KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Aşkı en tehlikeli olan burçlar! Evet demeden bir kez daha düşünün

  İster aşk olsun isterse arkadaşlık ilişkilerde daima güvenebilecek insanlar ararız ancak çoğu zaman bir çok ilişki çeşitli sorunlarla karşılaşır. Astroloji meraklıları en tehlikeli burçları araştırıyorlar. İşte aşkta ve genel olarak en tehlikeli burçlar...

  Geçtiğimiz yıllarda yapılan analizler doğrultusunda, en tehlikeli burçlar açıklandı. Listemizde yer alan bazı burçları görünce çok şaşıracaksınız. Aşkta en tehlikeli burçlar astroloji meraklılarının dikkatini çekiyor. İntikam, kıskançlık gibi duyguları barındıran tehlikeli burçları sizler için derledik...

  AKREP

  Kıskanç ve agresif hareketleriyle tanınan akreplerin bu listede olmaması elbette saçma olurdu. Akrep burçları, kendilerine yapılan kötülüğü unutmaz... Akrep burcu yalan konusunda ustadır. Eğer akrep burcuna yalan söylediyseniz akrep başınıza bela olabilir. Çünkü akrep asla yalanı affetmez. Çok tehlikeli olan akreple kimse kavga etmek istemez.

  akrep-burcu-nedir-akrep-burcu-tarihi-nedir-akrep-burcu-ozellikleri-nelerdir-55742_blog_g1801_702x336_d1kGYEGz

  YENGEÇ

  Yengeçler, en tehlikeli burçlar listesinde en üst sıralarda yer almaktadır. Duygusal, merhametli ve hoşgörülü olarak adlandırılan yengeçler aslında sağ gösterip sol vuran insanlardan oluşuyor. Yengeç burcundan olanlarla pek tartışmanız önerilmez.

  ezgif.com-webp-to-jpg (3)

  YAY

  Listenin 3. sırasında ise yaylar yer alıyor. Karizmatik tavırları ve zekası ile etraflarındaki saygısını kazanan bu burç, suça eğilimlerinin fazla olduğu gözlemlenmiş. Yay çabuk sinirlenen ve çabuk parlayan burçlar arasında yer alır. Yay burcuyla tartışırken dikkatli olmanızda fayda var. Yay sinirlendiğinde gerçekten zor sakinleşir. Bu yüzden yay burcuyla ilişki kurarken dikkatli olmanızda büyük fayda var.

  ezgif.com-webp-to-jpg (4)

  TERAZİ BURCUNA DA DİKKAT EDİLMELİ

  Öte yandan terazi burcuna da dikkat edilmeli. Küçük bir sorundan bile deliye dönen terazi burcu çoğu zaman çekilmez olabiliyor. Terazi burcu özellikle iyi bir dedektif. Ondan sır saklanmayacağını bilmeniz gerek. Sırrı öğrense bile o kadar kincidir ki günlerce hiç belli etmez ve fırsatını yakaladığında kavga etmek için kullanırlar. Üste çıkma konusunda da üstlerine yoktur.

  ezgif.com-webp-to-jpg (5)

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler