Komünist Başkan Haberleri

'Komünist Başkan'dan olay Kadıköy iddiası! Canlı yayında oy oranını açıkladı, stüdyodakilerin tepkisi dikkat çekti: Bu anket doğruysa büyük olay olur

'Komünist Başkan' Fatih Mehmet Maçoğlu'nun Kadıköy iddiası gündem oldu. TKP'nin başkan adayı olarak ilçede çalışmalarını sürdüren Maçoğlu, katıldığı canlı yayında son anket sonuçlarını açıkladı. CHP ile aralarında 1-2 puan farkının olduğunu iddia eden Maçoğlu, oy oranını da açıkladı. Maçoğlu'nun iddialı sözleri stüdyodakilerde şaşkınlık yaratırken, Gürkan Hacır'ın "Bu anket doğruysa büyük olay olur” tepkisi dikkat çekti.

Haber 27-02-2024 08:22

'Komünist Başkan' hangi ilden aday olacak? Canlı yayında açıkladı: İstanbul, İzmir ve Aydın...

Yerel seçimlerde partilerin aday belirleme çalışmaları devam ederken, gözlerin çevrildiği isimlerden biri de 'Komünist Başkan' olarak bilinen Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu oldu. Seçimlerde nereden aday olacağı merak edilen Maçoğlu, aday gösterilebileceği 3 ili canlı yayında açıkladı.

Haber 20-12-2023 10:05

'Komünist Başkan' Fatih Mehmet Maçoğlu batıya mı geliyor? Tunceli'den aday olmayacağı iddia edilmişti... Açıklamadaki detay dikkat çekti

'Komünist Başkan' olarak bilinen Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun yerel seçimlerde aday olup olmayacağı merak konusu olmuştu. Maçoğlu'nun Tunceli dışında başka bir yerde aday olacağı iddiaları sonrası açıklama geldi. Yapılan açıklamada Maçoğlu'nun bir dönem daha aday gösterileceği duyurulurken, "Nereden aday gösterileceği netleştiğinde demokratik kamuoyu ile paylaşılacaktır" ifadeleri dikkat çekti. Maçoğlu'ndan da açıklama geldi.

Haber 06-12-2023 15:22

Komünist Başkan

Komünist Başkan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Komünist Başkan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.