Vahşi pitbull bu kez bir postacıya saldırdı

ABD'de bir postacı, sahibinin elinden kurtulan pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğradı. Uzun süre yerde yardım bekleyen adamı kurtarmak kolay olmadı.

Olay ABD'nin Michigan eyaletinin Detroit şehrinde meydana geldi. Sahibinin elinden kurtulan bir pitbull, posta dağıtıcısına saldırdı. Bacağından ısırdığı adamı yerde uzun süre hareketsiz bırakan köpeği ayırmak için çevreden gelenler ne yaptıysa başarılı olamadılar.

TEKRAR SALDIRDI

Araçları ile yoldan geçenler de araçlarından inerek yanlarındaki sopalarla köpeğe bir süre vurduktan sonra adamı kurtarmayı başardılar. Yaralı adam otomobile alındı. Bir süre yerde hareketsiz kalan köpek ardından yeniden ayağa kalktı ve kendisine vuran bir başka adama daha saldırdı.

pit-foto

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
O kurtarmaya çalışanlar, ne kadar da etkisiz. Süpürgenin sapıyla adeta köpeği okşuyor. Ya diğerine ne demeli, soba gibi bir şeyi köpeğin üzerine attı ama nafile bu kez köpek postacıyı kolundan yakaladı. O büyük cismi atıktan sonra diğeri hemen postacıyı hedef bölgeden çekip ayağa kaldıracaktı. Pitbull saldırılarında, organize olmadan kurtarma etkili olmuyor maalesef.
bu tehlıkelı cinslerin sahiipleride cezalandırılmalı yoksa bu olayların onune gecılmez
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler