Tadilat Haberleri

Kahramanmaraş Dondurma Müzesi depreme tadilatta yakalandı

Kahramanmaraş'ın tarihi ve turistik değerleri arasında yer alan Dondurma Müzesi'nin bulunduğu Katip Han Konağı, depremleri hafif hasarlarla atlattı.

Yurthaber 08-03-23 13:30

Tamirat tadilat işlerinizi yaparken kullanabileceğiniz en iyi anahtar takımları

Siz de günümüzün demonte mobilya modasına uyanlardan mısınız ya da eviniz veya arabanızın herhangi bir arızasında hemen telefona yapışmak yerine takım çantasını arayıp kolları sıvayanlardan mı? Eğer cevabınız "Evet" ise mutlaka bazı profesyonel tamir aletlerine ihtiyaç duyacaksınız demektir. Neyse ki piyasada bu konuda kendisini kanıtlamış önemli markalar bulunuyor. Gelin, kaliteli yapıları ve fonksiyonel özellikleriyle en iyi anahtar takımı marka ve modellerini inceleyelim.

Haber 22-02-23 09:16

Bursa'daki komutanlar ocağının 131 yıllık Osmanlı arması ve kitabesi yenilendi

Sultan Abdülmecid döneminde "Mekteb-i Fünun-u İdadi" adıyla açılan, günümüze kadar 4 harbiye reisi ile serasker, 5 genelkurmay başkanı ve çok sayıda kuvvet komutanı yetiştiren Bursa'daki Işıklar Jandarma Astsubay Meslek Yüksekokulunun 131 yıllık binasının Osmanlı arması ve kitabesi restore edildi.

Yurthaber 06-01-23 11:20

Yangında zarar gören Balıklı Rum Hastanesi'nin yaraları sarılıyor

Yangın sonucu kullanılamaz hale gelen Zeytinburnu'ndaki Balıklı Rum Hastanesi'nde devam eden tadilat çalışmalarının mayıs ayına kadar tamamlanması bekleniyor.

Yurthaber 14-12-22 13:34

Tadilat çalışmalarını izliyordu! 7 metre derinliğindeki boş su kuyusuna düştü

Murat Ergir Yürek isimli vatandaş, Iğdır Üniversitesi Suveren Kampüsü’ndeki 7 metre derinliğindeki boş su kuyusunun tadilat çalışmalarını izliyordu. Bir anda dengesini kaybeden Yürek, metrelerce yüksekten aşağıya düştü. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan Yürek'in kalça ve sağ kolunda kırık olduğu belirtildi.

Haber 05-11-22 19:48

Eve tadilat için gelmişlerdi! Yüz binlerce liralık altın çaldılar: İtiraf geldi ve...

Manisa’nın Salihli ilçesine bağlı Kabazlı Mahallesi’nde tadilat yaptıkları evden 200 bin lira değerinde altın çalan 2 kişi gözaltına alındı. Şüpheliler gözaltında her şeyi itiraf ettiler, ardından kendi rızalarıyla altınları sahibine teslim ettiler.

Haber 24-10-22 18:39

Malatya'da çöken binadaki tadilatı yaptıran işletmecinin yargılanmasına devam edildi

Malatya'da çöken binadaki tadilatı yaptıran işletmecinin yargılanmasına devam edildi

Yurthaber 06-10-22 13:44

Atatürk Köşkü'nün tadilatına 20 Eylül'de başlanacak

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu: - "Atatürk Köşkü, Cumhuriyetimizin 100'üncü kuruluş yıl dönümünde hem yapısal hem de tefrişi bakımından aslına uygun yenilenmiş vaziyette halkımızın hizmetine açılmış olacaktır"

Yurthaber 18-09-22 14:21

Muğla'da okulların tadilatını meslek lisesi öğrencileri yapıyor

Muğla'da okulların tadilatını meslek lisesi öğrencileri yapıyor

Yurthaber 02-09-22 11:23

Adana'da tadilat sırasında bulunan ve kafatası sanılan cismin taş olduğu belirlendi

Adana'da tadilat sırasında bulunan ve kafatası sanılan cismin taş olduğu belirlendi

Yurthaber 01-09-22 10:01

Yöneticisi olduğu okulun tadilatında çalışıyor

Gaziantep'te, ilkokul müdürü Mehmet Bozkurt, 23 derslikli okulun duvarlarını boyayarak eskiyen sıraları onarıyor

Yurthaber 16-08-22 15:53

Yangında zarar gören Balıklı Rum Hastanesi yılbaşına kadar eski haline getirilecek

Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Konstantin Yuvanidis: - "Tadilat, yılbaşına kadar bitmiş olur, belki de daha yakın tarihte bitebilir. Tadilat biter bitmez başka yerlerde emanet olan hastaları kendi yerlerine geçireceğiz" - "Cumhurbaşkanı bizim her şeyimiz. Herkes ilgileniyor, herkes koşuşturuyor"

Yurthaber 13-08-22 11:06

Erdoğan’ın cemevi ziyareti sonrasında çok tartışılmıştı! Hüseyin Gazi Vakfı Başkanı açıklama yaptı….

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın cemevi ziyareti sonrası yaşanan tartışmalar üzerine Hüseyin Gazi Kültür ve Sanat Vakfı Başkanı Mehmet Ali Ayyıldız’dan açıklama geldi. Tabloların yerinin değiştirildiği iddiası için Ayyıldız yaptığı açıklamada "Ben o tabloları daha büyük ve daha güzel çerçeve yaparak, su almayan yere en baş köşeye koydum. Burada kesinlikle bir karalama kampanyası var" dedi.

Haber 10-08-22 13:52

Köy okullarının tadilatı meslek lisesi öğrencilerinden

Muş'ta mobilya ve iç mekan tasarımı ile metal teknolojileri bölümlerinde eğitim gören 8 öğrenci, öğretmenleriyle gittikleri okulların sıra, masa, kapı ve pencerelerini yeniliyor - İl Milli Eğitim Müdürü Enver Kıvanç: - "Bir sıra ve masanın maliyeti ortalama 1200 lira. Öğrencilerin onarmasının maliyeti ise ortalama 100 lira, arada büyük fark var"

Yurthaber 04-08-22 11:59

Türkiye'nin ilk cam seyir terası yeniden misafirlerini ağırlıyor

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde İncekaya Kanyonu üzerine inşa edilen cam seyir terasında, 7 ay süren yenileme çalışmalarının ardından yeniden ziyaretçi yoğunluğu yaşanıyor - Kaymakam Mehmet Türköz: - "Cam terası tadilata almıştık. Şu anda yeniden açtık ve ziyaretçilerimize sağlıklı şekilde hizmet veriyor"

Yurthaber 28-07-22 11:04