Şarj Haberleri

Hiç bilmediğiniz hayatınızı anında kolaylaştıracak 8 ufak ipucu

Günlük hayatta yaşadığımız ufak sorunları görmezden geliyoruz. Ancak bu sorunlar daha büyük problemler yaşamaya neden olabiliyor. Oysa ki çok basit yöntemler ile yaşadığınız problemleri kolayca çözebilirsiniz. İşte şaşıracağınız hayat tüyoları...

Kadin 01-11-22 11:47

Sakın önemsiz görmeyin! Sıklıkla fişte unutulan cihaz yüzünden tüm varlıklarını kaybettiler

Fişte bırakılan birçok cihaz bulunuyor. Bazı ev aletlerinin fişinin çekilmemesi gerekse de günlük kullandığımız ufak aletleri fişten çıkarmamız gerekiyor. Kuzey İrlanda'da yaşayan bir aile fişte unuttukları zararsız sanılan ev aleti nedeniyle her şeyini kaybetti.

Kadin 26-10-22 15:03

Telefonunuzu âdeta ışık hızında şarj etmenizi sağlayacak en iyi hızlı şarj aletleri

Akıllı telefonunun yavaş şarj olmasından şikâyet edenlere hızlı şarj aleti önerisi yapılıyor. Yüksek voltaj ve amper değeri sayesinde akıllı telefonların en kısa sürede şarj olmasına yardımcı olan hızlı şarj aletleri, zamanı değerli olanların yaşantısında önemli rol üstleniyor. Gelin, en kaliteli markaların birbirinden kaliteli en iyi hızlı şarj aletlerine beraber göz atalım!

Haber 24-10-22 17:24

2022'nin en trend ve en çok satan 250 TL altı teknoloji ürünleri

"250 TL altına satılan elektronik ürün kaldı mı?" diye düşünüyor olabilirsiniz. Her ne kadar inandırıcı gelmese de bu fiyatlara hayatınızı kolaylaştıran onlarca farklı elektronik ürün bulmanız mümkün. Siz zahmet etmeyin diye biz biraz araştırma yaptık ve 2022'nin en trend teknoloji ürünleri arasından 250 TL altına satılanları bir araya getirdik. Haydi gelin, bu ürünleri inceleyelim!

Haber 11-10-22 15:59

Radisson Otel Grubu, Elektrikli Şarj Merkezi ile Avrupa'daki elektrikli araç şarj ağını genişletiyor

Radisson Otel Grubu Sürdürülebilirlik, Güvenlik ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Global Kıdemli Başkanı Inge Huijbrechts: - "EMEA'daki 141 otelde 510'dan fazla elektrikli araç şarj noktamız var ve 2025'e kadar tüm uygun Avrupa mülklerine elektrikli araç şarj çözümleri getirme konusunda iddialı bir hedef belirledik"

Yurthaber 30-09-22 09:52

Akıllı telefonunuzu, saatinizi, kablosuz kulaklığınızı aynı anda şarj etmenizi sağlayan 3'ü 1 arada kablosuz şarj cihazı

Eğilip bükülen, birbirine karışan kablolardan siz de mi sıkıldınız? Kablo yığınlarından kurtulmak, bir çırpıda tüm akıllı cihazlarınızı şarj etmek mi istiyorsunuz? O hâlde bu önerimiz tam size göre: 3'ü 1 arada kablosuz şarj aygıtı. Aynı anda hem akıllı telefonunuzu hem kablosuz kulaklığınızı hem de akıllı saatinizi şarj etmenize olanak sağlayan bu aygıt, sizi hem kablo derdinden kurtaracak hem de zamandan ve yerden tasarruf etmenizi sağlayacak. İşte detaylar!

Haber 02-09-22 12:34

Bir gün telefonlarımız havadan şarj edebileceğiz! ‘Havadan Şarj Teknolojisi’nde 30 metreye ulaşıldı

Yeni geliştirilen ‘Havadan Şarj Teknolojisi’ sayesinde bir gün telefonlarımızı ve tabletlerimizi kablosuz olarak havadan şarj edebileceğiz. Araştırmacılar, kızılötesi ışık kullanarak 30 metre mesafeye kadar güç aktarmayı başardı. Bu teknoloji, hayatımızda büyük değişimlere yol açabilir.

Haber 02-09-22 12:31

Elektrikli otomobil şarj istasyonları, tatilcilerin otel tercihini etkiliyor

Çeşme Turistik Otelciler Birliği Başkanı Yakup Demir: - "Herhangi bir özel sektörle veya devletimizden destek alarak otellerimize bu istasyonların yerleştirilmesi yönünde çalışmalar başlatacağız" - Çeşme'de elektrikli otomobil şarj istasyonu bulunan otelin genel müdürü Ebru Tuğgan: - "Her geçen sene istasyona talep artıyor. Elektrikli araç sayısının da arttığını görüyoruz. Artık bu bir ihtiyaç haline geldi"

Yurthaber 27-08-22 11:04