Seren Serengil Kimdir?

Seren Serengil Kimdir?

Seren Serengil, 6 Nisan 1971 tarihinde İstanbul Amerikan Hastanesinde doğdu.

Ünlü sinema sanatçısı Öztürk Serengil ve Nevin Teoman’ın kızıdır. 4 yaşındayken anne-babası ayrılır. Çocukluğu Nişantaşı’nda annesinin yanında geçti. Annesi sekiz sene baleye gönderdi, klasik piyano dersleri aldırttı. İstanbul'da Yıldız Kolejinde okuduktan sonra Londra'da, sonrada İsviçre'nin Montrö kentinde Buisness okudu. Anneannesi “Marcella” adında bir İtalyandı, dedesi Türk, teyzeleri, kuzenleri hepsi İtalyan kültürüyle büyümüş. Annesi Nevin hanım Seren’i sıkı yetiştirmek için, Montrö’de rahibelerin okuttuğu, erkeklerin olmadığı, köyde bir okula gönderdi. Ancak iki sene dayanabildi. Seren Serengil 16 yaşında sahne hayatına atıldı. 4 sene boyunca Türkiye’nin en genç assolisti olarak sahnelere çıktı.İlk sahne deneyimine 16 yaşında İbrahim Tatlıses ile aynı gazinoda assolist olarak başlayan Seren Serengil daha sonra Emrah’la sahnede ve dizilerde ikili çalışmalarıyla da çok beğeni topladı

Türkiye ilk olarak 1990 yılında Mehmet Aslantuğ ile başrolü paylaştığı köylü güzeli bir genç kızı canlandırdığı “Başka Olur Ağaların Düğünü” adlı TRT dizisinde tanıdı.

Seren Serengil 2000 yılında televizyonlarda (TGRT) üç sene evlilik programı sundu; sonra da (2012 31 ocak) ayrılan çiftleri barıştırma formatında Türkiye'deki ilk aşk temalı evlilik programların sunuculuğunu yaptı. Yayın saati çok erken diye işi bıraktı.

Sanatçının ilk albümü 1991 yılında “Ayrıldık” son albümü ise 2011 yılında “Ben Adamı Ayrılırken Tanırım” oldu.

İlk albümünde okuduğu "Bana Herşey Seni Hatırlatıyor" şarkısı onu zirveye taşıdı.

Seren Serengil’in sevilen şarkıları; Bana herşey seni hatırlatıyor”, “Alışmak sevmekten daha zor geliyor”, “Sen şansını kaybettin”, “Mümkün değil”, “Sürünüyorum”, “Bu gecenin hatrına”, “Ben adamı ayrılırken tanırım”, “Ya seninle ya sensiz”.

Seren Serengil, “Benim hikayem” dediği; anne babası ayrılmış bir çocuğun hikayesini anlattığı “Nefret” adlı kitabı 29 Haziran 2007 tarihinde yayınlandı. Seren Serengil, kitabında Barselona'da yanlışlıkla uyuşturucudan kendisinin 11 gün, annesinin de 40 gün hücrede kaldığını dile getirdi.

Evlilikleri :

  1. Evliliği;2000 yılında Ozan Kaçmaz'la ile evlendi iki yıl sonra 2002 de boşandılar.
  2. Evliliği; şarkıcı Cengiz İmren ile 2002 de evlendi, 3 yıl sonra 2005de boşandılar.
  3. Evliliği; Seren Serengil 5 Nisan 2006'da Roma Konsolosluğu'nda Musa Aytun ile evlendi. dört yıl sonra 2010 da boşandılar.

Televizyon Programları:
Seren Serengil Show (TGRT) ,Ayşe Gecenin Hatrına göster (TGRT) ,Yeniden Başlayalım (Barışalım) (STARMAX),Uçankuş 4x4 (Show TV) ,Seren Serengil İle Evlenir Misin? (2011) (Show TV) Yalnızlar Kulübü(2011) (Beyaz TV)
Albümleri:
1991 – Ayrıldık, 1994 - Alıştım Sana Birtanem ,1996 - Bana Yasak ,1998 - Bu gecenin hatırına ,2006 - Dost Bile Kalamadık ,2011 - Ben Adamı Ayrılırken Tanırım
Filmleri:
Sarhoş ,Alev Gibi Bir Kız ,Başka Olur Ağaların Düğünü ,Yasak Sokaklar ,Şükran Büfe ,Belalım Benim ,Şaşkın Assolist

Seren Serengil Haberleri

Seren Serengil’den MHP'li eski vekile: Bizi sokağa dökersiniz...

Gülşen'in kıyafetleriyle ilgili sık sık sert yorumlarda bulunan Seren Serengil Melis Sezen'in dekoltesine yorum yapan MHP'li eski vekil Ahmet Çakar'a seslendi. Seren Serengil açıklamasında "Örümcek beyinlerden müziğe de sekte vurulmaya çalışıldığını hissediyorum" dedi.

Magazin 13-05-2022 13:38

Seren Serengil Gülşen'in kıyafetini yorumladı! "Bunun şeyi görünmüş aşağısı..."

Gülşen, Söylemezsem Olmaz ekibini mahkeme aracılığıyla hakkında konuşmaktan men ederek tedbir kararı aldırdı aldırmasına ama programda yine gündemdeydi. Seren Serengil Gülşen'in gündeme gelen son sahne kıyafetiyle ilgili konuşarak "Bunun şeyi görünmüş aşağısı..." yorumuyla şoke etti.

Magazin 13-05-2022 10:56

Seren Serengil bu sefer Sinan Akçıl'ın göğsüne taktı! "Şişman şişman olmuş"

İki kez evlenip boşanan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı yine gündem oldu. Haberi sunucusu olduğu Söylemezsem Olmaz programında yorumlayan Seren Serengil, Akçıl'ın kilolarına taktı. Seren Serengil, Sinan Akçıl ile ilgili "Hafif memeleri çıkmış, şişkolaştı" dedi.

Magazin 12-05-2022 15:19

'Cinsellik aklıma gelmedi' diyen Mustafa Rahman Tohma Seren Serengil'i aldattı mı?

Hastalık sürecinde Seren Serengil'in yanından ayrılmayan, sevgilisinin tuvaletini bile temizleyen Mustafa Rahman Tohma gündeme bomba gibi düştü. Hastalık sürecinde cinselliğin aklına gelmediğini söyleyen Mustafa Rahman Tohma ile ilgili Seren Serengil'in imalı paylaşımları dikkat çekti.

Magazin 10-05-2022 11:01

Seren Serengil aldatıldı mı? Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma olayı ne?

Ünlü sunucu ve şarkıcı Seren Serengil, sosyal medyadan yaptığı ihanet paylaşımıyla herkesi şoke etti. İki gündür yorumculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz programına katılmayan Seren Serengil'in paylaşımı sonrası, sevgilisi Mustafa Rahman Tohma tarafından aldatıldı mı iddiaları ortaya atıldı.

Magazin 10-05-2022 10:58

Ece Erken reddi miras yapınca gerçek ortaya çıktı! Eski eşle ilgili yeni iddia... "Tufaya düştü"

Ece Erken eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu mirasıyla ilgili kavgalardan bıkınca reddi miras yaptı. "Biz gönülden bağlıydık, öyle kalacağız. Reddi miras yapıyorum" açıklaması yapan Ece Erken ile ilgili Söylemezsem Olmaz ekibi bomba açıklama yaptı.

Magazin 27-04-2022 10:12

Seren Serengil, Petek Dinçöz'ün ABD'deki evinin görüntülerini yayınladı

Boşandıktan sonra Reza Zarrab’la aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen Petek Dinçöz'e Zarrab'ın 700 bin dolara ev aldığı iddia ediliyordu. Seren Serengil, Petek Dinçöz'ün ABD'deki evinin görüntülerini yayınladı

Magazin 25-04-2022 15:34

Seren Serengil Hadise'nin "Örf ve adetlerimize bağlıyız" dediğini duyunca... Ebru Gündeş göndermesi

Hadise'nin hamilelik açıklaması Seren Serengil'i kızdırdı. Sık sık Hadise'yi hedef alan Seren Serengil örf ve adet açıklamasını duyunca Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş göndermesi yaparak gündeme geldi. Geçtiğimiz yıllarda Hadise ve Rıza Sarraf'ın yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Magazin 25-04-2022 10:50

Yıldız Tilbe'den Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto'ya büyük şok!

Sokak köpeklerine ilişkin paylaşımı nedeniyle tepki çeken sanatçı Yıldız Tilbe, bir televizyon programında kendisinin kişilik haklarına saldırdığı iddiasıyla sunucular Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto hakkında konuşmama kararı aldırdı. Sunucular 1 ay boyunca Tilbe halkında konuşurlarsa hapis cezasına çarptırılacaklar.

Magazin 23-04-2022 12:20

Seren Serengil ve Yaşar İpek'e ceza! İşte Serengil'in ödeyeceği tutar

Seren Serengil ve Yaşar İpek evli olduğu dönemde iddialara göre şarkıcı Özay Bakır'ı ölümle tehdit etti. Bakır'ın açtığı davada Serengil hakkındaki adli para cezası verildi ve ceza ertelenmedi. İpek'e ise hapis cezası verilirken, hükmün açıklanması geri bırakıldı. Davada eski karı kocanın avukatı birbirlerini suçladı.

Magazin 14-04-2022 10:45

Seren Serengil'den yaşam tarzını değiştiren Meriç Erkan'a: Sarık takmak gerekiyor mu?

Söylemezsem Olmaz konuğu olan Meriç Erkan değişimiyle ilgili Seren Serengil'in sorularını yanıt verdi. Eski hayatını geride bıraktığını ifade eden Meriç Erkan sarık takmanın ve şalvar giymenin daha çok sevap olduğunu söyledi.

Magazin 12-04-2022 11:24

Seren Serengil kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Seren Serengil ve Yaşar İpek neden boşandı?

Seren Serengil, 12 Nisan 2022 Salı günü Yaşar İpek'in 2. Sayfa magazin programına konuk olması nedeniyle vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Ünlü şarkıcı günün en çok araştırılan isimleri arasında bulunuyor. Çiftin evlilik haberleri de boşanmaları da magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Peki Seren Serengil kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Seren Serengil ve Yaşar İpek neden boşandı? İşte ayrıntılar...

Magazin 12-04-2022 09:54

Yaşar İpek kimdir? 2. Sayfa konuğu Yaşar İpek ve Seren Serengil ne zaman, neden ayrıldı?

Yaşar İpek 2. Sayfa magazin programının 12 Nisan Salı günü canlı olarak ekrana gelen bölümünde magazin gündemini değerlendirip sevilen şarkılarını seslendirdi. Ünlü şarkıcı programda yeni şarkısı Aman'a da ilişkin de açıklamada bulundu. Peki Yaşar İpek kimdir? 2. Sayfa konuğu Yaşar İpek ve Seren Serengil ne zaman, neden ayrıldı? Ünlü şarkıcının hayatı ve biyografisi haberimizde...

Magazin 12-04-2022 09:29

Seren Serengil, Ece Erken'in ölen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli'ye seslendi

Ece Erken'in hesabına bloke konulmasına dair konuşan Seren Serengil Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli'ye seslendi. Seren Serengil daha önce hedef aldığı eski eşe seslenerek "Ece Erken ile haklarınız İçin, avukatlarınız bir araya gelmeli…." dedi.

Magazin 11-04-2022 15:27

Ece Erken hakkındaki iddia Seren Serengil'i kızdırdı! "Öldüğü gün kolundan..."

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun 12 adet lüks saatini sattığı iddiası gündem oldu. Ece Erken hesabındaki parayı paylaştı. Çıkan haberler Seren Serengil'i kızdırdı. Serengil daha önceki iddiasını yineledi ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli'yi ima ederek suçladı.

Magazin 10-04-2022 08:34

Seren Serengil'den Emrah iddiası! "Üvey abi paraları alıp..."

Şarkıcı Emrah hakkında konuşan Seren Serengil ilginç bir iddiada bulundu. Seren Serengil şarkıcı Emrah'ın yıllar önce filmlerde oynarken üvey abisi tarafından istismar edildiğini, paralarının elinden alındığını iddia etti.

Magazin 07-04-2022 15:45

Seren Serengil doğum gününde Ece Erken ve Demet Akalın'ı paylaştı! Fotoğraf şoke etti

Seren Serengil 51. yaş gününü evinde yaptığı bir parti ile kutladı. Doğum gününe daha önce küs olan Ece Erken ve Demet Akalın da katıldı. Serengil beraber verdikleri pozları paylaştı ama fotoğraflardaki aşırı filtre olay oldu. Demet Akalın bile kendini tanımadı.

Magazin 07-04-2022 08:28

Yaşar İpek'in yargılandığı davada Seren Serengil dinlenildi! 'Takıntılı ve vazgeçmeyen biriydi'

Şarkıcı Yaşar İpek'in 'Tehdit' ve 'Hakaret' suçlarından 4 yıla kadar hapis cezasıyla yargılandığı davada, Seren Serengil müsteki sıfatıyla dinlendi. Serengil "Takıntılı ve vazgeçmeyen biriydi, nereye gitsem oraya geliyordu" dedi.

Magazin 06-04-2022 15:04

Seren Serengil Nihat Hatipoğlu'nu hatırlattı! "Din adamlarının bu kadar astronomik rakamlar alması..."

Seren Serengil Demet Akalın'ın Ramazan paylaşımına destek verdi. Ramazan boyunca ekranda olan Nihat Hatipoğlu'nun uçuk paralar aldığına dair iddiaları hatırlatan Seren Serengil "Din adamlarının bu kadar astronomik rakamlar almasını doğru bulmuyorum" dedi.

Magazin 04-04-2022 15:18

Seren Serengil'e annesi Nevin Serengil'den isyan!

Nevin Serengil, kızı Seren Serengil'e göndermeli bir paylaşımda bulundu. İsyan eden Serengil, "Evlatla imtihan edilmek imtihanların en zorudur. Çünkü canını yakan yine kendi canındır. Bin parçaya da bölünürsün ama yine de nefret edemezsin. Rabbim hiç kimseyi evlatlarıyla imtihan etmesin" mesajını paylaştı.

Magazin 02-04-2022 14:03

Serdar Ortaç'ın pantolonundaki ıslaklıkla ilgili Seren Serengil konuştu! "Alkol aldığında..."

Serdar Ortaç'ın pantolonundaki ıslaklıkla ilgili Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programında açıklama yaptı. Seren Serengil arkadaşı Serdar Ortaç ile ilgili ilaçlarla birlikte alkol tükettiğinde çok terlediğini söyledi. Serengil görüntünün bununla ilgili olabileceğinin altını çizdi.

Magazin 28-03-2022 17:16

Seren Serengil Gülşen'e özendi! Belden aşağısı olay oldu

Neredeyse her gün Gülşen'i sert sözlerle eleştirmesiyle gündeme gelen Seren Serengil Amsterdam'a gitti. Gülşen'in son sahne tarzına benzer bir siyah takım giyip poz veren Seren Serengil'i görenler "Gülşen'e özenmiş ama olmamış" yorumları yaptı.

Magazin 27-03-2022 11:26

Seren Serengil'in sevgilisi Mustafa Rahman Tohma'dan cinsellik sorusuna net yanıt!

Zayıflamak isterken ölümden dönen Seren Serengil ameliyattan önce zor günler yaşadı. Seren Serengil'i o dönem sevgilisi Mustafa Rahman Tohma yalnız bırakmadı. Tohma'ya katıldığı YouTube programında o dönemle ilgili cinsellik sorunu soruldu.

Magazin 25-03-2022 13:32

Acun Ilıcalı'nın eski karısı Zeynep Yılmaz, Seren Serengil'in sözlerinden rahatsız oldu

Seren Serengil canlı yayında Acun Ilıcalı ve eski karısı Zeynep Yılmaz'ın barışacağını hissettiğini söyledi. Bu sözlerden rahatsız olan Zeynep Yılmaz arkadaşı Seren Serengil'e mesaj atmak zorunda kaldı. Seren Serengil Şeyma Subaşı'nın eleştirirken eski eşten gelen mesajın ne olduğunu da açıkladı.

Magazin 25-03-2022 11:46

Gülşen Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali'yi susturdu! Flaş karar

Son dönemde dansı ve iddialı tarzıyla gündemde olan Gülşen kendisi hakkında çirkin yorumlar yapan Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali'yi affetmedi. Gülşen Söylemezsem Olmaz sunucuları hakkında uzaklaştırma ve koruma tedbir kararları aldırdı. Seren Serengil haber yayılınca isim vermeden göndermede bulundu.

Magazin 25-03-2022 08:49

Transparan giyen Seren Serengil: Müşterimin kucağına...

Söylemezsem Olmaz sunucusu Seren Serengil Gülşen'e söylediği ağır laflar unutulmadan sahneye iddialı bir transparan ile çıktı. Hakan Akkaya imzalı elbisesiyle olay olan Seren Serengil Gülşen'e laf etmeyi ise ihmal etmedi. Seren Serengil yine sosyal medyanın gündemindeydi...

Magazin 21-03-2022 06:58

Seren Serengil, Can Tanrıyar'a hakaretten ceza aldı

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Can Tanrıyar'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan Seren Serengil'in davasından karar çıktı. Ünlü şarkıcı, 4 bin 350 TL adli para cezasına çarptırıldı.

Magazin 16-03-2022 21:23

Lerzan Mutlu'nun Seren Serengil'e açtığı davada savcı beraat istedi! "Özel yazışmalarımı okudu"

Seren Serengil ve Lerzan Mutlu arasındaki gerilim dinliyor. Lerzan Mutlu'nun açtığı davada savcı Seren Serengil'in beraatini istedi. Seren Serengil mahkemeye geldi ve "Benim bir kız arkadaşımla özel mesajlaşmamı ona okutuyorlar. O da dava açıyor. Reklam için beni kullanıyor" ifadelerini kullandı.

Magazin 16-03-2022 11:56

Seren Serengil Şeyma Subaşı'yı eleştirirken Zeynep Yılmaz'ı hatırlattı! "Hiç acımıyorum"

Seren Serengil Şeyma Subaşı'nı yine hedef aldı. Seren Serengil Acun Ilıcalı'nın evliliği yıktığını iddia ettiği Şeyma Subaşı için "Boşu boşuna bir yuvayı yıktı, ondan ona gidecek bir kız 15 yıllık evliliği acıta acıta yıktı hiç acımıyorum" dedi. Seren Serengil, Zeynep Yılmaz yorumuyla da şaşırttı.

Magazin 15-03-2022 17:54

İbo Show'da filtre bombası! "Filtreden kimlerin konuk olduğunu seçemiyorum"

İbrahim Tatlıses'in yıllar sonra ekrana dönmesiyle yeniden başlayan İbo Show'da konukların önüne geçen bir konu vardı: Filtre... Ekranda filtre yapıldığını iddia edilen seyirciler İbo Show'la dalga geçti.

Magazin 14-03-2022 09:57

Seren Serengil'den Şeyma Subaşı iddiası! "Acun yandı şimdi"

Mohammed Alsaloussi ve Şeyma Subaşı ayrılığı Söylemezsem Olmaz masasında konuşuldu. Seren Serengil, Mohammed Alsaloussi'nin zengin olmadığını ve Subaşı'na da Miami'de ev almadığını iddia etti. Serengil konuşmasında "Acun yandı şimdi yine" yorumuyla da şaşırttı.

Magazin 13-03-2022 10:03

Seren Serengil, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli’yi hedef aldı

Seren Serengil, Ece Erken'i savunurken Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi, Benan Kocadereli’nin sevgilisi olduğunu iddia ederek aldatılan eşi hedef aldı. Serengil "Benan Hanım yalnız algısı yaratılıyor" dedi.

Magazin 11-03-2022 15:06

Ece Erken dua sırasında hocaya bakın ne sormuş! Seren Serengil açıkladı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümüyle yıkılan Ece Erken eşinin yakınları tarafından miras konusunda baskı gördüğünü iddia etti. Seren Serengil de bu konuda açıklama yaparak Ece Erken'in yalnız olmadığını söyledi. Seren Serengil, Ece Erken'in 40 duasında dikkat çeken bir detayı da canlı yayında anlattı.

Magazin 10-03-2022 13:24

Şokopop, Seren Serengil'i hedef aldı! Üstsüz fotoğraflarını yayınladı

Gülşen'i hedef alan Seren Serengil'in sözleri sosyal medyaya bomba gibi düştü. Şokopop ise Seren Serengil'i eski fotoğraflarıyla vurdu! Seren Serengil'in eski pozları sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 10-03-2022 11:07

Seren Serengil: Gece elbisesinin altına iç çamaşırı giyilmez

Sahne kıyafetiyle eleştirilen Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz yayınında bu konuya üstü kapalı yanıt verdi. Gülşen konusu konuşulurken Serengil bu tarz kıyafetlerin içine iç çamaşırı giyilmeyeceğini ifade etti.

Magazin 08-03-2022 15:27

Zayıflamak uğruna ölümden dönen Seren Serengil: Kilolu gözüküyorsam, hemen rejime başlamalıyım

Zayıflamak uğruna üst üste ameliyatlar olan, bir deri bir kemik kalan ve ardından yeniden ameliyatlar 3-4 kilo alabilen Seren Serengil açıklamasıyla herkesi şoke etti. Ölümden dönen Serengil "Kilolu gözüküyorsam, hemen rejime başlamalıyım" dedi.

Magazin 07-03-2022 14:21

Seren Serengil'in kıyafetine tepki yağdı! "Külot giymediniz mi?"

Gülşen'in sahne kıyafetlerini ve dansını eleştiren Seren Serengil iddialı sahne kıyafetiyle tepki çekti. Seren Serengil'in beyaz elbisesini gören takipçileri "Hiç yakışmamış", "Gülşen'i eleştiriyordun", "Külot giymediniz mi?" yorumları yaptı.

Magazin 07-03-2022 08:24

Seren Serengil'den Bergen çıkışı! "Kıro kadınlara yakışıyor"

Seren Serengil son günlerde gündeme gelen Bergen filmi ve şarkıları hakkında ilginç bir paylaşım yaptı. Bergen filmindeki müzikleri yorumlayan Serengil, "Şehirde doğmuş ve büyümüş bir kadından Bergen şarkısını dinlersen tat alamazsın. Arabesk müzik en çok kıro kadınlara yakışıyor" diyerek tepki çekti.

Magazin 06-03-2022 09:47

Cinsiyet değiştirmek için ameliyat beklediği iddia edilen Senem Kuyucuoğlu'ndan Seren Serengil'e: Kadın olmaktan gurur duyuyorum

Seren Serengil, Senem Kuyucuoğlu'nun cinsiyet değiştirmek için ameliyat beklediğini iddia etmişti. Güzel model Senem Kuyucuoğlu cinsel yöneliminin canlı yayında konuşulup üzerine de bu tarz iddialarda bulunulmasına isyan etti. Senem Kuyucuoğlu "Kadın olmaktan gurur duyuyorum" dedi.

Magazin 28-02-2022 15:33

Seren Serengil'in 'düşman' lafını Seyhan Soylu üstüne alındı! "Rusya-Ukrayna savaşı..."

Seren Serengil programda kavga ettiği Arto'nun Al Sana Haber'i katılmasını ima ederek "Arkadaşınla küsersin barışırsın ama onun düşmanıyla arkadaş olmak bayağılıktır. Ben ölsem ona düşmanlık eden kişilerle videolar girmem" dedi. Sisi bu sözü üstüne alında ve eski dostu Serengil'e 'hodri meydan' dedi. Seyhan Soylu açıklamasında "Rusya’nın Ukrayna'ya gücünü gösterdiği gibi bir savaşa hazır ol" dedi.

Magazin 28-02-2022 13:16

Bomba iddia! "Senem Kuyucuoğlu erkek olmak için ameliyat olmayı bekleyen..."

Senem Kuyucuoğlu şu sıralar yeniden gündemde. Hülya Avşar'ın sevgilisinin eski sevgilisi olduğu iddiasıyla gündeme gelen ünlü model hakkında Seren Serengil "Seçmiş olduğu cinsel tercihi belli" dedi. Seren Serengil ünlü modelin erkek olmayı arzuladığını da sözlerine ekledi.

Magazin 25-02-2022 08:00

Seren Serengil'den Ukrayna yorumu! "Putin bir şeyleri yıkıp dökmek istiyorsa..."

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaştan son dakika bilgileri gelirken Türkiye'de ünlü isimler "Savaşa hayır" paylaşımları yapıyor. Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş sürerken Seren Serengil'den ilginç bir paylaşım geldi. Seren Serengil "Bence Ukrayna'ya yardım edelim" yorumunda bulundu.

Magazin 24-02-2022 13:33

Arto ve Seren Serengil Hülya Avşar yüzünden kavga etti! "Arto'yu kovdurdu" iddiası

Söylemezsem Olmaz'da yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Arto ve Seren Serengil, Hülya Avşar konusunda ayrı düşünce birbirine girdi. Hülya Avşar'ın yeni aşkı Cemal Güzelci'nin bir dönem asistanı olduğu Senem Kuyucuoğlu'nun sevgilisi olduğu iddia edildi.

Magazin 24-02-2022 10:04

Arto ve Seren Serengil birbirine girdi! Hülya Avşar'ın sevgilisiyle ilgili iddia kavga çıkardı

Arto ve Seren Serengil canlı yayında birbirine girdi. Arto Hülya Avşar'ın yeni aşkı Cemal Güzelci ile ilgili bomba bir iddiayı gündeme getirince Serengil bu iddiaya karşı çıktı. Arto ise Seren Serengil'i kızdıracak bir söz söyledi.

Magazin 22-02-2022 13:30

Seren Serengil'in hedefinde Kim Kardashian vardı! "Kalçaları kamyon lastiği gibi..."

Seren Serengil bu sefer hedefine Kim Kardashian'ı aldı. Dünyanın en ünlü ailelerinden olan Kardashian/Jenner ailesinin üyesi Kim Kardashian'ın kalçaları Seren Serengil'i rahatsız etti. Seren Serengil "Pigme gibi. Kamyon lastiği gibi..." yorumlarıyla şoke etti.

Magazin 22-02-2022 11:20

Seren Serengil'den Sibel Kekilli yorumu!

Seren Serengil Söylemezsem Olmaz'daki partneri Arto ile birlikte Berlin'e gitti. Berlin'den paylaşımlar yapan Seren Serengil Arto'nun "Ben Sibel Kekilli" demesi üzerine yaptığı yorumla dikkat çekti.

Magazin 20-02-2022 13:47

Seren Serengil'den bomba iddia: "Şafak Mahmutyazıcıoğlu bana Fikret Orman evliliğiyle ilgili bana sahte belge gönderdi"

Seren Serengil Ece Erken'in öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Seren Serengil yaptığı açıklamada "Fikret Orman ve eşinin boşanmadığını söylemiştim. Bana Şafak boşandıklarına dair belge gönderdi meğer bana da yalan söylemiş alacağı olsun. Sahteymiş" dedi.

Magazin 17-02-2022 15:44

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un görüntülendiği otomobil 18 milyon TL çıktı! Peki bu lüks araç kimin?

Söylemezsem Olmaz ekibi Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'u masaya yatırdı. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç lüks bir araçtan inerken görüntülenmişti. Söylemezsem Olmaz ekibi otomobilin 18 milyon TL olduğunu açıkladı. Daha önce Koç için "Silik, gittiği her yeri batıran..." yorumunda bulunan Arto bu sefer de "Arap zenginlerine benzememiş mi?" dedi.

Magazin 17-02-2022 12:02

Seren Serengil yine isim vermedi! "Adamlara kadın servisi yapan..."

Söylemezsem Olmaz programında yaptığı açıklamalarla sık sık adından söz ettiren Seren Serengil imalı paylaşımıyla şoke etti. Kimden bahsettiği bilinmeyen Serengil paylaşımını kısa sürede sildi.

Magazin 15-02-2022 17:02