Hoşgörü Haberleri

Lohusa depresyonu nasıl geçer? Lohusa depresyonu nasıl atlatılır?

Anne olma hissi her kadın için farklı duygular barındırır. Kimi kadın bu duyguyu eşsiz ve muhteşem olarak yaşarken kimisi ise daha zorlu bir süreç olarak görebilir. Özellikle gebelik sürecinde her kadın bebeğini alacağı günü bekler ve bu bekleyiş tatlı bir telaş içerisinde geçer. Ancak bebek doğduktan sonra aynı hisler ve duygular kalmayabilir. Kimi kadında lohusa depresyonu olarak tabir edilen durum ansızın ortaya çıkabilir. Peki, lohusa depresyonu nasıl geçer?

Kadin 19-10-2023 17:27

Günlük burç yorumları: 13 Ekim 2023 Cuma günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 13 Ekim Cuma aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 13-10-2023 11:32

Günlük burç yorumları: 11 Ekim 2023 Çarşamba günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 11 Ekim Çarşamba aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 11-10-2023 11:28

Günlük burç yorumları: 16 Eylül 2023 Cumartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 16 Eylül Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 16-09-2023 12:03

Bu hatayı yapıyorsanız dikkat! Yuvanız dağılabilir, bu sözleri kullanmadan önce bir daha düşünün

Sevgi ile saygı başta olmak üzere hoşgörü, iletişim ve bireysellik bir evliliğin olmazsa olmaz unsurları arasında yer almaktadır. Bunların olmadığı evlilikler mahkeme salonlarında sona erebiliyor. Uzmanlar, çiftlerin birbirlerini anlamadan ya da tanımadan bir yuva kurmamalarını tavsiye ediyor. Evliliklerin sona ermesine yol açan en büyük etkenlerden birinin de sarf edilen çirkin sözler olduğu kaydedildi.

Kadin 15-09-2023 08:08

Eylül ayı burç yorumları! 2023 Eylül ayında burçları neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını Haziran ayında neler bekliyor? Aylık burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 2023 Temmuz ayında aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 01-09-2023 11:46

Günlük burç yorumları: 30 Ağustos 2023 Çarşamba günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 30 Ağustos Çarşamba aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 30-08-2023 11:52

Günlük burç yorumları: 23 Temmuz 2023 Pazar günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 23 Temmuz Pazar aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 23-07-2023 16:07

Günlük burç yorumları: 11 Temmuz 2023 Salı günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 11 Temmuz Salı aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 11-07-2023 09:33

Aşkı en tehlikeli olan burçlar! Evet demeden bir kez daha düşünün

İster aşk olsun isterse arkadaşlık ilişkilerde daima güvenebilecek insanlar ararız ancak çoğu zaman bir çok ilişki çeşitli sorunlarla karşılaşır. Astroloji meraklıları en tehlikeli burçları araştırıyorlar. İşte aşkta ve genel olarak en tehlikeli burçlar...

Kadin 30-06-2023 11:08

Büyük beden kadın gelinlik giydiği için eleştirildi! Şişmanlar da mutlu olmayı hak ediyor

Büyük beden kadınların kıyafetlerine yapılan yorumlar oldukça rahatsız edici olabiliyor. Birçok kadın iyi niyet göstergesi olarak bile olsa bedeni üzerine yapılan yorumlar nedeniyle psikolojik sorunlar yaşıyor. Büyük beden bir gelin düğününde giydiği gelinlik nedeniyle eleştirilince yaşadığı sorunları anlattı.

Kadin 04-05-2023 14:50

Hoşgörü nasıl yazılır, hoşgörü yazımı nasıl olmalıdır? Hoşgörü ayrı mı yazılır birleşik mi yazılır, TDK'ye göre doğru yazılışı nedir?

Nezaket, sadakat, hoşgörü, anlayış gibi kavramlar toplumda uyum ve refah içerisinde yaşamayı kolaylaştırır. Bu kavramların her biri farklı anlamlara gelse de temelde iyilik ve kibarlık çatısında toplanırlar. Dilimizde oldukça geniş bir kelime dağarcığı vardır. Birbirleri ile benzer anlama gelen çeşitli kelimelere rastlamak da mümkündür. Her kelimenin doğru anlamını kullanabilmek için aynı zamanda doğru bir şekilde yazılması gerekir. Yazımı karıştırılan bir sözcük de hoşgörüdür.

Egitim 10-04-2023 14:37

Doğum sonrası cinsel yaşam nasıl olmalı, ne zaman ilişkiye girilmelidir? Doğum sonrası cinsel yaşam önerileri ve tavsiyeleri

Çocuk sahibi olmak isteyen bir kadın sezaryen ya da normal doğum yapmayı tercih edebilir. Bir kadının sezaryen ya da normal doğumdan sonra cinsel yaşama ne zaman geri dönebileceği ise sıklıkla araştırılan konulardandır. Cinsel yaşama dönüş yapılmadan önce doğumun ardından kadın vücudunun eski hâline kavuşması için belli bir süreye ihtiyaç vardır. Genelde 6-8 haftayı kapsayan bu süreçte kadın vücudu mental ve fiziksel anlamda sağlamlığına kavuşur. Doğum sonrasında cinsel ilişki nasıl olmalıdır?

Kadin 24-03-2023 17:23

Hamilelikte hangi durumlarda cinsel ilişki sakıncalıdır, zararlı mı? Hamilelikte cinsel ilişki sonrası kanama görülmesi normal mi?

Hamilelik döneminde annede fiziksel ve hormonal olarak pek çok değişiklik meydana gelebilir. Bu değişimler kişilerin cinsel hayatında da bazı değişimlerin ortaya çıkmasına sebep olabilir. Anne adayının bu dönemde cinsel isteğinde artış gözlenebildiği gibi bir azalma da meydana gelebilir. Bu oldukça normaldir ve hoşgörü ile karşılanmalıdır. Peki, hamilelikte cinsel ilişkiye girmek zararlı mıdır, ne zaman tehlikeli olur?

Kadin 07-03-2023 17:58

Birbirimizden tamamen farklıyız! Kadınları ve erkekleri ayıran temel farklar

Kadınlar ve erkekler eşit olsalar da hayata olan bakış açıları, olayları ele alış şekilleri ve zevkleri oldukça farklılık gösteriyor. Bu farklılıklar bazen birbirimize yaklaşmamızı sağlarken bazı durumlarda oldukça zorlayıcı olabiliyor. Kadınlar ve erkekler arasındaki temel farklar çizim haline getirildi.

Kadin 30-01-2023 14:12

Günlük burç yorumları: 24 Aralık Cumartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 24 Aralık Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 24-12-2022 09:40

Günlük burç yorumları: 20 Aralık Salı günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 20 Aralık Salı aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 20-12-2022 09:37

Boşuna inkar etmeyin! Bilime göre aşık olduğunuzu gösteren 9 işaret

Aşk tüm hayatı değiştiren olaylardan. Yaşamı çok daha çekilebilir bir hale getiren aşk doğru kişiyle yaşandığında oldukça mutlu edici sonuçlar sağlasa da yanlış kişiye aşık olmak zorlayıcı durumlar meydana getirebiliyor. Kimse yanlış kişiye aşık olmak istemese de buna engel olmak zor oluyor. Birçok kişi aşık olduğunu inkar ediyor. Ancak bilime göre aşık olduğunuzu gösteren 9 işaret bulunuyor.

Kadin 17-10-2022 09:45

Hoşgörü eş anlamlısı nedir? Hoşgörünün eş anlamlısı kelime ve cümle içinde örnek kullanımı nasıl olmalıdır?

İzlediğimiz bir filmde ya da okuduğumuz bir kitapta duyduğumuz bir kelimeyi ya da eş anlamlısını merak edebiliriz. Bir kelimeyi çok fazla kullansak da bazen anlamını ve eş anlamlısını net bir şekilde öğrenmek gerekir. Böyle durumlarda internet bizim için biçilmiş kaftandır. Hoşgörü eş anlamlısı nedir? Hoşgörünün eş anlamlısı kelime ve cümle içinde örnek kullanımı nasıl olmalıdır?

Egitim 15-08-2022 23:48