2022 Kira Artış Oranı Haberleri

EYLÜL AYI KİRA ARTIŞ ORANI HESAPLAMA 2022! Eylül ayı kira artış oranı ne kadar oldu?

Eylül ayı kira artış oranı hesaplamasının nasıl yapıldığı TÜİK tarafından geçtiğimiz gün yapılan ağustos ayı enflasyon verileri açıklaması sonrası merak edildi. Bilindiği üzere kira artış oranı, kira kontratının yenileneceği aydan bir önceki aya ilişkin verilere göre hesaplanmaktadır. Eylül ayında yenilenecek olan kira tutarı TÜİK'in Ağustos ayı açıklaması sonrası belli oldu. Peki, TÜİK verisi sonrası Eylül ayı kira artış oranı ne kadar oldu? Eylül ayı kira artış oranı nasıl hesaplanır?

Finans 06-09-22 14:35

Eylül ayı kira artış oranı yüzde kaç? Eylül ayı kira artış oranı nasıl hesaplanır?

Eylül ayı kira artış oranı, TÜİK tarafından ağustos ayı ile ilgili yapılan açıklama sonrası belli oldu. Bilindiği üzere Temmuz ayında alınan karar ile 1 Temmuz 2023 tarihine dek önceki senenin kira bedelime yüzde 25'in üzerinde zam yapılamayacak. Peki, Eylül ayı kira artış oranı yüzde kaç? Eylül ayı kira artış oranı nasıl hesaplanır?

Finans 05-09-22 14:05

Kira artış oranı ne kadar oldu? 2022 TÜİK enflasyon oranı sonrası ağustos ayı kira artış oranı ne kadar?

Kira artış oranı ne kadar oldu sorusunun yanıtı, TÜİK tarafından açıklanan 2022 temmuz ayı enflasyon artış oranının belli olmasıyla birlikte, binlerce ev sahibi ve kiracı tarafından araştırılıyor. Hükümet tarafından geçtiğimiz aylarda kira artış oranlarına yapılan düzenleme meclisten geçmişti. Peki, kira artış oranı ne kadar oldu? 2022 TÜİK enflasyon oranı sonrası ağustos ayı kira artış oranı ne kadar?

Finans 03-08-22 13:11

2022 Kira Artış Oranı

2022 Kira Artış Oranı Hakkındaki Haberler Mynet'te. 2022 Kira Artış Oranı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.