Doğan Holding Haberleri

Galata Wind halka arz tarihi ne zaman? Galata Wind hisse fiyatı ve borsa kodu nedir?

Garanti BBVA Yatırım öncülüğünde gerçekleşecek olan Galata Wind halka arz tarihi, hisse fiyatı, borsa kodu ve izahnamesi ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki, Galata Wind halka arz tarihi ne zaman? Galata Wind hisse fiyatı ve borsa kodu nedir?

Haber 15-04-2021 10:46

Galata Wind halka arz ne zaman? Eşit mi oransal mı dağıtılacak?

Galata Wind halka arz için geri sayıma başladı. Doğan Holding'in enerji yatırımlarından biri olan Galata Wind, halka arz için başvurularını bir süre önce tamamlamıştı. Yıldız pazarda işlem göreceği ifade edilen Galata Wind hisseleri 5,06 TL'den satışa sunulacak. Halka arz süreci sabit fiyat ile talep toplama şeklinde gerçekleşecek. Peki, Galata Wind halka arz ne zaman? Eşit mi oransal mı dağıtılacak ?

Haber 14-04-2021 15:59

Galata Wind Enerji arz tarihi 2021: Galata Wind halka arzı hangi banka ile yapılacak? Galata Wind Enerji halka arz tarihi belli oldu mu, ne zaman?

Doğan Holding, bağlı ortaklığı olan Galata Wind Enerji'nin halka arzı hangi bankadan yapılacak merak ediliyordu. 11 Şubat tarihli KAP bildiriminde Galata Wind Enerji'nin halka arz ve talep toplama işlemi için Garanti Yatırım ile Halka Arz Aracılık Yetki Sözleşmesi" imzalandığı bilgisi paylaşıldı. Peki Galata Wind Enerji yatırımları neler? Galata Wind Enerji ne zaman halka arz olacak? Galata Wind Enerji talep toplama tarihleri belli oldu mu?

Finans 12-02-2021 10:49

Doğan Holding, Star'a talip

Doğan Yayın Holding, Star Televizyonu'nu satın almak üzere oluşturulması planlanan konsorsiyuma, şirketin bağlı ortaklığı Doğan TV A.Ş.'nin katılması yönünde çalışmaların başlatıldığını bildirdi.

Haber 30-11-1999 00:00

Doğan Holding

Doğan Holding Hakkındaki Haberler Mynet'te. Doğan Holding Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.