Mynet Trend

Tolga Karel'den Çukur oyuncusu Aras Bulut İynemli'ye tepki

Yaprak Dökümü'yle tanınan Tolga Karel Çukur oyuncusu Aras Bulut İynemli'nin yaptığı bir açıklamaya takıldı. Karel Çukur'un Yamaç'ını bakın nasıl eleştirdi.

Tolga Karel'den Çukur oyuncusu Aras Bulut İynemli'ye tepki

Yaprak Dökümü dizisiyle tanınan ve son dönem ise Amerika'da TIR şoförlüğü yapan Tolga Karel yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Türkiye’deki gelişmeleri yakından takip eden Karel gündem belirleyen magazin olaylarıyla ilgili yorumlar yapmaktan geri durmuyor.

Kısa bir süre önce Mehmet Akif Alakurt hakkında sert bir yorumda bulunan Karel bu defa da Çukur dizisi oyuncusu Aras Bulut İynemli’ye verdiği bir röportaj üzerinden yüklendi.

Dizilerdeki şiddet dozunun çok yüksek olduğunu söyleyen Karel oyuncu İynemli'nin verdiği yanıttan tatmin olmadı. Karel yaptığı açıklamada "Yaptığı işi savunamamasına üzüldüm" diyerek şunları söyledi:

"Reyting uğruna toplumda şiddet dağ gibi büyüyor ve sektörde oyuncusu dahil bu duruma sessiz kalıyor. Üzücü..."

tolga-karel-ic-1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
YA İŞTE BUNU İKİ KARDEŞİ BİR ARADA GÖTÜREN ENİŞTE ROLÜNDE OYNAYAN BİRİNİN SÖYLEMESİ NE KADAR MANİDAR OLMUŞ SANIRIM O DÖNEM KÜLTÜRÜMÜZ DE AHLAKIMIZDA YOKTU
hacı zamanında tüm aileyi sıraya geçiren sen bari yapma bunu tamam rol istiyor olabilirsin ama yapımcılarla konusman daha iyi olur gibi kimse üstünden kendini hatırlatmana gerek yok
hacı bu lafı en son senin demen lazım zamanında tüö aileyi sıraya dizmedinmi ? kimse üstünden adını duyurma çabasında olma
Geri Dön