Yüz Yıkama Haberleri

Yüzündeki kırışıklıkları botokssuz tamamen geçirdi! 10 yıl sonra çok daha gençleşti... Güzellik sırrı mutfakta saklı

Yaşlılığın ve zararlı alışkanlıkların en büyük sonucu olan kırışıklıkları geçirmek için çeşitli yöntemler aranıyor. Kadınlar daha gergin ve sıkı bir cilde sahip olmak için botoks gibi uygulamalar yaptırıyor. Ancak TikTok'ta güzellik sırlarını paylaşan bir kadın tamamen doğal yöntemlerle kırışıklıklarının tamamından kurtulduğunu paylaştı.

Kadin 18-01-23 11:00

Cildinizi mahvediyorsunuz! Yüzümüzü bugüne kadar yanlış yıkamışız... Doğru çift temizleme nasıl olmalıdır?

Yüz temizliğimi cildimizin sağlığı için büyük önem taşıyor. Doğru yapılmayan cilt temizlikleri sivilce, siyah nokta ve kırışıklıklara neden olabiliyor. TikTok'ta paylaşım yapan bir cilt bakım uzmanı yüzümüzü tamamen yanlış yıkadığımızı açıkladı. Yaptığı paylaşım kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından izlendi.

Kadin 05-01-23 16:02

55 yaşındaki Julia Roberts botoks yaptırmadan sağladığı gençlik sırrını paylaştı! Favorisi karbonat...

Başarılı ve güzel oyuncu Julia Roberts genç yaşından itibaren güzelliği ve fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında bulunuyor. Hafızalara kazanan Pretty Woman, Notthing Hill gibi romantik filmlerde başrol oynayan Julia, aradan yıllar geçmesine rağmen doğal güzelliğini koruyor. Yaşından çok daha genç gösteren Julia Roberts'ın botoks yaptırmadığı biliniyor. İşte Julia Roberts'ın daha genç görünmesini sağlayan güzellik sırları...

Kadin 30-12-22 10:31

20 yaş genç gösteriyor! 71 yaşındaki kadın gençlik sırrını paylaştı... Sabahları yüzümü yıkamıyorum

Kadınlar daha genç ve sıkı görünen bir cilde sahip olmak için çeşitli bakım uygulamaları yapıyorlar. Ancak genç görünüme sahip olmak istenildiği kadar kolay gerçekleşmiyor. 71 yaşındaki bir kadın TikTok üzerinden genç görünmesini sağlayan cilt bakım sırlarını paylaştı. Paylaştığı bilgiler birçok sosyal medya kullanıcısının bildiklerini unutturacak cinsten şaşırtıcı şeyler içeriyor.

Kadin 28-12-22 13:49

Yüz Yıkama

Yüz Yıkama Hakkındaki Haberler Mynet'te. Yüz Yıkama Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Uyanınca yüzünüzü yıkıyorsanız yanlış yapıyorsunuz! İlk yapmanız gereken...

İngiliz bir dermatolog, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Doktor, sabahları yüzünüzü yıkamadan önce mutlaka dişlerinizi fırçalamanız gerektiğini söylüyor. İnsanları sabah ve akşam rutinlerinde yaptığı yanlışların cilt sağlığı üzerinde önemli ve zararlı etkileri olabileceği yönünde uyardı.

Haber 24-09-22 20:16