Tolga Karel kimdir?

Tolga Karel kimdir?

Tolga Karel 12 Ekim 1978'de İstanbulda doğdu. Sinema, dizi ve tiyatro oyunculuğu ile tanınan ünlü bir Türk sanatçıdır. Bulgaristan'da düzenlenen " Best Model" yarışmasına katıldı. Yarışmada ikinci olan Tolga Karel oyunculuğun yanında söz yazarlığı da yaptı. "Yaprak Dökümü" ve "Kanıt" gibi başarılı projelerde yer alarak izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. En popüler dönemini "Yaprak Dökümü" dizisinde oynadığı Oğuz Ayhan rolünde yaşadı. Bu popülerliğin ardından 2014'te Survivor yarışmasına Ünlüler Takımından katıldı. Oyunculuğu bırakıp ABD'ye yerleşti. ABD'de 2016 yılından beri tır şoförlüğü yapmaktadır.

Tolga Karel Haberleri

Cebinde 83 dolar ile başlayıp lojistik şirketi kurdu! Tolga Karel o günleri anlattı

Yaklaşık 5 yıldır hayatını Amerika'da sürdüren Tolga Karel, yaşadığı zorlukları anlattı. Ünlü oyuncu, "Bu topraklara geldiğimde tek bir hayalim vardı; huzuru bulmak... Üzerine iflas etmiştim, asıl mesleğimi de yapamadım ve banka hesabımdaki sadece 83 dolar ile tekrar hayata başlamak zorunda kaldım" dedi

Magazin 10-06-2022 17:01

Ünlü oyuncu Tolga Karel dördüncü kez baba oldu

Yaprak Dökümü dizisinde hayat verdiği 'Oğuz' karakteri ile hafızalara kazınan oyuncu Tolga Karel, dördüncü kez baba oldu. Tolga Karel'den ilk açıklama geldi.

Magazin 27-05-2022 15:14

Babasının cenazesine gidemeyen Tolga Karel mezarlığı paylaştı! "Sana yetişemedim"

Amerika'da yaşayan Tolga Karel babasının ölüm haberini alınca yıkıldı. Tolga Karel cenazeye gidemezken görüşmediği eski eşi ve oğlu oradaydı. Tolga Karel babasının gömüldüğü anları paylaşarak "Sana yetişemedim" dedi.

Magazin 25-04-2022 08:46

Babasının cenazesine katılamayan Tolga Karel kimdir? Tolga Karel kaç yaşında, nerelidir?

Tolga Karel, gündemde yer alan isimler arasında bulunuyor. Türkiye'yi terk edip Amerika'ya giden Tolga Karel babasının ölüm haberi ile sarsıldı. Amerika'dan cenazeye gelemeyen Karel'in babası son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye katılamayan Tolga Karel’in kim olduğu ve özel hayatına dair sorular sorulmaya başlandı. İşte Tolga Karel'e dair merak edilenler!

Magazin 24-04-2022 16:34

Tolga Karel babasının cenazesine gelemedi! Görüşmediği karısı ve oğlu oradaydı

Türkiye'yi terk edip Amerika'ya giden Tolga Karel babasının ölüm haberiyle yıkıldı. Amerika'dan cenazeye gelemeyen Karel'in babası son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye Tolga Karel’in görüşmediği oğlu Cihangir ve eski eşi manken Günay Musayeva katıldı.

Magazin 24-04-2022 14:41

Tolga Karel aldığı haberle yıkıldı! "Ben gelmeden ölme demiştim sana"

Türkiye'yi terk edip ABD'ye taşınan Tolga Karel babasının ölüm haberiyle yıkıldı. Bir dönem Yaprak Dökümü oyuncusu olan Tolga Karel babası Tufan Karel'i paylaştı ve "Ben gelmeden ölme demiştim sana" yorumunda bulundu.

Magazin 24-04-2022 11:28

ABD'ye yerleşen Tolga Karel'den mutlu aile pozu

Yaklaşık 5 yıldır hayatını Amerika'da sürdüren Tolga Karel, eşi Sarah Scott ve çocuklarıyla birlikte Mardi Gras tatili için düzenlenen geçit törenine katıldı. Yeni fotoğraflarını yayınlayan ünlü oyuncu, "Ailem ve arkadaşlarımla çok güzel bir gündü" dedi.

Magazin 01-03-2022 13:48

Amerika'ya yerleşen Tolga Karel'in 'İlk göz ağrım' dediği milyonluk TIR'ı saniyeler içinde küle döndü

Oyunculuğu bırakarak yurt dışına yerleşen ve kendi lojistik firmasını kuran Tolga Karel, karıştığı kazada 4 kişinin ölümüne neden olduğu için 110 yıl hapsi istenen TIR şoförü hakkında konuşurken yaşadığı korkunç bir olayı paylaştı. Geçtiğimiz sene ilk satın aldığı TIR'ın gözünün önünde küle döndüğü anları paylaşan oyuncu, "Trafik içinde olsaydım belki ben de o çocukla aynı kaderi paylaşacaktım" diye konuştu.

Magazin 21-12-2021 09:58

Günay Musayeva'dan eski eşi Tolga Karel hakkında olay açıklamalar: Oğlum babasını öldü biliyor

Uzun süredir Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan oyuncu Tolga Karel ile dört yıl önce boşanan Günay Musayeva ilginç açıklamalar yaptı. Tolga Karel ile olan evliliğinden doğan oğlu Cihangir'i babasını tanımadığını söyleyen Günay Musayeva, "Benim Tolga'dan hiçbir beklentim yok, sadece ayda bir arayıp ‘oğlum nasılsın' desin yeter. Cihangir babasının öldüğünü düşünüyor, öyle biliyor" dedi.

Magazin 29-11-2021 22:55

Günay Musayeva, ABD’ye yerleşen eski eşi Tolga Karel’i bombaladı

Ünlü model Günay Musayeva, önceki akşam Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Günay Musayeva, 2017 yılında boşandığı çocuğu Cihangir Can'ın babası Tolga Karel hakkında flaş ifadeler kullandı. ABD’de yaşayan Tolga Karel’le görüşmediğini dile getiren model, “Çocuğunu bile aramıyor” dedi.

Magazin 27-11-2021 20:25

Tolga Karel'den çocuk müjdesi! "Niye duralım ki?"

Bir süre önce Türkiye'yi terk eden Tolga Karel telefonla bağlandığı 2. Sayfa programında 4. kez baba olacağının müjdesini verdi.

Magazin 05-11-2021 11:29

ABD'de yaşayan Tolga Karel'den yeni yatırım! Florida'da arsa aldı

Şöhreti ardında bırakarak Amerika'ya giden, önce evini alan ardından da lojistik şirketini kuran Tolga Karel, son olarak Florida'da arsa satın aldı. Yeni arsasının fotoğraflarını paylaşan Tolga Karel, rüya evini buraya inşa edeceğini söyledi.

Magazin 27-10-2021 20:36

ABD'deki hayat pahalılığından şikayet eden Tolga Karel Türkiye'ye dönecek mi?

Tolga Karel, sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakıp ABD'ye yerleşmişti. Ülkedeki artan fiyatlardan dert yanan Karel, son olarak sosyal medya hesabında takipçilerinin sorularını yanıtladı. Tolga Karel, 'Türkiye'ye dönecek misin?' sorusuna da cevap verdi.

Magazin 25-09-2021 13:54

ABD'de yaşayan Tolga Karel: Her şey çok pahalı

Her şeyi ardında bırakarak Amerika'ya giden, önce evini alan ardından da lojistik şirketini kuran Tolga Karel ülkede artan fiyatlardan ve hayat pahalılığından şikayet etti.

Magazin 16-09-2021 13:39

Amerika'da yaşayan Tolga Karel aşka geldi! Eşini öpücüklere boğdu

Fenomen olarak 'Yaprak Dökümü' dizisiyle yıldızı ünlü oyuncu Tolga Karel, aşka geldi. Uzun süredir Amerika'da yaşayan ünlü oyuncu, eşiyle öpüştüğü fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı.

Magazin 10-09-2021 09:13

Tolga Karel'den çok konuşulan yeni aile pozları! Amerika'ya yerleşip, tır şoförü olmuştu...

2006-2010 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Yaprak Dökümü' isimli dizide 'Oğuz' karakterini canlandıran başarılı oyuncu Tolga Karel, daha önce Amerika'ya yerleşmesiyle gündeme gelmişti. Yurt dışına taşınmasının ardından tır şoförlüğüne başlayan Karel, daha sonra işleri büyütmüş ve bir lojistik firması kurmuştu. Evli olan, ayrıca Mia ve Kenan isimlerinde 2 çocuğu olan sevilen isimden çok konuşulan yeni aile pozları geldi. İşte Tolga Karel'in Amerika'daki rüya yaşamı...

Magazin 11-08-2021 16:35

Tolga Karel'den Sedat Peker savunması! "Fotoğraf çekmek için yarışmadınız mı?'"

Sedat Peker ile fotoğrafını paylaşan oyuncu Tolga Karel hızını alamayıp yeni paylaşımlar yaptı. Karel'in açıklaması sosyal medyada tepki çekti.

Magazin 20-05-2021 09:52

Tolga Karel'den şoke eden Sedat Peker paylaşımı! 'Adamdır'

Yaprak Dökümü dizisiyle tanınan oyuncu Tolga Karel yaptığı paylaşımla olay oldu. Karel'in Sedat Peker paylaşımı şoke etti.

Magazin 19-05-2021 11:56

Tolga Karel'in gençlik pozu olay oldu

Türkiye'yi terk eden ve tır şoförü olan Tolga Karel son paylaşımıyla beğeni topladı.

Magazin 16-04-2021 14:16

Ani kararla Amerika'ya yerleşmişti! TIR şoförlüğü yapan Tolga Karel ABD'de lojistik ve nakliyat şirketi kurdu!

Sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakan ve Amerika'ya yerleşen Tolga Karel, uzun bir süredir TIR şoförlüğü yapıyordu. Ünlü oyuncu önce evini aldı, şimdi de Amerika'da iki şirket kurdu. Çok sayıda TIR alan Karel, heyecanını takipçileriyle paylaştı.

Magazin 24-03-2021 13:54

Tolga Karel'den ABD'yi kötüleyen Sermiyan Midyat'a olay sözler! 'S..tirsin gitsin'

Bir dönem Türkiye'nin en çok aranılan isimlerinden olan ve ani bir kararla oyunculuğu bırakıp ABD'ye yerleşen Tolga Karel, sevgilisine şiddet uyguladığı yönünde çıkan haberlerle gündem olan Sermiyan Midyat'a verdi veriştirdi. Karel, Midyat için, 'S..tirsin gitsin. Yaranmak için ne yapacağını şaşırmış.' dedi.

Magazin 09-12-2020 13:30

Tolga Karel kendisiyle 'kamyoncu' diyerek dalga geçen takipçisine öyle bir yanıt verdi ki...

2016 yılında oyunculuğu bırakan ve Türkiye'den ABD'ye taşınan Tolga Karel bir süredir TIR şoförlüğü yapıyor. Karel kendisiyle "kamyoncu" diyerek dalga geçen bir takipçisine verdiği yanıtla gündem oldu.

Magazin 12-11-2020 14:35

Tolga Karel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek! 'Bu ülkenin en güçlü kişisisiniz'

Türkiye'deki oyunculuk kariyerini sonlandırarak ABD’ye yerleşen oyuncu Tolga Karel, ülke gündemiyle ilgili fikirlerini sosyal medyadan paylaştı. Karel Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın destekçisi olduğunu söyledi.

Magazin 09-11-2020 16:44

Tolga Karel isyan etti! 'Ülke ülke olalı böyle ahlaksızlık görmedi!'

Türkiye'yi terk ettikten sonra Amerika'da TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Tolga Karel Cadılar Bayramı kutlayan Türklere tepki gösterdi. Karel açıklamasında "Ülke ülke olalı daha önce böyle kaypaklık, ahlaksızlık görmedi" dedi.

Magazin 02-11-2020 10:57

Tolga Karel kimdir? ABD’de ev alan Tolga Karel ne iş yapıyor? Tolga Karel kaç yaşında?

Yaprak Dökümü dizisindeki performansıyla büyük bir şöhrete kavuşan Tolga Karel birkaç sene önce Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşmişti. Son olarak Tolga Karel’in sosyal medya hesabından yaptığı ev paylaşımı gündeme geldi. Bu paylaşımın ardından Tolga Karel ne iş yapıyor sorusu sorulmaya başlandı. Ayrıca Tolga Karel kimdir konusunda araştırma yapılıyor. Peki, Tolga Karel kaç yaşında? İşte detaylar...

Magazin 24-09-2020 17:48

Amerika'da Tır şoförü olan Tolga Karel yeni eviyle olay oldu

Yaprak Dökümü dizisiyle hafızalara kazınan Tolga Karel üç yıl önce Amerika’ya yerleşti. Karel bir süre işsiz kalıp ardından da TIR şoförü oldu. Tolga Karel maddi durumunu düzenleyip aldığı evle dikkat çekti.

Magazin 24-09-2020 11:42

Türkiye'ye dönmeyi düşünen Tolga Karel'den flaş karar

'Yaprak Dökümü' dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Tolga Karel, 2016'da Sarah Scott ile evlenip ABD'ye yerleşmişti. Bir süredir tır şoförlüğü yapan Karel,Türkiye'ye dönmeyi düşünürken fikrini değiştirdi ve Florida'ya yerleşmeye karar verdi.

Magazin 14-07-2020 14:34

Tolga Karel: 12 kişinin cesedini taşıdım

Sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakan ve ABD'ye yerleşen Tolga Karel uzun süredir TIR şoförlüğü yapıyor. Karel Koronavirüs günlerinde ceset bile taşıdığını açıkladı.

Magazin 26-04-2020 15:05

Tolga Karel'den 'Neden yabancı ülkeye gittin' diyen takipçisine küfürlü cevap

Yurt dışına taşınan oyuncu Tolga Karel, kendisine "Neden oyunculuktan vazgeçtin gittin yabancı ülkelere" diyen kadın takipçisine "Senin gibi sığır düşünceli insanlar uzaklaşmak için" cevabını verdi.

Magazin 13-12-2019 16:30

Tolga Karel baba olduğunu Neslican'ın fotoğrafıyla duyurdu

Oyunculuğu bırakan ve Amerika'da TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Tolga Karel üçüncü kez baba oldu. Karel'in eşi Sarah Scott dün akşam saatlerinde bir erkek bebek dünyaya getirdi.

Magazin 22-09-2019 09:49

Sevgilisini bıçaklayan Günay Musayeva: Kendimi koruyordum, bıçak ona battı

Oyuncu Tolga Karel'in eski eşi model Günay Musayeva tartışma esnasında kendisini darp ettiği iddia edilen sevgilisi Taha Tatlıcı'yı bıçaklamasının ardından konuştu. Musayeva, "Üzerime saldırdığında bıçak ona battı. Ben kendimi koruyordum" dedi.

Magazin 05-06-2019 11:58

Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva, sevgilisini bıçakladı!

Oyuncu Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva, tartışma esnasında kendisini ve oğlunu darp eden sevgilisi Taha Tatlıcı'yı bıçakladı. Konu hakkında 2. Sayfa programına açıklama yapan Musayeva, "Çok canım yanıyor" dedi.

Magazin 21-05-2019 11:51

Tolga Karel'den eski eşiyle ilgili şoke eden iddia: Beni öldürtmek için...

Tolga Karel, eski eşi Gunay Musayeva'nın "Beş yıldır nafaka yatırmadı, oğlumla görüşmüyorlar" demişti. Musayeva'nın iddialarına cevap veren Karel yaptığı açıklamalarla herkesi şoke etti.

Magazin 16-05-2019 10:25

Tolga Karel Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere ateş püskürdü!

Geçtiğimiz günlerde Türk motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu'nun, Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere tepki göstermesinin ardından bir tepki de ABD'de yaşamını sürdüren Tolga Karel'den geldi. Sofuoğlu Karel'e teşekkür etti!

Magazin 12-05-2019 13:46

Tolga Karel’den dolar uyarısı

Hayatını Amerika'da tır şoförlüğü yaparak kazanan eski oyuncu Tolga Karel, sosyal medya hesabından yükselen dolarla ilgili paylaşımda bulundu.

Magazin 10-05-2019 09:05

Oyunculuğu bırakıp TIR şoförü olan Tolga Karel'i mutlu eden haberler

Sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakan ve Amerika'ya yerleşen Tolga Karel TIR şoförlüğü yapıyordu. Yeniden baba olmaya hazırlanan Karel, aldığı teklifle havalara uçtu.

Magazin 24-04-2019 22:16

Neden TIR şoförlüğü yapıyor? Tolga Karel ilk kez açıkladı

Yaprak Dökümü dizisindeki başarısıyla adından söz ettiren oyuncu Tolga Karel, iki yıl önce Amerika'ya taşındı. Oyunculuğu bırakarak TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Karel, Instagram'dan açıklama yaparak neden bu mesleği seçtiğini anlattı.

Magazin 03-04-2019 11:06

Tolga Karel'den Arizona'da namaz kıldı

Yaprak Dökümü dizisiyle büyük üne kavuşan ve iki yıl önce Amerika'ya yerleşen ve TIR şoförlüğü yapan oyuncu Tolga Karel, Arizona'da namaz kıldı.

Magazin 01-04-2019 09:28

Tolga Karel'den Çukur oyuncusu Aras Bulut İynemli'ye tepki

Yaprak Dökümü'yle tanınan Tolga Karel Çukur oyuncusu Aras Bulut İynemli'nin yaptığı bir açıklamaya takıldı. Karel Çukur'un Yamaç'ını bakın nasıl eleştirdi.

Trend 20-03-2019 09:50

Tolga Karel'den Mehmet Akif Alakurt'a sert tepki

Mehmet Akif Alakurt, Türk kadını için yaptığı paylaşım sonucu büyük tepki almıştı. Mehmet Akif Alakurt'a bir tepki de Amerika'da yaşayan oyuncu Tolga Karel'den geldi.

Trend 06-03-2019 23:06

Tolga Karel isyan etti: Yere batsın sahte sevginiz!

Geçtiğimiz ay ABD'de TIR şoförlüğü yaptığı ortaya çıkan oyuncu Tolga Karel Instagram hesabından sitem etti! Karel bazı arkadaşlarının kendisini aramayı bıraktığını söyledi.

Trend 06-01-2019 11:40

Tolga Karel'in eski eşi sert konuştu

Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva'dan olay yorum. Musayeva TIR şoförlüğü yapan eski eşiyle ilgili sert konuştu.

Magazin 13-12-2018 14:05

Tolga Karel ilk kez konuştu: Astronot olmak daha kolay

Yaprak Dökümü'yle tanınan oyuncu Tolga Karel TIR şoförlüğü yapmış ve gündeme bomba gibi düşmüştü. Karel ilk kez konuştu ve "önemli olan huzur" dedi.

Magazin 07-12-2018 10:05

Tolga Karel iflas etti artık tır şoförü...

Yaprak Dökümü ile tanınan Tolga Karel Amerika'ya gitti; planları istediği gibi gitmedi ve iflas etti. Ünlü yıldız şimdilerde tır şoförlüğü yapıyor.

Magazin 04-12-2018 10:54

Amerika'ya yerleşen Tolga Karel ilk kez konuştu: Zor bir süreçteyim

2 yıldır Amerika’da yaşayan Tolga Karel, bir sosyal medya paylaşımı sonrası ortaya atılan “ağır hasta” iddialarına sonunda yanıt verdi.

Magazin 31-10-2018 09:20

Tolga Karel'i görenler tanıyamadı!

Oyuncu Tolga Karel, 2016 yılında Sarah Scott ile evlendi. Aynı yıl Amerika-Chaicago’ya yerleşip sağlık turizmi şirketi kurdu. 1.5 yıl önce de baba oldu.

Magazin 15-10-2018 09:51

Tolga Karel 20 aydır nafaka ödememiş

Amerikalı model Sarah Margaret Scot ile iki yıl önce evlenen oyuncu Tolga Karel’e eski eşi Azeri manken Günay Musayeva (32), 9 yaşındaki çocuklarının aylık 500 liralık iştirak nafakasının ödenmediği iddiasıyla icra takibi başlattı

Magazin 11-02-2018 15:15

Günay Musayeva: Tolga Karel'den beklentim yok

Günay Musayeva, jüri üyesi olduğu Ms. & Mr. Star Güzellik Yarışması’nın basın toplantısına katıldı.

Magazin 15-11-2017 07:59

Günay Musayeva: 'Tolga, aylık 500 lira nafakayı bile vermiyor'

Tolga Karel’le Günay Musayeva’nın 2011 yılında evlenmişti. 4 yıllık beraberlikten Cihangir adında bir oğlu olan çift anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Magazin 07-11-2017 09:59