Zaman Yolcusu Haberleri

Zaman yolcusu olduğunu iddia etti! Dünyadaki son kişiyim paylaşımı TikTok'u salladı.... 2021 ile 2027 arasında sıkışıp kaldım

TikTok'ta 'unicosbreviviente' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kişi zaman yolcusu olduğunu iddia ederek 2021-2027 yılları arasında sıkışıp kaldığını söyledi. 'Dünyadaki son kişi' olduğunu iddia ettiği paylaşımında Javier isimli kullanıcı boş sokakları, otelleri, metro istasyonunu ve süpermarketi görüntüleyerek paylaştı. Paylaşımı milyonlarca izlenmeye ulaştı.

Trend

6000 yılından geldiğini iddia eden 'zaman yolcusu' gündem yarattı! 6000 yılındaki yaşamım diyerek fotoğrafları paylaştı... 'Arkamda asla geri dönemeyecek bir arkadaş bıraktım'

Gelecekten gelen bir 'zaman yolcusu' olduğunu iddia eden bir adam, dünyamızın 6000 yılında nasıl görüneceğine dair tüm detayları anlattı. İsmi açıklanmayan zaman yolcusu hatta 6000 yılında yaşadığı şehrin görüntüsü olduğunu iddia ettiği bir fotoğrafı gösterdi. Sosyal medyada kullanıcılarının ilgisini çeken paylaşıma tepkiler de gecikmedi.

Trend

Kendisini zaman yolcusu ilan etti! 'Önümüzdeki dokuz ay' diyerek kehanetlerini sıraladı... Sosyal medyada gündem yarattı

Kendisini zaman yolcusu ilan eden bir kişi önümüzdeki dokuz ay boyunca gerçekleşeceğini iddia ettiği 5 tahminini sosyal medyadan paylaşınca gündme olmayı başardı. Sözde zaman yolcusunun kehanetleri arasında maymun-insan melezinin yaratılması, 3. Dünya Savaşı ve hatta devasa bir süper yanardağ patlaması yer aldı.

Trend

Zaman yolculuğu teorisini alevlendirdi! 1882 yılında yapılan tablodaki o detay sosyal medyada gündem yarattı

1882 yılında yapılan bir tablo sosyal medyada gündem yaratmayı başardı. Akıllı telefonların icadından tam 125 yıl öncesinde ünlü İskoç şair Robert Burns'ün resmedildiği tabloda sosyal medya kullanıcıları Iphone benzeyen bir cismin olduğunu iddia etti. İddia kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekerken zaman yolculuğu teorilerini de güçlendirdi.

Trend

Zaman Yolcusu

Zaman Yolcusu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Zaman Yolcusu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sosyal medyada çok konuşulan iddia! 2047 yılından geldiğini söyledi... Genç haliyle yüzleşti

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Mike Williams isimli bir zaman yolcusu olduğunu iddia ederek 2047 yılından geldiğini söyledi. Sosyal medyada gündem yaratan görüntülerde Williams kendisinin genç haliyle yüzleştiği anları paylaştı. İkili farklı zaman dilimlerinden gelen aynı kişiler olduğunu ispat etmek için bileklerindeki dövmeleri gösterdi. Görüntüler sosyal medyada gündem yaratırken çoğu kişi duruma inanmadıklarını belirtti.

Trend

“Zaman yolcusuyum” dedi! Dünya Kupası’nın kazananını açıklayınca sosyal medyada gündem oldu... Yetmedi bir de fotoğraf paylaştı

Katar’da düzenlenen Dünya Kupası maçlarında sıra yarı final mücadelelerine geldi. Tüm dünyanın takip ettiği organizasyonun finaline geri sayım başlamışken zaman yolcusu olduğunu iddia eden sosyal medya kullanıcısı Fas’ın kupanın sahibi olacağını söyledi. Zaman yolcusu sosyal medya hesabından Fas taraftarının kutlamalarını gösteren bir fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

Trend

Sosyal medyada gündem yarattı! Zaman yolcusu bir bir kehanetlerini anlattı: Peşi sıra felaketleri sıraladı

TikTok’ta zaman yolcusu olduğunu iddia eden sosyal medya kullanıcılarının kehanetleri büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Son olarak 2096 yılından geldiğini söyleyen ‘Timevoyaging’ isimli kullanıcı 2024 senesine kadar insanlığı bekleyen felaketleri bir bir sıraladı. TikTok kullanıcısı iklim krizinin önlenmemesi durumda dünyanın sayısız felaketle mücadele etmek zorunda kalacağını söyledi.

Trend

2906 yılından geldiğini söyleyen zaman yolcusu insanlığı uyardı! “Tarihin en kötü kasırgası geliyor

Sosyal medyada Kim Windell Necos adıyla paylaşım yapan bir zaman yolcusu kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 2090’dan günümüze ulaştığını iddia eden zaman yolcusu, insanlığı önümüzdeki günlerde tarihin en kötü kasırgası konusunda uyardı. Kim Windell Necos hava olayının birçok can kaybına neden olabileceğini söyledi.

Trend