Hırvatistan Türkiye Haberleri

12 EKİM REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! Dilek Taşı, Hudutsuz Sevda, MasterChef All Star gecenin birincisi kim oldu?

12 Ekim reyting sonuçları araştırılıyor. Birincilik mücadelesi veren dizilerin izleyicileri, sonuçları yakından takip ediyor. Bu akşam Dilek Taşı, Hudutsuz Sevda, Aldatmak, MasterChef, Hırvatistan Türkiye maçı gibi yapımlar ekrana geldi. Peki, 12 Ekim reyting sonuçları açıklandı mı? Dilek Taşı, Hudutsuz Sevda, Aldatmak, MasterChef, Hırvatistan Türkiye maçı gecenin birincisi kim oldu?

Magazin 13-10-2023 12:18

HIRVATİSTAN TÜRKİYE MAÇ SONUCU! Hırvatistan-Türkiye maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Hırvatistan Türkiye maç sonucu araştırılıyor. A Milli Futbol Takımı, EURO 2024 Elemeleri D Grubu 6. maçında Hırvatistan ile mücadele etti. Türkiye, rakibiyle yaptığı 8'i resmi, 3'ü özel toplam 11 maçta bir galibiyet, 6 beraberlik ve 4 yenilgiyle sahadan ayrıldı. Heyecana sahne olan müsabakada kazanan taraf Ay-Yıldızlı ekibimiz oldu. Hırvatistan'ı deviren kırmızı - beyazlılar, grup liderliğine yükseldi. Peki, milli maç hangi kanalda, saat kaçta, ne zaman? İşte Hırvatistan Türkiye maç sonucu...

Spor 13-10-2023 00:11

Milli maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Hırvatistan-Türkiye milli maçı canlı nereden izlenir?

Milli maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda oynanacağı merak ediliyor. Hırvatistan-Türkiye milli maçı için nefesler tutuldu. A Milli Futbol Takımı, EURO 2024 Elemeleri D Grubu 6. maçında Hırvatistan ile karşı karşıya gelecek. Peki, milli maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Hırvatistan-Türkiye milli maçı canlı nereden izlenir?

Spor 11-10-2023 15:51

Hırvatistan Türkiye

Hırvatistan Türkiye Hakkındaki Haberler Mynet'te. Hırvatistan Türkiye Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.