Teşkilat Dizisi Haberleri Ve Son Dakika Teşkilat Dizisi Haberleri

Teşkilat Dizisi Haberleri Ve Son Dakika Teşkilat Dizisi Haberleri

Tims&B Productions yapım şirketinin hazırladığı Teşkilat, istihbarat, dram ve aksiyon temalı bir dizidir. Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan özel bir ekibin iş hayatı ile birlikte özel hayatını anlatan Teşkilat dizisinin yapımcıları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’dır. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın olduğu dizinin senaryo yazarı Ethem Özışık’tır. Dizinin başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin yer almaktadır. Dizinin ana karakterleri Serdar, Zehra Balaban, Mete, Ceren, Pınar Gümüş, Zayed Fadi, Hakkı Dayı, Hulki Gürbüzoğlu, Uzay Çelenkli, Adem Seyhan ve Gürcan’dır.

Teşkilat Dizisi Haberleri

EDHO dizisinin yıldızı Yunus Emre Yıldırımer kimdir? Yunus Emre Yıldırımer nereli ve kaç yaşında, Teşkilat dizisinde mi oynayacak?

EDHO dizisinin yıldızı Yunus Emre Yıldırımer, Teşkilat dizisi ile ilgili basında yer alan haberler dolayısıyla gündem oldu. Ünlü oyuncunun TRT1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat'ta oynacayacağı yönündeki haberler sonrası birçok vatandaş internette "EDHO dizisinin yıldızı Yunus Emre Yıldırımer kimdir?", "Yunus Emre Yıldırımer nereli ve kaç yaşında, Teşkilat dizisinde mi oynayacak?" soru ve konu başlıklarını araştırmaya başladı. İşte detaylar...

Magazin 12-08-22 10:10

TRT'nin sevilen dizisi Teşkilat'ın yeni sezonunda sürpriz değişiklikler

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat'ta yeni sezon öncesinde beklenmedik ayrılıklar yaşanmıştı. Eylül ayında yeni sezonuyla seyirciyle buluşmaya hazırlanan Teşkilat dizisinin yeni sezonunda sürpriz değişiklikler olacak.

Magazin 01-08-22 22:08

Teşkilat dizisinin Zehra'sı Deniz Baysal bikinili tatil pozlarıyla nefes kesti! Ve Tanrı kadını yarattı

Teşkilat dizisinde canlandırdığı Zehra karakteriyle herkes tarafından sevilen güzel oyuncu Deniz Baysal, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekti. Dizi çekimlerine ara verip tatile çıkan Deniz Baysal, bikinili pozlarıyla adeta nefes kesti. Baysal'ın pozlarına yorum yağdı.

Magazin 28-07-22 13:16

Çağlar Ertuğrul'dan Teşkilat dizisine duygusal veda! Ayrılığıyla ilgili video çekeceğini açıkladı

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat'ta Serdar rolünü canlandıran Çağlar Ertuğrul sürpriz bir şekilde diziye veda etmişti. Teşkilat hayranlarını üzen haberin ardından ise ünlü oyuncudan duygusal bir veda paylaşımı geldi. Sosyal medya hesabından diziden kareleri paylaşan Çağlar Ertuğrul "67 haftada unutulmayacak anılar biriktirdik" dedi. Ertuğrul diziden ayrılığıyla ilgili bir YouTube videosu da çekeceğini açıkladı.

Magazin 13-07-22 21:31

Teşkilat dizisinde şok ayrılık! Başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul diziye veda etti

TRT 1 ekranların büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Teşkilat'ta beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Dizide Serdar karakterini oynayan başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul, yeni sezon öncesi projeden ayrıldı. Oyuncunun ayrılığı yapım şirketi tarafından da doğrulandı.

Magazin 12-07-22 09:25

REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! 29 Mayıs 2022 reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? Yargı, Teşkilat, Adı Sevgi, Survivor!

Reyting sonuçları 29 Mayıs 2022 Pazar akşamı Yargı, Teşkilat, Adı Sevgi, Survivor gibi ses getiren yapımların yayınlanması sonrası merak konusu oldu. Vatandaşlar, Reyting sonuçları açıklandı mı? 29 Mayıs 2022 reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? soru ve konu başlıklarını internette araştırmaya başladı. İşte Yargı, Teşkilat, Adı Sevgi, Survivor gibi yapımların ekrana geldiği 29 Mayıs 2022 Pazar gününün sonuçları...

Haber 30-05-22 10:15

REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! 22 Mayıs 2022 reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? Teşkilat, Yargı, Adı Sevgi, Survivor!

Reyting sonuçları, 22 Mayıs 2022 Pazar akşamı Teşkilat, Yargı, Adı Sevgi, Survivor gibi ses getiren yapımların ekrana gelmesi sonrası merak konusu oldu. Vatandaşlar, Reyting sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs 2022 reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? soru ve konu başlıklarını internette araştırmaya başladı. İşte Teşkilat, Yargı, Adı Sevgi, Survivor gibi yapımların ekrana geldiği 22 Mayıs 2022 Pazar gününün sonucu...

Haber 23-05-22 11:38

1 Mayıs 2022 reyting sonuçları açıklandı mı? Dünün reyting sonuçları belli oldu mu? Adı Sevgi, Teşkilat, Survivor hangi yapım birinci oldu?

1 Mayıs 2022 reyting sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtı Adı Sevgi, Teşkilat, Survivor gibi ses getiren yapımların ekrana gelmesinin ardından merak konusu oldu. Vatandaşlar konuya ilişkin araştırma yapmaya başladı. Peki 1 Mayıs 2022 reyting sonuçları açıklandı mı? Dünün reyting sonuçları belli oldu mu? Adı Sevgi, Teşkilat, Survivor hangi yapım birinci oldu? İşte detaylar...

Trend 02-05-22 11:59

24 Nisan 2022 reyting sonuçları açıklandı mı? Dünün reyting sonuçları belli oldu mu? Yargı, Teşkilat, Suvivor hangi yapım birinci oldu?

24 Nisan 2022 reyting sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtı Yargı, Teşkilat, Suvivor All Star 2022 gibi ses getiren yapımların ekrana gelmesinin ardından merak konusu oldu. Vatandaşlar konuya ilişkin araştırma yapmaya başladı. Peki24 Nisan 2022 reyting sonuçları açıklandı mı? Dünün reyting sonuçları belli oldu mu? Yargı, Teşkilat, Suvivor hangi yapım birinci oldu? İşte detaylar...

Trend 25-04-22 10:02

Reyting sonuçları! 3 Nisan 2022 hangi yapım birinci oldu? Hangi dizi, program reytinglerde birinci oldu?

Reyting sonuçları ile ilgili 3 Nisan Pazar hangi yapım birinci oldu? sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Adı Sevgi, Teşkilat, Yargı, Survivor, Şaban Oğlu Şaban, Neşeli Günler birbirinden farklı yapımlar ekrana geldi. 3 Nisan Pazar hangi yapım birinci oldu? Hangi dizi, program reytinglerde birinci oldu? sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Trend 04-04-22 09:29

27 Mart reyting sonuçları açıklandı! Hangi dizi, program reytinglerde birinci oldu?

27 Mart reyting sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtı televizyon izleyicileri tarafından merak konusu oldu. 27 Mart Pazar akşamı Teşkilat, Yargı ve Survivor gibi birbirinden farklı yapımlar ekrana geldi. Peki Hangi dizi, program reytinglerde birinci oldu? 27 Mart reyting sonuçları ve ayrıntılar haberimizde...

Trend 28-03-22 10:04

20 Mart reyting sonuçları açıklandı! Hangi dizi, program reytinglerde birinci oldu?

20 Mart reyting sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Dün akşam Teşkilat ve Yargı gibi birbirinden farklı ve değerli yapımlar ekrana geldi. Peki Hangi dizi, program reytinglerde birinci oldu? 20 Mart reyting sonuçları ve ayrıntılar haberimizde...

Trend 21-03-22 10:17

23 Ocak reyting sonuçları açıklandı mı? Hangi dizi, yapım reytinglerde birinci oldu?

Her gün, bir önceki günün reyting sonuçları açıklanıyor. Geçtiğimiz gün ekranlarda Survivor 2022 All Star, Teşkilat gibi birbirinden iddialı yapımlar yer aldı. Peki 23 Ocak reytins sonuçları açıklandı mı? Hangi dizi, yapım reytinglerde birinci oldu? İşte merak edilenler...

Trend 24-01-22 10:49

26 Aralık reyting sonuçları! Teşkilat mı, Mahkum mu reytinglerde birinci oldu?

26 Aralık Pazar akşamı Teşkilat, MasterChef, Mahkum, Kim Milyoner Olmak İster, Çember gibi yapımlar televizyonda yayınlandı. Dün yayınlanan yapımların reyting sonuçları, TİAK tarafından sabah saatlerinden itibaren paylaşılıyor.

Trend 27-12-21 09:17

19 Aralık reyting sonuçları! Teşkilat mı, Yargı mı reytinglerde birinci oldu?

19 Aralık Pazar akşamı Teşkilat, MasterChef Türkiye, Kim Milyoner Olmak İster, Yargı, Düğün Dernek gibi yapımlar televizyonda yayınlandı. Günlük yayınlanan yapımların reyting sonuçları TİAK tarafından paylaşılıyor.

Trend 20-12-21 10:20

5 Aralık reyting sonuçları! Teşkilat mı, MasterChef mi birinci oldu?

5 Aralık Pazar akşamı Teşkilat, MasterChef, Kaderimin Oyunu, Yargı, Destan, Elbet Bir Gün gibi yapımlar televizyonda yayınlandı. Dün yayınlanan yapımların reyting sonuçları TİAK tarafından açıklandı.

Trend 06-12-21 13:12

28 Kasım reyting sonuçları! Teşkilat mı, Yargı mı birinci oldu?

28 Kasım Pazar akşamı Teşkilat, MasterChef, Haluk Levent’le Yeniden, Yargı, Elbet Bir Gün gibi yapımlar televizyonda yayınlandı. Dün yayınlanan yapımların reyting sonuçları sabah saatlerinden itibaren TİAK tarafından paylaşıldı.

Trend 29-11-21 12:09

Teşkilat 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! MİT ekibinden ayrılan Zehra'ya ne olacak?

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 17. bölümüyle ekrana geldi. Teşkilat'ın final sahnesinde Zehra, kızı için özel ekipten ayrıldı. Serdar ve Zehra arasında duygusal anlar yaşandı. Teşkilat'ın 18. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Zehra'nın "Ekiptekiler beni evde, evdekiler ise mezarda sanıyor" sözleri dikkat çekti. Ancak ekipten ayrılan Zehra kaçırılarak işkence görüyor. Peki Teşkilat'ta Zehra'ya ne olacak? Deniz Baysal diziden ayrılacak mı?

Magazin 11-10-21 01:41

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir'den 'Teşkilat' dizisine ziyaret

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, TRT 1’in reyting rekorları kıran dizisi “Teşkilat”ın setine ziyaret gerçekleştirdi. Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, TRT 1 yöneticileri ve set ekibiyle bir araya gelerek dizi hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Magazin 06-10-21 17:41

Teşkilat 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! MİT ajanı Zehra ekipten ayrılacak mı? Serdar'dan duygusal sözler

Teşkilat dizisinin 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1'de pazar akşamları seyirci karşısına çıkan Teşkilat'ın yeni bölümünde MİT ajanları Serdar, Hulki ve Zehra Güney Kıbrıs'taki saldırıdan kurtulmayı başarıyor. Ancak Zehra herkesi şoke eden bir karar alarak kızı için ekipten ayrılmaya karar veriyor. Serdar ise "İçimde kocaman bir boşluk hissi var" sözleriyle Zehra'yı gitmemesini istiyor. Serdar ve Zehra arasındaki duygusal anlar dikkat çekiyor.

Magazin 06-10-21 01:58

Teşkilat dizisi 16. yeni bölüm final sahnesi! Teşkilat'ta MİT ajanları Serdar, Zehra ve Hulki'ye ne oldu?

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 16. bölümüyle ekrana geldi. Teşkilat yeni bölümde MİT'in özel ekibi Mavi Vatan gemisine saldırı yapan 'Simon' adlı kişiyi yakalamak için Güney Kıbrıs'a gitti. Simon'u ele geçiren özel ekibin bulunduğu araç ise takip sırasında mayınlı araziye girdi ve ekip düşmanla çatışma yaşadı. Zehra, Serdar ve Hulki'nin bulunduğu araç mayına basarak havaya uçtu. Zehra'nın ise kızı için söylediği "Affet beni Yağmur" sözleri dikkat çekti.

Magazin 04-10-21 01:56

26 Eylül Pazar reyting sonuçları! Teşkilat mı, Yargı mı birinci oldu?

TRT1'de Teşkilat, Kanal D'de Yargı, TV8'de MasterChef Türkiye, FOX TV'de Uzak Şehrin Masalı ve Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu gibi yapımlar ekrana geldi. Günlük yayınlanan dizi, film ve programların reyting sonuçları, TİAK tarafından paylaşılıyor.

Trend 27-09-21 12:21

26 Eylül reyting sonuçları açıklandı mı? Teşkilat mı Yargı mı birinci oldu?

TİAK tarafından her gün paylaşılan reyting sonuçları belli oldu. Geçtiğimiz gün ekranlara gelen Teşkilat, Yargı, MasterChef Türkiye, Gülbin Tosun ile FOX Ana haber projelerinin reyting sonuçlarında iyi bir sıralama yaptıkları görüldü. İşte 26 Eylül reyting sonuçları...

Trend 27-09-21 10:51

Teşkilat dizisinde Mete Başkan'ın yerine MİT ekibinin başına Halit Başkan geldi! Mesut Akusta'dan Teşkilat paylaşımı

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 2. sezon ilk bölümüyle nefes kesti.. Son olarak EDHO'da rol alan ünlü oyuncu Turgut Tunçalp'in canlandırdığı Halit Başkan karakteri, Mete Başkan'ın yerine MİT'in özel ekibinin başına geçti. Dizide Mete Başkan rolünü canlandıran usta oyuncu Mesut Akusta geçtiğimiz Ağustos ayında beyin kanaması geçirmişti. Akusta, Instagram'dan yaptığı paylaşımla çekimlere başladığını duyurdu.

Magazin 27-09-21 02:27

Teşkilat dizisi Yıldırım karakteri kimdir? Gürkan Uygun kaç yaşında, aslen nereli?

TRT1'in sevilen yapımı Teşkilat dizisi yeni sezona güçlü kadrosuyla girişi yaptı. Dizide Yıldırım karakterini kimin canlandırdığı merak ediliyor. Gürkan Uygun sevilen dizide Yıldırım karakterini canlandıracak. Peki Teşkilat dizisi Yıldırım karakteri kimdir? Gürkan Uygun kaç yaşında, aslen nereli? İşte ayrıntılar...

Magazin 27-09-21 02:14

Teşkilat 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! MİT ajanı Zehra'yı yıkan ölüm haberi!

Teşkilat dizisinin 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1'de pazar akşamları seyirci karşısına çıkan Teşkilat'ın yeni sezon 2. bölümünde sondaj gemisine yapılan hain saldırıdan sonra MİT'in özel ekibi intikam peşine düşüyor. Saldırıda Zehra'nın boşandığı eşi Kemal'in de öldüğü açıklanıyor. Haberi alan Zehra gözyaşları içinde "Vatan sağolsun" diyor.

Magazin 27-09-21 02:07

Teşkilat dizisi 15. bölümde şaşırtan Serdar ve Zehra sahnesi! Bizim aramızda bir şeyler mi oldu? Öpüşmedik değil mi?

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat, 2. sezonuyla ekranlara döndü. Teşkilat'ın 15. yeni bölümünde MİT'in özel ekibi yurt dışına kaçırılan Serdar'ı bulmayı başardı. Hafıza kaybı nedeniyle hastanede tedavi gören Serdar'ın "Bizim aramızda duygusal bir şeyler mi oldu? Öpüşmedik değil mi biz?" sorusu ise ekip arkadaşı Zehra'yı şaşırttı.

Magazin 26-09-21 23:17

Teşkilat 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Serdar'dan Zehra'yı şaşırtan soru: Bizim aramızda bir şeyler mi oldu?

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat, 2. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda kadrosuna ünlü oyuncular Gürkan Uygun, Hakan Boyav ve Turgut Tunalp'i de katan Teşkilat'ın 15. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı. Fragmanda, MİT'in özel ekibi yurt dışına kaçırılan Serdar'ı bulmayı başarıyor. Ancak Serdar hafızasını kaybediyor. Serdar'ın "Bizim aramızda duygusal bir şeyler mi oldu?" sorusu ise ekip arkadaşı Zehra'yı şaşırtıyor.

Magazin 23-09-21 21:15

Teşkilat dizisi 15. bölümden ön izleme sahnesi yayınlandı! Teşkilat'ta Halit Başkan, Yıldırım ve Tövbekar kimdir?

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat, 2. sezonuyla, 26 Eylül Pazar akşamı ekrana dönüyor. Teşkilat'ın kadrosuna yeni sezonda ünlü oyuncular Hakan Boyav, Gürkan Uygun ve Turgut Tunçalp katıldı. Teşkilat'ın merakla beklenen 15. bölümünden ön izleme sahnesi de yayınlandı. Teşkilat yeni bölüm tanıtımında, Mete'nin yerine MİT'in özel ekibinin başına geçen Halit Başkan ile Tövbekar ve Yıldırım'ın geçmişindeki sırlar dikkat çekiyor.

Magazin 22-09-21 02:00

Teşkilat dizisi 2. sezon ne zaman başlıyor? Teşkilat yeni sezona Gürkan Uygun, Yıldırım karakteriyle damga vuracak!

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat, 2. sezonuyla ekrana dönüyor. Teşkilat'ın oyuncu kadrosuna yeni sezonda ünlü isimler de katıldı. Hakan Boyav, Gürkan Uygun ve Turgut Tunçalp diziye katılan yeni oyuncular oldu.

Magazin 20-09-21 22:31

Teşkilat 2. sezon 3. tanıtımı yayınlandı! Yıldırım, intikam için dönüyor

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat, 2. sezon 3. fragmanıyla büyük yankı uyandırdı. Yeni sezon tanıtımına, intikam için Türkiye'ye dönen Yıldırım'ın ''Dünya da hiç kimse intikam almayı benden daha çok hak edemez'' sözleri damga vurdu.

Magazin 17-09-21 12:37

Teşkilat dizisi 2. sezondan çarpıcı fragman! Mesut Akusta'nın canlandırdığı Mete Başkan'ın yerine MİT ekibinin başına Halit Başkan geliyor

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 2. sezon ilk bölümünden çarpıcı bir fragman daha yayınlandı. Son olarak EDHO'da rol alan ünlü oyuncu Turgut Tunçalp'in canlandırdığı Halit Başkan karakteri, Mete Başkan'ın yerine MİT'in özel ekibinin başına geçiyor. Dizide Mete Başkan rolünü canlandıran usta oyuncu Mesut Akusta geçtiğimiz Ağustos ayında beyin kanaması geçirmişti. Sağlığına kavuşan ünlü oyuncunun diziye ne zaman katılacağı ise henüz belli olmadı.

Magazin 17-09-21 01:07

Teşkilat dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Yeni sezon fragmanları yayınlandı!

MİT dizisi olarak geçen ve bir grup MİT mensubunun hayat hikâyesinin konu edildi TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Teşkilat’ın yeni sezonu için geri sayım başladı. Gürkan Uygun ve Hakan Boyav’ın da kadroya dâhil olmasıyla daha çok merak uyandıran Teşkilat’ın yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Magazin 14-09-21 12:31

MİT dizisi Teşkilat'ın yeni sezon afişi yayınlandı

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 2. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Yeni sezon ilk bölümüyle 26 Eylül Pazar akşamı seyircisiyle buluşacak olan Teşkilat'ın 2. sezon afişi de yayınlandı.

Magazin 08-09-21 23:25

Teşkilat 2. sezondan yeni fragman yayınlandı! Teşkilat'ın yeni sezon yayın tarihi açıklandı

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 2. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Kadrosuna ünlü oyuncuları dahil eden Teşkilat'ın yayın tarihi belli oldu. Teşkilat dizisinin 2. sezonunda çarpıcı bir fragman daha yayınlandı. Fragmanda Serdar kayıplara karışırken, özel ekip ise onu bulmak için Polonya'ya gidiyor.

Magazin 07-09-21 23:13

Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal’dan romantik kutlama

Teşkilat dizisinde canlandırdığı Zehra Balaban karakteriyle kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan Deniz Baysal, ikinci evlilik yıl dönümünü Instagram hesabından yaptığı romantik bir paylaşımla kutladı. Deniz Baysal, 2019 yılında hayatını Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu ile birleştirmişti.

Magazin 07-09-21 13:36

Teşkilat 2. sezona bomba transfer! EDHO'nun Haşmet Façalı'sı Turgut Tunçalp Teşkilat dizisine katıldı!

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 2. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Kadrosuna ünlü oyuncuları dahil eden Teşkilat'ın son transferi ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden oldu. Son olarak EDHO'da rol alan ünlü oyuncu Turgut Tunçalp, Teşkilat'ın yeni sezon kadrosuna katıldı.

Magazin 06-09-21 21:27

Teşkilat’ın Serdar’ı Çağlar Ertuğrul, sevgilisi Kayla Manukyan ile ayrıldı mı?

Teşkilat dizisinin Serdar'ı Çağlar Ertuğrul'un özel hayatıyla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Ertuğrul, sevgilisi Kayla Manukyan'dan ayrıldı mı?

Magazin 04-09-21 22:59

Beyin kanaması geçiren Mesut Akusta, Teşkilat dizisine devam edebilecek mi? Eşi Şafak Özbir, yanıt verdi

Geçtiğimiz haftalarda evinde beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan Teşkilat dizisinin Mete'si Mesut Akusta, taburcu olup evinde dinlenmeye çekildi. Akusta'nın eşi Şafak Özbir, usta oyuncunun çok kısa bir dinlenme sürecinden sonra çalışmaya başlayabileceğini belirtti.

Magazin 04-09-21 01:51

Teşkilat dizisine iki bomba transfer!

TRT 1 ekranlarında ilk bölümünden bu yana reyting rekorları kıran “Teşkilat”ın merakla beklenen ikinci sezonundan ilk fragman yayımlandı. “Teşkilat”, yeni sezonuyla yakında TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Magazin 02-09-21 16:58

Teşkilat dizisinin peşini şansızlıklar bırakmıyor! Çekimler başlayamıyor

TRT 1’in heyecanla izlenen Teşkilat dizisinin peşini şu sıralar aksilikler bırakmıyor. Dizinin başrol oyuncularından Mesut Akusta’nın beyin kanaması geçirmesi herkesi derinden üzerken, şimdi de sette Covid-19 paniği yaşandı. Teşkilat dizisinin 2. sezon çekimlerine mecburi ara verildi.

Magazin 31-08-21 20:12

Mesut Akusta kızına kavuştu! Baba-kız pozuna beğeni yağdı

TRT1'de yayımlanan "Teşkilat" dizisinin başrol oyuncularından Mesut Akusta sağlığına kavuştu. Beyin kanaması geçiren ünlü oyuncu evinde dinleniyor.

Magazin 29-08-21 14:30

Mesut Akusta'nın sağlık durumu nasıl? Mucizelere inanır mısınız?

Mesut Akusta, geçtiğimiz hafta Ankara'daki evinde geçirdiği beyin kanaması nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Ameliyata alınan Akusta'nın sağlık durumu iyiye giderken oyuncunun eşi Şafak Özbir'den duygulandıran bir fotoğraf geldi.

Magazin 26-08-21 17:19

Mesut Akusta'nın sağlık durumu nasıl? Teşkilat'ın Mete başkanı Mesut Akusta beyin kanaması geçirdi!

Daha önce ekranlarda Kurtlar Vadisi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi pek çok dizi ile yer alan ve son olarak Teşkilat dizisinde 'Mete' başkanı canlandıran ünlü oyuncu Mesut Akusta'dan üzücü bir haber geldi. Sevilen oyuncu Ankara'daki evinde beyin kanaması geçirdi. Akusta'nın sağlık durumu sevenleri tarafından merak ediliyor. Peki Mesut Akusta'nın sağlık durumu nasıl? İşte sevilen oyuncunun eşinin paylaşımı ve son durumu...

Magazin 19-08-21 22:14

Henüz 12 yaşındaydı... İşte Bizimkilerin Alisi, Atılay Uluışık'ın ekran serüveni...

Bizimkiler dizisi 7 Ocak 1989'de yayınlanmaya başladı ve tam 15 sezon sürdü! Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizileri arasında olan Bizimkiler dizisinde "Ali" rolünü canlandıran Atılay Uluışık, diziye girdiğinde henüz 12 yaşındaydı. Atılay Uluışık Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Mühendisliği Bölümünü bitirdi. İşte "Bizimkiler"in Alisi, Atılay Uluışık'ın ekran serüveni...

Magazin 18-08-21 14:43

Teşkilat dizisi 2. sezon çekimleri başladı! Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal Yurtçu'dan set pozu

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat dizisi, Eylül ayında 2. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Dizide MİT ajanı Serdar karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul, rol arkadaşı Deniz Baysal Yurtçu ile sette çekilen bir kareyi Instagram'dan paylaştı.

Magazin 11-08-21 21:23

MİT dizisi Teşkilat'ın kadrosuna Gürkan Uygun katıldı!

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat dizisi, Eylül ayında 2. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan Teşkilat dizisinin kadrosuna, Kurtlar Vadisi'ndeki Memati karakteriyle hafızalara kazınan usta oyuncu Gürkan Uygun da katıldı.

Magazin 01-08-21 21:47

Kurtlar Vadisi'nin 'Kara'sı hangi dizi ile ekranlara dönüyor? Sürpriz diziye transfer!

Bir dönem ekranlara damga vuran Kurtlar Vadisi dizisinde 'Kara' karakterini canlandıran başarılı oyuncu Hakan Boyav ekranlara dönüyor. Daha önce Hanımın Çiftliği, Hırsız Polis dizilerinde de rol almış olan ve son olarak Payitaht Abdülhamid ve Maraşlı dizilerinde yer alan Boyav, sürpriz bir diziye transfer oldu.

Magazin 27-07-21 13:55

Teşkilat ikinci sezonu öncesi hem ayrılık hem de kadroya katılan yeni bir ünlü var!

TRT 1 ekranlarının sevilen yapımı Teşkilat dizisi oyuncu kadrosuna hem katılanlar hem de ayrılanlar var. Zehra karakterinde izlediğimiz Deniz Baysal, Temmuz sonu gibi Ankara’ya giderek ekibe katılacağını söyledi.

Magazin 24-07-21 01:02