Kilo Vermek Için Haberleri

Kilo vermeye yardımcı yağ yakan besinler nelerdir? En hızlı yağ yakıcı yiyecekler ve içecekler

Zaman zaman birçok kişi fazla kilolarından şikayetçi olabilir. Fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişiler uzman kontrolünde diyet listeleri ve düzenli egzersiz ile fazla kilolarından kurtulabilir. Yağ yakıcı besinler ile kilo verme hızı arttırılabilir ve kilo tedavinizde size destekçi olur. Hangi yiyecekler kilo verme hızını arttırır?

Haber 25-10-22 12:28

Yağlarınızı cayır cayır yakıyor! Kilo vermek için yemeklerinize bir kaşık eklemeniz yeterli

Alınan kilolar sadece görünüşü değil sağlığı da etkiliyor. İdeal kilodan uzaklaşmak kalp krizi ve felç riskini artırıyor. Daha hızlı ve etkili bir şekilde kilo vermek için egzersiz yapmanın yanı sıra yenilen yiyeceklere de dikkat etmek gerekiyor. Bazı gıdalar var ki kilo vermenizi çok daha etkili hale getiriyor. İşte göbek yağlarından kurtulmanızı sağlayacak o mucizevi besinler...

Haber 09-10-22 09:42

Oturduğunuz yerden kolayca kilo verebilirsiniz: Yapmanız gereken işlemi duyunca şaşıracaksınız

Kilo hem kadınların hem de erkeklerin istemediği fiziksel özellikler arasında bulunuyor. Kilo almak sadece görünüşü değil sağlığı da oldukça etkiliyor. Özellikle kış aylarında alınan kilolar büyük sorunlara yol açıyor. Evde istenmeyen kilolardan kolayca kurtulmanız için birkaç basit adım bulunuyor. Kilonuzun altında yatan neden hastalık değilse sağlıklı beslenmeniz ve doğru egzersizi uygulamanız oldukça etkili olabilir.

Haber 03-10-22 08:45

Prof. Dr. Canan Karatay: Uyurken kilo vermeniz mümkün! Bu yiyecekler kanser yapıyor

Kilo vermek için çeşitli yöntemler deneniyor. Ancak yapılan bu yöntemlerin etkisi istenilen seviyede olmuyor. Sağlıklı beslenme hakkında çarpıcı önerilerde bulunan Prof. Dr. Canan Karatay, uyurken kilo verebileceğinizi belirterek sağlığınız için uzak durmanız gereken besinleri açıkladı.

Haber 14-09-22 14:26

Kilo vermek ve incelmek için kesinlikle işe yarayan altın değerinde öneriler

Kilo vermek deyim yerindeyse çetrefilli bir yol. Başta hayat tarzınız, beslenme şeklinizle beraber birçok rutininizi değiştirmeniz ve yerine sağlıklı ve kilo vermenize yardımcı olacak alternatiflerini koymalısınız. Kilo sorunu yaşadığınızı düşünüyorsanız kilonuza değil kilonuza neden olan etkenlere odaklanarak onları değiştirmelisiniz.

Haber 27-07-22 08:53