Ezogelin Haberleri

Ezogelin çorbası tarifi: Ezogelin çorbası nasıl yapılır?

Türkiye’ye has birçok lezzet vardır. Ülkenin dört bir yanındaki farklı bölgelerden, şehirlerden ya da köylerden yemekler, çorbalar, tatlılar ya da farklı atıştırmalıklar çıkmıştır. İsimleri ile ayrı, lezzetleri ile ayrı dikkat çeken bu yiyeceklerden biri de Gaziantep’ten doğduğu bilinen ezogelin çorbasıdır. Sadece birkaç malzeme ile yapılan bu çorba, birçok yemek davetinde tercih edilen, hem lezzetli hem de pratik bir tarifi bulunan çorbalar arasında yer alır.

Yemek 26-12-2023 17:44

Bugün ne pişirsem? Ramazan'ın 13. günü iftar menüsü

'Bugün ne pişirsem?' diye düşünüyorsanız Ramazan ayının 13. gününe özel iftar menüsüne bakabilirsiniz. Sağlıklı ve doyurucu yemeklerden oluşan bu enfes menünün tadına doyum olmuyor. Geleneksel tatlardan hoşlanıyorsanız bu iftar menüsünü denemelisiniz.

Yemek 04-04-2023 11:03

Lokanta usulü ezogelin çorbası tarifi! İçinizi ısıtacak ezogelin çorbası nasıl yapılır?

Çorba tarifleri kış aylarının vazgeçilmezi olarak görülüyor. Her akşam içinizi ısıtacak farklı çorba tarifleri arıyorsanız ezogelin çorbasını da denemeniz gerekiyor. Ezogelin çorbası enfes lezzetiyle gönüllere taht kuruyor. Ezogelin çorbası tarifi en sevilen çorbalar arasında yer alıyor.

Yemek 07-02-2023 12:07

Ezogelin

Ezogelin Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ezogelin Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.