Vajinal Akıntı Haberleri

Doktorlar iğrenç TikTok trendine karşı uyarıyor: Kısırlığa neden olabilir!

Sosyal medya her geçen gün birbirinden garip akımlara sahne oluyor. Bunlardan sonuncusu ise TikTok’ta başladı. Erkeklerin dikkatini çektiği iddia edilen bu yöntemde, kadınlar vajinal akıntılarını parfüm olarak vücuduna sürüyor! Uzmanlar, bu akımın bir an önce son bulması için çağrıda bulunuyor. Vajinal akıntıyı vücuda sürmek pelvik enfeksiyonlara, pamukçuk oluşumuna, bakteriyel vajinoza hatta kısırlığa neden olabileceğini belirtiyor.

Haber 12-08-22 07:18

Vajinal akıntıyla kendisine özel parfüm yaptı! Sosyal medyayı salladı: Erkekleri çekeceksiniz

TikToker Mandy Lee, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla herkesi şaşırtmayı başardı. “Oldloserinbrooklyn” kullanıcı adıyla paylaşım yapan Lee, 1.4 milyon izlenen gönderisinde özel parfümünün sırrını verdi. İnsanları cezbeden kokusunun vajinal akıntısından oluştuğunu dile getiren Lee, sosyal medyada “vabbing” etiketiyle yeni bir akım başlattı.

Trend 06-07-22 11:28

Koku varsa dikkat! Kanser olma riski ile karşı karşıyasınız

Kadın hastalıkları arasında bulunan rahim ağzı kanseri sağlığı oldukça tehdit ediyor. Oldukça sık rastlanan rahim ağzı kanseri sinsice ilerliyor. Rahim ağzı kanserinin erken teşhis edilmesi hayat kurtarıyor. Aşağıda bulunan belirtilerden birkaçına sahipseniz doktora başvurabilirsiniz

Haber 28-06-22 12:04

Kadınlar farkında değil ama en büyük düşmanları...

Cinsellik ve cinsel sağlıkla ilgili konular genelde hasır altı edilerek gündeme getirilmez. Ancak doğurganlık söz konusu olduğunda temel işlevlerden biri olduğu için aslında çok önemlidir. Örneğin; bir bakteriyel vajinal enfeksiyona sahip olmak, düşük yapma riskinizi önemli ölçüde artırabilir. Uzmanların bu konuda ciddi uyarıları var.

Haber 30-04-22 15:05

Vajinal Akıntı

Vajinal Akıntı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Vajinal Akıntı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sosyal medya kullanıcıları, ‘vajina buzu’ akımını denemekten vazgeçmiyor! Virüs gibi yayıldı

Sosyal medyanın kullanımının artmasıyla beraber adeta her gün yeni bir akım gündelik hayatın içine giriyor. Bir kullanıcı tarafından ortaya çıkartılan bir akım kısa sürede yayılıyor ve milyonlarca kullanıcı uyguluyor. Son dönemde vajinaya buz koyma trendi popülerleşti. Ancak uzman isimler bu akımın uygulanmaması konusunda uyarıyor.

Trend 07-07-21 15:06

Hamilelikte vajinal akıntılar ne anlama geliyor? Akıntı rengi şeffaf ya da beyazsa...

Büyüyen bebeğiniz, artan kan hacmi ve inkar edilemez yerçekimi kanunu arasında vajinal ve pelvik basınç, birçok anne adayının ortak şikayetleridir. Ancak bu şikayetler ilk 3 aylık dönemdeyse vajinal veya pelvik basıncın kesin nedenini doktorunuz belirleyecektir. Peki hamilelikte genital bölgede ne gibi şikayetler görülebilir, vajinal akıntıların sebebi nedir?

Kadin 16-02-21 08:14

Vajinal akıntı için ilaç kullanmak gerekir mi? Vajinal akıntı tedavisini renkler belirliyor

Vajinal akıntı farklı nedenlerden dolayı oluşabilir. Altında yatan nedenleri anlamak için akıntının rengi dikkate alınır. Birçok renkte olabilen vajinal akıntının yalnızca birkaçı sağlık bir vücudu işaret eder. Vajinal akıntı tedavisi içinse rengine göre karar verilir. Konu ile ilgili bilgi veren Dr. Sinan Akkurt, vajinal akıntı ve renkleri ile ilgili bilinmesi gerekenleri anlattı.

Kadin 15-02-21 17:48

Kadınlarda vaginal akıntıların tedavisi

Kadınlarda vajinal akıntılar iki nedene bağlı olarak meydana gelir. Bulaşma veya enfeksiyona bağlı meydana gelen akıntılar ve fizyolojik akıntılar olarak ikiye ayrılır.

Haber 12-10-04 16:33