Sevgi Haberleri

Herkesin gözü onların üzerinde! En sevilen popüler burçlar

Bazı insanların enerjisi çevresini etkisi altına alabiliyor. Bu insanlar her buluşmada aranan isimler arasında bulunuyor. Ne yaparlarsa yapsınlar onlara kötü gözüyle bakılmıyor. En popüler olan insanların ortak özelliği aşağıda yer alan burçlara sahip olmaları olabilir. İşte en sevilen burçlar...

Kadin 29-09-22 09:08

Hata yapmayın! İlişkiniz yeniyse bunları duymanız gerekiyor

İlişkinin ilk zamanları en heyecanlı ve sevgi dolu olunan anlar olabiliyor. İlişkide birbirini tanıma sürecinde her şey çok güzel görünse de yapılan ufak hatalar ilişkinin bitmesine sebep olabiliyor. Sağlıklı ve mutlu ilişki için yeni başlangıçlarda dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunuyor.

Kadin 25-08-22 08:37

Bu davranışlar yoksa dikkat! Erkek arkadaşınızın sizi sevdiğinin kanıtı, Erkek arkadaşın sevdiği nasıl anlaşılır?

İlişkiler oldukça yorucu olsa da verdiği mutluluk ve huzur hissi yaşamaya değer kılıyor. Ancak ilişkinizde karşı tarafın sizi sevip sevmediği konusunda şüphe duyuyorsanız ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekiyor olabilir. Erkek arkadaşınız aşağıda yer alan davranışları uyguluyorsa sizi gerçekten seviyor demektir.

Kadin 16-08-22 14:21

İlişkilerde uyumsuz burçlar zaman içinde uyumlanabilir mi? Hangi burçların aşkla bağı daha güçlüdür?

Burçlar hayatımızın birçok alanını kapsarken ilişkilerde daha çok ön plana çıkmaktadır. Özellikle kadınlar burçlara daha çok ilgililer. Çoğu Kişi bir ilişkiye başlarken, partnerinin burcunun özeliklerini ve kendi burcuyla uyumunu merak ediyorlar. Bazı burçlar birbirleriyle uyumsuzken bazıları çok uyumludurlar. İnternette burçlara göre uyum yüzdeliği gösteren tablolar bulunuyor. Peki hangi burçların aşkla bağı daha güçlü? Uyumsuz burçlar zamanla uyumlanabilir mi? İşte detaylar…

Kadin 12-07-22 11:20

Cildi kuruyan bebeklerin imdadına yetişen en iyi bebek yağı çeşitleri

Bebeğinizin hassas cildine uygun nemlendirici arayan biri misiniz? Bebek yağı, bu konuda size oldukça yardımcı olabilir. Bebek yağları bebeklerin cildini nemlendirmek, yumuşatmak ve beslemek için özel olarak geliştirilen doğal yağlardan oluşur. "En iyi bebek yağı hangisi?" diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Pişik sorunundan konak sorununa kadar birçok derde deva olan en kaliteli bebek yağlarını sizler için bir araya getirdik. İşte detaylar!

Kadin 28-06-22 13:51

İlişkinizde bunları yaşıyorsanız dikkat! Ayrılığa yol açıyor

İlişkide karşılıklı sevgi olsa bile ilişki sürecini yürütmek oldukça zorlayıcı olabiliyor. Farklı karakterlere sahip iki insan bu süreçte hem kendisini hem de karşısındaki partneri yıpratabiliyor. Kişinin sağlığı adına ilişkisinde aşağıdaki durumları yaşıyorsa bunu çözmesi gerekiyor.

Kadin 17-06-22 12:00

Günlük burç yorumları: 11 Haziran Cumartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 11 Haziran Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 11-06-22 09:45

Günlük burç yorumları: 25 Mayıs Çarşamba günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 25 Mayıs Çarşamba aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 25-05-22 08:18

İlişkinizde bu sorunları yaşıyorsanız ilişkiniz kötüye gidiyor...

Her ilişkide tartışma yaşanıyor ancak yaşanan bu tartışmaların nedenleri ve ne boyutta oldukları ilişkinin gidişatını etkiliyor. Partnerinizin yaptığı hatalar size küçük hatalar gibi gelse de psikolojinizi oldukça etkiliyor olabilir. Eğer aşağıda yer alan sorunları sık sık yaşıyorsanız ilişkinizi mutlaka gözden geçirmeniz gerekiyor.

Kadin 18-05-22 10:59

Eski sevgiliyle arkadaş kalınabilir mi? Bilim yanıt verdi

Büyük umutlarla başlayan aşk ve sevgi dolu ilişkiler bazen zorlu süreçler sonrası devam edemeyebiliyor. Arkadaşlıktan sevgililiğe doğru ilerleyen ilişkiler hüsranla sonuçlanabiliyor. Eski sevgililerin görüşmesi günümüzde medeniyetle ilişkilendirilse de eski sevgiliden arkadaş olmaz diyenlerin sayısı da bir hayli fazla. Bilim bu sefer sürekli tartışma halinde olan eski sevgiliyle arkadaş kalınabilir mi sorusuna yanıt verdi.

Kadin 14-05-22 13:53

Cildinizi yumuşacık yapıp aynı zamanda mis gibi kokmanızı sağlayacak duş jeli önerileri

Uzun bir iş gününün ardından sonra alınan sıcacık bir duş kadar rahatlatıcı bir şey yok. Kendinizi akışına bırakacağınız ılık suyun altında mis gibi kokular saçan duş jeli ve şampuanlar, bütün yorgunluğunuzu alıp götürmeye yeter. Güzel kokulu bir duş jeli, alacağınız yumuşacık bir duş sayesinde temiz bir gün geçirmenize olanak sağlar. Siz de bu zevki tutkuya dönüştürmeye, renkli ve güzel kokulu duş jellerinin içine dalmaya ne dersiniz?

Kadin 13-05-22 16:10

İlişkinizdeki tutkunun bittiğine dair 8 işaret

İki kişinin hayatın içindeki karmaşadan, kaostan uzaklaşarak birlikte rahat vakit geçirmesi her geçen gün daha da zorlaşıyor. Stres, işten ilişkilere tüm önemli alanları zorlayıcı bir meydan muharebesine döndürüyor. Her şeye rağmen ilişkisini sürdüren çılgın aşıkların sayısı az olsa da varlıklarını bilmek bile diğer ilişkilere moral oluyor. Peki, sizin ilişkiniz ne durumda? Aşk ve tutku devam ediyor mu, yoksa ev arkadaşından mı ibaretsiniz? İşaretlerden hangilerini ilişkinizde yaşıyorsunuz?

Kadin 11-05-22 15:50

Ölümcül hastalığa yakalanan kadın, kocasından eski sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek için izin istedi

Ölümcül bir hastalığa yakalanan kadının, kocasından istediği şey sosyal medyada viral oldu. Herhangi biri son günlerinde eşinde sevgi, saygı ve bakım isterdi muhtemelen. Ne yapacağını bilemeyen adam derdini sosyal medyadan paylaştı. Karısının eski sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek için kendisinden izin istediğini belirten adam, çareyi sosyal medyada aradı.

Kadin 11-05-22 07:23

İleride sağlık sorunlarına neden oluyor! Engellemek için…

Bebekler bilinçsiz olarak birçok davranış yapıyor. Bu davranışların uygun bir şekilde engellenmemesi ileride alışkanlık haline gelebiliyor veya sağlık sorunlarına neden olabiliyor. Bebeklerin süt emmeyi parmak emme olarak devam ettirmesi ileride ağız ve diş sağlığını etkiliyor. Sizin bebeğinizde de parmak emme alışkanlığı varsa bu haberi okuyarak bu alışkanlıktan bilinçli bir şekilde uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kadin 10-05-22 16:59

Burcunuzun elementine göre en uygun partnerin özellikleri! İşte ateş, su, toprak ve hava burçlarının ilişkiden beklentisi...

Aşk hayatımızda ve evliliğimizde astrolojik göstergelerin öneminin büyük olduğu biliniyor. Kimi burç insanı daha hassas ve kibar bir partner ararken, kiminin maço, hareketli ve dışa dönük bir partner aradığına rastlamışsınızdır. İşte bu tarz konularda burçların elementleri de devreye giriyor. Peki burcunuzun elementine göre en uygun partner nasıl olmalı? İşte ateş, su, toprak ve hava burçlarının ilişkiden beklentisi ve burcunuza göre en uygun partnerin özellikleri...

Kadin 07-05-22 11:44

Eski sevgilinizin sizi unutamadığını gösteren davranışlar

Eski sevgilinizle istemeden ayrılmış olabilirsiniz. Eski sevgilinizin sizi unuttuğunu sanıyor olsanız da sizi hala seviyor olabilir. Eski sevgilinizle hala bir ilişki yaşamak istiyorsanız onun hareketlerini dikkatle izlemeniz yeterli. Sizi unutup unutmadığını hareketlerinden kolayca öğrenebilirsiniz. Gerisi adım atmanıza kalıyor!

Kadin 27-04-22 15:27

Bu yöntem ile dişil enerjnizi yükselterek çok daha mutlu olabilirsiniz

Doğada dişil ve eril enerji bulunmaktadır. Kişinin mutlu olması için bu enerjilerin dengede olması gerekmektedir. Dişil enerji zamanla davranışlara bağlı olarak düşebilmektedir. Daha dengeli, sevgi dolu olmak için dişil enerjinizi yükseltebilirsiniz.

Kadin 26-04-22 15:28

Günlük burç yorumları: 25 Nisan Pazartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 25 Nisan Pazartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 25-04-22 09:39

Günlük burç yorumları: 17 Nisan Pazar günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 17 Nisan Pazar aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 17-04-22 10:35

Günlük burç yorumları: 9 Nisan Cumartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 9 Nisan Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 09-04-22 08:16

Günlük burç yorumları: 14 Mart Pazartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 14 Mart Pazartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 14-03-22 11:32

Adı Sevgi dizisinden Elif öğretmenin imajını beğenenlere alternatif kaban önerileri

Adı Sevgi dizisinin başkarakteri Elif Öğretmen, mesleği uygun olarak tercih ettiği klasik ve modern çizginin birleştiği yumuşak renklerde kabanlarıyla izleyenlerin beğenisi kazanmayı başardı. Karakteri canlandıran Gizem Güneş'in dizideki bu tarzını beğenenler şimdiden kaban arayışına başladı bile. Kış sezonunun vazgeçilmez parçalarından kabanları günlük hayatında sıkça kullananlara özel listelediğimiz, ünlü oyuncunun imajını yansıtan benzer ürünleri keşfetmeye hazır mısınız?

Kadin 14-03-22 09:41

Günlük burç yorumları: 10 Mart Perşembe günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 10 Mart Perşembe aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 10-03-22 08:29

Günlük burç yorumları: 6 Mart Pazar günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 6 Mart Pazar aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 06-03-22 01:57

Çocuklarınıza karşı kesinlikle yapmamanız gereken 3 kritik davranış

Herkesin hata yapması evrensel bir gerçektir. Ancak, bazı insanlar hatalarını diğerlerinden daha kolay kabul eder. Peki, siz çocuklarınızın hatalarına nasıl tepki verirsiniz? Bağırıp çağırıp cezalandırarak mı? Yapmayın, çünkü hiçbiri işe yaramıyor, hatta daha da kötü hale gelmesine neden oluyor.

Kadin 03-03-22 15:50

Günlük burç yorumları: 2 Mart Çarşamba günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 2 Mart Çarşamba aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 02-03-22 08:09

Günlük burç yorumları: 21 Şubat Pazartesi günü tüm burç yorumları! Bugün neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 21 Şubat Pazartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 21-02-22 09:53

Günlük burç yorumları: 17 Şubat Perşembe günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 17 Şubat Perşembe aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 17-02-22 08:49

Günlük burç yorumları: 14 Şubat Pazartesi günü tüm burç yorumları! Burçları bugün neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 14 Şubat Pazartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 14-02-22 10:05

Günlük burç yorumları: 9 Şubat Çarşamba günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 9 Şubat Çarşamba aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 09-02-22 09:00

Günlük burç yorumları: 26 Ocak Çarşamba günü tüm burç yorumları! Buram buram nostalji kokulu bir gün! Dikkatinizin dağılmasına müsaade etmeyin

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 26 Ocak Çarşamba günü aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 26-01-22 09:51

Oğlak burcu 2022 yıllık burç yorumları! 2022 yılında oğlak burcunu neler bekliyor?

21 Aralık-20 Ocak tarihleri arasında doğan oğlak burçlarını 2022 yılında neler bekleyecek? Oğlak burcunu 2022 yılında aşk, sağlık ve kariyeri nasıl olacak? Astrolog Merve Rençber'den; aşk, sağlık ve kariyer yorumları... İşte oğlak burcu 2022 yıllık burç yorumu...

Kadin 31-12-21 15:27

Başak burcu 2022 yıllık burç yorumları! 2022 yılında başak burcunu neler bekliyor?

23 Ağustos - 22 Eylül tarihleri arasında doğan başak burçlarını 2022 yılında neler bekleyecek? Başak burcunu 2022 yılında aşk, sağlık ve kariyeri nasıl olacak? Astrolog Merve Rençber'den; aşk, sağlık ve kariyer yorumları... İşte başak burcu 2022 yıllık burç yorumu...

Kadin 31-12-21 15:02

30 Aralık Perşembe günlük burç yorumları: Fikirsel ayrılıklara ve agresyona dikkat! 30 Aralık'ta burçları neler bekliyor?

Gökyüzünde gezegenlerde meydana gelen günlük hareketlere göre duygularımız, davranışlarımız ve hayatımızda gerçekleşen olaylar farklılık gösterebiliyor. Şans gezegeni Jüpiter Balık burcunda ilerlemeyi sürdürüyor. Jüpiter, 2022 Mayıs ayına kadar Balık burcunda ilerleyecek. Peki Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun 30 Aralık 2021 Perşembe günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları...

Kadin 30-12-21 07:55

20-26 Aralık haftalık burç yorumları: Şansınızın arttığını göreceksiniz

Balık burcunun gelir gider dengesini iyi ayarlaması, hesaplama yapması gerekiyor. Kova burcunun ise harcamaları artabilir. İşte Astrolog Merve Rençber’den Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burçlarının haftalık burç yorumları...

Kadin 20-12-21 07:26

Vajinismus neden olur, belirti ve tedavisi nedir?

Kadın bedeninin ve ruhunun cinsel birlikteliği reddetmesi sebebiyle yaşanan vajinismusta yaşanan kasılmalar, vajina açıklığını daraltarak cinsel ilişkinin ağrılı ya da imkansız olmasına sebebiyet verir. Konu ile ilgili bilgi veren Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nden Op. Dr. Gamze Keleş, vajinismus tedavisi ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Kadin 02-12-21 13:47

Mucize gibi her kombine uyum sağlayan oversize hırka önerileri

Her gün "Ne giyeceğim?" diye kıyafetlerinizle dakikalarca bakışmak, giyinme telaşından her yere geç kalmak... Bunlar size de tanıdık geldi mi? Öyleyse sizi bu dertten kurtaracak sihirli kıyafetle tanışın: Her kombine yakışan oversize hırkalarla! Dakikalar içinde harika kombinler yapmanın anahtarını sunan oversize hırkalar, çeşit çeşit modelleriyle sizi bekliyor.

Kadin 02-12-21 11:39

%30'a varan indirimlerle satın alabileceğiniz en iyi bebek bakım ürünleri

Bebek sahibi olduğunuzda elinizde sürekli kocaman bir çanta ile dolaşmanız gerektiğini bilirsiniz. Bu sayede evde olduğu kadar dışarıda da bebeğinizin konforunu devam ettirebilirsiniz. Her an yanınızda bulunduracağınız ıslak mendil, pişik kremi ve külot bez gibi ürünlerle bebeğinizi çok daha rahat hissettirebilirsiniz. Bunun için öncelikle bebeğinize en uygun ürünleri tercih ederek onun narin cildinin daima bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kadin 19-11-21 16:36

Bu sonbahara damga vuran aşırı cool süveter önerileri

Her daim bir döngü içinde olan moda, zaman zaman yıllar önce trend olan giysileri modernize olmuş halde yeniden karşımıza çıkarabiliyor. Modanın 2021 ve 2022 yılı için bizlere sürprizi nedir dersiniz? Süveterler. Evet evet doğru okuyorsunuz, süveterler yeniden gardıroplarımıza giriyor.

Kadin 22-10-21 17:16

Partnerinizin burcuna dikkat! İşte burçların sadakat tabloları

Aldatılmak birçok kişi için kabustur. İlişkinin temel yapı taşı denilen 'güven' duygusunun zedelenmesi, ilişkinin sonunu getirirken kişide de büyük travmalara neden olabilir. Aldatma eylemini daha çok erkeklerin gerçekleştirdiği düşünülünce kadınların partner seçimlerinde daha çok dikkatli olmaları gerekiyor.

Kadin 21-10-21 15:58

Küçücük yurt odalarına sığmanıza yardımcı olacak organizer çeşitleri

Ders kitapları, çantalar, kıyafetler, aksesuarlar, özel eşyalar, makyaj malzemeleri, ayakkabılar... Yerleştirecek şey çok ama yurt odalarında herkese yetecek kadar yer yok! Özellikle de odanızı paylaşmak zorunda olduğunuz birden fazla kişi varsa saklama ve depolama çözümleri hakkında hemen düşünmeye başlamanız şart. Organizer alışverişi yapmadan küçücük yurt odalarına sığmanız pek de mümkün değil. Neyse ki en uygun fiyata, en verimli çözüm önerileriyle karşınızdayız.

Kadin 02-10-21 15:49

1 Ekim günlük burç yorumları: Yönünüzü belirlemeye başlayabilirsiniz

Koç burcunun aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde kalıcı toparlanmalar gerçekleşebilir. Başak burcunun yaşam koşulları ile barışması önemli olacak. İşte Astrolog Merve Rençber'den Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Aslan, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarının günlük burç yorumları...

Kadin 01-10-21 07:09

Bilimsel cevap! Uzun süre beraber olan çiftler neden fiziksel olarak birbirlerine benzemeye başlar?

Uzun süredir beraber olan çiftlerin bir süre sonra birbirlerine kardeş gibi benzediklerini fark etmişsinizdir. Bu benzerlik aslında sadece dış görünüşle sınırlı kalmıyor. Çiftler bir süre sonra hal, tavır ve hayata bakış açısından da denk hale geliyorlar. Aslında bu bilimsel olarak ‘mikelanj fenomeni’ ismini alıyor.

Kadin 24-09-21 14:47

Pozitif çocuk yetiştirmenin formülü nedir?

Pozitif çocuk yetiştirebilmek için pozitif disiplin yöntemine başvurmamız gerektiğini belirten Eğitimci Can Uysal, mutlu çocuk yetiştirme konusu hakkında bilgilerini aktardı.

Kadin 21-09-21 08:38

20 Eylül – 26 Eylül haftalık burç yorumları: Duygusallık ağır basacak!

20 Eylül – 26 Eylül haftalık burç yorumları astroloji severler tarafından takip ediliyor. Gezegenlerin ve yıldızların hareketleri kişilerin duygularını, düşüncelerini ve olayları etkileyebiliyor. Bu hafta Balık burcundaki dolunay ile beraber duygusal konular gündeme gelebilir. Balık burçlarının kısmetleri artarken, Kova burçları ise finansal bir şans elde edebilir. Peki 20 Eylül – 26 Eylül 2021 haftalık burç yorumlarına göre neler yaşanacak?

Kadin 20-09-21 08:21

Çocukların okula uyumu konusunda ebeveynlere düşen görevler

Koronavirüs pandemisinde evde zaman geçiren çocuklar 1,5 yıl aranın ardından okula döndü. Pandemi boyunca tüm tehlikelerden korunmaya çalışan çocuklar, artık yeni bir dünyaya adım atıyor. Tüm yıllardan farklı bir okula dönüş süreciyle karşılaşan çocukların uyum konusunda sıkıntı çekmemesi için de en büyük görev ebeveynlere düşüyor. Peki ebeveynlerin bu noktada neler yapması gerekiyor? Psikolog ve Oyun Terapisti İnci Peşkircioğlu konu hakkında bilgiler verdi.

Kadin 06-09-21 11:55

6 Eylül – 12 Eylül haftalık burç yorumları: Düzen değişikliği yaşanacak!

6 Eylül – 12 Eylül haftalık burç yorumları astroloji severler tarafından takip ediliyor. Gezegenlerin ve yıldızların hareketleri kişilerin duygularını, düşüncelerini ve olayları etkileyebiliyor. Bu hafta Terazi burcunun hayatında gizli kalan konular açığa çıkabilir. Yengeç burçları ise ilişkileriyle ilgili açık konuşmalar yapabilir. Peki 6 Eylül – 12 Eylül 2021 haftalık burç yorumlarına göre neler yaşanacak?

Kadin 06-09-21 07:58

30 Ağustos- 5 Eylül haftalık burç yorumları! Haftanın ikinci yarısında şansınız artıyor!

30 Ağustos- 5 Eylül haftalık burç yorumlarında yengeç burçlarının haftanın ikinci yarısında şanslarının artacağı ifade ediliyor. Yay burcunda ise teknolojik aletleri yenileme gündeme gelebilir. İşte 30 Ağustos- 5 Eylül Astrolog Merve Rençber’in Oğlak, Yay, Balık, Kova, Başak, Aslan, Akrep, Terazi, İkizler, Yengeç, Koç ve Boğa burcu yorumları…

Kadin 30-08-21 07:27

Bu 4 kuralı bozmayın! İlişkideki taşları yerinden oynatan bu kalıplara dikkat edin

İkili ilişkiler oldukça karmaşık yapıda ilerler. Taraflara bağlı olarak aslında her ilişkinin yapısının farklı olduğunu vurgulamak gerekir. Ancak temelde ilişkiler büyük bir çoğunlukla birbirine benzer. Bu nedenle ilişkinin 4 temel kuralını bilmeniz sağlıklı bir birlikteliğin formülüdür. Sizler için bu kuralları derledik.

Kadin 27-08-21 14:55