.

Haber 22-08-22 01:15

''Yaptığın ihanet'' dedi! Nedimesini o halde görünce...

Genç bir kadın, yakın bir arkadaşının düğününde nedime olmaya hazırlanıyordu. Ancak uzun bir süredir görüşmediği arkadaşıyla bir araya gelince onun tavırlarında bir gariplik fark etti. Genç kadının geçirdiği fiziksel değişim, gelin adayını rahatsız edince aldığı tavır herkesi şaşkına çevirdi.

Trend 21-08-22 18:49

Arabayla katılmanın yasak olduğu düğün konvoyu! Gelin duvağını kaskına taktı... Hayalimizdi

Düzce'de motosiklet tutkunu çift, düğün konvoyunu motosikletten yaparak dünyaevine motosikletle girdi. Konvoya arabanın girmesi yasaklandı. Motosikletli düğün konvoyunu gören ise bir daha baktı. Duvağını kaskına takan motosikletli gelin ise şaşırttı. Damat Cihan Bedrik, "Zaten hayalimizdi böyle bir konvoy yapmak." dedi.

Haber 21-08-22 12:28

Düğün gününde karısını öldürdü! Cesedi bir bavulun içine koyup metrelerce sürükledi

İngiltere’de yaşayan Thomas Nutt isimli bir adam düğün gününde karısı Dwan Walker’ı öldürme suçundan ömür boyu hapse mahkum edildi. Mahkemede cinayetten günler sonra Nutt’un Dawn’ın cesedini bir bavula koyarak sürüklediği güvenlik kamerası görüntüleri gösterildi.

Trend 20-08-22 17:14

Kayseri'de akılalmaz olay! 'Halay başı' ve 'müzik seçimi' sebebiyle birbirlerine girdiler...

Akıllara durgunluk veren olay Kayseri'de meydana geldi. Düğün salonunda 'halay başı' ve 'müzik seçimi' nedeniyle kavga çıktı. 5 kişi gözaltına alınırken, kavgayı ayırmaya çalışan 2 polis memuru da yaralandı.

Haber 19-08-22 18:22

“Kayınvalidem düğünümüzde gelinlik giydi” isyanı sosyal medyayı salladı! Kullanıcılar yorumlara akın etti

Çoğu insan, düğün konuğu olmanın ilk kuralının büyük günde beyaz giymemek olduğunu bilir. Ancak bir gelin, kayınvalidesi sadece beyaz giymekle kalmayıp gelinliğinin birebir kopyası olan bir elbise seçtiğinde şoke oldu. Sosyal medyadan kayınvalidesine isyan eden gelinin gönderisi eğlenceli anlar yaşattı.

Trend 19-08-22 17:47

Oyuncu Özge Gürel'in düğününde giydiği gelinliğe alternatif öneriler

Yaz mevsiminin gelmesi ile gelinlik araştırmaları da yoğunluk kazandı. Hayatının en özel gününde en güzel gelinliği giymek isteyen genç kadınlar ise genel olarak ünlülerin tercih ettiği gelinlik modellerini yakın markaj altına aldı. Geçtiğimiz günlerde İtalya'da dünyaevine giren Özge Gürel, günlük stilinde tercih ettiği parçalarda olduğu gibi gelinlik seçimiyle de göz kamaştırdı. Biz de onun özel olarak tasarlanmış olan gelinliğinin benzerlerini araştırdık. Gelin, bu modellere birlikte bakalım.

Magazin 19-08-22 16:05

Müziğin ritmine kendisini fazla kaptırdı! Damadın düğün dansı davetlileri gülümsetti

TikTok’ta ‘imadphotography’ kullanıcı adıyla paylaşılan bir düğün videosu herkesi gülümsetmeyi başardı. Müziğin ritmine kendisini fazla kaptıran gelin ve damadın dans pistindeki performansı kısa sürede sosyal medyada olay oldu.

Trend 16-08-22 14:54

Aşiret düğününde ilginç pankart! Örnek oldu, takdir topladı

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde hayatını birleştiren bir çift, dikkat çeken bir uygulamaya imza atarak 'Düğünümüzde silah sıkmak kesinlikle yasaktır' pankartı astı. Aşiret düğününe katılanlar da uygulamanın örnek olacağını belirtti. Geçtiğimiz günlerde aynı ilçede bir düğün salonundan ateşlenen yorgun mermi nedeniyle 12 yaşındaki Onur Başboğa hayatını kaybetmişti.

Haber 15-08-22 11:26

Düğünde ortalık savaş alanına döndü! Çevik Kuvvet müdahale etti

Küçükçekmece’de bir düğünde ortalık savaş alanına döndü. Alkol alan grup ile başka bir grup arasında çıkan kavgada 3 kişi bıçaklanarak yaralandı. İhbar üzerine bölgeye gelen çevik kuvvet polis ekipleri kavgayı ayırırken, bıçaklı saldırgan kalabalıktan faydalanarak kaçtı. Polis ekipleri şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Haber 15-08-22 09:45

Gazeteci Mehmet Akif Ersoy ile haber spikeri Pınar Erbaş evlendi

Habertürk TV moderatörlerinden Mehmet Akif Ersoy ile Show Ana Haber spikerlerinden Pınar Erbaş, dünya evine girdi. Çiftin Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlenen nikah törenine, Ömer Çelik, Dursun Özbek ve Aziz Yıldırım da katıldı.

Magazin 15-08-22 01:06