Postacı Haberleri

32 yaşındaki postacı 3 gün boyunca apartmanın asansöründe mahsur kaldı! Çığlık seslerini kimse duymadı

Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te 32 yaşındaki postacı Olga Leontyeva, posta dağıtımı yapmak için bir gökdelene girdi. Asansörde olduğu sırada elektriklerinin kesilmesi üzerine Leontyeva mahsur kaldı. 32 yaşındaki postacı 3 gün boyunca mahsur kaldığı asansörde hayatını kaybetti.

Trend

Postacı filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Kemal Sunal klasiği Postacı filmi nerede çekildi? Bu akşam Fox'ta!

Postacı filmi konusu ve oyuncuları filmin Fox TV yayın akışı listesinde yer almasıyla birlikte merak edildi. Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir ilgi ve sevgiyle izlenen film, bu akşam yeniden izleyiciyle buluşuyor. Peki, Postacı filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Kemal Sunal klasiği Postacı filmi nerede çekildi? İşte film detayları ve 8 Temmuz Fox TV yayın akışı...

Magazin

Terör örgütü PKK'ya darbe! Karayılan ve Bayık'ın postacısı yakalandı

Terör örgütü PKK'nın elebaşlarından Cemil Bayık ve Murat Karayılan'ın postacısı olduğu belirtilen terörist R.G., Diyarbakır'ın Lice ilçesinde yakalandı.

Haber

Tartıştığı postacının kulağını ısırarak kopardı

Karaman'da Sezai Ç. (19) ile apartmanına posta dağıtmak için girmeye çalışan ve bahçedeki köpeği tutmasını isteyen Onur Kızıl (25) arasında kavga çıktı. Kızıl'ın kulağını ısırarak, koparan Sezai Ç., gözaltına alındı. Kızıl ise hastaneye kaldırıldı.

Haber

Postacı

Postacı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Postacı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Horozun intikamı! Postacı taş attı, neye uğradığını şaşırdı

İstanbul’da sokakta yürüyen bir postacı yanında yürüyen horoza taş attı. Horoz ise kendisine taş atan postacıyı kovaladı. Horozun postacıyı kovalaması ve postacının kaçarak bir binaya saklandığı anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Haber

Vahşi pitbull bu kez bir postacıya saldırdı

ABD'de bir postacı, sahibinin elinden kurtulan pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğradı. Uzun süre yerde yardım bekleyen adamı kurtarmak kolay olmadı.

Trend

Postacı dehşeti! Kargo götürdüğü kadını taciz etti

İstanbul'da yaşayan 28 yaşındaki bir kadın, eşine kargo getiren postacının, beline sarıldığını iddia ederek şikâyette bulundu. Postacı hakkında açılan dava sonuçlandı.

Haber

Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali

Eskişehir'deki finalde 35'i kadın olmak üzere 93 postacı dereceye girmek için yarıştı

Haber

Kütahyalı postacıdan 'bela savar' zırhı

Nevzat Çoban, yıpranma haklarının verilmemesine tepki olarak sacdan yaptırdığı ve 'Bela savar' adını verdiği zırhı giyerek mektup dağıttı.

Trend

Postacıya evde yok cezası

Postacı Ali Şengül'e 2008 yılında bir tebligatın üzerine yazdığı yazıdan dolayı, Hâkim tarafından ‘görevi kötüye kullanmaktan' cezalandırıldı.

Haber

Postacı Nevzat kısa film çekti

Kütahya'da yaşayan bir posta dağıtıcısı, mesleğinin zorluklarına dikkati çekmek ve yıpranma hakkı talep etmek için 27 dakikalık kısa film çekti.

Trend

Postacı Nevzat kısa film çekti

Kütahya'da yaşayan bir posta dağıtıcısı, mesleğinin zorluklarına dikkati çekmek ve yıpranma hakkı talep etmek için 27 dakikalık kısa film çekti.

Yurthaber

Postacı kılığında geldiler

Peru'dan İstanbul'a gönderilen bir koli paketi içerisinde kokain olduğu bilgisine ulaşan Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, olayla ilgili çalışma başlattı.

Haber

Bak postacı geliyor

Balkan Ülkeleri Posta Dağıtıcıları Yürüyüş Yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek takım seçmelerine katılmak için Elazığ'da 11 posta dağıtıcısı yoğun kar yağışı altında yarıştı.

Yurthaber

Postacının yeni yıl hırsızlığı

İngiltere'de bir postacı, gönderilen yılbaşı hediyelerini ormanlık alana saklayınca işinden oldu.

Haber