Yumuşatıcı Haberleri

Her gün toz almaya son! Temizlik uzmanı uzun süre toz almamanızı sağlayacak yöntemi paylaştı

Tozlu ev hem sağlık açısından solunumu rahatsız ederek alerjik reaksiyonlara sebep oluyor hem de kötü bir görünüme sebep oluyor. Ancak her gün tozlanan eşyaların tozunu almak oldukça sıkıcı ve yorucu olabiliyor. Siz de bu sorundan şikayetçiyseniz toz alırken uygulayacağınız temizlik hilesi ile uzun süre toz almadan oturabilirsiniz.

Kadin 04-09-22 15:16

Mutlaka deneyin! Çamaşırlarınızı kar gibi bembeyaz yapacak

Beyaz çamaşırların renginde zamanla kararmalar meydana gelebiliyor. Grileşmiş çamaşırlar bakımsız ve pis bir görünüme sebep oluyor. Bu görünümü düzeltmek ve çamaşırlarınızı yeni aldığınız halinden bile daha beyaz yapmak için aşağıdaki karışımı deneyebilirsiniz.

Kadin 07-07-22 11:30

Ebeveynler için hayat kurtaracak öneriler! Yumuşatıcıyla suyu karıştırırsanız...

Ebeveynler hem çocuk büyütmek hem de sosyal yaşamı devam ettirmekte zorluk yaşayabiliyorlar. Oldukça büyük sorumluluk isteyen ebeveynlik nedeniyle birçok iş aksayabiliyor. İşleri aksatmamak, daha hızlı ve pratik davranmak adına hayat kurtarıcı tüyolar bulunuyor. Sizde daha pratik çözümler arıyorsanız bu yöntemleri deneyebilirsiniz.

Kadin 10-05-22 10:06

Hem ekonomik hem kimyasal içermiyor: Ev yapımı çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı tarifleri

Evde hazırladığınız doğal ürünlerin artıları saymakla bitmiyor. Daha ekonomik, kimyasal içermiyor ve doğayı koruyor. Temizleyicilerin içindeki kimyasalların kansere sebep olabileceği, plastik ambalajlarının ise doğada yüzlerce yıl kaybolmadığı biliniyor. Ev yapımı doğal temizleyiciler ise bu açıdan oldukça masum. Kolayca hazırlayabileceğiniz doğal çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı tarifleri için buyurun yazımıza!

Haber 02-12-21 07:50

Yumuşatıcı

Yumuşatıcı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Yumuşatıcı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Herkesin aradığını bulabileceği en iyi yumuşatıcı tavsiyeleri

Çamaşır yumuşatıcıları, çamaşır yıkarken deterjanlarla birlikte kullanılan vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Giysilerin ve nevresimlerin ilk günkü yumuşaklığını koruması için çamaşır yumuşatıcıları tercih edilir. Çamaşırların sertleşmesinin ve yapısının bozulmasının önüne geçilmesinde yumuşatıcılar büyük rol oynar. Dolayısıyla herkes en iyi çamaşır yumuşatıcı ürününe ulaşmak ister. Çamaşır yumuşatıcı önerileri verilen bu listeye göz atabilirsiniz.

Haber 22-11-21 22:33

Çamaşırların dokusunu bozmadan yumuşacık tutmak için ipuçları

Uzun süre kullanılan kıyafet ve havlular belirli bir süre sonra sertleşerek kullanışsız hale geliyor. Sertleşen kıyafetler hem giyerken rahatsız ediyor hem de kötü dokusu nedeniyle onları daha fazla kullanmak istemiyoruz. Havlular ise sertleştiğinde cilde zarar veriyor. Oysa basit yöntemlerle çamaşırların dokusunu bozmadan yumuşacık yapmak mümkün.

Haber 18-11-21 18:39