Şarj Haberleri

Şarjda bırakılan cep telefonu korku dolu anlar yaşattı!

Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde şarja takılan telefonun alev alması sonucu çıkan yangında anne ve 4 çocuğu yaralandı.

Haber 03-01-2024 01:19

Araç kullanırken tercih edebileceğiniz en iyi araç şarj cihazları

Özellikle bir yerlere yetişmeye çalışırken telefonunu şarj etmeye vakti olmayanlar için araç şarj cihazları tavsiye ediliyor. Bu ürünler yoldayken bile elektronik cihazlarınızı rahatça şarj edebilmenizi sağlıyor. Siz de sürekli bir yerlere yetişmeye çalışıyor ya da sık sık seyahat ediyorsanız araç şarj cihazı edinebilirsiniz. Öyleyse gelin, araç kullanırken rahatça kullanabileceğiniz en iyi araç şarj cihazı modellerine birlikte göz atalım.

Haber 21-09-2023 15:18

Birden fazla telefonu şarj edebilen en iyi çoklu şarj modelleri

Telefonunuzu şarj etmeniz gerekiyor ancak müsait priz bulamadığınız için cihazınızı şarja takamıyor musunuz? Öyleyse ihtiyacınız olan tek şey çoklu şarj cihazı! Birden fazla telefonu aynı anda şarj edebileceğiniz, en iyi çoklu şarj aleti modellerini araştırdık. Dilediğiniz yerde birden çok telefonu şarj etmenize yardımcı olan, birbirinden işlevsel çoklu şarj aletlerini gelin, birlikte inceleyelim.

Haber 21-09-2023 15:17

Teknolojik aletlerinizi en hızlı şekilde şarj edecek en iyi güç adaptörleri

Şarj sorunlarını ortadan kaldırıp priz başında geçirilen sürenin kısaltılmasında önemli rol oynayan güç adaptörleri, kompakt tasarımları sayesinde kolay taşınıp her ortamda kullanıcılarına şarj desteği sağlıyor. Birçok başarılı markanın birbirinden kaliteli ve kullanıcı dostu özellikler sunan güç adaptörü modelleri bulunuyor. Gelin, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun, en kaliteli ve kullanışlı güç adaptörü modellerini beraber keşfedelim!

Haber 27-04-2023 16:26

Hatay'da depremzedeler, şarj ve ışıklandırmada enerji banklarından yararlanacak

Ankara Cezeri Yeşil Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından çadır kentlerdeki depremzedeler için üretilen güneş panelli "enerji bank"ları Hatay'da kurulmaya başlandı.

Yurthaber 21-03-2023 12:00

Vitrinlerden akıllı telefonlar indi yerine onlar geldi! Depremden sonra satışlar arttı... 150 TL'ye bile var 'Bir hafta boyunca...'

Deprem felaketi tüm Türkiye'yi derinden yaraladı. Depremlerden sonra akıllı telefonların şarj sürelerinin kısa sürede tükenmesi sorunlara yol açtı. Bu nedenle tuşlu telefonlara ilginin arttığı görüldü. Vitrinlerdeki değişim de dikkat çekerken telefon satıcıları tuşlu telefonlardaki satışlarda ciddi anlamda artış olduğunu söyledi. İkinci elde tuşlu telefonların 150 TL'ye bile satılabildiği aktarıldı. Fazla kullanılmadığında tuşlu telefonlarda şarjın bir haftaya kadar gittiği belirtiliyor.

Finans 10-03-2023 15:21

Hiç bilmediğiniz hayatınızı anında kolaylaştıracak 8 ufak ipucu

Günlük hayatta yaşadığımız ufak sorunları görmezden geliyoruz. Ancak bu sorunlar daha büyük problemler yaşamaya neden olabiliyor. Oysa ki çok basit yöntemler ile yaşadığınız problemleri kolayca çözebilirsiniz. İşte şaşıracağınız hayat tüyoları...

Kadin 01-11-2022 11:47

Sakın önemsiz görmeyin! Sıklıkla fişte unutulan cihaz yüzünden tüm varlıklarını kaybettiler

Fişte bırakılan birçok cihaz bulunuyor. Bazı ev aletlerinin fişinin çekilmemesi gerekse de günlük kullandığımız ufak aletleri fişten çıkarmamız gerekiyor. Kuzey İrlanda'da yaşayan bir aile fişte unuttukları zararsız sanılan ev aleti nedeniyle her şeyini kaybetti.

Kadin 26-10-2022 15:03

Telefonunuzu âdeta ışık hızında şarj etmenizi sağlayacak en iyi hızlı şarj aletleri

Akıllı telefonunun yavaş şarj olmasından şikâyet edenlere hızlı şarj aleti önerisi yapılıyor. Yüksek voltaj ve amper değeri sayesinde akıllı telefonların en kısa sürede şarj olmasına yardımcı olan hızlı şarj aletleri, zamanı değerli olanların yaşantısında önemli rol üstleniyor. Gelin, en kaliteli markaların birbirinden kaliteli en iyi hızlı şarj aletlerine beraber göz atalım!

Haber 24-10-2022 17:24

2022'nin en trend ve en çok satan 250 TL altı teknoloji ürünleri

"250 TL altına satılan elektronik ürün kaldı mı?" diye düşünüyor olabilirsiniz. Her ne kadar inandırıcı gelmese de bu fiyatlara hayatınızı kolaylaştıran onlarca farklı elektronik ürün bulmanız mümkün. Siz zahmet etmeyin diye biz biraz araştırma yaptık ve 2022'nin en trend teknoloji ürünleri arasından 250 TL altına satılanları bir araya getirdik. Haydi gelin, bu ürünleri inceleyelim!

Haber 11-10-2022 15:59

Radisson Otel Grubu, Elektrikli Şarj Merkezi ile Avrupa'daki elektrikli araç şarj ağını genişletiyor

Radisson Otel Grubu Sürdürülebilirlik, Güvenlik ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Global Kıdemli Başkanı Inge Huijbrechts: - "EMEA'daki 141 otelde 510'dan fazla elektrikli araç şarj noktamız var ve 2025'e kadar tüm uygun Avrupa mülklerine elektrikli araç şarj çözümleri getirme konusunda iddialı bir hedef belirledik"

Yurthaber 30-09-2022 09:52

Akıllı telefonunuzu, saatinizi, kablosuz kulaklığınızı aynı anda şarj etmenizi sağlayan 3'ü 1 arada kablosuz şarj cihazı

Eğilip bükülen, birbirine karışan kablolardan siz de sıkıldınız mı? Kablo yığınlarından kurtulmak, bir çırpıda tüm akıllı cihazlarınızı şarj etmek mi istiyorsunuz? O hâlde bu önerimiz tam size göre! 3'ü 1 arada kablosuz şarj aygıtlarıyla aynı anda hem akıllı telefonunuzu hem kablosuz kulaklığınızı hem de akıllı saatinizi şarj edebileceksiniz. Sizi kablo derdinden kurtarıp zamandan ve yerden tasarruf etmenizi sağlayacak akıllı şarj cihazlarıyla tanışmaya ne dersiniz? İşte detaylar!

Haber 02-09-2022 12:34

Bir gün telefonlarımız havadan şarj edebileceğiz! ‘Havadan Şarj Teknolojisi’nde 30 metreye ulaşıldı

Yeni geliştirilen ‘Havadan Şarj Teknolojisi’ sayesinde bir gün telefonlarımızı ve tabletlerimizi kablosuz olarak havadan şarj edebileceğiz. Araştırmacılar, kızılötesi ışık kullanarak 30 metre mesafeye kadar güç aktarmayı başardı. Bu teknoloji, hayatımızda büyük değişimlere yol açabilir.

Haber 02-09-2022 12:31

Elektrikli otomobil şarj istasyonları, tatilcilerin otel tercihini etkiliyor

Çeşme Turistik Otelciler Birliği Başkanı Yakup Demir: - "Herhangi bir özel sektörle veya devletimizden destek alarak otellerimize bu istasyonların yerleştirilmesi yönünde çalışmalar başlatacağız" - Çeşme'de elektrikli otomobil şarj istasyonu bulunan otelin genel müdürü Ebru Tuğgan: - "Her geçen sene istasyona talep artıyor. Elektrikli araç sayısının da arttığını görüyoruz. Artık bu bir ihtiyaç haline geldi"

Yurthaber 27-08-2022 11:04