Düdüklü Tencere Haberleri

Düdüklü tencere kullanıyorsanız bunlara dikkat! Mutlaka bilmeniz gerekiyor

Düdüklü tencere yemeklerin çok daha kısa sürede pişmesini sağlıyor. Yemeklerin daha hızlı pişmesi için kullanılan düdüklü tencere toplumda yıllardır korkulara neden oluyor. Hala daha düdüklü tencere kullanmaya çekinen insanlar bulunuyor. Ancak düdüklü tencere ile ilgili önemli noktaları öğrendikten sonra kullanmanız hayatınızı kolaylaştırıyor.

Yemek 24-05-22 16:28

Asırlık düdüklü tencere sergileniyor! “Gelecek nesiller emanet etmek için bu müzeyi inşa ettik”

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Turizm Fakültesi bünyesinde açılan Gelenekten Geleceğe Gastronomi Müzesinde 1900 yılından kalma asırlık düdüklü tencere sergileniyor.Gastronomi ve mutfak sanatlarında zamansal süreç içerisinde gerçekleşen değişim ve gelişmeleri öğrencilerin öğrenebilmesi ve içselleştirebilmesi amacıyla üniversite koridorunda açılan müzede 96 eser sergileniyor.

Trend 16-05-22 17:05

Patlar mı diye korkmayın! Bu püf noktalarıyla düdüklü tencere kullanmak çok kolay

Düdüklü tencereler mutfakta harcanan zamanı kısaltıyor ve yemek yapmayı daha kolay hale getiriyor. Düdüklü tencerelerin kullanımı bazılarımıza zahmetli ve tehlikeli görünse de bu tencereler, doğru kullanımla mutfakta adeta kurtarıcı görevi görüyor. Özellikle yemek pişirmeye vakti olmayanların imdadına yetişen düdüklü tencereleri kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Yemek 22-12-21 17:01

Yemek yapmaya ayırdığınız zamanı azaltacak en iyi düdüklü tencere çeşitleri

Çok uzun yıllar önce hayatımıza giren, yemek pişirme işini hem kolaylaştıran hem de hızlandıran düdüklü tencereler mutfaktaki en büyük yardımcılarımız. Siz de yemek yapmaya ayırdığınız zamanı azaltacak en iyi düdüklü tencere çeşitlerine göz atmaya ne dersiniz?

Yemek 16-11-21 18:46

Diğer Haber Etiketleri

Düdüklü Tencere

Düdüklü Tencere Hakkındaki Haberler Mynet'te. Düdüklü Tencere Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.