Gülşen Bubikoğlu kimdir?

Gülşen Bubikoğlu kimdir?

Yeşilçam’ın en güzel oyuncularından biri olan Gülşen Bubikoğlu, 1954’te İstanbul’da dünyaya geldi. 1973 senesinde o dönemin ünlü dergilerinden olan Ses’in düzenlediği yarışmada birinci olan Bubikoğlu bu sayede sinema dünyasıyla tanıştı. İlk filmi olan Yaban’ı aynı yıl çekti. 1974’te Türker İnanoğlu ile yaptığı gizli evlilik sonrası Erler film ile onlarca filme imza attı. Bu filmler arasında Ah Nerede, Ne umduk Ne Bulduk, Vahşi Gelin, Gırgıriye, Görgüsüzler ve daha nice unutulmaz Yeşilçam klasiği bulunmaktadır. 1977’de kızı Zeynep İnanoğlu dünyaya geldi. Son olarak 1998 yılında Affet Bizi Hocam dizisinde oynadığı Zeynep karakteriyle izlediğimiz Bubikoğlu, oyunculuk hayatı boyunca büyük gişe başarıları yakalayarak ismini Türk sinema tarihine altın harflerle yazdırmayı başarmıştır.

Gülşen Bubikoğlu Haberleri

Gülşen Bubikoğlu yürekleri sızlattı! Cüneyt Arkın'ın ardından...

Yeşilçam yıldızı Gülşen Bubikoğlu, Canikom, Vahşi Gelin, Alev Alev, Ayrı Dünyalar gibi birçok filmde başrolü paylaştığı Cüneyt Arkın için "Benim en yakışıklı partnerim" diye kaleme aldığı satırlarla yürek sızlattı.

Magazin 29-06-2022 11:20

Ah Nerede dizisinin Zehra'sı Nil Keser kimdir? Nil Keser nereli ve kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Ah Nerede dizisinin Zehra'sı Nil Keser oldu. Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun başrollerini paylaştığı Yeşilçam'ın unutulmaz filmlinin dizisinde oynayacak olacak ünlü oyuncunun biyografisi vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Birçok kişi internette; Ah Nerede dizisinin Zehra'sı Nil Keser kimdir? Nil Keser nereli ve kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? soru ve konu başlıklarını araştırıyor. İşte Gülşen Bubikoğlu ve Tarık Akan'ın başrollerini paylaştığı filmin dizi versiyonunun yıldızı...

Magazin 19-05-2022 16:44

Ah Nerede dizisinin Tarık'ı Oktay Çubuk kimdir? Oktay Çubuk nereli ve kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Ah Nerede dizisinin Tarık'ı Oktay Çubuk oldu. Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun başrollerini paylaştığı Yeşilçam'ın unutulmaz filmlinin dizisinde oynayacak olacak ünlü oyuncunun biyografisi vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Birçok kişi internette; Ah Nerede dizisinin Tarık'ı Oktay Çubuk kimdir? Oktay Çubuk nereli ve kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? soru ve konu başlıklarını araştırıyor. İşte Gülşen Bubikoğlu ve Tarık Akan'ın başrollerini paylaştığı filmin dizi versiyonunun yıldızı..

Magazin 19-05-2022 16:34

Yaz sezonunu açan Gülşen Bubikoğlu hayran bıraktı

Şimdilerde 67 yaşında olan ünlü oyuncu Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabında paylaşımlar yaparak sevenleriyle etkileşim kurmayı ihmal etmiyor. Paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyen ve tatil pozunu takipçilerinin beğenisine sunan Bubikoğlu, bir kez daha kendine hayran bıraktı.

Magazin 17-05-2022 07:19

Gülşen Bubikoğlu hayran bıraktı! Günler sonra ilk kez paylaştı

7'den 70'e geniş bir hayran kitlesine ulaşan ünlü oyuncu, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla yine kendine hayran bıraktı. Uzun süredir Instagram hesabında karakalem çalışmalarını yayınlayan Gülşen Bubikoğlu, günler sonra kural bozdu ve son halini yayınladı.

Magazin 02-04-2022 07:56

Gülşen Bubikoğlu kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Kimin kızı? Gülşen Bubikoğlu filmleri nelerdir?

Gülşen Bubikoğlu sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım sebebiyle gündem oldu. Usta oyuncu gelen tepkiler nedeniyle günün en çok araştırılan ünlü isimleri arasında yer alıyor. Peki Gülşen Bubikoğlu kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Kimin kızı? Gülşen Bubikoğlu filmleri nelerdir? İşte usta oyuncunun hayatı ve biyografisi...

Magazin 15-03-2022 07:50

Yeşilçam'ın güzeli Gülşen Bubikoğlu Kanlıca'daki yalısından paylaştı! Yorumu tepki çekti

Yeşilçam'ın güzeli Gülşen Bubikoğlu Kanlıca'daki yalısından paylaşım yapıp "Buzun içine hapsolduk. Bu nasıl bir kar yağışıdır" deyince takipçilerinden kendisine tepki mesajları geldi.

Magazin 14-03-2022 16:01

Ah Nerede dizisi konusu nedir? Yeşilçam'dan uyarlanacak Ah Nerede dizisi oyuncuları kimler olacak?

Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun başrollerini paylaştığı Yeşilçam'ın unutulmaz filmlerinden Ah Nerede filmi dizi oluyor. Sevilen yapımda yer alacak olan oyuncular ve dizinin konusu ise haberler sonrası merak edildi. Peki Ah Nerede dizisi konusu nedir? Ah Nerede dizisi oyuncuları kimler olacak? İşte merak edilenler...

Magazin 01-03-2022 09:49

'Ah Nerede' dizi oluyor! Gülşen Bubikoğlu'nun oynadığı Zehra karakteri için Demet Özdemir'e teklif

Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun oynadığı 'Ah Nerede' filmi dizi oluyor. 'Ah Nerede' dizisi için düşünülen başrol oyuncularından biri de Demet Özdemir. Gülşen Bubikoğlu'nun oynadığı Zehra karakteri için Demet Özdemir'e teklif götürüldü.

Magazin 27-02-2022 12:16

Ah Nerede filmi dizi mi oluyor? Ah Nerede dizisinde Gülşen Bubikoğlu ve Tarık Akan'ın karakterlerini kim oynayacak?

Ah Nerede filmi dizi mi oluyor? sorusunun yanıtı merak basında yer alan haberlerin ardından konusu oldu. Tarık Akan, Gülşen Bubikoğlu başrollerini Adile Naşit ve Halit Akçetepe gibi usta oyuncularla paylaştığı bir döneme damga vuran Ah Nerede filmi ile ilgili çıkan haberler sonrası Ah Nerede filmi dizi mi oluyor? Ah Nerede dizisinde Gülşen Bubikoğlu ve Tarık Akan'ın karakterlerini kim oynayacak? soru ve konu başlıkları internet kullanıcıları tarafından araştırılmaya başlandı. İşte detaylar.

Magazin 24-02-2022 17:37

Yeşilçam'ın en güzel kadını Gülşen Bubikoğlu kimdir? Gülşen Bubikoğlu kaç yaşında ve filmleri nelerdir?

Yeşilçam'da zengin, yoksul pek çok rolde karşımıza çıkan oyuncu Gülşen Bubikoğlu'nun mutlaka bir filmine denk gelmişsinizdir. Gülşen Bubikoğlu, Yeşilçam'da ince kaşlı aktris olarak da bilinmektedir. Gülşen Bubikoğlu, bu zamana kadar sayısız filmde ve rolde izleyici karşısına çıkmıştır. Gelin Yeşilçam'ın güzeller güzeli oyuncusu Gülşen Bubikoğlu'nu yakından tanıyalım.

Magazin 17-02-2022 12:44

Gülşen Bubikoğlu son paylaşımıyla hayranlarını mest etti

Yeşilçam’ın en güzel kadınlarından Gülşen Bubikoğlu, televizyonlara çok çıkmasa da hayranlarıyla sosyal medya üzerinden hasret gideriyor. Instagram’ı aktif olarak kullanan Gülşen Bubikoğlu, paylaşımıyla hayranlarını geçmişe götürdü.

Magazin 01-12-2021 15:58

Gülşen Bubikoğlu havuzun başından paylaştı

Yeşilçam'ın güzel isimleri arasında bulunan Gülşen Bubikoğlu Instagram'da sık sık paylaşımlar yaparak dikkat çekiyor. Yıllara meydan okuyan Gülşen Bubikoğlu havuz başında keyif yaptı.

Magazin 07-11-2021 07:56

Görenler şaşkına döndü! Bülent Ersoy ve Gülşen Bubikoğlu el ele göz göze!

1981 yılından bu yana hayatına kadın olarak devam eden Bülent Ersoy'un, henüz cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadan önce Gülşen Bubikoğlu ile aynı filmde partner olduklarını biliyor muydunuz?

Magazin 27-10-2021 09:42

En Büyük Şaban filminin kör çiçekçi kızı bakın hangi ünlü oyuncunun kız kardeşi çıktı!

1993 yapımı Charlie Chaplin’in Şehir Işıkları filminden uyarlama En Büyük Şaban, Yeşilçam’ın en sevilen filmleri arasında yer alıyor. Filmde Kemal Sunal’a eşlik eden, kör çiçekçi kız rolünü canlandıran oyuncunun ablası da Türk sinemasının efsane isimlerinden biri.

Magazin 11-10-2021 09:58

Yeşilçam'ın efsane ismi Gülşen Bubikoğlu paylaştı! Gençlik halini gölgede bıraktı

Yeşilçam'ın efsane oyuncularından Gülşen Bubikoğlu, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla dikkat çekti. Yatmadan önce çektiği bir fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan usta oyuncu, son haliyle bir kez daha kendine hayran bıraktı. Güzelliği dillere destan olan oyuncu için "Yıllara meydan okuyor", "20'lik kızlara taş çıkarır", "Hala çok güzel" yorumları yapıldı.

Magazin 29-09-2021 09:49

Gülşen Bubikoğlu'nun damadının kim olduğunu duyan şoke oluyor!

Yeşilçam'ın en güzel kadınları arasında gösterilen Gülşen Bubikoğlu'nun kızı Zeynep İnanoğlu'nun kiminle evli olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız...

Magazin 14-09-2021 11:01

Yeşilçam'ın en güzel kadınlarındandı! İşte Gülşen Bubikoğlu'nun son hali!

Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından olan, bir zamanlar fırtına gibi esen Gülşen Bubikoğlu Instagram'ı aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Oyunculuk kariyeri boyunca onlarca yapımda rol alan Bubikoğlu, Tarık Akan ile rol aldığı "Ah Nerede" adlı film ile akıllara kazınmış, oldukça konuşulmuştu. İşte rol aldığı filmlerle halen adından söz ettiren Bubikoğlu'nun son hali...

Magazin 12-09-2021 13:30

Gülşen Bubikoğlu'nun kızı Zeynep İnanoğlu bakın kiminle evliymiş!

Güzelliği ile bir dönem erkeklerin başını döndüren, Yeşilçam’ın efsane ismi Gülşen Bubikoğlu, yıllar geçse de güzelliğinden bir şey kaybetmedi. 1974 yılında Türker İnanoğlu ile evlenen Bubikoğlu’nun bu evlilikten bir de kızı oldu. 43 yaşındaki kızı Zeynep İnanoğlu çok ünlü bir isim ile evli. İşte detaylar…

Magazin 02-09-2021 11:38

Gülşen Bubikoğlu üst üste paylaştı! Yıllara meydan okuyor

Yeşilçam'ın en güzel kadınları arasında anılan Gülşen Bubikoğlu güzelliğiyle büyüledi! Verdiği pozlarla sosyal medyada beğeni topladı.

Magazin 02-07-2021 09:21

Gülşen Bubikoğlu'dan süper minili 20'li yaş pozu

Yeşilçam'ın en güzel oyuncularından Gülşen Bubikoğlu, 20'li yaş fotoğrafıyla hayranlarını mest etti.

Magazin 06-05-2021 15:09

Gülşen Bubikoğlu ilk kez torununu paylaştı

Yeşilçam'ın en güzel isimlerinden biri olan Gülşen Bubikoğlu ilk kez torununu paylaştı. Gülşen Bubikoğlu'nun paylaşımına beğeni yağdı.

Magazin 05-04-2021 17:25

Gülşen Bubikoğlu son halini paylaştı! 'Pandemide saçlar...'

Yeşilçam denildiğinde akla ilk gelen kadın oyunculardan biri olan Gülşen Bubikoğlu Instagram hesabından yeni bir fotoğrafını paylaştı. Güzel oyuncunun verdiği poz, kısa süre içerisinde büyük beğeni topladı.

Magazin 26-02-2021 10:50

Cüneyt Özdemir ve Gülşen Bubikoğlu arasındaki akrabalık bağı! Çok az kişi biliyor

Yeşilçam'ın güzel oyuncularında Gülşen Bubikoğlu'nun Türkiye'nin en çok tanınan gazetecilerinden olan Cüneyt Özdemir arasındaki akrabalık bağını çok az kişi biliyor. Ünlü gazeteci Yeşilçam'ın efsane ismi Gülşen Bubikoğlu'nun kızı Zeynep İnanoğlu ile evli.

Magazin 16-02-2021 15:54

Gülşen Bubikoğlu son pozuyla olay oldu! Yıllara meydan okuyor

Yeşilçam'ın güzeli Gülşen Bubikoğlu son paylaşımıyla beğeni topladı. 66 yaşındaki Gülşen Bubikoğlu yıllara meydan okuyor.

Magazin 17-01-2021 09:21

Yeşilçam'ın güzel ismi Gülşen Bubikoğlu'nun paylaşımına beğeni yağdı!

Yeşilçam'ın sevilen ismi Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden bir fotoğrafını paylaştı. Bubikoğlu'nun paylaşımı kısa süre içerisinde büyük beğeni topladı.

Magazin 02-12-2020 09:22

Sanat dünyasında Dallas’ı aratmayacak akrabalıklar!

Pırıltı hayatları ve kazandıkları paralarda adlarından sıklıkla söz ettiren ünlü isimlerin hiç bilmediğiniz pembe dizileri tahtından edecek akrabalık bağları! Soyadı benzerliğinden akraba olduğu düşünülen ünlü isimlerin aksine gerçekte akraba olanları sizler için derledik. Kimilerinin arasında kan bağı bulunurken kimileri yaptıkları evlilikler sonucunda akraba oldular. Bu listede yok yok! Kayınvalide-damat, elti, kayınbirader, kayınço, kardeş, kuzen, dede-torun…

Trend 10-07-2020 15:30

Hale Soygazi'den 'Yeşilçam'ın en güzel kadını' açıklaması

Daha önce verdiği bir demeçte 'Yeşilçam'ın en güzel kadını kim?' sorusuna 'Benim' diyerek cevap veren Hale Soygazi, dün basın mensuplarına espiri yaptığını ve Yeşilçam'ın bütün kadınlarının güzel olduğunu söyledi.

Magazin 02-07-2020 10:04

Yeşilçam’ın efsane ismi Gülşen Bubikoğlu paylaştı! Yıllara meydan okuyor

Bir zamanlar "Yeşilçam'ın en güzel gülen yıldızı" unvanını taşıyan ünlü oyuncu Gülşen Bubikoğlu sosyal medyada paylaşım yaptı sosyal medya sallandı.

Magazin 22-06-2020 14:04

Cüneyt Özdemir ve Gülşen Bubikoğlu arasındaki bağı çok az kişi biliyor

Yeşilçam'ın güzel oyuncularında Gülşen Bubikoğlu'nun Türkiye'nin en çok tanınan gazetecilerinden olan Cüneyt Özdemir arasındaki akrabalık bağını çok az kişi biliyor.

Magazin 03-06-2020 09:15

Gülşen Bubikoğlu: Bazı şeyler geçmişte kaldı

Yeşilçam denince akla ilk gelen isimlerden biri olan oyuncu Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabından bir takipçisinin, "Ekranlara dönmeyi düşünmüyor musunuz?" sorusuna yanıt verdi.

Magazin 12-05-2020 11:40

Gülşen Bubikoğlu yıllara meydan okuyor! Gündem oldu

'Türk sinemasının gelmiş geçmiş en güzel kadını kim' tartışması dün gece yine gündem oldu. Gülşen Bubikoğlu güzelliğiyle twitter’da TT listesine girdi.

Magazin 04-05-2020 09:16

Cüneyt Özdemir ve Gülşen Bubikoğlu arasındaki bağı çok az kişi biliyor

Yeşilçam'ın güzel oyuncularında Gülşen Bubikoğlu'nun Türkiye'nin en çok tanınan gazetecilerinden olan Cüneyt Özdemir arasındaki akrabalık bağını çok az kişi biliyor.

Magazin 15-02-2020 14:23

Yeşilçam'ın güzel oyuncusu Gülşen Bubikoğlu torun bakıyor!

'Yeşilçam'ın en güzel gülen yıldızı' unvanını taşıyan ünlü oyuncu Gülşen Bubikoğlu sosyal medyayı aktif kullanıyor. Bubikoğlu son paylaşımıyla şu sıralar ne yaptığını açıkladı.

Magazin 19-08-2019 17:00

Gülşen Bubikoğlu yıllara meydan okuyor! Beğeni yağdı

Türk sinemasının usta sanatçılarından Gülşen Bubikoğlu adeta yıllara meydan okuyor. Gülşen Bubikoğlu takipçileri için yaptığı paylaşımlarla gündeme geldi.

Trend 24-07-2019 09:42

Gülşen Bubikoğlu makyajsız yakalanınca...

Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından biri olan Gülşen Bubikoğlu kameralara yakalanınca gerildi! Usta oyuncu Gülşen Bubikoğlu son görüntüsüyle röportaj vermek istemedi.

Magazin 13-11-2018 15:39

Gülşen Bubikoğlu'nun kardeşi bakın kimmiş!

Türk sinemasının en güzel isimlerinden Gülşen Bubikoğlu'nun kardeşini tanıyor musunuz? O da ablası gibi ünlü bir isim...

Magazin 15-05-2018 10:58

Filiz Akın’ın anlatamadığı gerçek!

Geçen hafta kutlanan Sevgililer Günü, sadece taze aşklarla değil geçmişte kalan unutulmaz aşklarla da gündeme geldi. Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Filiz Akın, hatıralarda kalan aşklarla ilgili bir serzenişte bulundu

Magazin 17-02-2018 10:31