Buse Varol kimdir?

Buse Varol kimdir?

25 Mart 1990 tarihinde Manisa’da dünyaya gelen Buse Varol, model ve oyuncudur. Öğretmenlik bölümünden mezun olan Varol, 2012’de Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve yarışmadan sonra bir süre modellik yapmıştır. Sonrasında oyunculuk yapmak istediğine karar vermiş ve pek çok farklı dizide rol almıştır. İlk oyunculuğunu Tozlu Yollar dizisinde yapan Varol, daha sonra Sevda Kuşun Kanadında, Arka Sokaklar, Kış Güneşi, Rüya gibi dizilerde performans sergilemiştir. Payitaht Abdülhamid isimli projede de yer almıştır. Oyunculuğun yanında, ailelerin çocuklarıyla birlikte katıldığı, Çok tatlı isimli televizyon programında sunuculuk yapmıştır. Dostlar Mahallesi dizisinde de rol oynamış ve aynı dizide rol arkadaşı olan Alişan ile 2018 yılında evlenmiştir.

Buse Varol Haberleri

Alişan ölümden döndü! Karısını tanık yaparak soluğu mahkemede aldı

Buse Varol ile evliliğinde sorunlar yaşamasıyla gündeme gelen Alişan'ın başına korkunç bir olay geldi. Yağ aldırma operasyonu yaptıran Alişan ölümden döndü. Türkücü Alişan önce hastaneye gitti ardından mahkemeye. Eşi Buse Varol'u tanık yapan Alişan, doktora 12 milyon TL'lik tazminat davası açtı.

Magazin 20-05-2022 17:49

Buse Varol Alişan'a "Biraz da ailenle ilgilen" deyince yenge Merve Tektaş sinirlendi

Alişan'ın eşi Buse Varol ile vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın eşi Merve Tektaş'ın arası açıldı. Varol'un Alişan'a "Biraz da ailenle ilgilen" sözünden rahatsız olan Merve Tektaş, eltisini engelledi. Gerilimin artmasıyla iki elti sosyal medyada birbirini takip etmeyi bıraktı.

Magazin 12-05-2022 13:31

Alişan-Buse Varol çifti: Acısıyla, tatlısıyla 5. yıl...

Bir dönem ilişkilerinde kriz yaşayan ve boşanacakları konuşulan Alişan-Buse Varol çifti, kötü günleri geride bıraktı. Çift, evliliklerinin 5. yıl dönümünü kutladı.

Magazin 07-05-2022 11:49

Alişan ve Buse Varol aşka geldi! "Acısıyla tatlısıyla..."

Buse Varol ayrılmanın eşiğinden döndüğü eşi Alişan'la pozlarını paylaştı. Güzel oyuncu eşiyle evliliklerinin beşinci yıl dönümünü kutladı. Alişan da bir paylaşım yaparak "Seni seviyorum" dedi. İkilinin pozlarına Ece Erken ve Demet Akalın gibi ünlü isimler kalp emojisi yaptı.

Magazin 06-05-2022 13:08

Fazla kilolarından kurtuldu! Alişan'ın eşi Buse Varol fiziği ile büyüledi

Ünlü oyuncu ve sunucu Alişan ile 2018'in Mayıs ayında hayatını birleştiren Buse Varol, doğum kilolarından kurtuldu. Bu süreç içerisinde bir merkezden destek alan Buse Varol, konuyla alakalı takipçilerine paylaşım yaptı.

Magazin 21-04-2022 22:11

Alişan 3 yaşındaki oğluna masaj yaptırdığı anları paylaştı! "Fizyoterapist bize geldi"

Buse Varol ile evliliğiyle son dönemde gündeme gelen ve evliliğini toparlayan Alişan paylaşımlarıyla zaman zaman dikkat çekiyor. Alişan son olarak 3 yaşındaki oğlunun Survivor izlerken masaj yaptırmasını paylaşınca gündem oldu.

Magazin 19-04-2022 15:44

Buse Varol'dan Alişan'a gönderme! "Aklına uydum ama fena değildi"

Geçtiğimiz dönemde evliliklerinde sorun yaşayan ve boşanmanın eşiğinden dönen Buse Varol ile Alişan çiftinden eğlenceli bir paylaşım geldi. Şarkıcı Alişan, bu defa eşi Buse Varol ile Hyper coaster ismi verilen hız trenine binerek adrenalin dolu pozlar verdi.

Magazin 11-04-2022 11:07

Alişan'ın eşi Buse Varol eski fotoğraflarını paylaştı! Fazla kilolarıyla dikkat çekti

Şarkıcı ve sunucu Alişan ile 2018 yılında dünya evine giren Buse Varol, sosyal medya hesabından eski fotoğraflarını paylaştı. Şimdilerde oldukça fit bir görünüme sahip olan Buse Varol'un fazla kiloları dikkat çekti.

Magazin 03-04-2022 19:53

Buse Varol hamile mi? Buse Varol ve Alişan bebek mi bekliyor?

Buse Varol hamile mi? sorusunun yanıtı basında yer alan haberlerin ardından vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Basın mensupları ünlü şarkıcı Alişan'a 3. çocuk bekleyip beklemediklerini sordu. Peki Buse Varol hamile mi? Buse Varol ve Alişan bebek mi bekliyor? İşte konuya ilişkin ayrıntılar...

Magazin 31-03-2022 13:08

Dadılara 60 bin TL ödeyen Alişan yeni çocuk istemiyor! "Ekonomik daralmaya gidiyoruz"

Buse Varol ile boşanmanın kıyısından dönen Alişan üçüncü çocuk isteyip istemediğiyle ilgili konuştu. Daha önce 3. çocuğa sıcak bakan Alişan iddialara "Öyle bir şey yok ya. İstemiyorum, yeter iki çocuk iki dadı üç çocuk üç dadı" dedi. Alişan'ın daha önce dadılara 60 bin TL ödediği ortaya çıkmıştı.

Magazin 31-03-2022 10:00

Küslük bitti! Alişan Buse Varol'un doğum gününü aşk dolu bir notla kutladı

Boşanmanın eşiğinden dönen Alişan ve Buse Varol paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Alişan, Buse Varol ile beş yıl önce çekilen ilk fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Alişan'ın yazdığı romantik satırlar dikkat çekti.

Magazin 25-03-2022 14:57

Alişan ile Buse Varol'dan anlaşma! 100 bin TL kazandılar

Boşanmanın eşiğinden dönen ve Emine Erdoğan tarafından barıştırıldıkları iddia edilen Alişan ile Buse Varol reklam anlaşması yaptı. Gündemden düşmeyen çifte ayrılık haberleri resmen yaradı. Reklam teklifi yağan Alişan ile Buse Varol 100 bin TL kazandılar.

Magazin 21-03-2022 08:22

Estetiksiz haliyle gündem olan Buse Varol fiziğiyle şaşırttı! İşte son hali...

2018 yılında dünya evine girdiği eşi Alişan ile boşanmanın eşiğinden dönen Buse Varol fiziğiyle şaşırttı. Aldığı destekle adeta iğne ipliğe dönen Buse Varol önce ve sonraki hallerini paylaştı. İşte Buse Varol'un son hali...

Magazin 17-03-2022 20:26

'Alişan ve Buse Varol'un arasını Emine Erdoğan düzeltti' iddiası

YouTube'dan yayın yapan Al Sana Haber programının yorumcularından Nurcan Sabur, Alişan ve Buse Varol'un aralarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın düzelttiğini iddia etti.

Magazin 15-03-2022 10:17

Alişan eşi Buse Varol ile annesi arasında kaldı!

Selçuk Tektaş'ın vefatının ardından kardeşinin eşi ve çocukları hem de kendi ailesi ile ilgilenen Alişan ile Buse Varol'un boşanacağı haberleri gündeme geldi. Alişan ile Buse Varol evliliklerindeki krizi atlatıp eski günlerine döndü. Ancak, Alişan'ın annesi Suzan Tektaş'ın Buse Varol'u affetmediği iddia edildi.

Magazin 12-03-2022 14:49

Alişan karısı Buse Varol'a sakal bıyık yapıp paylaştı

Geçtiğimiz haftalarda ayrılacakları konuşulan Buse Varol ve Alişan ikilisi aralarındaki buzları eritti. Alişan filtre kullanarak eşine sakal bıyık yaptığı anları paylaştı.

Magazin 11-03-2022 15:42

Alişan ve Buse Varol'dan mutluluk pozu! Sorun çözüldü

Evliliklerinde kriz çıkan Alişan ve Buse Varol sonunda ilişkilerini tatlıya bağladı. Barışan Alişan ve Buse Varol birlikte yemekte görüntülendi. İkili düşman çatlatacak pozlar verip "İyiyiz" dedi.

Magazin 04-03-2022 10:34

Boşanacakları konuşulan Alişan ve Buse Varol çifti aşka geldi!

Haftalardır boşanacakları yönündeki haberlerle gündeme gelen Buse Varol ve Alişan çiftinden beklenen paylaşım geldi. Varol, sosyal medya hesabından Alişan ile bir fotoğrafını kalp emojisiyle paylaşarak ayrılık haberlerine son noktayı koydu.

Magazin 28-02-2022 07:50

Buse Varol Alişan'ı etiketleyip paylaştı! Aralarındaki buzlar eridi

Uzun bir süredir boşanma haberleri ile gündeme gelen Alişan ile Buse Varol arasında bazı gelişmeler yaşanıyor. Buse Varol'un son paylaşımı, Alişan ile aralarındaki buzların eridiğini bir kez daha gösterdi.

Magazin 26-02-2022 14:20

Alişan karısı Buse Varol'un imajını değerlendirdi: "Alıştık artık, yapacak bir şey yok"

Evliliklerinde sorun yaşayan Alişan ve Buse Varol ilişkilerine düzeltmeye çalışıyor. Bu süreçte iki isim de ne yapsa ne paylaşsa gündeme geliyor. Buse Varol saçlarına kaynak yaptırıp yeni imajıyla pozlarını paylaştı. Varol'un pozlarını beğenen Alişan imaj hakkında "Alıştık artık, yapacak bir şey yok" dedi.

Magazin 24-02-2022 13:53

Alişan'ın oğlu Burak'ın görünmez kazası!

Alişan, önceki gün oğlu Burak ve kızı Eliz ile birlikte Levent'te objektiflere yansıdı. Oğlunun yüzündeki morluğa dikkat çeken ünlü şarkıcı, Burak'ın ufak bir kaza geçirdiğini belirtti.

Magazin 23-02-2022 09:53

Alişan'dan boşanacağı iddia edilen Buse Varol'dan yeni imaj! Kaynak yaptırdı

Alişan ile arasının bozuk olduğu konuşulan Buse Varol yeni imajıyla dikkat çekti. Son günlerde alyansını bir takıp bir çıkararak gündeme gelen Buse Varol altı saat süren kuaför mesaisinden sonra yeni imajını paylaştı.

Magazin 22-02-2022 07:02

Esra Erol "Alişan'ın ayrılık haberini neden beğendiniz?" sorusuna cevap vermedi

Instagram'da paylaşılan "Alişan ve Buse Varol'un evliliklerindeki krizin sebebi oldu" başlıklı gönderiyi beğenen Esra Erol'un bu hamlesi ise kafaları karıştırmıştı. Erol'a bu hamlesi sorulduğunda ise "İyi akşamlar" diyerek konuyu kapattı.

Magazin 21-02-2022 16:01

Bircan Bali Buse Varol'u suçladı! Alişan'ın karısına "Anlayıştan uzaksın" dedi

Bircan Bali, Alişan ve Buse Varol arasında gerilimle ilgili tavrını değiştirdi. Söylemezsem Olmaz programında Bircan Bali "Ayrılacaklar büyük ihtimalle ama" diyerek Buse Varol'u suçladı. Bircan Bali yaptığı açıklamada "Duyduklarımdan sonra trafiğim değişti" dedi ve imalı sözler söyledi.

Magazin 15-02-2022 12:31

Alişan Buse Varol'dan bakın ne istemiş! İşte krizin sebebi

Alişan ve Buse Varol kızları Eliz'in doğum günlerini ayrı kutlayınca ilişkide kriz olduğu ortaya çıkmıştı. Alişan ve ailesi doğum gününe gelmemiş ve ayrı kutlama yapmıştı. Bu krizin sebebi Alişan'ın Buse Varol'dan talebiymiş. Alişan doğum günü pastasının üstüne ölen abisi Selçuk Tektaş'ın fotoğrafını bastırmak isteyince kriz patlak vermiş.

Magazin 14-02-2022 15:38

Alişan'la evliliklerinde sorun yaşayan Buse Varol imalı paylaşımını kısa sürede sildi! O ifade dikkat çekti

Büyük bir törenle 2018'de dünyaevine giren ve bu evlilikten 2 çocukları olan Alişan-Buse Varol çifti, boşanma iddialarıyla magazin gündemini meşgul ediyor. Doğum günü kutlamasıyla başlayan tartışma bugün Buse Varol'un yaptığı bir paylaşımla son bulmuştu. Ancak Varol'un oğlunu paylaşarak, "Kardeşin ve sen oldukça hayatta başka hiçbir şeye ihtiyacım yok." ifadelerini kullanması ve sonrasında silmesi "Alişan'a imada bulundu" olarak yorumlandı.

Magazin 14-02-2022 07:40

Alişan ve Buse Varol bu sefer birlikte doğum günü kutladı

Boşanacakları konuşulan Alişan ve Buse Varol oğulları Burak’ın doğum gününde birlikte poz verdi. İkili geçtiğimiz hafta Eliz'in doğum gününü ayrı ayrı kutlayınca evlilikte kriz olduğu ortaya çıkmıştı.

Magazin 13-02-2022 14:51

Alişan ve Buse Varol arasında sular durulmuyor! Buse Varol'un boşanma şartı bakın ne çıktı

Ünlü şarkıcı Alişan ile Buse Varol'un boşanacağı yönünde çıkan haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Kızları Eliz'in doğum günlerini ayrı ayrı kutlayan Alişan ve Buse Varol'un ayrı evlerde yaşamaya başladığı iddia edildi. Ünlü çiftin evliliği hakkında yeni iddialar ortaya atıldı.

Magazin 12-02-2022 15:04

Buse Varol'dan eşi Alişan'a şarkılı gönderme

Buse Varol ile Alişan'ın evleri ayırdıkları ve boşanma kararı aldıkları iddia edilmişti. İddiaları yalanlayan Alişan'ın ardından Buse Varol'dan imalı gönderme geldi. Buse Varol Instagram hesabından Nilüfer'in bir şarkısını paylaştı.

Magazin 11-02-2022 13:13

Alişan ve Buse Varol boşanıyor mu? Ünlü çiftten kötü haber! Buse Varol yüzüğünü neden çıkardı?

Alişan ve Buse Varol çiftinin bir süredir evliliklerinde kriz yaşadığı konuşuluyor. Çiftin boşanmak için mahkemeye dilekçe verdiği iddia edilirken; Alişan, konuyla ilgili suskunluğunu bozdu. Bugün ise Buse Varol'dan ilginç bir hamle geldi. Peki Alişan ve Buse Varol boşanıyor mu? Buse Varol yüzüğünü neden çıkardı?

Magazin 10-02-2022 17:18

Alişan Buse Varol boşanıyor mu? Jet açıklama

Ünlü şarkıcı Alişan, son günlerde eşi Buse Varol ile boşanacakları yönündeki iddialara sosyal medya hesabından isyan etti. Evliliklerinde sorun olduğunu ancak şu an boşanma iddiasının gerçeği yansıtmadığını dile getiren Alişan, "Her gün gözyaşı döken annemi, eşimi, rahmetli kardeşimin eşini, çocuklarımı ve yeğenlerimi rahat bırakın" sözlerine yer verdi.

Magazin 09-02-2022 10:03

Alişan'ın eşi Buse Varol'a boşanma iddiaları soruldu! Cevabı ise...

2018 yılında nikah masasına oturan Alişan ile Buse Varol'un boşanacakları yönünde çıkan haberler gündeme bomba gibi düştü. Önceki gün oğlu Burak ile Etiler'de görüntülenen Buse Varol'a boşanma iddiaları soruldu.

Magazin 09-02-2022 07:48

Alişan'dan kısa ve net açıklama! "Evimde kalıyorum"

Alişan'ın eşi Buse Varol ile arasının bozuk olduğu ve bir haftadır da evine gitmediği iddia ediliyordu. Alişan bu iddialara Söylemezsem Olmaz aracılığıyla yanıt verdi. Eşiyle arasının bozuk olduğunu ama boşanma gibi bir durumlarının olmadığını söyleyen Alişan, kendi evinde kaldığını açıkladı.

Magazin 08-02-2022 15:24

Alişan ve Buse Varol 3 dadı tuttu! İşte bir dadının ücreti

Şu sıralar araları bozuk olan Alişan ve Buse Varol çocukları için 3 dadı tuttu. Alişan'ın çocukları için tuttuğu 3 dadının maaşları ortaya çıktı. Dadıların aylık 20 bin TL maaş aldığı sosyal medyada gündem oldu. Demet Akalın daha önce dadılardan Maria’ya tektaş armağan etmişti.

Magazin 08-02-2022 06:58

Buse Varol "Alişan'ın annesinin evine davet edilmedim" dedi! "Boşanmak için avukata gitti" iddiası

Buse Varol ve Alişan'ın kızlarının doğum gününü ayrı ayrı kutlaması ayrılık iddialarını yeniden gündeme getirmişti. Buse Varol 2. Sayfa'ya bomba bir itirafta bulundu. İddiasına göre Alişan'ın annesinin evindeki kutlamaya gelin Buse Varol davet edilmedi. Söylemezsem Olmaz'da Bircan Bali ise Buse Varol'un boşanma için avukata gittiğini iddia etti.

Magazin 07-02-2022 11:41

Alişan ve Buse Varol fotoğraf paylaştı, herkes aynı şeyi yazdı! "Eşi yok"

Alişan ve Buse Varol kızının doğum gününü çeşitli karelerle kutladı. Ancak iki ünlü isim de paylaşımlarında bir diğerine pek yer vermedi. Ünlü ikilinin kendi hesaplarından yaptıkları paylaşımlara takipçiler "Eşi yok", "Araları mı bozuk" yorumlarında bulundu. İkilinin daha önce de boşanacakları iddia edilmiş Alişan ise iddiaları yalanlamıştı.

Magazin 06-02-2022 13:34

Alişan "En güzel kayınvalide bende" demişti! Buse Varol'un annesi kendine hayran bıraktı

Ünlü türkücü Alişan ile oyuncu Buse Varol, 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Mutlu evliliklerini iki çocukla taçlandıran ünlü çift, hem iş hem de özel hayatlarıyla sık sık gündem olmuştu. Magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen ikili, bu kez Buse Varol'un annesi ile gündeme geldi. Güzel oyuncunun annesini görenler adeta hayran kaldı.

Magazin 29-01-2022 13:54

Alişan'ın eşi Buse Varol okul kapısında tepki gördü! "Çıldırmış gibi bağırmaya başladı"

Alişan'ın oyuncu eşi Buse Varol oğlunu okula bırakırken bir veli tarafından tepki gördü. Oğlunu okulun önünde indirmeye çalışırken kadın velinin bağırmasıyla neye uğradığını şaşıran Varol takipçilerine içini döktü.

Magazin 14-01-2022 15:33

Buse Varol'dan Alişan'a destek! "Bekar da olsam öpüşme sahnesinde olmam"

Şarkıcı Alişan Buse Varol ile ilgili gelen bir soruya "Zaten bugüne kadar öpüşmediği için seçtim Buse'yi" açıklamasıyla tepki çekmişti. Gündem olan açıklamalardan sonra Varol da konuya dair açıklamada bulundu. Alişan'ın karısı Buse Varol "Bekar da olsam öpüşme sahnesinde olmam" dedi.

Magazin 13-01-2022 07:52

Nihat Doğan'dan tartışma yaratan Alişan yorumu! "Çocuğu evlendikten 7 ay sonra oldu" dedi ve Bergüzar Korel'i örnek gösterdi

Ünlü şarkıcı Alişan'a "Buse'yi bugüne kadar öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim" açıklaması sonrası tepkiler çığ gibi geliyor. Alişan'a bir tepki de 'Al Sana Haber' programıyla ekrana gelen Nihat Doğan'dan geldi. Doğan, Alişan için, "Alişan ne zaman evlendi. Çocuğu ne zaman oldu? Evlendikten 7 ay sonra çocuk oldu! Alişan'ı kınıyorum" diyerek tepkisini gösterdi.

Magazin 11-01-2022 11:19

Alişan'ın 'öpüşme' yorumu tepki çekti! "İşinize gelmeyince yobaz..."

Alişan "Buse'yi bugüne kadar öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim" açıklaması sonrası tepki çekti. Alişan ve Buse Varol ilişkisinde yapılan bu yorum sosyal medyada tepkilere de sebep oldu. Alişan ise gelen kötü yorumlara "İşinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro!!!" yanıtını verdi.

Magazin 11-01-2022 07:18

Alişan canlı yayında açıkladı: Buse öpüşseydi karım olamazdı

Alişan ve Buse Varol'un ayrılacağına dair iddialar sık sık gündem olurken ikili bu iddiaları sıklıkla yalanlıyor. Söylemezsem Olmaz canlı yayınına bağlanarak açıklama yapan Alişan karısı Buse Varol ile ilgili yaptığı açıklamayla şaşırttı.

Magazin 10-01-2022 13:59

Alişan’ın eşi Buse Varol'un sözleri sonrası bomba iddia! İsmail Demirci Hande Soral'ı aldattı mı?

Alişan’ın eşi Buse Varol'un ünlü bir oyuncunun hamile eşini aldattığına dair iddiaları sonrası Söylemezsem Olmaz yorumcularından bu konuda açıklamalar geldi. Bircan Bali ve Arto'nun iddiasına göre İsmail Demirci hamile olan eşi Hande Soral'ı aldattı.

Magazin 10-01-2022 09:57

Alişan'ın oyuncu eşi Buse Varol 'Kocadan zengin olmak nasıl bir şey?' diye soran takipçisine verdiği yanıtla dikkat çekti

Ünlü türkücü Alişan ile 2018 yılında dünyaevine giren ünlü oyuncu Buse Varol, 2019'da Burak'ı kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu tatmıştı. Varol, geçen yıl ise kızı Eliz'i kucağına almıştı. Sosyal medyada paylaşımlarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu, şimdi ise takipçilerine verdiği yanıtlarla dikkat çekti. Instagram'da soru-cevap etkinliği yapan Varol, 'Kocadan zengin olmak nasıl' diyen takipçisine de kayıtsız kalmadı ve kayıtsız kalmadı ve verdiği yanıtla sosyal medyaya damga vurdu.

Magazin 08-01-2022 08:06

Alişan: 2000'lerde sabah başka akşam başka partinin konserine giderdik

Geçtiğimiz yıl kardeşinin ölümüyle yıkılan Alişan sahnelere döndü. Politik tercihine göre torpile maruz kalıp kalmadığına dair konuşan Alişan açıklamasında "Ben yıllardır tüm kanallarda program yaptım. Müzikte torpil olamaz" dedi.

Magazin 06-01-2022 13:44

Alişan'ın eşi Buse Varol imaj değiştirdi! "Olmuş mu?"

2021 yılında Alişan'ın kardeşini kaybetmesi sonrası büyük acı yaşayan Tektaş ailesi işlerine adapte oldu. Alişan'ın eşi Buse Varol da ekrana dönme hazırlığı yaparken imaj tazeledi. Saç rengini değiştiren Varol takipçilerine fikirlerini sordu.

Magazin 04-01-2022 09:43

Alişan’ın eşi Buse Varol da estetik mucizesi çıktı

Alişan’la evli olan oyuncu Buse Varol, anne olduktan sonra setlere ara vermişti. Oyunculuğa geri dönmeye hazırlanan Buse Varol’un ortaya çıkan eski fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 11-12-2021 01:41

Buse Varol Alişan'dan ayrılıyor mu? Fotoğraflı açıklama

Ekranlara dönmeye hazırlanan Buse Varol'un Alişan ile boşanacağı yine gündem olmuştu. Buse Varol iddialardan sonra fotoğraflı açıklama yaptı.

Magazin 06-12-2021 10:10

Buse Varol ile Alişan hakkında boşanma iddiaları yeniden gündemde! Fotoğraftaki çarpıcı detay

Buse Varol ile Alişan’ın geçtiğimiz aylarda boşanacakları öne sürülmüştü. Ünlü çift tüm iddiaları yalanlayarak, evliliklerinin mutlu bir şekilde sürdüğünü dile getirmişti. Buse Varol’un Instagram hesabından paylaştığı yeni bir fotoğraf boşanma iddialarını yeniden gündeme getirdi.

Magazin 05-12-2021 02:59