Selen Görgüzel Haberleri Ve Son Dakika Selen Görgüzel Haberleri

Selen Görgüzel

Selen Görgüzel Haberleri

Selen Görgüzel'den Hamdi Alkan açıklaması! Kimsenin soyadına ihtiyacım yok

Oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Instagram hesabından "Alkan" soyadını kaldıramadığı için yeni bir hesap açan Görgüzel, "Kimsenin soyadına ihtiyacım yok" dedi.

Magazin 17-09-22 15:43

Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel havuz kenarından mayolu pozuyla olay oldu! Hamdi neleri kaçırmış

Yönetmen Hamdi Alkan'dan boşanmasıyla gündeme gelen Görgüzel, ilerleyen zamanlarda müzik dünyasına giriş yapmasıyla ve sosyal medya üzerinden yayınladığı cesur pozlarıyla epey konuşuldu. Son olarak, 'alkan' soyisminin yer aldığı Instagram hesabını kapatıp 'selengorguzel_official' kullanıcı adıyla hesap açan Görgüzel, yine cesur pozuyla gündeme geldi.

Magazin 15-09-22 19:02

Kasığına kadar yırtmacıyla dansı olay olmuştu! Selen Görgüzel'den yeni poz

Selen Görgüzel, geçtiğimiz günlerde kasığına kadar yırtmacıyla olay oldu. Cesur tarzıyla iddialı bir dansa imza atan oyuncu ve şarkıcı eteğini açılmasını ve frikik vermesini de umursamadı. O haliyle gündeme gelen Görgüzel yeni pozuyla da olay oldu.

Magazin 04-09-22 07:51

Selen Görgüzel cesur pozuyla olay oldu! Jennifer Lopez pozu

Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel, boşanma gündeminin ardından müzik kariyeri ve cesur pozlarıyla sık sık gündeme geldi. Bu yaz bikinili pozlarıyla adından sıkça söz ettiren Görgüzel, cesur pozlarına bir yenisini daha ekledi.

Magazin 03-09-22 09:42

Selen Görgüzel

Selen Görgüzel Hakkındaki Haberler Mynet'te. Selen Görgüzel Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Selen Görgüzel kasığına kadar yırtmacıyla dans etti! Eteğinin açılmasını umursamadı

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan'dan boşandıktan sonra iddialı pozlarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Selen Görgüzel, "Benden selam söyleyin bütün aşklarıma" şarkısı eşliğinde dans etti. Kasığına kadar yırtmacıyla rahat hareketlere imza atan oyuncu ve şarkıcı sosyal medyanın gündemindeydi! Kimi "Boşandıktan sonra açıldı" derken kimi "O hep cesurdu" yorumlarında bulundu.

Magazin 01-09-22 14:55

Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel şortunu çıkardı! Bikini altıyla poz verdi...

Yönetmen Hamdi Alkan ile yollarını ayırmasının ardından müzik dünyasına adım atan Selen Görgüzel iddialı sosyal medya pozlarıyla magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Bikinili altıyla poz veren Selen Görgüzel takipçilerinden tam not aldı.

Magazin 16-08-22 13:45

Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel süper mini şortuyla poz verdi! Çok değişmişsiniz

Oyunculuk kimliğiyle tanınan Selen Görgüzel, yönetmen Hamdi Alkan'dan boşandıktan sonra magazin gündeminde ve sosyal medyada sıklıkla konuşuldu. Şimdilerde iddialı pozlarıyla öne çıkan isim, bu pozlara bir yenisini daha ekledi.

Magazin 15-08-22 09:25

Hamdi Alkan'dan yeni boşanmıştı! Selen Görgüzel'den aşk itirafı

Mart ayında Hamdi Alkan ile boşanan Selen Görgüzel her fırsatta aşksız yapamayacağını söylüyordu. Geçtiğimiz günlerde sünnet derisinden cilt bakımı yaptırmasıyla adından söz ettiren şarkıcı Görgüzel yeni aşka yelken açtığını itiraf etti.

Magazin 12-08-22 12:06

Yatak pozları olay olmuştu! Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel mini şortlu pozlarıyla dikkat çekti!

Ünlü oyuncu Hamdi Alkan ile geçtiğimiz aylarda evliliklerini noktalayan Selen Görgüzel paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde yatak pozlarıyla gündeme gelen Görgüzel, son olarak mini şortuyla pozlar verdi. Selen Görgüzel'in muhteşem fiziği dikkat çekti.

Magazin 09-08-22 12:42

Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel yırtmaçlı elbisesiyle rüzgar gibi esti!

Özel hayatının yanı sıra müzik kariyeriyle de konuşulan Selen Görgüzel, sosyal medya pozlarıyla da takip ediliyor. Son zamanların popüler ismi Görgüzel, geçtiğimiz günlerde yatak odası pozuyla olay olmuştu. Şimdi de sahne pozuyla rüzgar gibi esti.

Magazin 04-08-22 22:52

Ahu Yağtu Cem Yılmaz'dan 10 bin dolar nafaka istiyordu! Selen Görgüzel sert çıktı

Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz arasındaki nafaka krizi yeniden gündem oldu. Ahu Yağtu eski kocasından 10 bin dolar nafaka istediği için mahkemeye koştu. Ahu Yağtu'nun Cem Yılmaz'ı icraya vermesi sonrası Hamdi Alkan'dan yeni boşanan Selen Görgüzel sosyal medyadan bir paylaşım yaptı. İşte detaylar...

Magazin 04-08-22 11:52

Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel yatak pozlarıyla yürek hoplattı!

Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Sık sık konser veren güzel sanatçı, son olarak derin yırtmaçlı elbisesiyle yatak pozu verdi. Selen Görgüzel'in pozlarına beğeni yağdı.

Magazin 01-08-22 15:46

Hamdi Alkan'dan boşanan Selen Görgüzel string bikinisiyle denizin tadını çıkardı

Hamdi Alkan ile kısa süre önce boşanan Selen Görgüzel sünnetten kalan artıklarla yapılan güzellik uygulamasını cildine yaptırdığını söyleyerek tartışma yaratmıştı. Ünlü isim bu defa tatil pozlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Magazin 26-07-22 09:55

Selen Görgüzel sünnet derisiyle güzelleşti! Çocuklarımızı yiyorsun yazmışlar

Hamdi Alkan ile kısa süre önce boşanan Selen Görgüzel sünnetten kalan artıklarla yapılan güzellik uygulamasını cildine yaptırdığını söylemişti. Selen Görgüzel bu konuda gelen olumsuz yorumlara şaşırdığını söyledi. Ünlü isim ayrıca eski kocası Hamdi Alkan'ın kendisini engellemesiyle ilgili de ilginç bir yorumda bulundu.

Magazin 24-07-22 12:25

Boşandıktan sonra bikinili pozlarını paylaşmıştı! Hamdi Alkan eski eşi Selen Görgüzel'i silmiş ve engellemiş

Hamdi Alkan ile boşandıktan sonra mini bikinisiyle sere serpe pozlar vererek gündeme gelen Selen Görgüzel geçtiğimiz günlerde sünnet derisinden cilt bakımı yaptırdığını açıklamıştı. Hamdi Alkan ile boşanmanın ardından hiç konuşmadıklarını söyleyen Selen Görgüzel, "Hamdi beni Instagram’dan silmiş ve engellemiş. Ben gayet medeni şekilde ayrıldığımızı düşünüyordum ama galiba öyle olmadı" dedi.

Magazin 23-07-22 13:30

Seren Serengil de yapmıştı! Selen Görgüzel sünnet derisinden...

Hamdi Alkan ile boşandıktan sonra bikinili pozlarıyla adından söz ettiren şarkıcı Selen Görgüzel de Seren Serengil gibi yeni doğmuş erkek çocuklarının sünnet derisinden cilt bakımı yaptırdığını açıkladı. Selen Görgüzel bu konuda açıklama yaparken utandı ve "Ama şimdi yalnız anlaşılmasın tamamen bilimsel" demeyi de ihmal etmedi.

Magazin 22-07-22 11:15

Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel derin göğüs dekolteli pozunu paylaştı!

2014'te hayatını birleştiren Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel ikilisi bu yıl yollarını ayırma kararı aldı. Boşanmalarıyla gündemde bir süre yer alan Selen Görgüzel, şimdilerde sosyal medya pozlarıyla gündemden düşmüyor.

Magazin 11-07-22 21:41