Temizlik Malzemeleri Haberleri

Temizlik yaparken dikkatsizliğinin kurbanı oldu: Yanağında kocaman delik açıldı!

İrlanda’da yaşayan 45 yaşındaki 6 çocuk annesi bir kadın, temizlik yaparken kullandığı fırın temizleyicisinin yanağına sıçraması sonucu yanağında delik açıldı. Dikkatsizliğinin sonucu yüzüne sıçrayan kimyasal temizleyicinin neden olduğu tahribat yüzünden 3 buçuk yıl içinde 10 kez ameliyat olmak zorunda kaldı.

Haber 26-10-22 16:14

Yazın bıraktığı tozu, kiri silip süpürecek en kullanışlı temizlik ürünü önerileri

Kış mevsimi yaklaşırken yaşam alanlarınızda kıyı köşe temizlik yapma ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Bu derinlemesine temizlik için işinizi kolaylaştıracak ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak birkaç işe yarar ürüne ihtiyacınız olabilir. Sizler için oldukça etkili birbirinden güzel temizlik ürününü araştırdık. İşte, daha konforlu bir temizlik deneyimi yaşamak için ihtiyacınız olabilecek ürünler...

Haber 17-10-22 16:15

Eskiyen ürünlerinizi atıp yenisini almak yerine temizleyip kullanmaya devam etmenizi sağlayacak ürün önerileri

Kişisel hijyen ne kadar değerliyse evinizin hijyeni de bir o kadar değerli. Her yeri köşe bucak temizliyor olsanız da bazı eşyaların temizlemesi epey zor olabilir. Çıkmayacağını düşündüğünüz inatçı lekeler ya da eşyaların eskimiş görüntüsü, bir hayli can sıkar. Bu eşyaları değiştirerek yenilemeniz gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sizler için seçtiğimiz ürünlerle eskiyen eşyalarınızı kolayca yenileyebilirsiniz. İşte detaylar!

Haber 15-09-22 16:10

Temizliği yanlış yapıyorsunuz! Bu yöntem tasarruf etmenizi sağlayacak

Sağlıklı ve hijyenik koşullarda yaşayabilmek için temizliğe dikkat etmek gerekiyor. Temizlik malzemeleri ve su faturaları her geçen gün artıyor. Bu artan fiyatlar nedeniyle tasarruf yöntemleri aranıyor. Ev ekonomisinde tasarruf sağlamak için kullanılan temizlik malzemesini daha az miktarda kullanarak temizlikte daha etkili sonuçlar almanız mümkün.

Kadin 09-08-22 13:24

Temizlik Malzemeleri

Temizlik Malzemeleri Hakkındaki Haberler Mynet'te. Temizlik Malzemeleri Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.