Armağan Çağlayan kimdir?

Armağan Çağlayan kimdir?

8 Nisan 1966 İstanbul doğumlu olan Armağan Çağlayan, avukat ve yapımcıdır. Hukuk eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde almıştır. Asıl mesleği olan avukatlığı baro stajından sonra bırakan Çağlayan medya sektörüne yönelmiştir. Bir yapım şirketinde editoryal süreçleri yürüten Armağan Çağlayan, Bülent Ersoy, Huysuz Virjin ve Hülya Avşar gibi isimlerle akşam kuşağı için pek çok eğlenceli program yapmıştır. Ancak sivri dili ile tanınması 2003 yılında bir müzik yarışması olan Popstar’da jüri üyesi olarak görev almasıyla başlamıştır. Gazete ve dergilerde magazin köşe yazarlığı da yapan Çağlayan, son ütücü adında bir talk şov programı da yapmıştır. Tüm bunların yanı sıra başarılı bir yapımcı olarak farklı üniversitelerde iletişim ve medya üzerine dersler verdiği bilinmektedir. Çağlayan 2020 yılında açtığı YouTube kanalında ürettiği farklı içeriklerle de ilgi çekmiştir.

Armağan Çağlayan Haberleri

Esra Ezmeci kendisine gelen cinsel içerikli itirafları anlatırken Armağan Çağlayan şaştı kaldı! "Kayınvalide gelinin iç çamaşırlarını çalıp..."

Son dönemde sosyal medya hesabında paylaştığı cinsel içerikli mesajlarla gündeme gelen psikolog Esra Ezmeci, Armağan Çağlayan'ın sunduğu Zor Ama Yine De Sor serisine konuk oldu. Esra Ezmeci kendisine gelen +18 itiraflara örnek verirken Armağan Çağlayan epey şaşırdı. Çağlayan bir örnekte ise "İnanamıyorum" diyerek tepki gösterdi.

Magazin 20-06-2022 10:56

Emre Altuğ eski eşi Çağla Şıkel için "Arkadaş değiliz" dedi ve ekledi: Sert bir manevra yapıp...

Emre Altuğ, Armağan Çağlayan'ın programında eski eşi Çağla Şıkel ile ilişkisi hakkında samimi açıklamalar yaptı. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Emre Altuğ Çağla Şıkel için "Arkadaş değiliz" dedi. Altuğ eski eşiyle arasındaki dengeyi nasıl sağladıklarını açık açık anlatırken oğluyla ilgili bir anısına da değindi.

Magazin 16-06-2022 15:56

Ziynet Sali "Sanat için soyunmak normal midir?" sorusuna bakın ne yanıt verdi

Uzun yıllardır sahnelerde olan Ziynet Sali zaman zaman yüzündeki değişimle gündeme geliyor. Sesiyle büyük beğeni toplayan Ziynet Sali Armağan Çağlayan'a konuk oldu. Sali Armağan Çağlayan'ın sorduğu "Sanat için soyunmak normal midir?" sorusuna bakın ne yanıt verdi.

Magazin 16-06-2022 10:24

Rapçi Eypio'dan şaşırtan çıkış! "Erkeklerin bacak kıllarını alması normal değil"

Armağan Çağlayan'ın YouTube programına katılan rapçi Eypio'nun yaptığı 'epilasyon' açıklaması şaşırttı. Çağlayan'ın sorduğu sorulara samimi yanıtlar veren ünlü isim, erkeklerin bacak kıllarını almasının normal olmadığını söyledi.

Magazin 26-05-2022 12:35

Lerzan Mutlu'dan olay 'eleştiri' yanıtı! "Biri bana tokat attığında yumruk atmak istiyorum"

Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programının yeni bölüm konuğu Lerzan Mutlu oldu. Ünlü sanatçı, Çağlayan'ın sorduğu sorulara samimi cevaplar verirken, kendisine yöneltilen eleştiriler hakkındaki yorumu ise şaşırttı.

Magazin 19-05-2022 22:06

Esra Dermancıoğlu'ndan olay 'çıplaklık' itirafı! "İnsanları bir çıplak hayal ederim, bir de tuvalette"

Şimdilerde Kaderimin Oyunu dizisinde Zahide karakterini canlandıran ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programının yeni bölüm konuğu oldu. Dermancıoğlu, kendisine sorulan sorulara samimi cevaplar verirken, 'çıplaklık' konusu ile ilgili yaptığı bir itiraf ise şoke etti.

Magazin 18-05-2022 20:21

Armağan Çağlayan'ın takipçisine verdiği cevap şaşkına çevirdi!

Son dönemde YouTube'da yaptığı başarılı işlerle sık sık gündeme gelen ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, kendisine 'Gezdiğiniz yerleri daha çok paylaşın' diyen takipçisine verdiği verdiği cevapla şaşkına çevirdi.

Magazin 18-05-2022 14:51

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer'in eski mesleğini öğrenenler şoke oldu! Bakın gerçek mesleği neymiş...

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer bu hafta Youtube'da Armağan Çağlayan'ın konuğu oldu. Anlattıklarıyla ve hayat hikayesiyle herkesin merak ettiği bir isim haline gelen Mahmut Tuncer'in eski mesleği herkesi şaşkına çevirdi. Bakın Mahmut Tuncer'in eski mesleği neymiş...

Magazin 18-05-2022 10:54

Mahmut Tuncer'den şaşırtan 'para' itirafı! "Para konusunda azrail gibiyim"

Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programının yeni bölüm konuğu bu hafta Mahmut Tuncer oldu. Ünlü türkücü, programda şöhrete nasıl kavuştuğunu anlatırken, 'para' konusunda yaptığı bir itiraf da şaşırttı.

Magazin 17-05-2022 19:44

Belma Simavi kimdir? Erol Simavi'nin eşi Belma Simavi'nin ölüm sebebi nedir? Kaç yaşında hayatını kaybetti?

Belma Simavi, İzzet Çapa ile Armağan Çağlayan'ın sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlar sonrası merak konusu oldu. Ünlü ismin yaşamını yitirdiği öğrenildi. Peki Belma Simavi kimdir? Erol Simavi'nin eşi Belma Simavi'nin ölüm sebebi nedir? Kaç yaşında hayatını kaybetti? İşte İzzet Çapa ile Armağan Çağlayan'ın paylaşımı...

Magazin 14-05-2022 21:17

Ahmet Melih Yılmaz sözleriyle Armağan Çağlayan'ı ağlattı! "Bu kadar sert bir şey beklemiyordum"

Armağan Çağlayan'ın Gör Beni serisine konuk olan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz açıklamalarıyla dikkat çekti. Cinsiyet değiştiren ve adını Meli Bendeli yapan başarılı oyuncu sözleriyle Armağan Çağlayan'ı ağlattı. Oyuncunun o sözleri sonrası Çağlayan gözyaşlarını tutamadı ve "Bu kadar sert bir şey beklemiyordum" dedi.

Magazin 13-05-2022 13:30

Armağan Çağlayan'ın konuğu Ahmet Melih Yılmaz kimdir? Ahmet Melih Yılmaz (Meli Bendeli) hangi filmlerde oynadı? Meli Bendeli Instagram hesabı nedir?

Meli Bendeli, Armağan Çağlayan'ın YouTube programında hayatına ilişkin açıklamalarda bulundu. Gerçek adı Ahmet Melih Yılmaz olan ünlü oyuncu Çukur, Cam Tavanlar gibi dizilerde ve birçok tiyatro oyununda oynamıştır. Peki Meli Bendeli kimdir? Trans birey Meli Bendeli Instagram hesabı nedir? Ahmet Melih Yılmaz hangi filmlerde oynadı? İşte detaylar...

Magazin 13-05-2022 12:49

Kobra Murat 'Ben Rahmaniydim' dedi! Armağan Çağlayan şoke oldu

Kobra Murat, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınladığı programına konuk oldu. Geçtiğimiz günlerde bir hayranına tavrıyla konuşulan Kobra Murat "Ben küçükken evliyalarla konuşuyordum, 13 yaşına kadar gözlerim açıktı. Ben Rahmaniydim" dedi.

Magazin 12-05-2022 11:04

Armağan Çağlayan'ın konuğu Volkan Severcan kimdir? Volkan Severcan'ın kızı Melis Severcan kaç yaşında?

Armağan Çağlayan'ın konuğu Volkan Severcan, bu akşam 18.00'de yayınlanacak YouTube programı öncesi vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Son olarak Çocuklar Duymasın'da canlandırdığı Tuna karakteriyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Yalancı Romantik, Kuzenlerim, Çiçek Taksi, Günaydın İstanbul Kardeş gibi yapımlarda da rol almıştır. Peki Armağan Çağlayan'ın konuğu Volkan Severcan kimdir? Volkan Severcan'ın kızı Melis Severcan kaç yaşında? İşte detaylar...

Magazin 10-05-2022 12:02

Armağan Çağlayan'ın konuğu Murat Muratoğlu kimdir? Murat Muratoğlu nereli ve kaç yaşında? Evli mi?

Armağan Çağlayan'ın konuğu Murat Muratoğlu, vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Halk TV'de Erkin Şahingöz ile Akoparazzit adında sunduğu programla tanınmıştır. Ünlü gazeteci günün en çok araştırılan isimleri arasında yer alıyor. Peki Armağan Çağlayan'ın konuğu Murat Muratoğlu kimdir? Murat Muratoğlu nereli ve kaç yaşında? Evli mi? İşte detaylar...

Haber 07-05-2022 20:32

Levent Gültekin kimdir? Armağan Çağlayan'ın konuğu Levent Gültekin nereli ve kaç yaşında? Ne mezunu?

Levent Gültekin, YouTube'da yayınlanan bir programa konuk oldu. Armağan Çağlayan'ın sorularını yanıtlayan ünlü gazeteci merak konusu oldu. Vatandaşlar internette, 'Levent Gültekin kimdir?', 'Armağan Çağlayan'ın konuğu Levent Gültekin nereli ve kaç yaşında? Ne mezunu?' soru ve konu başlıklarını araştırıyor. İşte ünlü gazetecinin hayatı ve biyografisi...

Haber 30-04-2022 19:22

Murat Övüç para itirafıyla olay oldu! "Parayla herkesin ağzını kapatıyorum"

Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programına konuk olarak katılan Murat Övüç, kendisiyle ilgili şaşırtan bir 'arkadaşlık' itirafında bulundu. Fenomen ismin kendisine sorulan soruya verdiği yanıt Armağan Çağlayan'ı şaşırtırken, Övüç'ten para ile ilgili de çok konuşulacak bir yorum geldi.

Magazin 28-04-2022 16:55

Murat Övüç'ten tuvalet yanıtı! "Üç harfliler var orada..."

Armağan Çağlayan'ın sunduğu 'Normalleştiremediklerimizden misiniz?' serisinin konuğu sosyal medya fenomeni Murat Övüç oldu. Murat Övüç paraya çok düşkün olduğunu itiraf ederek euro ve doların en büyük dostu olduğunu söyledi. Murat Övüç tuvalette film ve dizi izlemekle ilgili soruya da verdiği yanıtla dikkat çekti.

Magazin 28-04-2022 11:22

Astrolog Zeynep Turan'dan Armağan Çağlayan'a yanıt! Erken seçim iddiası

Astrolog Zeynep Turan Armağan Çağlayan'ın konuğu oldu ve ilginç yorumlarda bulundu. Astrolog Zeynep Turan büyük olayların 2022'de yaşanacağını iddia ederek 2023'ten beklentilerinin yüksek olduğunu da söyledi. Zeynep Turan erken seçim iddiasıyla da dikkat çekti.

Trend 24-04-2022 09:43

‘Of Aman’ lakabıyla tanınan Nalan İstanbul'u terk etti! Cem Uzan itirafı

‘Of Aman’ lakabıyla tanınan Nalan, Armağan Çağlayan'ın programında itiraflarda bulundu. Nalan bir dönem panik atak bozukluğu yaşadığını söyleyerek "Tedavi olup Bodrum’a yerleştim ve huzuru buldum" dedi. Şarkıcı Nalan, Cem Uzan itirafıyla da gündem oldu.

Magazin 14-04-2022 11:08

Nalan Tokyürek kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Of Aman Nalan şarkıları nelerdir?

Nalan Tokyürek, Armağan Çağlayan'ın YouTube programına konuk oldu. Panik atak bozukluğu yaşadığı dönemi anlatan ünlü şarkıcı Nalan Tokyürek merak konusu oldu. Peki Nalan Tokyürek kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Of Aman Nalan şarkıları nelerdir? İşte ünlü şarkıcının hayatı, biyografisi ve kariyerine ilişkin detaylar...

Magazin 14-04-2022 10:51

Mika Raun Armağan Çağlayan'ı şoke etti! "O ne demek ayol?"

Zor Ama Yine De Sor programına konuk olan fenomen Mika Can Raun "Kendinizle ilgili en rahatsız edici şey ne?" sorusuna verdiği yanıtla Armağan Çağlayan'ı şoke etti! Armağan Çağlayan yanıtı anlamayınca "O ne demek ayol?" dedi.

Magazin 11-04-2022 17:43

Estetikle bambaşka biri olan Mika Can Raun'dan Armağan Çağlayan'a itiraf! "Ayda 50 bin lira harcıyorum"

TikTok fenomeni olarak tanınan, YouTube ve Instagram'da kısa sürede çok takipçi edinen Mika Can Raun son dönemde değişimiyle gündemde. Mika Can Raun son olarak Armağan Çağlayan'a konuk oldu ve ilginç itiraflarda bulundu.

Magazin 10-04-2022 15:34

İrem Derici'den Cem Belevi itirafı! "Toparlayamazsam ben bittim"

Armağan Çağlayan'a konuk olan şarkıcı İrem Derici, Cem Belevi ile yaşadığı aşka dair yaptığı itirafla dikkat çekti. Alkol gibi bağımlılıklarını bıraktığını söyleyen İrem Derici Cem Belevi'yi ima ederek "Ben şu anki bağımlılığımı nasıl bırakacağım?" dedi.

Magazin 08-04-2022 12:06

İrem Derici arkadaşını isim vererek ifşa etti! "Çocuğa don giydiremiyoruz"

Armağan Çağlayan'ın programı 'Normalleştiremediklerimizden Misiniz?' serisinin konuğu İrem Derici oldu. Derici "İç çamaşırı giymeyi bırakmak normal mi?" sorusunda arkadaşını ifşa etti.

Magazin 07-04-2022 08:01

Armağan Çağlayan'a katılmıştı! Mika Raun estetikle bambaşka biri oldu

Sosyal medya fenomeni Mika Raun, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında cinsel yönelimine dair samimi açıklamalarıyla gündem olmuştu. Bir dizi estetik operasyon geçiren ünlü fenomen son haliyle şaşkına çevirdi.

Magazin 19-02-2022 14:46

Eser Yenenler Armağan Çağlayan'a itiraflarda bulundu! "Yetenek Sizsiniz jürisi olunca..."

Eser Yenenler Armağan Çağlayan'ın konuğu oldu. Eser Yenenler Berfu Yenenler ile evlenmenin hayatını her açıdan çok olumlu etkilediğini söyleyerek, iki çocuk babası olmanın bazen kendisini zorladığını itiraf etti. Yenenler Yetenek Sizsiniz jürisi olmasıyla ilgili de konuştu. Eser Yenenler iş yaparken Acun Ilıcalı'dan izin alıyor mu? Bu konuda da samimi açıklamalar yaptı.

Magazin 11-02-2022 11:32

Koronavirüsü bilmişti! Astrolog Dinçer Güner, 2022 kehanetleriyle gündem yarattı

Koronavirüs pandemisinin henüz adı duyulmamışken ünlü astrolog Dinçer Güner, katıldığı bir televizyon programında global bir salgın krizinden söz etmişti. Koronavirüs pandemisini bilmesiyle dikkatlerin üzerine çekildiği astrolog, bu kez de 2022 yılına ilişkin tahminlerde bulundu. 2022 yılının insanlık için zor bir yıl olacağını dile getiren astrolog, öngörüleriyle herkesi şaşırttı.

Trend 17-01-2022 15:24

Armağan Çağlayan'a katılan Kıraç'tan dikkat çeken açıklama! "Türkiye bir yere yönlendirilsin isteniyor"

Armağan Çağlayan'ın YouTube'da hazırladığı 'Dur Bi Dinle' programına konuk olan Anadolu Rock müziği yorumcusu Kıraç, Milli Takım için yaptığı ve yoğun eleştirilere maruz kaldığı 'Haydi' marşıyla ilgili açıklamalarıyla dikkat çekti.

Magazin 12-01-2022 10:30

Lezbiyenlik iddialarına yanıt veren Billur Kalkavan kadınlara seslendi: Biraz da seksinizden bahsedin

Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Billur Kalkavan hayatına dair samimi açıklamalar yaptı. Emel Müftüoğlu'nun Deli Et Beni klibindeki erotik dansı hakkında konuşan Billur Kalkavan kadınlara da ilginç bir çağrıda bulundu.

Magazin 06-01-2022 13:27

Hande Sarıoğlu Armağan Çağlayan'a anlattı! "Eğer buna seksilik diye bakıyorsan..."

Oryantal yaptığı anları paylaştığı için işinden olan Hande Sarıoğlu Armağan Çağlayan'ın Zor Ama Sor serisine konuk oldu. Seksiliği üzerine gelen yorumlardan Fatih Altaylı ile yaşadığı tartışmaya kadar her şeyi anlatan Sarıoğlu açıklamalarıyla dikkat çekti.

Magazin 26-12-2021 07:22

Vj Bülent Armağan Çağlayan'a açıkladı! İşine son verildi, İstanbul'u terk etti

90’ların en ünlü VJ’lerinden Bülent Çarıkçı Dur Bi Dinle serisinde Armağan Çağlayan'ın konuğu oldu. Kral TV'de başladığı dönemi anlatan VJ Bülent Çağlayan'a adeta içini döktü. Vj Bülent işinden olduktan sonra yaşadıklarını anlattı.

Magazin 22-12-2021 09:49

Bircan Bali Armağan Çağlayan'a konuk oldu! "Bence öpün ilişki öpüşünce güzel"

Söylemezsem Olmaz programında uzun yıllardır yorumcu olan Bircan Bali Armağan Çağlayan'ın Zor ama Sor programına konuk oldu. Bircan Bali açıklamasında siyasete girmek istediğini açıkladı.

Magazin 05-12-2021 08:47

Armağan Çağlayan takipçisiyle atıştı! Verdiği yanıt olay oldu

Popstar yarışma programıyla tanınan Armağan Çağlayan son yıllarda Youtube’da yaptığı programlarla gündemden düşmüyor. Armağan Çağlayan son olarak, kendisi için “çok kilo almışsınız” diyen takipisine verdiği yanıtla gündeme geldi.

Magazin 26-11-2021 22:37

Bülent Arınç Armağan Çağlayan'ın sorularını yanıtladı: Kırgın ve üzgünüm, sonu böyle olmamalıydı

AK Parti'nin kurucu isimlerinden olan, eski Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç, "Kırgınım ve üzgünüm, sonu böyle olmamalıydı" ifadelerini kullandı. AK Parti'den hiçbir zaman ümidini kesmeyeceğini belirten Arınç, "Sayın Erdoğan bunu yapabilir ve yapacak buna inanıyorum. Başkaları ümitlerini kesmiş olabilir ama biz nice ümit kesilmiş zamanlarda bu işleri rayına sokmasını, yine en üst noktaya çıkmasını da bileceğiz" dedi.

Haber 19-11-2021 08:33

Şarkıcı Nez'den Survivor itirafı: Yarışmaya gitmeye bir gün kala hastanelik oldum

Bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı Nez, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk oldu. Sohbet sırasında Nez, Acun Ilıcalı tarafından Survivor 2012'ye davet edildiğini, ancak Dominik'e gitmesine bir gün kala baygınlık yaşadığı için kadrodan ayrıldığını ifade etti. Nez, kendisinin yerine ünlüler takımına giren yarışmacının ise finale kadar gittiğini söyledi.

Magazin 16-11-2021 22:32

Armağan Çağlayan'dan Hülya Kuran tepkisi! "Herkese ahlak öğretiyor!"

Esra Erol programında yorumculardan biri olan Hülya Kuran'ın tarzı Armağan Çağlayan'ı kızdırdı. Armağan Çağlayan Twitter'dan sert tepki gösterdi.

Magazin 09-11-2021 09:13

Zülfü Livaneli: Ben yerli malı giyiyorum

Müzisyen ve yazar Zülfü Livaneli, bilinmeyenlerini anlattı. Marka takıntısı olmadığını söyleyen Livaneli, "Kaliteli giymek ayrı, marka bir şey giymek ayrı... Ben yerli malı giyiyorum" ifadelerini kullandı.

Magazin 01-11-2021 10:42

Armağan Çağlayan'a konuşan Buket Aydın: Cumhurbaşkanıyla seyahat ederken...

Armağan Çağlayan'ın konuğu olan spiker Buket Aydın özel hayatının gündem olmasına şaşırdığını söyledi. Aydın açıklamasında "Cumhurbaşkanıyla seyahat ederken birden magazin malzemesi oldum" dedi.

Magazin 24-10-2021 09:42

Ünlü yapımcı Armağan Çağlayan'dan şaşırtan Recep İvedik itirafı!

Armağan Çağlayan, ünlü isimleri konuk aldığı 'Dur Bi Dinle' YouTube serisinde, Recep İvedik filmi ile ilgili şaşırtan bir itirafta bulundu.

Magazin 23-10-2021 16:27

Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu'ndan cumhurbaşkanlığı adaylığı sorusuna yanıt

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, eşinin cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda "Ben Ekrem'e görev adamı olarak bakıyorum. Gündemin ya da Türkiye'nin onu nereye götüreceğini bilemem, kendisi de bilemiyor zaten. O sadece yaptığı işe odaklanıyor. Ama sonrasında ne olur, hiç bilemiyorum” dedi.

Haber 22-10-2021 14:02

Semiha Yankı'dan olay açıklama! "Evimde saldırıya uğradım, terasta çırılçıplak kaldım"

Semiha Yankı başından geçen korkunç olayı ilk kez Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalı 'dur bi dinle'de anlattı. Yankı, evinin terasında cinsel saldırıya uğradığını ve bu olay yüzünden 8 sene psikoloğa gittiğini açıkladı.

Magazin 16-10-2021 07:58

Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra Armağan Çağlayan'a anlattı! "Çok para mı kazanıyorsunuz?"

Armağan Çağlayan'ın Gör Beni serisinde konuğu Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra'ydı. Selin Ciğerci ile kıskançlık sebebiyle boşanan Çıra, barışabileceklerine dair sinyal verdi. Çıra bilinmeyenlerini anlattı.

Magazin 15-10-2021 09:24

Deniz Akkaya’nın estetiksiz halini görenler “Resmen başka bir insan olmuş” demeden edemiyor

44 yaşındaki eski manken Deniz Akkaya şu sıralar bir magazin programında sunuculuk yapıyor. Ünlü olduğu günden bu yana gündemden düşmeyen Akkaya’nın estetikleri ise görenleri şaşırtıyor. İşte Deniz Akkaya’nın estetiksiz hali…

Magazin 12-10-2021 17:22

Tamer Karadağlı babasını anlattı! İlginç sözleri gündem oldu

Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programına konuk olan Tamer Karadağlı, "Babanız ne iş yapıyor?" sorusuna "Düşünür ve okurdu. Çalışmayıp para yerdi" cevabını vererek herkesi şaşkına çevirdi.

Magazin 07-10-2021 16:10

Kemal Doğulu: Babam bize güvenip her yere borç yapmış!

Şarkıcı, fotoğrafçı ve stilist Kemal Doğulu bilinmeyenlerini anlattı. Bir dönem kardeşleriyle birlikte reddimiras başvurusunda bulunan Doğulu, "Babam sağ olsun son dönemde paranın ne demek olduğunu anlamıyordu. Krediler alınmış etrafta borç yapılmış. Vefat edince ortaya çıkınca bizim hesaplarımız bloke edildi. Biz de reddimiras yaptık kardeşlerimle. Zaten bir mirası yoktu 'bir de borçlarını ödemeyelim' dedik." ifadelerini kullandı.

Magazin 15-09-2021 14:40

Leman Sam'dan yıllar sonra gelen itiraf: Eşim beni aldattı

Kendisini babaannesinin büyüttüğü söyleyen Leman Sam, anne ve babasıyla arasındaki ilişkinin iyi olmadığını anlattı: "Hakkari'deydik. Sonra ben lise için Ankara'ya geldim. Babam beni gönderdi.

Magazin 02-09-2021 16:53

AK Partili meclis üyelerinden Tanju Özcan'a 'anı' tepkisi

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın katıldığı bir Youtube programında kendisinden tüp bebek konusunda yardım isteyen bir kadınla ilgili anlattığı anısı tepkilere sebep oldu. Bolu Belediye Meclisi toplantısında AK Partili meclis üyeleri Tanju Özcan'a tepki göstererek salonu terk etti. Tanju Özcan, "Gerçekten bu anlattıklarımdan siyasi olarak değil de samimi olarak üzülen kadınlar ve kadın dernekleri varsa onlardan da özür dilemek düşer bana" dedi.

Haber 01-09-2021 22:58

Uğurkan Erez'den Deniz Akkaya itirafı

Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan koreograf ve modacı Uğurkan Erez, Deniz Akkaya il ilgili ilginç bir anısı anlattı. Akkaya'yı ilk çıktığı dönemlerde beğenmediğini söyledi.

Magazin 20-08-2021 16:44